Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Lovecká sezóna [i] 11:20 Smallville VI. 1/22 [i] 12:10 O.C. California IV. 1/16 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 2/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 1/22 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 10/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtiace safari [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 22:45 Tichý predátor [i] 00:30 Smrtiace safari [i] 02:00 Komisár Laurenti: Milenkina pomsta [i] 03:35 Xena V. 18/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:30 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 164 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 4/39 [i] 14:40 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 191/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 146 [i] 17:20 Sila lásky II. 147 [i] 18:10 JAG 3/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Musíš mi veriť 1/4 [i] 21:55 Kinorama [i] 22:25 Klinika Grace IV. 3/17 [i] 23:05 Svedectvá vraždy: Hoď kameňom, kto si bez viny [i] 00:45 JAG 3/20 [i] 01:30 Musíš mi veriť 1/4 [i] 03:10 Svedectvá vraždy: Hoď kameňom, kto si bez viny [i] 04:40 Sila lásky II. 146 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Maďarský magazín [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 4/26 [i] 08:25 Hľadanie šťastnej chvíle 3/3 [i] 08:50 Mojich sedem divov [i] 09:20 Z televízneho archívu [i] 09:55 Turčianski zemani dnes [i] 10:30 Neznámy gróf Muránsky [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:10 Spievanky, spievanky [i] 12:50 Pestúni zvierat 13 [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:40 Horoskop 3 [i] 14:25 Recepty na šťastie [i] 15:00 Trezor [i] 15:30 Slovensko a svet [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:30 Príbehy z lepšej spoločnosti 3 [i] 17:00 Gombasecká jaskyňa [i] 17:25 Objavovanie Južnej Afriky 4/5 [i] 18:15 Počasie [i] 18:20 Večerníček 13/28 [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Z televízneho archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Planéta Zem zhora 2/8 [i] 21:00 Totálne fenomenálne 13/21 [i] 21:15 Totálne fenomenálne 14/21 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Zábavný televízny archív [i] 22:45 Polícia [i] 22:55 Bratia a sestry II. 4/16 [i] 23:40 Polnočný Ateliér [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Podvodníci 3 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 KRIMI NOVINY 08:55 RANNÉ KINO: Tučný Albert [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 3 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. - Finále 8. série! 24/24 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Novodobí robinzoni [i] 22:15 Life: Najbohatší policajt II. 12 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 1/17 [i] 01:55 Komando GSG 9 II. 1/12 [i] 02:40 SHARK II. 2 [i] 03:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 3 [i] 04:00 Kráľovstvo surikát 11 [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Loď lásky 23 [i] 06:20 Navzdory osudu 81,82 [i] 07:40 Doktorka Quinnová 73 [i] 08:25 Komisárka 22 [i] 09:20 Perry Mason: Prípad prelietavého Rómea [i] 11:20 Acapulco H.E.A.T. II. 19 [i] 12:10 M*A*S*H 155,156 [i] 13:00 Loď lásky 23 [i] 13:50 Páli vám to? [i] 15:20 Acapulco H.E.A.T. II. 19 [i] 16:10 Matlock III. 14,15 [i] 18:00 M*A*S*H 155,156 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 22:00 Detektív XXL 2 - Tieň nindžu [i] 23:45 Let Fénixa [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 19/37 [i] 08:00 Advokáti III. 21/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 10/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 19/37 [i] 13:00 Advokáti III. 21/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 10/14 [i] 16:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 20/37 [i] 18:00 Advokáti III. 22/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 12/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 8/22 [i] 22:00 Zakázané metody 3/13 [i] 22:40 Zakázané metody 4/13 [i] 23:20 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 00:20 Zachraň mě V. 15/22 [i] 01:05 Boj o čas II. 8/22 [i] 01:55 Zakázané metody 3/13 [i] 02:30 Zakázané metody 4/13 [i] 03:05 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 03:50 Umíte tančit? IV. 20/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce 24 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 23 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 24 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Očitá svědectví 7 [i] 20:35 Očitá svědectví 8 [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Z ráje do pekla 4 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 45 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 46 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Očitá svědectví 7 [i] 02:10 Očitá svědectví 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 24 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:50 Chcete je? