TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Pomsta Ružového pantera [i] 11:10 Manželka na odpis 4/6 [i] 12:00 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 2/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 13:55 Monk V. 12/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 5/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 22:55 Prísne tajná misia [i] 01:05 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 03:00 Rukojemníci 12/13 [i] 03:40 Xena V. 15/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 4/4 [i] 10:35 Sladká Valentína 157 [i] 11:25 Sladká Valentína 158 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Divoký anjel 187/270 [i] 15:30 Futbal MS 2010 [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Dr.House V. 22/24 [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Svedectvá vraždy: Je narazené! [i] 00:30 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 4/4 [i] 02:00 Svedectvá vraždy: Je narazené! [i] 03:50 Slovenské misie [i] 04:50 Ryby, rybky, rybičky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 4/4 [i] 08:55 Bola raz jedna opera 13/13 [i] 09:10 Fokus - peniaze [i] 09:50 Maďarský magazín [i] 10:20 Štiavnické vrchy [i] 10:50 Moderná architektúra na Slovensku [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Jánske ohne [i] 12:45 Maliar Ladislav Mednyánszky [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:40 Pestúni zvierat 12 [i] 14:10 Slovenské unikáty 2000 [i] 14:40 Na tanieri/Teríteken [i] 15:40 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 6/28 [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 11/21 [i] 19:10 Totálne fenomenálne 12/21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta Zem zhora 1/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI NOVINY 08:30 NOVINY TV JOJ 09:00 RANNÉ KINO: El Dorado [i] 11:15 Podvodníci 21 [i] 12:15 District 45 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22, 23 [i] 15:00 Simpsonovci II. 22/22 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - NÁVRATY! [i] 21:30 Life: Najbohatší policajt II. 10, 11 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. [i] 01:10 Črepiny [i] 01:40 Komando GSG 9 [i] 02:25 District [i] 03:10 Kráľovstvo surikát [i] 03:55 Simpsonovci II. [i] 04:15 Simpsonovci IX. [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 18 [i] 06:00 Navzdory osudu 71, 72 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 68 [i] 08:00 Komisárka 17 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad tvrdohlavej dcéry [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 14 [i] 11:50 M*A*S*H 145, 146 [i] 12:50 Loď lásky 18 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 14 [i] 16:00 Matlock III. 4, 5 [i] 18:00 M*A*S*H 145, 146 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL 2: Gonzalesova pomsta [i] 22:20 Dvaja policajti [i] 00:30 Inšpektori [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 14/25 [i] 07:55 Zoom 59/221 [i] 08:00 Advokáti III. 16/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 5/14 [i] 11:00 Zoom 59/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 5/13 [i] 12:05 Umíte tančit? IV. 14/25 [i] 13:05 Advokáti III. 16/23 [i] 14:05 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 5/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 6/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 15/25 [i] 17:55 Zoom 59/221 [i] 18:00 Advokáti III. 17/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 7/22 [i] 22:00 Zakázané metody 1/13 [i] 22:40 Zakázané metody 2/13 [i] 23:20 Satisfakce 10/10 [i] 00:20 Zoom 59/221 [i] 00:25 Zachraň mě V. 10/22 [i] 01:25 Boj o čas II. 7/22 [i] 02:20 Zakázané metody 1/13 [i] 02:55 Zakázané metody 2/13 [i] 03:30 Satisfakce 10/10 [i] 04:20 Umíte tančit? IV. 15/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce 19 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 13 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce 20 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 19 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Očitá svědectví 5 [i] 20:35 Očitá svědectví 6 [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Z ráje do pekla 3 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 36 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 20 [i] 01:40 Očitá svědectví 5 [i] 02:10 Očitá svědectví 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 19 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nezapomenutelný příběh [i] 10:50 Hudba - to je moje [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn 4/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 11/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 8/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 25/26 [i] 15:30 Byla jednou jedna planeta 25/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 25/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 7/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Zvláštní jednotka 5/8 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sex ve městě VI 1/20 [i] 00:15 McLeodovy dcery VII 11/32 [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Zatopené osudy 9/13 [i] 02:00 Hledání ztraceného času [i] 02:20 Hledám práci [i] 02:45 Rodina a já [i] 03:05 Za obzorem 24/26 [i] 03:20 Slovo dalo slovo aneb Povídání pod čarou [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Horácké písně a tance [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 37/52 [i] 06:20 Včelka Mája 89/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:25 Anakonda 7/8 [i] 07:40 The Lost Secret 7/11 [i] 07:55 Cyklisté a chodci 11/13 [i] 08:10 Po stopách [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 23/23 [i] 10:30 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Vášeň sběratelská [i] 12:55 Devatero řemesel [i] 13:15 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 Prizma [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Motocyklení [i] 20:10 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 22:30 V Bruggách [i] 00:15 Evropský manuál [i] 00:35 Chantalin boj o smrt [i] 01:20 Q [i] 01:45 Duchovní kuchyně [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 47 [i] 09:35 Coneheads [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 10 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 15 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 16 [i] 14:35 Kobra 11 II 17 [i] 15:35 Krok za krokem VI 1 [i] 16:05 Vražedná čísla V 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 7 [i] 18:30 Ulice 1817, 1818 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 204 [i] 21:20 Zapomenuti 1 [i] 22:20 Stahovák [i] 22:55 První výstřel [i] 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 11 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 72 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 9 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 8 [i] 08:55 M*A*S*H 251 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 10 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 3 [i] 11:30 Případ pro Sam III 2 [i] 12:30 M*A*S*H 252 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 9 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 15 [i] 14:25 JAG V 6 [i] 15:25 Inspektor Frost 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 9 [i] 20:00 TOP STAR: Waldemar Matuška [i] 21:15 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 19 [i] 23:20 Hraběnka a lišák z Dirtwateru [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 163 [i] 04:35 Na čem záleží 164 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 32-33/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 94/129 [i] 08:45 Čaro lásky 53/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 41-42/175 [i] 10:25 Ulica III. 213/259 [i] 11:20 Správna Susan IV. 15/22 [i] 11:45 Ally McBealová I. 17/23 [i] 13:00 Dr. Oz I. 21/175 [i] 13:55 Rebeli II. 58/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 16/22 [i] 15:10 Rany z lásky 9/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 34-35/216 [i] 18:00 Túžba tela 84/143 [i] 19:00 Rebeli II. 59/225 [i] 20:00 Čaro lásky 54/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 99/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 18/23 [i] 22:40 Protokol [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 41-42/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 99/178 [i] 01:50 V tieni [i] 02:15 Túžba tela 84/143 [i] 03:00 Ulica III. 213/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:25 Protokol [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:55 Oslněni sluncem [i] 15:40 Enigma [i] 17:45 Dálnice 60 [i] 19:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 21:30 Zítra nehrajeme! [i] 23:25 Převrat [i] 01:00 Nezávislý [i] 02:35 Krvavá laguna [i] 04:05 Zlatá brána [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 All sports [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Motorismus [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Bowling [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Bojové sporty [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Watts [i] 23:25 Pro wrestling [i] 23:55 Pro wrestling [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 24 [i] 06:00 Dotek anděla III 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 17 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 10