Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Bláznivé leto [i] 11:00 Svet chlapcov a dievčat alebo čo s nami sedemnástkami [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 1/22 [i] 13:55 Monk V. 16/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 9/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Lovecká sezóna [i] 21:45 Mladosť v ťahu [i] 23:25 Zlaté časy [i] 02:00 Mladosť v ťahu [i] 03:25 Xena V. 17/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:05 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:35 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Sladká Valentína 163 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 3/39 [i] 14:40 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 190/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 144 [i] 17:25 Sila lásky II. 145 [i] 18:10 JAG 2/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurogala - španielsky večer [i] 21:10 Miguel a William [i] 22:50 Klinika Grace IV. 2/17 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 3/19 [i] 00:20 Policajti z prístavu [i] 01:05 JAG 2/20 [i] 01:50 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Halali [i] 02:35 Stratení Nomádi [i] 03:15 Dedičstvo Guldenburgovcov 3/39 [i] 03:55 Sila lásky II. 144 [i] 04:45 Sila lásky II. 145 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Národnostný magazín [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 3/26 [i] 08:25 Hľadanie šťastnej chvíle 2/3 [i] 08:50 Mojich sedem divov [i] 09:20 Eurovirtuál [i] 09:35 Z televízneho archívu [i] 10:10 Génius prírody 3/3 [i] 11:00 Spektrum vedy 11/20 [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Spievanky, spievanky [i] 12:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:10 Separé [i] 13:45 Na ceste [i] 14:10 Horoskop 2 [i] 15:00 Recepty na šťastie [i] 15:40 Trezor [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:40 Príbehy z lepšej spoločnosti 2 [i] 17:20 Objavovanie Južnej Afriky 3/5 [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 12/28 [i] 18:30 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 1 [i] 18:55 Z televízneho archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Neznámy gróf Muránsky [i] 21:05 Pestúni zvierat 13 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Erotikon [i] 23:30 Bratia a sestry II. 3/16 [i] 00:10 Polnočný Ateliér [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci 2 [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:40 NOVINY TV JOJ 09:10 RANNÉ KINO: Cez palubu [i] 11:25 Prison Break: Útek z väzenia III. 2 [i] 12:15 District 48 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York III. 14 [i] 14:00 Kosti I. 11 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 8,9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. - Finále 8. série! 24/24 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 22:00 Kosti II 13 [i] 23:00 Kosti I. 11 [i] 00:00 Zombie [i] 01:45 Dexter 6 [i] 02:35 Prison Break: Útek z väzenia III. 2 [i] 03:15 Kráľovstvo surikát 9,10 [i] 04:00 Dexter 6 [i] 04:55 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 22 [i] 06:00 Navzdory osudu 79,80 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 72 [i] 08:00 Komisárka 21 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 18 [i] 11:50 M*A*S*H 153,154 [i] 12:50 Loď lásky 22 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 18 [i] 16:00 Matlock III. 12,13 [i] 18:00 M*A*S*H 153,154 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 1/11 [i] 21:10 M*A*S*H 76,77,78,7 [i] 23:10 Mafstory [i] 00:00 Chalupári 1/11 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 18/25 [i] 07:55 Zoom 60/221 [i] 08:00 Advokáti III. 20/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 9/14 [i] 10:55 Zoom 60/221 [i] 11:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 18/25 [i] 13:00 Advokáti III. 20/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 9/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 10/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 19/25 [i] 17:55 Zoom 60/221 [i] 18:00 Advokáti III. 21/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 19/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 13/17 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 23:55 Zoom 60/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 14/22 [i] 01:00 CSI: New York VI. 19/19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 02:40 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 19/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Špinavé práce 23 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 22 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce 24 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 23 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Dráha tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 43 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 44 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 24 [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 23 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Laskavý divák promine 5/5 [i] 10:15 Z Divadélka pod věží [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 12/23 [i] 15:05 Hledání ztraceného času [i] 15:25 My jsme ze Švédska [i] 15:40 