TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Inšpektor Clouseau [i] 11:10 Manželka na odpis 2/6 [i] 12:05 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 22/22 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 13:55 Monk V. 10/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 3/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Nezvestná [i] 23:40 Útočisko [i] 01:30 Démon zla [i] 03:25 Rukojemníci 10/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 2/4 [i] 10:45 Sladká Valentína 153 [i] 11:30 Sladká Valentína 154 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Vojna kuchárov [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Divoký anjel 185/270 [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Dr.House V. 20/24 [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 1/19 [i] 23:35 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 2/4 [i] 01:15 Oheň z neba [i] 02:45 Obete a tí druhí [i] 03:15 Vianočné dieťa [i] 04:50 Krajina ľudí a dropa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 7/9 [i] 08:55 Bola raz jedna opera 11/13 [i] 09:10 Fokus - práca [i] 09:50 Zdravíčko, pán doktor - Keď bolí hlava [i] 10:20 Multikultúrne mesto Košice [i] 10:50 Slovenský kras [i] 11:25 Prísne tajné 3/3 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Leť môj vienok leť [i] 13:25 VAT [i] 13:50 Joj,cigáň [i] 14:25 Cesty nádeje [i] 14:50 Tempo [i] 15:05 Krajina [i] 15:40 Moja láska Libanon [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 4/28 [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Génius prírody 2/3 [i] 21:00 Spektrum vedy 10/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:00 Zmiznuté impérium [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 98/98 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Dvanásť do tucta 2 [i] 11:15 Podvodníci 19 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI (23. 24) [i] 14:00 Kosti I. 8 [i] 15:00 Simpsonovci II. 18, 19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - NÁVRATY! [i] 21:00 Odsúdené II. - FINÁLE DRUHEJ SÉRIE! 28/28 [i] 22:00 Profesionáli IV. 1 [i] 23:00 Mafstory - FINÁLE JARNEJ SÉRIE! [i] 00:00 Špeciálne komando IV. 20 [i] 01:00 Profesionáli IV. [i] 01:45 Komando GSG 9 [i] 02:25 Podvodníci [i] 03:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:55 Simpsonovci II. [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 16 [i] 06:00 Navzdory osudu 67, 68 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 66 [i] 08:00 Komisárka 15 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 12 [i] 11:50 M*A*S*H 141, 142 [i] 12:50 Loď lásky 16 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 12 [i] 16:00 Matlock II. 24/24 [i] 17:00 Matlock III. 1/20 [i] 18:00 M*A*S*H 141, 142 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Pokrvní bratia [i] 22:15 Nájomný vrah [i] 23:55 Pokrvní bratia [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 12/25 [i] 07:55 Zoom 58/221 [i] 08:00 Advokáti III. 14/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 3/14 [i] 11:00 Zoom 58/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 3/13 [i] 12:05 Umíte tančit? IV. 12/25 [i] 13:05 Advokáti III. 14/23 [i] 14:05 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 3/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 4/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 13/25 [i] 17:55 Zoom 58/221 [i] 18:00 Advokáti III. 15/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 7/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 21:00 Změna je život 12/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 23:00 Satisfakce 8/10 [i] 00:00 Zoom 58/221 [i] 00:05 Zachraň mě V. 8/22 [i] 01:00 Změna je život 12/13 [i] 01:55 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 02:45 Satisfakce 8/10 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 13/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 11 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce 18 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 31 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 32 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 18 [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kletba kočičích lidí [i] 10:10 Vrať se, vše odpuštěno [i] 11:35 Chvíle pro písničku [i] 11:50 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 9/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy V 6/23 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Z rodu Přemyslovců 3/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 5/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 25/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kobylka horská česká [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 23/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 25/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 21:55 Za zrcadlem [i] 22:25 Velký Turín 2/2 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Sex ve městě V 7/8 [i] 00:35 McLeodovy dcery VII 9/32 [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:35 Vltava v obrazech 73/86 [i] 01:55 Divadlo žije! [i] 02:20 Terra musica 02:45 Crescendo [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 35/52 [i] 06:20 Včelka Mája 87/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 28/40 [i] 07:35 Telling Tales 5/10 [i] 07:40 Od krále Holce po Jagellonce 2/3 [i] 08:00 Malé velké hry a události 9/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Tutanchamon, tajemství mladého vládce [i] 10:30 Vzkaz Edvarda Outraty [i] 10:45 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 73/86 [i] 15:35 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 5/13 [i] 19:55 Počesku [i] 20:10 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 22:30 Kontexty [i] 23:25 Q [i] 23:55 Černý svědek 2/2 [i] 01:25 Retro [i] 01:50 Beer-Sheva - město keramiky [i] 02:15 Československý filmový týdeník 786/2379 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 45 [i] 09:40 Královna růží [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 8 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 13 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 14 [i] 14:35 Kobra 11 II 15 [i] 15:35 Krok za krokem V 23 [i] 16:05 Vražedná čísla V 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 5 [i] 18:30 Ulice 1813, 1814 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 203 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 21 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 2 [i] 23:10 Hlavní cíl [i] 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 9 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Ptákoviny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 70 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 7 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 6 [i] 08:55 M*A*S*H 249 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 8 [i] 10:25 To je vražda, napsala IX 1 [i] 11:30 Případ pro Sam II 20 [i] 12:30 M*A*S*H 250 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 7 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 13 [i] 14:30 JAG V 4 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 12 [i] 17:39 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 7 [i] 20:00 Michael Jackson: Nedokončená show 1/2 [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:20 Myšlenky zločince IV 3 [i] 23:15 Profesionálky 7 [i] 00:15 Wolffův revír I 24 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 160 [i] 04:25 Svět 2010 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 28-29/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 92/129 [i] 08:50 Čaro lásky 51/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 37-38/175 [i] 10:30 Ulica III. 211/259 [i] 11:20 Správna Susan IV. 13/22 [i] 11:45 Ally McBealová I. 15/23 [i] 13:00 Dr. Oz I. 19/175 [i] 13:50 Rebeli II. 56/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 14/22 [i] 15:10 Rany z lásky 7/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 30-31/216 [i] 18:00 Túžba tela 82/143 [i] 19:00 Rebeli II. 57/225 [i] 20:00 Čaro lásky 52/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 97/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 16/23 [i] 22:40 Posledný tanec [i] 00:30 Sudkyňa Hatchettová I. 37-38/175 [i] 01:15 Pravá tvár vášne 97/178 [i] 01:55 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 82/143 [i] 03:10 112 [i] 03:45 V tieni [i] 04:15 Posledný tanec [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:20 Tátou proti své vůli [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:50 Hrdinové války [i] 16:00 Hlavní zprávy [i] 17:50 Ostrov pokladů [i] 19:35 Klára a já [i] 21:10 Poslední obrněný vlak [i] 23:30 Krvavá laguna [i] 01:05 Poručík [i] 02:40 Bestie Karla [i] 04:30 Hollywood Sever [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Paralympijský sport [i] 10:00 Atletika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Atletika [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Veslování [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 12:00 Ochránce III 11 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 23 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 3 [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 24 [i] 20:00 Ochránce III 12 [i] 21:00 Svazující tajemství [i] 23:00 Rtěnka [i] 01:00 Síla odpuštění [i] 03:00 Ticho [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum