Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Stopa Ružového pantera [i] 11:05 Manželka na odpis 5/6 [i] 12:00 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 3/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 13:55 Monk V. 13/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 6/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno a pár faciek [i] 22:50 Romeo musí zomrieť [i] 01:05 Red Bull Air Race 2010 New York [i] 01:30 Štvanica [i] 03:20 Helix... Loaded [i] 04:50 Najväčší kaskadéri Európy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 McBride : Requiem [i] 10:20 Sladká Valentína 159 [i] 11:05 Sladká Valentína 160 [i] 12:00 Dámsky magazín STV [i] 13:15 Vojna kuchárov [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:25 Úsmev, prosím! [i] 14:55 Divoký anjel 188/270 [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Dr.House V. 23/24 [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:25 ooops!načierno [i] 22:05 Mýtus [i] 00:10 Kriminálny inštinkt: Láska a vražda [i] 01:50 Strach [i] 03:15 McBride : Requiem [i] 04:35 Europríbeh Slovenska [i] 04:55 Expedícia Líbya - 1.časť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:30 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 10:45 Východné Karpaty [i] 11:20 Planéta Zem zhora 1/8 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Piesne domova [i] 13:05 Stopy v piesku [i] 13:25 City Folk 2006 [i] 13:55 Totálne fenomenálne 11/21 [i] 14:10 Totálne fenomenálne 12/21 [i] 14:30 Família - Nová rodina [i] 15:00 Večer na tému [i] 16:40 Environmentálne záťaže - Neželané dedičstvo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 7/28 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Dizajn 19 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 My Európania 4/6 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko a svet [i] 22:20 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:30 Nočný filmový klub 8/12 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy a komentáre [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 KRIMI NOVINY 09:00 NOVINY TV JOJ 09:30 Life: Najbohatší policajt II. 10, 11 [i] 11:15 Podvodníci 22/22 [i] 12:15 District 46 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 11 [i] 14:00 Kosti II 12 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 2, 3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - NÁVRATY! [i] 21:15 Aha - Krásky od kráv [i] 23:15 Pod povrchom [i] 01:40 Pod povrchom [i] 03:45 Podvodníci [i] 04:25 Kráľovstvo surikát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 19 [i] 06:00 Navzdory osudu 73, 74 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 69 [i] 08:00 Komisárka 18 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad bezohľadného reportéra [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 15 [i] 11:50 M*A*S*H 147, 148 [i] 12:50 Loď lásky 19 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 15 [i] 16:00 Matlock III. 6, 7 [i] 18:00 M*A*S*H 147, 148 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Malý pitaval z veľkého mesta 1/15 [i] 21:30 Gorily v hmle: Príbeh Dian Fosseyovej [i] 00:00 Perry Mason: Prípad očierneného mafiána [i] 01:35 Nočné reprízy 04:35 Dar z lásky: Príbeh Daniela Huffmana [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 15/25 [i] 07:55 Zoom 59/221 [i] 08:00 Advokáti III. 17/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 6/14 [i] 11:00 Zoom 59/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 6/13 [i] 12:05 Umíte tančit? IV. 15/25 [i] 13:05 Advokáti III. 17/23 [i] 14:05 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 6/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 7/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 16/25 [i] 17:55 Zoom 59/221 [i] 18:00 Advokáti III. 18/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 8/25 [i] 21:00 Fallen 1/5 [i] 22:40 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 23:35 Zoom 59/221 [i] 23:40 Zachraň mě V. 11/22 [i] 00:40 Fallen 1/5 [i] 02:15 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 03:00 Umíte tančit? IV. 16/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce 20 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem 14 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 19 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Špinavé práce 21 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 20 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Kde je limit? [i] 21:00 Bořiči mýtů 3 [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 38 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 21 [i] 01:40 Kde je limit? [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 20 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbetin dvor 5/6 [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 12/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 9/23 [i] 15:00 Franklin 33/52 [i] 15:25 Dětská hlídka 9/13 [i] 15:50 Návštěva v ZOO [i] 16:00 Ovečka Shaun II 10/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 2/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Místo nahoře 5/13 [i] 20:55 13. komnata Zory Jandové [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:10 Californication II 6/12 [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 U Turn [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 McLeodovy dcery VII 12/32 [i] 01:35 Mamba show [i] 02:15 Mladí v partě 11/12 [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Máte slovo 04:05 Jiří Ješ - život mezi politikou a hudbou [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 