Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:55 Superpes Krypto [i] 06:20 Uletení Loonatici II. 11/13 [i] 06:40 Flintstonovci II. 14/25 [i] 07:10 Tuleň zo Sanderoogu [i] 08:50 Keby sa pohľadom dalo zabiť [i] 10:20 Krok za krokom VI. 18-19/24 [i] 11:10 Psych, s.r.o. II. 1-2/16 [i] 13:00 Na telo [i] 14:00 Barbara Woodová: Čas snov [i] 17:00 Rýchle Televízne noviny [i] 17:05 Svadby podľa Mary [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 21:55 Pomsta vlkolakov [i] 23:40 Eleventh Hour - nulová šanca 16/18 [i] 00:25 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 02:05 Pomsta vlkolakov [i] 03:35 Anton Špelec, ostrostrelec [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Motormagazín [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:05 Poštár Pat II 3 [i] 07:20 Poštár Pat II 4 [i] 07:35 Náhradníci II. 21/31 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Princezná v ježovej koži [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:25 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Futbal MS 2010 [i] 15:25 Agatha Christie : Poirot [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Chlapci v pasci [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot [i] 00:50 Chlapci v pasci [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 Cesty nádeje [i] 05:40 S Jakubom na rybách 10/20 [i] 06:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:30 Televíkend [i] 07:00 Národnostné správy [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Test magazín [i] 08:20 Enviro [i] 08:45 Kapura [i] 09:30 Farmárska revue [i] 09:45 Zelená revue [i] 10:00 Retro noviny [i] 10:15 Noc v archíve [i] 11:15 Československý filmový týždenník [i] 11:25 Nedeľné matiné [i] 12:05 O Zorali a dvoch bratoch [i] 13:05 Anjeli strážni Ivana Palúcha [i] 13:35 Dejiny kresťanstva [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:30 Família [i] 15:10 Folklórny festival Východná 2009 [i] 16:30 Osobnosti a udalosti [i] 16:45 Strasti sveta mužského [i] 17:15 Tá dáma 2/2 [i] 18:13 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček 2/28 [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:40 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 9/9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Moja naj kniha [i] 21:30 Umenie 2010 [i] 22:00 Na doskách [i] 22:30 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:35 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 00:25 Slovo [i] 00:30 Poltón [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 Trón pre morskú pannu [i] 07:45 Riskantný plán [i] 10:00 Profesionáli IV. (15) - FINÁLE JARNEJ SÉRIE [i] 10:50 Stratené duše I. 4,5 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:50 Autosalón [i] 14:20 Trón pre morskú pannu [i] 16:15 Jej tajomstvo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Eragon [i] 22:25 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:00 Legionár [i] 02:45 Bokovka [i] 04:45 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 "Babičky dobíjejte přesně" [i] 07:00 Profesionáli III. 12,13/13 [i] 08:45 Muž na radnici 10 [i] 10:10 Julie Lescautová IV. 8 [i] 12:00 Júnová výhra [i] 12:55 Sever a Juh 9,10 [i] 14:55 Zvodné krásky [i] 16:45 Policajt v Hongkongu [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Pán mama [i] 21:55 Zvodné krásky [i] 23:45 Julie Lescautová IV. 8 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 10/34 [i] 07:00 Rodinné právo III. 5/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 8/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 7/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 21/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 16:00 Advokáti 10/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 8/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 10/18 [i] 20:00 Advokáti 11/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 11/17 [i] 22:00 Godzilla [i] 00:45 Lost - Ztraceni VI. 10/18 [i] 01:45 Largo 6/26 [i] 02:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 22/22 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Jak se to dělá 10 [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 19 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů 2 [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 15:55 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Černé nebe [i] 20:05 Bořiči mýtů 3 [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Z ráje do pekla 2 [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů 3 [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Toulky krajem [i] 05:10 O češtině [i] 05:25 Divnopis [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 8/26 [i] 06:30 O princi Janovi a princezně Marfušce [i] 06:50 U nás na farmě 5/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 24/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:20 Animované písničky [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Polibek ze stadionu [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo ředitelky Židovského národního fondu v ČR Zoši Vyoralové [i] 17:10 Horákovi 12/13 [i] 18:05 Pan Tau 25/33 [i] 18:35 Na cestě za Zéténym z Panonie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Galashow s latinou III [i] 21:30 EXPOminuty 2010 [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Zločinecký ráj 1/2 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Mlčení krahujce 2/8 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Evropský manuál [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 S Jožkou Černým u vína [i] 02:45 Osudové okamžiky [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Paměť mramoru [i] 05:30 Retro [i] 05:55 Václav Neumann o Gustavu Mahlerovi 2/4 [i] 06:35 Chvilka hudby [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2008 - Sundsvall [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 786/2379 [i] 08:45 Meteory českého komiksu [i] 09:40 Čtenářský deník... Miroslav Holman: Z dopisů neznámého, pravděpodobně