TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Pozri, kto to hovorí III. [i] 11:20 Smallville VI. 2/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 2/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 3/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 2/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VII. 11/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno, erotika [i] 22:20 Showtime [i] 00:05 Cobra [i] 01:40 Drsný Harry [i] 03:20 Môj najlepší priateľ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky II. 147 [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 165 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 5/39 [i] 14:45 Divoký anjel 192/270 [i] 15:30 Futbal MS 2010 [i] 18:10 JAG 4/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Unesení 1/10 [i] 23:55 Policajti z prístavu [i] 00:40 JAG 4/20 [i] 01:25 Unesení 1/10 [i] 02:50 Epicentrum [i] 04:40 Dedičstvo Guldenburgovcov 5/39 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:15 Polícia [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 5/26 [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Do You sing English? č.1 [i] 09:00 Z televízneho archívu [i] 09:30 Mojich sedem divov [i] 10:00 Historická panoráma [i] 10:35 Planéta Zem zhora 2/8 [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:05 Spievanky, spievanky [i] 12:45 Totálne fenomenálne 13/21 [i] 13:00 Totálne fenomenálne 14/21 [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:40 Horoskop 4 [i] 14:20 Zábavný televízny archív [i] 15:10 Recepty na šťastie [i] 15:50 Trezor [i] 16:30 Príbehy z lepšej spoločnosti 4 [i] 17:00 Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 17:25 Objavovanie Južnej Afriky 5/5 [i] 18:15 Malé skvosty [i] 18:20 Večerníček 14/28 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Z televízneho archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 My Európania 5/6 [i] 20:55 Dizajn 20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Hlas Európy [i] 22:15 Zo Zeme na Mesiac 9/12 [i] 23:05 Bratia a sestry II. 5/16 [i] 23:50 Polnočný Ateliér [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:40 Hlas Európy [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Podvodníci 4 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:45 RANNÉ KINO: Novodobí robinzoni [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 4 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 12 [i] 14:00 Kosti II 13 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dievča mojich snov [i] 22:15 Noci s nepriateľom [i] 00:15 SEDEM [i] 01:00 Vražda v spánku [i] 02:35 Prison Break: Útek z väzenia III. 4 [i] 03:15 Kráľovstvo surikát 12 [i] 03:40 Simpsonovci IX. 12,13 [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Loď lásky 24 [i] 06:20 Navzdory osudu 83,84 [i] 07:40 Doktorka Quinnová 74 [i] 08:25 Komisárka 23 [i] 09:20 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom [i] 11:20 Acapulco H.E.A.T. II. 20 [i] 12:10 M*A*S*H 157,158 [i] 13:00 Loď lásky 24 [i] 13:50 Páli vám to? [i] 15:20 Acapulco H.E.A.T. II. 20 [i] 16:10 Matlock III. 16,17 [i] 18:00 M*A*S*H 157,158 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 2 [i] 21:00 Texaská tragédia [i] 23:00 Perry Mason: Prípad večnej mladosti [i] 00:35 Biely indián [i] 02:10 Nočné reprízy 04:20 Mladý a ja [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 08:00 Advokáti III. 22/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 11/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 13:00 Advokáti III. 22/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 11/14 [i] 16:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 18:00 Advokáti III. 23/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 21:00 Fallen 2/5 [i] 22:40 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 23:40 Zachraň mě V. 16/22 [i] 00:40 Fallen 2/5 [i] 02:05 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 02:50 Umíte tančit? IV. 21/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 24 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 25 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Hry s časem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 47 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 48 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce 26 [i] 01:40 Hry s časem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 25 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Alžbetin dvor 6/6 [i] 10:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman aneb Cimršantán [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 17/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 14/23 [i] 15:10 Franklin 34/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 