Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Ružový panter opäť zasahuje [i] 11:15 Manželka na odpis 3/6 [i] 12:05 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 1/22 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 13:55 Monk V. 11/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 4/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 21:55 Láska a iné pohromy [i] 23:35 Keď objavia sa cudzinci [i] 01:25 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 03:00 Rukojemníci 11/13 [i] 03:45 Xena V. 14/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 3/4 [i] 10:40 Sladká Valentína 155 [i] 11:30 Sladká Valentína 156 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Vojna kuchárov [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Divoký anjel 186/270 [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Dr.House V. 21/24 [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Na stope vraha [i] 23:55 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 3/4 [i] 01:35 Na stope vraha [i] 03:00 Kto je Santa? [i] 04:35 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Bola raz jedna opera 12/13 [i] 09:10 Fokus - zdravie [i] 09:55 Národnostný magazín [i] 10:20 Eurovirtuál [i] 10:35 Slovenský raj [i] 10:55 V hlbinách mora č.2 [i] 11:15 Génius prírody 2/3 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Piesne domova [i] 13:20 Môj dom, môj hrad [i] 13:50 Na ceste [i] 14:20 Elixír [i] 14:50 5 minút po dvanástej [i] 15:55 Spektrum vedy 10/20 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 5/28 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Pestúni zvierat 12 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Moderná architektúra na Slovensku [i] 21:10 Test magazín [i] 21:20 Osobnosti a udalosti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:00 Na tanieri/Teríteken [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy a komentáre [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:25 NOVINY TV JOJ 08:50 RANNÉ KINO: Peacemaker [i] 11:15 Podvodníci 20 [i] 12:15 District 44 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9 [i] 14:00 Kosti I. 9 [i] 15:00 Simpsonovci II. 20, 21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22, 23 [i] 22:00 Kosti II 12 [i] 23:00 Kosti I. 9 [i] 00:00 Brutálny experiment [i] 01:50 Dexter [i] 02:40 Podvodníci [i] 03:25 Kráľovstvo surikát [i] 04:10 Simpsonovci II. [i] 04:30 Dexter [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 17 [i] 06:00 Navzdory osudu 69, 70 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 67 [i] 08:00 Komisárka 16 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 13 [i] 11:50 M*A*S*H 143, 144 [i] 12:50 Loď lásky 17 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 13 [i] 16:00 Matlock III. 2, 3 [i] 18:00 M*A*S*H 143, 144 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi - FINÁLE SERIÁLU! 11/11 [i] 21:45 M*A*S*H 72 [i] 22:20 Nebožiec [i] 22:55 M*A*S*H 73, 74, 75 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:00 Črepiny [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 13/25 [i] 07:55 Zoom 58/221 [i] 08:00 Advokáti III. 15/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 4/14 [i] 11:00 Zoom 58/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 4/13 [i] 12:05 Umíte tančit? IV. 13/25 [i] 13:05 Advokáti III. 15/23 [i] 14:05 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 4/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 5/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 14/25 [i] 17:55 Zoom 58/221 [i] 18:00 Advokáti III. 16/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 6/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 18/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 12/17 [i] 23:00 Satisfakce 9/10 [i] 00:00 Zoom 58/221 [i] 00:05 Zachraň mě V. 9/22 [i] 01:00 CSI: New York VI. 18/19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 02:40 Satisfakce 9/10 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 14/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce 18 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce 19 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Dráha tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 34 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 19 [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Laskavý divák promine 4/5 [i] 10:15 Dům plný písniček [i] 10:55 Ten čas je velkej prevít [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 10/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 7/23 [i] 15:00 Od krále Holce po Jagellonce 3/3 [i] 15:20 Malé velké hry a události 10/10 [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 25/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač mužský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:50 Bratrstvo neohrožených 6/10 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Šílení [i] 01:05 Sex ve městě V 8/8 [i] 01:35 McLeodovy dcery VII 10/32 [i] 02:20 Přísně tajné vraždy 25/42 [i] 02:35 Evropský manuál [i] 02:55 Za zrcadlem [i] 03:20 Evropské hudební kořeny [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 36/52 [i] 06:20 Včelka Mája 88/104 [i] 06:45 Pat a Mat 25/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 5/13 [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 3/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Nacističtí