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 1/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:35 V Praze bejvávalo blaze [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn 5/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 16/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 13/23 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 26/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 26/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:20 Kamarád Timmy 26/26 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 8/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Zvláštní jednotka 6/8 [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Sex ve městě VI 4/20 [i] 23:45 McLeodovy dcery VII 16/32 [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Zatopené osudy 10/13 [i] 01:30 Hledám práci [i] 01:55 Událost sezony [i] 02:45 Rodina a já [i] 03:05 Dům plný písniček [i] 03:45 Pokus o duchovní nápravu opraváře televizí Josefa Lávičky v devíti obrazech [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 42/52 [i] 06:20 Včelka Mája 94/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:25 Anakonda 8/8 [i] 07:40 The Lost Secret 8/11 [i] 07:55 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 08:10 Cyklisté a chodci 12/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Smrt na bitevním poli 1/4 [i] 10:30 Příběhy slavných - Míla Myslíková [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Devatero řemesel [i] 13:00 Chytrá princezna [i] 14:10 Bludiště [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Evropa dnes [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Kus dřeva ze stromu [i] 16:40 Člověk-věda-přístroje [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 11/13 [i] 17:25 Zpověď Kateryny K. [i] 18:25 Via Imperialis 1/5 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Moji milovaní [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Kosenie Jastrabej lúky [i] 23:15 Posezení s Janem Burianem [i] 23:50 Q [i] 00:15 Hlasujte pro mne! [i] 01:10 Křesťanské umění na Moravě [i] 01:30 Světla na cestách [i] 02:00 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 52 [i] 09:30 Tlustá jako já [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce 1 [i] 12:25 Komisař Rex V 15 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino III 20 [i] 14:10 Hvězdná brána IV 21 [i] 15:05 Kobra 11 II 22 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 6 [i] 17:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 12 [i] 18:40 Kriminálka Miami V 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 2 [i] 21:00 Zapomenuti 3 [i] 21:50 Tudorovci II 1 [i] 22:55 Divoká jízda [i] 00:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 14 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:05 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 77 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 14 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Přátelé I 15 [i] 08:45 M*A*S*H 4 [i] 09:15 M*A*S*H 5 [i] 09:45 Heuréka - město divů II 2 [i] 10:35 To je vražda, napsala IX 9 [i] 11:30 Případ pro Sam III 7 [i] 12:25 M*A*S*H 6 [i] 12:55 M*A*S*H 7 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky V 14 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 3 [i] 14:45 JAG V 11 [i] 15:45 Inspektor Frost 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 16 [i] 20:00 Policejní akademie [i] 22:00 Chirurgové V 20 [i] 22:55 Řeka bez návratu [i] 00:45 Volejte Věštce [i] 02:35 Výklad snů [i] 03:30 Na čem záleží 170 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 46-47/216 [i] 07:30 Naučím ťa milovať 99/129 [i] 08:40 Čaro lásky 58/90 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 51-52/175 [i] 10:20 Ulica III. 218/259 [i] 11:10 Správna Susan IV. 20/22 [i] 11:40 Ally McBealová I. 21/23 [i] 12:50 Dr. Oz I. 26/175 [i] 13:45 Rebeli II. 63/225 [i] 14:35 Správna Susan IV. 21/22 [i] 15:00 Rany z lásky 14/230 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 48-49/216 [i] 18:00 Túžba tela 89/143 [i] 19:00 Rebeli II. 64/225 [i] 20:00 Čaro lásky 59/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 103/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 22/23 [i] 22:40 Útek do Mexika [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 51-52/175 [i] 01:30 Pravá tvár vášne 103/178 [i] 02:10 Túžba tela 89/143 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:40 Útek do Mexika [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Rain [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pinocchio [i] 13:15 Příběh z Bronxu [i] 15:20 Poslední obrněný vlak [i] 17:40 Zapomeň na to [i] 19:15 Vlastní pravidla [i] 21:10 Sbohem Bafano [i] 23:15 Hrůza v Connecticutu [i] 00:55 Lovci myšlenek [i] 02:35 Pohřbené lži [i] 04:20 Seržant Pepper [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Poker [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Bojové sporty [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 6 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 07:00 McLeodovy Dcery V 21 [i] 08:00 McLeodovy Dcery V 22 [i] 09:00 Foylova válka I 2/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 12:00 Ochránce III 19 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 6 [i] 14:00 Foylova válka I 3/4 [i] 16:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 18:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 7