poručíka, známé, pravděpodobně kurtizáně [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 24/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Století létání [i] 11:55 Stavy rachotí 3/4 [i] 13:05 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 15:35 Dobrodružství zvané Dakar [i] 16:10 Mýty a fakta historie: Tutanchamon, tajemství mladého vládce [i] 17:05 Kamera na cestách: Ztracené město zlata [i] 18:00 Cesty víry: Významná Francouzka - Markéta Marie Alacoque [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Všechno je to dar [i] 20:00 Krize pod drobnohledem [i] 20:50 Zaměstnanost a nezaměstnanost [i] 21:15 Lidské osudy [i] 21:45 Já jsem se našla - O Evě, mámě tří dcer [i] 22:00 Na plovárně s Ivanem Zachariášem [i] 22:25 Vzkaz Edvarda Outraty [i] 22:40 32A [i] 00:05 Hélene Grimaud: S hudbou a s vlky [i] 01:05 Čétéčko [i] 01:25 Hodina pravdy [i] 02:20 Století létání [i] 03:15 Kamera na cestách: Ztracené město zlata [i] 04:05 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i] 04:20 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Pirátova rodinka 8 [i] 05:55 Bolek a Lolek 33 [i] 06:10 Spiderman 3 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 15 [i] 07:00 Tom a Jerry 1 [i] 07:30 Babicovy dobroty [i] 08:10 Koření [i] 09:10 Řetěz [i] 11:00 O zvířatech a lidech 12 [i] 11:55 Moto 2 - VC Velká Británie [i] 13:30 Jako jed [i] 15:10 Hotel snů: Karibik [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Veterinář z Bondi Beach 2 [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 49 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 16 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:25 Hon na ponorku [i] 01:05 Policejní odznak II 2 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 Zlatíčka [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 7 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé I 4 [i] 08:15 Svět ve válce 19 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 247 [i] 10:25 M*A*S*H 248 [i] 11:00 Partie [i] 11:35 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Wolffův revír VIII 15 [i] 13:45 Vysněný cíl [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 5 [i] 20:00 Magická posedlost [i] 22:15 Podezření [i] 00:50 Zakázaná touha [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:35 Svět ve válce 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Slávici na ulici [i] 06:50 Chuťovky [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 24-25/216 [i] 09:50 Elisa z Rivombrosy I. 4/13 [i] 12:05 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 13:50 Tajomstvo Sahary 4/4 [i] 15:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 26-27/216 [i] 17:20 Gossip Girl II. 17-18/25 [i] 19:05 PROMINENTI [i] 20:00 Mexičan [i] 22:15 Skutočný príbeh: Povodeň - Zachráňte naše deti! [i] 00:00 Mexičan [i] 02:15 Tajomstvo Sahary 4/4 [i] 03:40 V tieni [i] 04:05 Skutočný príbeh: Povodeň - Zachráňte naše deti! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatá brána [i] 13:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:30 Tam, kde končí hvězdy [i] 17:10 Emil a detektivové [i] 19:10 Pinocchio [i] 20:20 Královna koření [i] 22:05 Bestie Karla [i] 23:55 Vyprovokovaná [i] 01:50 Vlad narážeč [i] 03:35 Královna koření [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Veslování [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Veslování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:30 Box [i] 22:15 Watts [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Atletika [i] 00:00 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 19 [i] 06:00 Dotek anděla III 20 [i] 07:00 Dotek anděla III 21 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 21 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 22 [i] 10:00 Cesta úspěchu [i] 12:00 Válka Mary Kay [i] 14:00 Dej šanci lásce [i] 16:00 Shania [i] 18:00 Být Erikou 3 [i] 19:00 Být Erikou 4 [i] 20:00 Dobrá manželka 22 [i] 21:00 Dobrá manželka 23 [i] 22:00 Další šance [i] 00:00 Rezidence Jericho [i] 02:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 03:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 04:00 Dotek anděla III 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 3 [i] 06:55 Planeta mláďat 1 [i] 08:00 Vysněná dobrodružství 21 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 22 [i] 09:20 Léto na chalupě 3 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 3 [i] 10:50 Billova neposedná vařečka 4 [i] 11:25 Británie krále Artuše 2 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 13 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:30 Jamieho Amerika 1 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 1 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 12 [i] 16:30 Mistři švindlu 41 [i] 17:15 Mistři švindlu 9 [i] 17:55 Mistři švindlu 10 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 7 [i] 19:50 Jsme zvědaví 1 [i] 21:00 S větrem o závod [i] 22:05 Historie podsvětí 7 [i] 23:10 V továrně na špionáž [i] 00:20 1983: Na prahu zkázy 1 [i] 01:20 1983: Na prahu zkázy 2 [i] 02:05 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 21 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 22 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 07:55 Před kamerou 25 [i] 08:25 Růžový panter 2 [i] 09:55 Scooby-Doo: Začátek [i] 11:15 Domácí mazlíček [i] 12:55 Sopka [i] 14:35 Správná volba [i] 16:35 Psí rok [i] 17:55 Bolt - pes pro každý případ [i] 19:30 Před kamerou 26 [i] 20:00 Podivuhodný případ Benjamina Buttona [i] 22:45 Posedlá [i] 00:30 Spartakus 3 [i] 01:30 Na stojáka 78 [i] 02:00 Stiletto [i] 03:40 T.M.A. [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Zlatý kompas [i] 07:50 A zase jedna Popelka [i] 09:20 Chvilkové zatmění [i] 10:45 Stará známost [i] 12:40 Před kamerou 25 [i] 13:05 Bláznovo zlato [i] 14:55 Konečně spolu [i] 16:35 Othello [i] 18:35 Ca$h [i] 20:15 Milovaný Joshua [i] 22:00 Vášeň v tanci [i] 23:50 Tropická bouře [i] 01:35 Sunshine [i]