Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:15 Kliatba Ružového pantera [i] 11:10 Manželka na odpis 6/6 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 4/22 [i] 13:55 Monk V. 14/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 7/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Neprijatý? Fpoho! [i] 21:55 Vidláci na pretekoch: Nový začiatok [i] 23:50 Bathory: Pomsta krvavej grófky [i] 01:20 Kliatba domu slnečníc [i] 02:50 Hej, kamoš, kto tu varí? [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:35 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:30 Zborovňa [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:50 Sladká Valentína 161 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 1/39 [i] 15:30 Futbal MS 2010 [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Dr.House V. 24/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nebo v tvojich očiach [i] 21:50 JAG [i] 23:25 Anna Lee 6/6 [i] 01:05 Policajti z prístavu [i] 01:50 Tajný úsmev 1/2 [i] 03:00 Tajný úsmev 2/2 [i] 04:10 Nebo v tvojich očiach [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Letná láska 1/26 [i] 08:55 Fokus - rodina [i] 09:40 Mojich sedem divov [i] 10:10 TKN [i] 10:35 Kultúra extra [i] 11:10 Príroda [i] 11:45 Mier s tuleňmi [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:20 Spievanky, spievanky [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Profily [i] 14:50 Umenie 2010 [i] 15:25 Je tu leto [i] 16:00 Retro noviny [i] 16:25 Motormagazín [i] 16:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:20 Objavovanie Južnej Afriky 1/5 [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 10/28 [i] 18:30 VAT [i] 18:55 Z televízneho archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:20 Osobnosti a udalosti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Kurz negatívneho myslenia [i] 23:10 Bratia a sestry II. 1/16 [i] 23:55 Polnočný Ateliér [i] 00:25 Anjeli strážni Ivety Malachovskej [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:55 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Črepiny PLUS [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:40 NOVINY TV JOJ 09:10 Stratené duše I. 6, 7 [i] 11:00 Tieň ohrozenia [i] 13:00 Objatie škrtiča [i] 15:00 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Nepobozkaná [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. - Finále V. série 25/25 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Legionár [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1,2/24 [i] 03:40 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 20 [i] 06:00 Navzdory osudu 75,76 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 70 [i] 08:00 Komisárka 19 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad sklenenej rakvy [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 16 [i] 11:50 M*A*S*H 149,150 [i] 12:50 Loď lásky 20 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 16 [i] 16:00 Matlock III. 8,9 [i] 18:00 M*A*S*H 149,150 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Holky z porcelánu" [i] 21:55 Upír z Feratu [i] 23:50 "Holky z porcelánu" [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 16/25 [i] 07:55 Zoom 60/221 [i] 08:00 Advokáti III. 18/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 7/14 [i] 11:00 Zoom 60/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 7/13 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 16/25 [i] 13:00 Advokáti III. 18/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 7/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 8/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 17/25 [i] 17:55 Zoom 60/221 [i] 18:00 Advokáti III. 19/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 21:00 Ostrov smrti 2/13 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 13/18 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 23:55 Zoom 60/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 12/22 [i] 01:00 Ostrov smrti 2/13 [i] 01:50 Lost - Ztraceni VI. 13/18 [i] 02:40 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 17/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Špinavé práce 21 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 20 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Špinavé práce 22 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 21 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Na ostří pily [i] 21:55 Černé zlato 6 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 40 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 22 [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 21 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 42/78 [i] 09:00 Její hřích [i] 10:25 Hezky od podlahy tentokrát s karlovarskou a plzeňskou kapelou. [i] 11:00 Místo nahoře 5/13 [i] 11:50 Divnopis [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sešlost [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 13/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 10/23 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:25 Chcete mě? [i] 15:40 Medvědi nic nevědí 1/6 [i] 16:05 Tohle jsem já... [i] 16:15 Já a moje rodina 26/26 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Křeček polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 12/13 [i] 20:45 Na cestě po Českém ráji [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Splašený vlak [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:20 Californication II 6/12 [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 13/32 [i] 01:35 Kaleidoskop [i] 02:00 Náš venkov [i] 02:15 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 02:20 Cesty víry: Per musicam orantem [i] 02:40 Křesťanský magazín [i] 02:55 Zoom [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 