Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:40 Syn Ružového pantera [i] 11:20 Šialene smutná princezná [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 5/22 [i] 13:55 Monk V. 15/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 VII. 8/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dosť! [i] 22:25 Mentalista I. 15/23 [i] 23:25 Odsúdení zomrieť: Otvorené more 2 [i] 01:05 V pavúčej sieti [i] 02:45 Rukojemníci 13/13 [i] 03:25 Xena V. 16/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:05 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:35 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 162 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 2/39 [i] 14:45 Divoký anjel 189/270 [i] 15:30 Futbal MS 2010 [i] 18:10 JAG 1/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Klinika Grace IV. 1/17 [i] 23:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 2/19 [i] 00:15 Policajti z prístavu [i] 01:00 JAG 1/20 [i] 01:50 Modriny [i] 03:15 Prenasledovaná Sára [i] 04:55 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 2/26 [i] 08:25 Hľadanie šťastnej chvíle 1/3 [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Mojich sedem divov [i] 10:05 Z televízneho archívu [i] 10:50 Hlava XXI - finálové večery [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Spievanky, spievanky [i] 13:00 VAT [i] 13:30 TKN [i] 13:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:15 Horoskop 1 [i] 14:55 Recepty na šťastie [i] 15:35 Trezor [i] 16:00 Národnostný magazín [i] 16:30 Eurovirtuál [i] 16:55 Príbehy z lepšej spoločnosti 1 [i] 17:25 Objavovanie Južnej Afriky 2/5 [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 11/28 [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Génius prírody 3/3 [i] 21:00 Spektrum vedy 11/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Pavilón č. 6 [i] 23:20 Bratia a sestry II. 2/16 [i] 00:00 Polnočný Ateliér [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Podvodníci 1/22 [i] 05:55 PRVÉ NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 KRIMI NOVINY 08:45 NOVINY TV JOJ 09:15 RANNÉ KINO: Nepobozkaná [i] 11:25 Prison Break: Útek z väzenia III. 1/13 [i] 12:15 District 47 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 25/25 [i] 14:00 Kosti I. 10 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 6,7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Cez palubu [i] 22:15 Profesionáli [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. - FINÁLE ŠTVRTEJ SÉRIE! 22/22 [i] 01:15 Komando GSG 9 13/13 [i] 02:15 SHARK II. 1/16 [i] 02:55 Prison Break: Útek z väzenia III. 1/13 [i] 03:40 Kráľovstvo surikát 7,8 [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 21 [i] 06:00 Navzdory osudu 77,78 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 71 [i] 08:00 Komisárka 20 [i] 09:00 Perry Mason - Prípad smrtiacej módy [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 17 [i] 11:50 M*A*S*H 151,152 [i] 12:50 Loď lásky 21 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 17 [i] 16:00 Matlock III. 10,11 [i] 18:00 M*A*S*H 151,152 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Severino [i] 21:40 Policajné prípady: Vraždy na diaľnici [i] 00:30 Severino [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 17/25 [i] 07:55 Zoom 60/221 [i] 08:00 Advokáti III. 19/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 8/14 [i] 11:00 Zoom 60/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 8/13 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 17/25 [i] 13:00 Advokáti III. 19/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 8/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 9/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 18/25 [i] 17:55 Zoom 60/221 [i] 18:00 Advokáti III. 20/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 10/25 [i] 21:00 Změna je život 13/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 23:55 Zoom 60/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 13/22 [i] 01:00 Změna je život 13/13 [i] 01:55 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 02:40 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 18/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Špinavé práce 22 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 21 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Špinavé práce 23 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 22 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 41 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 42 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 23 [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 22 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Soukromá muzea [i] 05:10 Crescendo [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Vykradač hrobů [i] 10:20 Vrať se, vše odpuštěno [i] 11:20 Zpěvačka [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 14/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 11/23 [i] 15:00 Počesku [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 