kamikaze [i] 10:50 Idioti na plavbě kolem světa [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 11:55 Kluci v akci [i] 12:20 Černé ovce [i] 12:35 Reportéři ČT [i] 13:15 Věříš si? [i] 13:40 Záhady Toma Wizarda [i] 13:55 Věda je detektivka 5/26 [i] 14:20 Pomáhejme si [i] 14:40 Chcete mě? [i] 15:00 Cyklisté a chodci 11/13 [i] 15:15 Čtyři porce extrému - Dolomitenmann 2009 [i] 15:40 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:15 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Nadoraz v Obludáriu [i] 19:30 Anakonda 7/8 [i] 19:45 The Lost Secret 7/11 [i] 20:05 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 22:30 Dokumentární klub: Chantalin boj o smrt [i] 23:15 Opilí slávou [i] 01:00 Sochař [i] 01:50 Búrajú starú pec [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 46 [i] 09:40 Americká děvčata: Samantha [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 9 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 14 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 15 [i] 14:35 Kobra 11 II 16 [i] 15:35 Krok za krokem V 24 [i] 16:05 Vražedná čísla V 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 6 [i] 18:30 Ulice 1815, 1816 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 22:00 Maximáma [i] 23:00 Nevyřízené účty [i] 00:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 10 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Mr.GS [i] 02:25 Ptákoviny [i] 03:10 Tabu [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 71 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 8 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 7 [i] 08:55 M*A*S*H 250 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 9 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 2 [i] 11:30 Případ pro Sam III 1 [i] 12:30 M*A*S*H 251 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 8 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 14 [i] 14:25 JAG V 5 [i] 15:30 Inspektor Frost 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 8 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 7 [i] 23:25 Žralok II 5 [i] 00:20 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 161 [i] 04:30 Na čem záleží 162 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 30-31/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 93/129 [i] 08:50 Čaro lásky 52/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 39-40/175 [i] 10:30 Ulica III. 212/259 [i] 11:20 Správna Susan IV. 14/22 [i] 11:45 Ally McBealová I. 16/23 [i] 13:00 Dr. Oz I. 20/175 [i] 13:55 Rebeli II. 57/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 15/22 [i] 15:10 Rany z lásky 8/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 32-33/216 [i] 18:00 Túžba tela 83/143 [i] 19:00 Rebeli II. 58/225 [i] 20:00 Čaro lásky 53/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 98/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 17/23 [i] 22:45 Nebezpečne sama [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 39-40/175 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 98/178 [i] 01:45 V tieni [i] 02:15 Túžba tela 83/143 [i] 03:00 Ulica III. 212/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:20 Nebezpečne sama [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Padělatel [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zabít Elizabeth [i] 13:50 Poslední obrněný vlak [i] 16:10 Rychlá akce [i] 17:45 Polibek, prosím [i] 19:35 Zlatá brána [i] 21:20 Oslněni sluncem [i] 23:05 Tajemné výstřely [i] 00:45 Vlad narážeč [i] 02:25 Profesionál [i] 04:05 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Veslování [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Biatlon [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Snooker [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Veslování [i] 19:50 Jezdectví [i] 20:50 Jezdectví [i] 20:55 Golf [i] 21:25 Golf [i] 21:35 Golf [i] 21:40 All sports [i] 21:50 Plachtění [i] 22:00 All sports [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Biatlon [i] 00:15 Paralympijský sport [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 23 [i] 06:00 Dotek anděla III 24 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 16 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 12:00 Ochránce III 12 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 24 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 4 [i] 16:00 Válečná nevěsta [i] 18:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 1 [i] 20:00 Ochránce III 13 [i] 21:00 Dobrá manželka 22 [i] 22:00 Dobrá manželka 23 [i] 23:00 Únos za bílého dne [i] 01:00 Další šance [i] 03:00 Vražda na Pleasant Drive [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Time Team - Dobové vykopávky 6 [i] 07:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 1 [i] 07:40 Dunaj - Modrá stuha Evropy 2 [i] 08:15 Výpravy za zvířaty 5 [i] 08:50 Výpravy za zvířaty 10 [i] 09:25 Buď já nebo pes 53 [i] 10:25 Zhýčkaní 5 [i] 11:00 Zhýčkaní 6 [i] 11:35 Životospráva na chalupě 1 [i] 12:40 Co nám prospívá 38 [i] 13:15 Co nám prospívá 39 [i] 13:55 Impéria 36 [i] 15:05 Tělo v číslech 2 [i] 16:00 Buď já nebo pes 54 [i] 17:00 Krev, pot a takeaways 2 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 17 [i] 19:15 Tuningmánie 9 [i] 19:50 Tuningmánie 10 [i] 20:30 Mistři švindlu 5 [i] 21:05 Mistři švindlu 6