TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:10 Ružový panter [i] 11:20 Manželka na odpis 1/6 [i] 12:15 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 21/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 20/24 [i] 13:55 Monk V. 9/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 2/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pravá blondínka 2 [i] 21:55 Poisťovňa šťastia V. 16/16 [i] 23:05 112 [i] 23:45 Mrte dobrý žúr [i] 01:15 Freddyho úlet [i] 02:45 Výpredaj [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 1/4 [i] 10:45 Sladká Valentína 151 [i] 11:30 Sladká Valentína 152 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Vojna kuchárov [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Divoký anjel 184/270 [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Dr.House V. 19/24 [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Túžba po Rimini [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Anna Lee 5/6 [i] 00:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 1/4 [i] 01:40 Túžba po Rimini [i] 03:10 Miláčik [i] 04:55 Ján Ilavský [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Tempo [i] 06:40 Energetika [i] 06:50 Sociálny zápisník [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 09:20 Fokus - rodina [i] 10:05 Cesty nádeje [i] 10:30 Ponitrie [i] 11:00 Mydajky [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:50 Valaštiatko bielo [i] 13:10 História Tatier [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Japonská mozaika II 9/9 [i] 14:35 Umenie 2010 [i] 15:00 Na doskách [i] 15:30 Eskalátor [i] 15:50 Osobnosti a udalosti [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 3/28 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 22/26 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prísne tajné 3/3 [i] 20:55 Hlava XXI - Nie je hlava ako hlava [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:00 Svetlá v súmraku [i] 23:15 Anjeli strážni Ivana Palúcha [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 97 [i] 09:10 Stratené duše I. 4, 5 [i] 10:50 Smrtonosná pasca 2 [i] 13:25 Eragon [i] 15:30 Simpsonovci II. 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. - FINÁLE JARNEJ SÉRIE! 98/98 [i] 21:15 Dvanásť do tucta 2 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. - NOVÉ ČASTI (23. 24) [i] 01:00 Peacemaker [i] 03:00 Arachnid [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 15 [i] 06:00 Navzdory osudu 65, 66 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 65 [i] 08:00 Komisárka 14 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad otráveného pera [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 11 [i] 11:50 M*A*S*H 139, 140 [i] 12:50 Loď lásky 15 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 11 [i] 16:00 Matlock II. 22, 23 [i] 18:00 M*A*S*H 139, 140 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 "Smrt černého krále" [i] 22:50 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 00:25 "Smrt černého krále" [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 11/25 [i] 07:55 Zoom 57/221 [i] 08:00 Advokáti III. 13/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 2/14 [i] 11:00 Zoom 57/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 2/13 [i] 12:05 Umíte tančit? IV. 11/25 [i] 13:05 Advokáti III. 13/23 [i] 14:05 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 2/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 3/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 12/25 [i] 17:55 Zoom 57/221 [i] 18:00 Advokáti III. 14/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 6/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 4/25 [i] 21:00 Ostrov smrti 1/13 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 12/18 [i] 23:00 Satisfakce 7/10 [i] 00:00 Zoom 57/221 [i] 00:05 Zachraň mě V. 7/22 [i] 01:00 Ostrov smrti 1/13 [i] 01:55 Lost - Ztraceni VI. 12/18 [i] 02:45 Satisfakce 7/10 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 12/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 10 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Na ostří pily [i] 21:55 Černé zlato 5 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 30 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 41/78 [i] 09:00 Polibek ze stadionu [i] 10:20 Veselka s Moravěnkou U Fleků [i] 10:55 Patagonský dráček [i] 11:50 Počesku [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 8/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 5/23 [i] 15:00 Po stopách [i] 15:15 Rodina a já [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Já a moje rodina 25/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Panská skála [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 11/13 [i] 21:05 Na cestě po Panonii [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Důkaz [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Californication II 5/12 [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 8/32 [i] 01:35 Kaleidoskop [i] 02:00 Náš venkov [i] 02:20 Sváteční slovo ředitelky Židovského národního fondu v ČR Zoši Vyoralové [i] 02:25 Cesty víry: Významná Francouzka - Markéta Marie Alacoque [i] 02:45 Křesťanský magazín [i] 03:00 Keramika Idy Vaculkové [i] 03:10 Z metropole [i] 03:40 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 34/52 [i] 06:35 Včelka Mája 86/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Yan Zoritchak [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Sochař [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 28/40 [i] 13:40 Telling Tales 5/10 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:05 Aljoša [i] 15:25 Království hraček [i] 15:50 Hélene Grimaud: S hudbou a s vlky [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Velký Turín 1/2 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Hitler a Mussolini 1/2 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Zlaté tele 5/8 [i] 22:15 Krásný ztráty [i] 22:55 Terra musica [i] 23:25 Film o filmu Šílení [i] 23:40 Film point [i] 00:10 Bigbít 21/42 [i] 01:10 Vzkaz Edvarda Outraty [i] 01:25 Knižní svět [i] 01:40 Čtenářský deník... Miroslav Holman: Z dopisů neznámého, pravděpodobně poručíka, známé, pravděpodobně kurtizáně [i] 01:55 Základy [i] 02:20 Počesku [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 44 [i] 09:40 Kaňon divokých koček [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 7 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 12 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 13 [i] 14:35 Kobra 11 II 14 [i] 15:35 Krok za krokem V 22 [i] 16:05 Vražedná čísla V 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 4 [i] 18:30 Ulice 1811, 1812 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 1 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba VI 6 [i] 22:40 Jako štvaná zvěř [i] 00:30 Poker After Dark [i] 01:25 Zátoka vášní 20 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Áčko [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 6 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 5 [i] 08:55 M*A*S*H 248 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 7 [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 22 [i] 11:30 Případ pro Sam II 19 [i] 12:30 M*A*S*H 249 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 6 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 12 [i] 14:30 JAG V 3 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 11 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 6 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí III 6 [i] 23:15 Myšlenky zločince IV 2 [i] 00:15 Wolffův revír I 23 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 159 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 26-27/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 91/129 [i] 08:35 Čaro lásky 50/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 35-36/175 [i] 10:10 Ulica III. 210/259 [i] 11:05 V Údolí divých ruží: Ako srdce rozkáže [i] 13:05 Dr. Oz I. 18/175 [i] 13:55 Rebeli II. 55/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 13/22 [i] 15:15 Rany z lásky 6/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 28-29/216 [i] 18:00 Túžba tela 81/143 [i] 19:00 Rebeli II. 56/225 [i] 20:00 Čaro lásky 51/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 96/178 [i] 21:45 Ally McBealová I. 15/23 [i] 22:45 Nájomníci [i] 00:30 Sudkyňa Hatchettová I. 35-36/175 [i] 01:10 Pravá tvár vášne 96/178 [i] 01:50 V tieni [i] 02:20 Túžba tela 81/143 [i] 03:00 Ulica III. 210/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:15 Nájomníci [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 George Washington [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Opilí slávou [i] 14:00 Dálnice 60 [i] 16:05 Hodinu nevíš... [i] 17:50 Enigma [i] 19:50 Hollywood Sever [i] 21:25 Hrdinové války [i] 23:35 Profesionál [i] 01:15 Divoch Jack [i] 03:05 Nezávislý [i] 04:30 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:15 Tenis [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 13:15 Atletika [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Veslování [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Biatlon [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Atletika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 21 [i] 06:00 Dotek anděla III 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 13 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 14 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 12:00 Ochránce III 10 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 16:00 Ženské kouzlo [i] 18:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 23 [i] 20:00 Ochránce III 11 [i] 21:00 Únos za bílého dne [i] 23:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 01:00 Válečná nevěsta [i] 03:00 Svatební mrákoty [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 1 [i] 06:00 Time Team - Dobové vykopávky 4 [i] 07:05 Evropská velkoměsta 11 [i] 08:20 Výpravy za zvířaty 1 [i] 08:55 Výpravy za zvířaty 2 [i] 09:30 Buď já nebo pes 51 [i] 10:30 Zhýčkaní 1 [i] 11:05 Zhýčkaní 2 [i] 11:35 Jimmova farma - Farmářské historky 3 [i] 12:15 Jimmova farma - Farmářské historky 4 [i] 12:55 Co opravdu jíme - Speciál [i] 13:55 Impéria 34 [i] 15:05 Zázračná planeta 6 [i] 16:10 Buď já nebo pes 52 [i] 17:05 Co nám prospívá 48 [i] 17:40 Co nám prospívá 49 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 15 [i] 19:15 Tuningmánie 5 [i] 19:50 Tuningmánie 6 [i] 20:25 Mistři švindlu 1 [i] 21:00 Mistři švindlu 2 [i] 21:35 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 22:40 Hvězdný fotbal 1 [i] 23:45 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3 [i] 00:45 Když se Země zatřese 1 [i] 01:45 Válka 6 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 9 [i] 04:00 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3 [i]