TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:25 Superpes Krypto [i] 05:45 Uletení Loonatici II. 13/13 [i] 06:10 Flintstonovci II. 16/25 [i] 06:40 Pipky v akcii 2 [i] 08:30 Lemra lemravá [i] 10:10 Krok za krokom VI. 21-22/24 [i] 11:05 Psych, s.r.o. II. 3-4/16 [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Apokalypsa [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Klient [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Sisi: Pravdivý príbeh jej lásky [i] 00:00 Eleventh Hour - nulová šanca 17/18 [i] 00:50 G. I. Jane [i] 03:00 Správny deň na popravu [i] 04:20 Extrémne záchranné operácie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Motormagazín [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Poštár Pat II 7 [i] 07:25 Poštár Pat II 8 [i] 07:40 Náhradníci II. 23/31 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Zlaté klasy [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Do zbrane,kuruci! [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 18:05 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot [i] 01:00 Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie [i] 02:35 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 TKN [i] 05:25 Československý filmový týždenník [i] 05:40 S Jakubom na rybách 11/20 [i] 06:05 Halali [i] 06:30 Televíkend [i] 07:00 Národnostné správy [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Test magazín [i] 08:15 Môj dom, môj hrad [i] 08:45 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Zelená revue [i] 10:00 Anjeli strážni Ivety Malachovskej [i] 10:30 Sv.liturgia na sviatok sv.apoštolov Petra a Pavla [i] 12:30 O hlúpej žene [i] 13:20 Osobnosti a udalosti [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Orientácie [i] 16:25 Slovo [i] 16:35 Moja naj kniha [i] 18:09 Autoportréty [i] 18:10 Večerníček 9/28 [i] 18:20 3-2-1-ŠTART! [i] 18:40 Kinorama [i] 19:05 Profily [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Umenie 2010 [i] 20:30 Dokumentárny klub [i] 21:35 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 21:40 Retro noviny [i] 22:00 Noc v archíve [i] 23:00 Slovo [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Žaloba [i] 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Škola superhrdinov [i] 09:50 Profesionáli IV. 1 [i] 10:45 Stratené duše I. 6, 7 [i] 12:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Legenda o Pátračovi 1, 2/22 [i] 14:15 Autosalón [i] 14:35 Všetko je dovolené! [i] 16:25 Obete [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Tieň ohrozenia [i] 22:15 Objatie škrtiča [i] 00:20 Vlak smrti [i] 02:15 Žaloba [i] 04:00 Vlak smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Fantóm Morrisvillu [i] 07:00 Profesionáli IV. 3, 4 [i] 08:45 Ohnivé ženy 1/3 [i] 10:15 Julie Lescautová IV. 9 [i] 12:00 Júnová výhra [i] 13:10 Sever a Juh - FINÁLE PRVEJ SÉRIE! 11, 12/12 [i] 15:10 Nežiaduci ctiteľ [i] 16:50 Superpolicajt [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Supernova 1, 2/2 [i] 23:20 Nežiaduci ctiteľ [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 12/34 [i] 07:00 Rodinné právo III. 7/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 10/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 8/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 23/34 [i] 13:25 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 3/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 4/22 [i] 16:00 Advokáti 12/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 10/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 11/18 [i] 20:00 Advokáti 13/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 12/17 [i] 22:00 Hellboy [i] 00:20 Lost - Ztraceni VI. 11/18 [i] 01:20 Largo 7/26 [i] 02:15 Ostrov smrti 1/13 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut 1 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Vyrobeno v továrně [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů 3 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 29 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů 3 [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning v Berlíně [i] 19:10 Závody ve stavění aut 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů 4 [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Z ráje do pekla 3 [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů 4 [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 4/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 9/26 [i] 06:25 Lesní ženka [i] 06:50 U nás na farmě 6/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 25/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chytrá princezna [i] 14:15 Kaleidoskop [i] 14:40 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 14:45 Její hřích [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo rozhlasového redaktora Petra Vaďury [i] 17:10 Horákovi 13/13 [i] 18:05 Pan Tau 26/33 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Daleko do Nashvillu [i] 20:35 Stop [i] 21:20 EXPOminuty 2010 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zločinecký ráj 2/2 [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Mlčení krahujce 3/8 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Uvolněte se, prosím [i] 01:25 Úsměvy Ilji Racka [i] 02:05 Evropský manuál [i] 02:20 Babylon [i] 02:45 Ani den bez kresby [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Kapucíni [i] 05:55 Václav Neumann o Gustavu Mahlerovi 3/4 [i] 06:35 Franz Liszt: Venezzia e Napoli [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Bělehrad, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 787/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Čtenářský deník... Pavel