11/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 38/52 [i] 06:20 Včelka Mája 90/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 25/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Soukromá muzea [i] 07:35 Druhá tráva a Peter Rowan [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Ivanem Zachariášem [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Masakr na Švédských šancích [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:20 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 25/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Roger Federer 1/3 [i] 15:00 Legendy z Öresundu aneb [i] 15:35 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:05 Chcete mě? [i] 18:20 City Folk - Bělehrad, 2007 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Auto Moto Revue [i] 19:35 Kosmopolis [i] 20:10 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 22:30 Bigbít 22/42 [i] 23:35 Mladí v partě 11/12 [i] 00:10 Gorodok [i] 00:35 Evropané [i] 01:30 Krásný ztráty [i] 02:10 Náš člověk na Seychellách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 48 [i] 09:40 McBride: Jako buldok [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 11 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 16 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 17 [i] 14:35 Kobra 11 II 18 [i] 15:35 Krok za krokem VI 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 8 [i] 18:30 Ulice 1819, 1820 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 21:55 Ztracené město [i] 23:55 Císař Augustus 5, 6 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Zvířátka v pohodě 4 [i] 02:20 Stahovák [i] 02:50 Ptákoviny [i] 03:35 Tabu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 10 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 9 [i] 08:55 M*A*S*H 252 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 11 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 4 [i] 11:30 Případ pro Sam III 3 [i] 12:30 M*A*S*H 253 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 10 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 16 [i] 14:25 JAG V 7 [i] 15:25 Inspektor Frost 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 10 [i] 20:00 Julie Lescautová V 8 [i] 22:10 Hurá do basy [i] 00:05 Pavoučí teror [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 03:55 Na čem záleží 165 [i] 04:20 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 34-35/216 [i] 07:45 Naučím ťa milovať 95/129 [i] 08:55 Čaro lásky 54/90 [i] 09:50 Sudkyňa Hatchettová I. 43-44/175 [i] 10:35 Ulica III. 214/259 [i] 11:25 Správna Susan IV. 16/22 [i] 11:55 Ally McBealová I. 18/23 [i] 13:10 Dr. Oz I. 22/175 [i] 14:00 Rebeli II. 59/225 [i] 14:50 Správna Susan IV. 17/22 [i] 15:20 Rany z lásky 10/230 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 36-37/216 [i] 18:00 Túžba tela 85/143 [i] 19:00 Rebeli II. 60/225 [i] 20:00 Čaro lásky 55/90 [i] 20:50 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 22:40 Osudová výmena [i] 00:30 Sudkyňa Hatchettová I. 43-44/175 [i] 01:10 Dr. Oz I. 22/175 [i] 01:55 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 85/143 [i] 03:10 Ulica III. 214/259 [i] 03:55 Čaro lásky 55/90 [i] 04:35 Naučím ťa milovať 95/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Země kouzel a zázraků [i] 13:15 Zítra nehrajeme! [i] 15:10 Ostrov pokladů [i] 16:55 Hrdinové války [i] 19:05 Opilí slávou [i] 21:00 Zapomeň na to [i] 22:30 Nula od nuly pojde [i] 00:00 Bestie Karla [i] 01:50 Tajemné výstřely [i] 03:30 Jarní úklid s.r.o. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Atletika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Strongest Man [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Snooker [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Plážový fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Plážový fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:15 Bowling [i] 22:20 Watts [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Pro wrestling [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 25 [i] 06:00 Dotek anděla III 26 [i] 07:00 McLeodovy Dcery V 17 [i] 08:00 McLeodovy Dcery V 18 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 12:00 Ochránce III 14 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 3 [i] 20:00 Ochránce III 15 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 23:00 Doživotní trest [i] 01:00 Ticho [i] 03:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Když se Země zatřese 4 [i] 06:00 Time Team - Dobové vykopávky 8 [i] 07:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 5 [i] 07:40 Dunaj - Modrá stuha Evropy 6 [i] 08:15 Výpravy za zvířaty 6 [i] 09:20 Buď já nebo pes 55 [i] 10:20 Zhýčkaní 9 [i] 10:55 Zhýčkaní 10 [i] 11:30 Životospráva na chalupě 3 [i] 12:35 Co nám prospívá 42 [i] 13:10 Co nám prospívá 43 [i] 13:45 Velká čínská zeď 2 [i] 14:55 Tělo v číslech 4 [i] 15:55 Buď já nebo pes 56 [i] 16:55 Krev, pot a takeaways 4 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 19 [i] 19:15 Tuningmánie 13 [i] 19:50 Tuningmánie 14 [i] 20:25 Mistři švindlu 9 [i] 21:00 Mistři švindlu 10 [i] 21:35 Kdo přežije Armagedon 5 [i] 22:40 Hvězdný fotbal 5 [i] 23:45 Podvody s identitou: Ukradený život 2 [i] 01:00 Když se Země zatřese 5 [i] 02:00 Válka 10 [i] 02:55 Divoká zvěř Karpat 1 [i] 03:25 Divoká zvěř Karpat 2 [i] 03:55 Podvody s identitou: Ukradený život 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cestující [i] 07:35 Domácí mazlíček [i] 09:10 Lekce neslušného chování [i] 10:50 Vše, co Lola chce [i] 12:45 Ideální společnost [i] 14:20 Sedm životů [i] 16:25 Čivava z Beverly Hills [i] 17:55 Rocker