10/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 11/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Tři životy [i] 21:20 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 21:50 Uvolněte se, prosím [i] 22:35 Californication II 7/12 [i] 23:00 Losování Euromiliony 23:05 Festivalové vteřiny 2010 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Quills - Perem markýze de Sade [i] 01:20 McLeodovy dcery VII 17/32 [i] 02:05 Mamba show [i] 02:50 Mladí v partě 12/12 [i] 03:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:50 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:10 Živé sny [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 12/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 43/52 [i] 06:20 Včelka Mája 95/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 26/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:10 Sardinie aneb 13 božských šlápot 11/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Janem Svěrákem [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Ženy, víno, Hvar [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 26/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Roger Federer 2/3 [i] 15:00 Jachting jako umění [i] 15:30 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 City Folk - Split, 2007 [i] 18:30 Zeměpis světa [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 22:30 Bigbít 23/42 [i] 23:35 Mladí v partě 12/12 [i] 00:10 Gorodok [i] 00:30 Evropané [i] 01:30 Posezení s Janem Burianem [i] 02:00 Istrijské variace [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 1 [i] 09:30 McBride: Návrat domů [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce 2 [i] 12:25 Komisař Rex VI 1 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino III 21 [i] 14:15 Hvězdná brána IV 22 [i] 15:10 Kobra 11 III 1 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 7 [i] 17:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13 [i] 18:40 Kriminálka Miami V 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Záplava 1/2 [i] 22:00 Záplava 2/2 [i] 23:50 Sahara [i] 01:50 Novashopping 02:10 Zvířátka v pohodě 5 [i] 02:30 Zlatíčka [i] 03:30 Tabu [i] 04:30 Zorro: Meč a růže 78 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 15 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Přátelé I 16 [i] 08:45 M*A*S*H 6 [i] 09:15 M*A*S*H 7 [i] 09:45 Heuréka - město divů II 3 [i] 10:35 To je vražda, napsala IX 10 [i] 11:30 Případ pro Sam III 8 [i] 12:25 M*A*S*H 8 [i] 12:55 M*A*S*H 9 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky V 15 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 4 [i] 14:45 JAG V 12 [i] 15:45 Inspektor Frost 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 17 [i] 20:00 Nepolíbená [i] 22:10 Smrtící epidemie [i] 00:40 Dětská hra [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:50 Na čem záleží 171 [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 48-49/216 [i] 07:30 Naučím ťa milovať 100/129 [i] 08:40 Čaro lásky 59/90 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 53-54/175 [i] 10:20 Ulica III. 219/259 [i] 11:10 Správna Susan IV. 21/22 [i] 11:35 Ally McBealová I. 22/23 [i] 12:50 Dr. Oz I. 27/175 [i] 13:40 Rebeli II. 64/225 [i] 14:30 Správna Susan IV. 22/22 [i] 15:00 Rany z lásky 15/230 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 50-51/216 [i] 18:00 Túžba tela 90/143 [i] 19:00 Rebeli II. 65/225 [i] 20:00 Čaro lásky 60/90 [i] 20:50 V Údolí divých ruží: Triumf lásky [i] 22:40 Ľúbostný príbeh [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 53-54/175 [i] 01:25 Dr. Oz I. 27/175 [i] 02:30 Túžba tela 90/143 [i] 03:15 Ulica III. 219/259 [i] 03:55 Čaro lásky 60/90 [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Královna koření [i] 13:50 Sbohem Bafano [i] 15:55 Oslněni sluncem [i] 17:45 Stormbreaker [i] 19:35 Iluze lásky [i] 21:20 Bratz [i] 23:10 Neprůstřelný mnich [i] 00:50 Smolař [i] 02:30 Tajemná posedlost [i] 04:10 Vlastní pravidla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Plážový fotbal [i] 14:15 Plážový fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Plážový fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Plážový fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Strongest Man [i] 21:30 Bowling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 7 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 22 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 09:00 Foylova válka I 3/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 12:00 Ochránce III 20 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 7 [i] 14:00 Foylova válka I 4/4 [i] 16:00 Stávka! [i] 18:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 8