Göbl: Penis pravdy [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 25/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Stavy rachotí 4/4 [i] 13:05 Dovolená na úrovni [i] 13:55 Festivalové ozvěny [i] 14:25 Skrytý život našich genů [i] 15:15 Alexandra Cousteau: Tváře žraloků [i] 16:05 Mýty a fakta historie: Lincolnova poslední noc 1/2 [i] 17:00 Kamera na cestách: Poslední stopa Butche a Sundance [i] 17:55 Cesty víry: Per musicam orantem [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 4/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 5/21 [i] 20:00 Franta [i] 20:55 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i] 21:20 Krajinou Otakara Kubína [i] 21:35 František Kupka [i] 22:05 Na plovárně s Janem Svěrákem [i] 22:30 Vzkaz Jana Křena [i] 22:45 Skřivánčí dvůr [i] 00:40 Čétéčko [i] 01:00 Zlatá hokejka [i] 02:45 Století létání [i] 03:40 Kamera na cestách: Poslední stopa Butche a Sundance [i] 04:30 Kdo je... Anna Pammrová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Pirátova rodinka 10 [i] 06:00 Bolek a Lolek 35 [i] 06:15 Spiderman 4 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 16 [i] 07:10 Tom a Jerry 3 [i] 07:40 Babicovy dobroty [i] 08:20 Koření [i] 09:20 Past na kachnu [i] 10:50 O zvířatech a lidech 13 [i] 11:45 Kulový blesk [i] 13:30 Velká cena Evropy [i] 16:10 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Veterinář z Bondi Beach 3 [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 50 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tvoje, moje a naše [i] 21:50 Střepiny [i] 22:20 Peklo z hlubin Země [i] 00:15 Policejní odznak II 3 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Hustle a Flow [i] 03:20 Střepiny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 74 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 9 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé I 11 [i] 08:10 Svět ve válce 20 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 255 [i] 10:25 M*A*S*H 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Closer III 1 [i] 14:10 Zpátky ve hře [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 12 [i] 20:00 Ptáci v trní 1 [i] 21:45 Druhá šance [i] 23:50 Zpívám jen Sinatru [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Svět ve válce 20 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Slávici na ulici [i] 07:10 Chuťovky [i] 08:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 38-39/216 [i] 10:05 Elisa z Rivombrosy I. 5/13 [i] 12:15 Rosamunde Pilcherová: Kolotoč života [i] 14:00 McBride: Hľadanie pravdy [i] 15:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 40-41/216 [i] 17:35 Gossip Girl II. 19-20/25 [i] 19:20 PROMINENTI [i] 20:00 Vanilkové nebo [i] 22:25 Skutočný príbeh: Vražedný inštinkt - Príbeh Candice DeLongovej [i] 00:10 Vanilkové nebo [i] 02:35 PROMINENTI [i] 03:05 V tieni [i] 03:45 Skutočný príbeh: Vražedný inštinkt - Príbeh Candice DeLongovej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Seržant Pepper [i] 14:00 Vlastní pravidla [i] 16:00 Dokonalí andílkové [i] 17:45 Zelený oblak [i] 19:35 Červená Karkulka [i] 20:35 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 22:20 Ester to rozčísne [i] 00:10 Smolař [i] 01:55 Krvavá laguna [i] 03:25 Nula od nuly pojde [i] 04:50 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Atletika [i] 10:00 Plavání [i] 11:15 Fotbal [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:15 Atletika [i] 15:15 Fotbal [i] 15:30 Motorismus [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Plážový fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:30 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 27 [i] 06:00 Dotek anděla III 28 [i] 07:00 Dotek anděla III 29 [i] 08:00 Dotek anděla III 30 [i] 09:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 10:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 12:00 Svazující tajemství [i] 14:00 Štěstí věčné lásky [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 19:00 Být Erikou 5 [i] 20:00 Být Erikou 6 [i] 21:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 23:00 Únos za bílého dne [i] 01:00 Doživotní trest [i] 03:00 Dotek anděla III 28 [i] 04:00 Dotek anděla III 29 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 4 [i] 06:55 Planeta mláďat 2 [i] 08:00 Vysněná dobrodružství 23 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 24 [i] 09:20 Léto na chalupě 4 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 5 [i] 10:50 Billova neposedná vařečka 6 [i] 11:25 Británie krále Artuše 3 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 15 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:30 Jamieho Amerika 2 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 2 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 13 [i] 16:30 Mistři švindlu 42 [i] 17:15 Mistři švindlu 11 [i] 17:55 Mistři švindlu 12 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i] 19:50 Jsme zvědaví 2 [i] 21:00 Tuningmanie 15 [i] 21:40 Tuningmanie 16 [i] 22:20 Historie podsvětí 8 [i] 23:25 Malárie - neúprosný vrah [i] 00:35 Tajemství smrti [i] 01:40 První pomoc [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 23 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 24 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 20 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tohle je Sparta! [i] 07:25 On je fakt boží! [i] 09:00 Malý Rambo [i] 10:35 Tamtamy ticha [i] 12:25 V jednom ohni [i] 14:25 Jak ukrást nevěstu [i] 16:05 Horton [i] 17:30 Líbáš jako Bůh [i] 19:30 Před kamerou 27 [i] 20:00 Andělé a démoni [i] 22:15 Bezcenný syn [i] 00:05 Spartakus 4 [i] 00:55 Sex Drive [i] 02:40 Hra na utrpení [i]