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 26/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Soumarské rašeliniště [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 21:00 Samotářka Míla [i] 21:55 Bratrstvo neohrožených 7/10 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Cabriolet [i] 00:35 45 let MFF Karlovy Vary [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sex ve městě VI 3/20 [i] 01:15 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 02:00 Za zrcadlem [i] 02:30 Pieter Brueghel st.: Sčítání lidu v Betlémě [i] 03:20 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka [i] 03:30 Divadlo žije! [i] 04:00 Beer-Sheva - město keramiky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 41/52 [i] 06:20 Včelka Mája 93/104 [i] 06:45 Pat a Mat 26/28 [i] 06:55 We Are the World - pro Haiti [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Nehasit! Hořím! [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 4/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:50 Chcete mě? [i] 10:10 Letadlová loď Dwight D. Eisenhower [i] 11:05 Svět zázraků: Riskantní natáčení 1/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Medvědi nic nevědí 1/6 [i] 13:45 Tohle jsem já... [i] 13:55 Věda je detektivka 6/26 [i] 14:25 Katastrofa vzducholodi Hindenburg [i] 16:00 Cyklisté a chodci 12/13 [i] 16:15 Slepá ulička darwinismu [i] 17:05 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Anakonda 8/8 [i] 19:45 The Lost Secret 8/11 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:35 Rudý prach [i] 22:20 Dokumentární klub: Hlasujte pro mne! [i] 23:20 Berlín, Alexandrovo náměstí 1/14 [i] 00:45 Párty s Orchestrem Gustava Broma [i] 01:50 Hanácké písně a tance [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 51 [i] 09:40 Záhadná smrt [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Komisař Rex V 14 [i] 13:10 Las Vegas: Kasino III 19 [i] 14:05 Hvězdná brána IV 20 [i] 15:05 Kobra 11 II 21 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 5 [i] 17:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 11 [i] 18:40 Kriminálka Miami V 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 21:50 Nová tvář pro Marlie [i] 22:45 Návrat pana Ripleyho [i] 00:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 13 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Ptákoviny [i] 02:40 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 76 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 13 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 14 [i] 08:55 M*A*S*H 3 [i] 09:25 Heuréka - město divů II 1 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 8 [i] 11:30 Případ pro Sam III 6 [i] 12:30 M*A*S*H 4 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky V 13 [i] 13:35 Zoufalé manželky V 2 [i] 14:35 JAG V 10 [i] 15:40 Inspektor Frost 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 15 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Sběratelé kostí III 9 [i] 23:20 Žralok II 6 [i] 00:20 Hledá se táta a máma [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 168 [i] 04:30 Na čem záleží 169 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 44-45/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 98/129 [i] 08:40 Čaro lásky 57/90 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 49-50/175 [i] 10:15 Ulica III. 217/259 [i] 11:10 Správna Susan IV. 19/22 [i] 11:35 Ally McBealová I. 20/23 [i] 12:50 Dr. Oz I. 25/175 [i] 13:40 Rebeli II. 62/225 [i] 14:35 Správna Susan IV. 20/22 [i] 15:00 Rany z lásky 13/230 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 46-47/216 [i] 18:00 Túžba tela 88/143 [i] 19:00 Rebeli II. 63/225 [i] 20:00 Čaro lásky 58/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 102/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 21/23 [i] 22:40 Na vlne vraždy [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 49-50/175 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 102/178 [i] 01:40 V tieni [i] 02:10 Túžba tela 88/143 [i] 02:55 112 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:05 Na vlne vraždy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Tam, kde končí hvězdy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Emil a detektivové [i] 14:05 Zeptejte se Cindy [i] 15:50 Hrdinové války [i] 18:00 Zítra nehrajeme! [i] 19:50 Seržant Pepper [i] 21:35 Příběh z Bronxu [i] 23:40 Tajemná posedlost [i] 01:20 Nula od nuly pojde [i] 02:45 Ďábelský Santa [i] 04:05 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Plavání [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Bowling [i] 14:00 Strongest Man [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Atletika [i] 18:00 All sports [i] 18:30 All sports [i] 18:40 Jezdectví [i] 19:40 Jezdectví [i] 19:45 Golf [i] 20:45 Golf [i] 21:15 Golf [i] 21:20 Plachtění [i] 21:50 Plachtění [i] 22:00 Olympijské hry [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Plavání [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 5 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 21 [i] 09:00 Foylova válka I 1/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 12:00 Ochránce III 18 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 5 [i] 14:00 Foylova válka I 2/4 [i] 16:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 18:00 Soudkyně Amy I 15