4/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 6/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 26/28 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rojovník bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Smrt na bitevním poli 1/4 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Za zrcadlem [i] 22:05 Nebezpečné známosti [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Sex ve městě VI 2/20 [i] 00:40 McLeodovy dcery VII 14/32 [i] 01:25 Sešlost [i] 02:25 Vltava v obrazech 74/86 [i] 02:45 Pandurango 1/7 [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 40/52 [i] 06:20 Včelka Mája 92/104 [i] 06:45 Tohle jsem já... [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Návštěva v ZOO [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 29/40 [i] 07:35 Telling Tales 6/10 [i] 07:45 Od krále Holce po Jagellonce 3/3 [i] 08:05 Malé velké hry a události 10/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Lincolnova poslední noc 1/2 [i] 10:35 Vzkaz Jana Křena [i] 10:55 168 hodin [i] 11:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Vltava v obrazech 74/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Riskantní natáčení 1/12 [i] 16:00 Pieter Brueghel st.: Sčítání lidu v Betlémě [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Operní předehry a intermezza z děl G. Pucciniho, P. Mascagniho a A. Dvořáka [i] 20:00 Malý velký muž [i] 22:20 Ženy, víno, Hvar [i] 22:45 Kontexty [i] 23:40 Snídaně na Plutu [i] 01:50 Retro [i] 02:15 Československý filmový týdeník 787/2379 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 50 [i] 09:35 Benny a Joon [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Komisař Rex V 13 [i] 13:10 Las Vegas: Kasino III 18 [i] 14:10 Hvězdná brána IV 19 [i] 15:05 Kobra 11 II 20 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 4 [i] 17:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 10 [i] 18:40 Kriminálka Miami V 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 1 [i] 21:00 Zapomenuti 2 [i] 21:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 3 [i] 22:45 Air Force 2 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 12 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Ptákoviny [i] 03:00 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 75 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 12 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 13 [i] 08:55 M*A*S*H 2 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 13 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 7 [i] 11:30 Případ pro Sam III 5 [i] 12:30 M*A*S*H 3 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky V 12 [i] 13:35 Zoufalé manželky V 1 [i] 14:35 JAG V 9 [i] 15:40 Inspektor Frost 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 14 [i] 20:00 Michael Jackson: Nedokončená show 2/2 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:20 Myšlenky zločince IV 5 [i] 23:15 Profesionálky 8 [i] 00:15 Wolffův revír I 26 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 167 [i] 04:20 Svět 2010 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 42-43/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 97/129 [i] 08:35 Čaro lásky 56/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 47-48/175 [i] 10:15 Ulica III. 216/259 [i] 11:05 Správna Susan IV. 18/22 [i] 11:35 Ally McBealová I. 19/23 [i] 12:50 Dr. Oz I. 24/175 [i] 13:40 Rebeli II. 61/225 [i] 14:30 Správna Susan IV. 19/22 [i] 15:00 Rany z lásky 12/230 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 44-45/216 [i] 18:00 Túžba tela 87/143 [i] 19:00 Rebeli II. 62/225 [i] 20:00 Čaro lásky 57/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 101/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 20/23 [i] 22:40 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 47-48/175 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 101/178 [i] 01:45 V tieni [i] 02:15 Túžba tela 87/143 [i] 03:00 112 [i] 03:30 V tieni [i] 04:00 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Mlčení [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:45 Stormbreaker [i] 15:25 Dálnice 60 [i] 17:30 Oslněni sluncem [i] 19:20 Holíci [i] 21:00 Zeptejte se Cindy [i] 22:45 Pohřbené lži [i] 00:30 Převrat [i] 02:05 Smolař [i] 03:40 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Atletika [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Plavání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 4 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 20 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 12:00 Ochránce III 16 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 4 [i] 14:00 Foylova válka I 1/4 [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 5 [i] 20:00 Ochránce III 18 [i] 21:00 Byla to ona [i] 23:00 Stávka! [i] 01:00 Nevinnost na prodej [i] 03:00 Příběh Charlieho andílků [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lodě, které změnily svět 2 [i] 06:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 9