39/52 [i] 06:35 Včelka Mája 91/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Slovo dalo slovo aneb Povídání pod čarou [i] 08:10 Osudové okamžiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 10:20 Kultura.cz - Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Skrytý život našich genů [i] 13:35 Film o filmu Kuky se vrací [i] 13:50 Návštěva v ZOO [i] 13:55 Angličtina pro nejmenší 29/40 [i] 14:05 Telling Tales 6/10 [i] 14:10 Moudronos [i] 14:30 Karla a Katrine [i] 15:55 Alexandra Cousteau: Tváře žraloků [i] 16:45 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Velký Turín 2/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Hitler a Mussolini 2/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Zlaté tele 6/8 [i] 22:15 Krásný ztráty [i] 22:45 Pandurango 1/7 [i] 23:15 Film point [i] 23:35 Bigbít 22/42 [i] 00:35 Vzkaz Jana Křena [i] 00:50 Knižní svět [i] 01:05 Čtenářský deník... Pavel Göbl: Penis pravdy [i] 01:20 Búrajú starú pec [i] 01:45 Keramika Idy Vaculkové [i] 02:00 Základy [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 49 [i] 09:40 Temná bouře [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Komisař Rex V 12 [i] 13:10 Las Vegas: Kasino III 17 [i] 14:05 Hvězdná brána IV 18 [i] 15:05 Kobra 11 II 19 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 3 [i] 17:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 9 [i] 18:40 Kriminálka Miami V 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 2 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba VI 7 [i] 22:40 Malý svědek [i] 00:25 Poker After Dark [i] 01:20 Zátoka vášní 21 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Áčko [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 11 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 12 [i] 08:55 M*A*S*H 1 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 12 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 6 [i] 11:30 Případ pro Sam III 4 [i] 12:30 M*A*S*H 2 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky V 11 [i] 13:35 Zoufalé manželky IV 17 [i] 14:35 JAG V 8 [i] 15:35 Inspektor Frost 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 13 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí III 8 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 4 [i] 00:15 Wolffův revír I 25 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 166 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 40-41/216 [i] 07:05 Naučím ťa milovať 96/129 [i] 08:20 Čaro lásky 55/90 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová I. 45-46/175 [i] 09:55 Ulica III. 215/259 [i] 10:50 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 12:50 Dr. Oz I. 23/175 [i] 13:45 Rebeli II. 60/225 [i] 14:35 Správna Susan IV. 18/22 [i] 15:00 Rany z lásky 11/230 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 42-43/216 [i] 18:00 Túžba tela 86/143 [i] 19:00 Rebeli II. 61/225 [i] 20:00 Čaro lásky 56/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 100/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 19/23 [i] 22:40 Takmer dokonalý zločin [i] 00:40 Sudkyňa Hatchettová I. 45-46/175 [i] 01:20 Pravá tvár vášne 100/178 [i] 02:05 V tieni [i] 02:20 Túžba tela 86/143 [i] 03:05 V tieni [i] 03:40 Takmer dokonalý zločin [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Buster [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Iluze lásky [i] 13:50 Zapomeň na to [i] 15:25 Polibek, prosím [i] 17:15 Poslední obrněný vlak [i] 19:35 Pik a Amadeus [i] 21:20 Stormbreaker [i] 23:10 Ďábelský Santa [i] 00:30 Tajemné výstřely [i] 02:10 Lovci myšlenek [i] 03:50 Opilí slávou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Plavání [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Plavání [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Atletika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 30 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 18 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 19 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 12:00 Ochránce III 15 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 7 [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Soudkyně Amy I 13 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 4 [i] 20:00 Ochránce III 16 [i] 21:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 23:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 01:00 Příběh Charlieho andílků [i] 03:00 Svatební horečka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 2 [i] 06:00 Lodě, které změnily svět 1 [i] 06:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 7 [i] 07:30 Dunaj - Modrá stuha Evropy 8 [i] 08:10 Výpravy za zvířaty 7 [i] 09:15 Buď já nebo pes 56 [i] 10:15 Zhýčkaní 11 [i] 10:50 Zhýčkaní 12 [i] 11:25 Jaro na chalupě 1 [i] 12:30 Co nám prospívá 44 [i] 13:05 Co nám prospívá 45 [i] 13:45 Tajemství Zakázaného města 1 [i] 14:50 Do muzea zadním vchodem 1 [i] 15:30 Do muzea zadním vchodem 2 [i] 16:10 Buď já nebo pes 57 [i] 17:10 Ztracené dětství [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 20 [i] 19:15 Jak se věci mají 1 [i] 19:50 Jak se věci mají 2 [i] 20:25 Mistři švindlu 11 [i] 21:00 Mistři švindlu 12 [i] 21:35 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 22:40 On The Spot 7 [i] 23:45 Hubbleovy obrazy 1 [i] 00:20 Hubbleovy obrazy 2 [i] 00:55 Když se Země zatřese 6 [i] 02:00 Válka 11 [i] 02:55 Divoká zvěř Karpat 3 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat 4 [i] 03:55 Hubbleovy obrazy 1 [i] 04:25 Hubbleovy obrazy 2 [i] 04:55 Když se Země zatřese 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 27 [i] 06:00 V jednom ohni [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy II. 26 [i] 08:25 Horton [i] 09:55 Líbáš jako Bůh [i] 11:55 Strážce tajemství [i] 13:30 El paso