TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Chrisa nemá nikto rád II. 17-19/22 [i] 06:30 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:45 Superpes Krypto [i] 07:05 Uletení Loonatici II. 10/13 [i] 07:30 Flintstonovci II. 13/25 [i] 08:00 Alf IV. 16-17/24 [i] 08:55 Divoký grizly [i] 10:40 Krok za krokom VI. 16-17/24 [i] 11:35 Nenapraviteľný klamár [i] 13:10 Láska nič nestojí [i] 15:05 Ace Ventura: Zvierací detektív [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Peklo so svokrou [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:45 Legenda o Zorrovi [i] 23:05 Swordfish: Operácia Haker Dolby [i] 00:50 Never nikomu [i] 02:30 Galaxy Quest [i] 04:40 Chrisa nemá nikto rád II. 20-22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 05:45 Náučné putovanie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Poštár Pat II 1 [i] 07:20 Poštár Pat II 2 [i] 07:35 Náhradníci II. 20/31 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:50 Maroško 3/3 [i] 10:10 Robin Hood II 7/13 [i] 10:55 Planéta Zem zhora II. [i] 11:55 Mini Talent Show [i] 13:10 Futbal MS 2010 [i] 15:25 Motormagazín [i] 15:50 Sever proti Juhu II 6/12 [i] 16:35 Sever proti Juhu II 7/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Morské víly [i] 23:05 Dievča na predaj [i] 00:45 V ohrození [i] 02:15 Dievča na predaj [i] 03:40 Planéta Zem zhora II. [i] 04:40 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Eurovirtuál [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Dizajn 18 [i] 09:00 Extr@espanol 7/13 [i] 09:25 My Európania 3/6 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:40 Heidi 22/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 34/34 [i] 13:40 S Jakubom na rybách 10/20 [i] 14:15 Poltón [i] 14:40 GEN.sk [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 15:55 Zelená revue [i] 16:15 Mincovňa Kremnica [i] 16:45 Nezabudli sme ...Posolstvá pre život [i] 17:25 Elixír [i] 17:55 Pesničkári po rokoch [i] 18:10 Večerníček 1/28 [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 11/12 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Anjeli strážni Ivana Palúcha [i] 22:10 ooops!načierno [i] 22:45 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:55 Kino na Dvojke [i] 00:25 BJD 2009 Steve Gadd & Friends [i] 01:15 Motormagazín [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Karate Kid [i] 07:15 Fantastická štvorka [i] 07:40 Krajina dávnych vekov [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 08:30 Káčerovo I. [i] 09:00 Simpsonovci I. 4,5 [i] 09:50 Blízko smrti: Zázrak na horách [i] 11:45 Nemilosrdná sestrička [i] 13:45 Riskantný plán [i] 15:55 Špeciálna jednotka [i] 17:50 PRVÉ NOVINY 18:10 Kutyil s.r.o. [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Za nepriateľskou líniou [i] 22:30 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 00:30 Špeciálna jednotka [i] 02:20 Simpsonovci I. 4,5 [i] 03:00 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 04:35 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Komisárka 13 [i] 06:50 "Taková normální rodinka" 6 [i] 07:40 Profesionáli III. 10,11 [i] 09:30 Muž na radnici 9 [i] 11:00 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd [i] 12:55 "Taková normální rodinka" 6 [i] 14:00 "Babičky dobíjejte přesně" [i] 15:55 Chuť zabíjať [i] 17:40 "Panoptikum Města pražského" 10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh 9,10 [i] 22:00 Navštívte raj [i] 00:35 Profesionáli III. 10 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 9/34 [i] 07:00 Rodinné právo III. 4/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 7/20 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 11/18 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 20/34 [i] 13:30 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 14:05 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 16:00 Advokáti 9/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 7/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 19:00 Largo 6/26 [i] 20:00 Advokáti 10/34 [i] 21:00 CSI: New York VI. 17/19 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 22/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 00:00 Californication II. 7/12 [i] 00:35 Californication II. 8/12 [i] 01:10 CSI: New York VI. 17/19 [i] 02:05 Advokáti 10/34 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Na ostří pily [i] 09:05 Američtí dřevorubci [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Tuning 2008 [i] 15:30 Černé nebe [i] 16:25 Jak se to dělá 10 [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Superstroje [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Tuning 2008 [i] 21:00 Černé nebe [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Černé zlato 4 [i] 23:45 Na ostří pily [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Říční příšery [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Tuning 2008 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 40/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 07:25 Dětská hlídka 8/13 [i] 07:50 U nás na farmě 5/26 [i] 08:05 Film o filmu Kuky se vrací [i] 08:20 Aljoša [i] 09:35 Ovečka Shaun II 9/40 [i] 09:45 Zprávičky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Bingo [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 We Are the World - pro Haiti [i] 13:40 Láskou praštěná [i] 15:20 Robin Hood 24/26 [i] 16:05 Profesionálové 28/57 [i] 17:00 A co Bob? [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Anglický pacient [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Slídil [i] 01:10 13. komnata Jiřího Štědroně [i] 01:35 Pošta pro tebe [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:15 Folklorika [i] 03:35 Na cestě po Nigde [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Za obzorem 23/26 [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 05:20 Experiment [i] 05:45 Potomci slavných [i] 06:20 Správy STV 06:45 U nás v Evropě [i] 07:00 Tisíc let české myslivosti [i] 07:25 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 3/3 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Nejtěžší volba [i] 12:05 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:15 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 15:30 Fathom - Thriller [i] 15:45 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:05 Zatopené osudy 9/13 [i] 18:25 O češtině [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Moje rodina VI 4/7 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Romano Jilo [i] 21:15 Divadlo žije! [i] 21:45 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:00 Meteory českého komiksu [i] 22:55 Hotel Insomnia [i] 00:25 Tanečník roku - my CITY, my STAGE [i] 01:20 Sešli se ... [i] 02:20 Na Kloboučku [i] 03:00 ČT Live - Pražský výběr [i] 03:55 Banánové rybičky [i] 04:25 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pirátova rodinka 7 [i] 06:20 Bolek a Lolek 32 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 47, 48 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 101 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:30 Myšák Stuart Little 2 [i] 10:00 Joe kontra sopka [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Osmnáctiletá [i] 13:50 My tři a pes z Pětipes [i] 15:15 Madisonské mosty [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Táta na plný úvazek [i] 22:05 Skleněný dům 2 [i] 23:55 Countdown [i] 01:55 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:45 Áčko [i] 03:40 Zorro: Meč a růže 68 [i] 04:20 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:00 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:30 Pokémon: Diamant a perla XI 6 [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:05 Fresh Prince VI 23 [i] 08:35 Přátelé I 3 [i] 09:05 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 245 [i] 10:35 M*A*S*H 246 [i] 11:10 Knight Rider I 18 [i] 12:10 To je vražda, napsala VIII 21 [i] 13:20 Nebeský pár [i] 15:10 Toy Story 2: Příběh hraček [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 4 [i] 20:00 Anna a král [i] 23:10 Operace Zlomený šíp [i] 01:25 Závod s ďáblem [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:45 Chuťovky [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 22-23/216 [i] 09:40 Hazard sŕdc [i] 11:50 Muži na stromoch I. 5-6/22 [i] 13:30 Tajomstvo Sahary 3/4 [i] 15:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 24-25/216 [i] 17:10 Elisa z Rivombrosy I. 4/13 [i] 19:00 Jesse II. 19-20/20 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 21:40 Vražedný omyl [i] 23:30 Tajomstvo Sahary 3/4 [i] 01:15 Muži na stromoch I. 5-6/22 [i] 02:40 Jesse II. 19-20/20 [i] 03:20 V tieni [i] 04:25 Vražedný omyl [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Skutečný Howard Spitz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klára a já [i] 13:40 Pik a Amadeus [i] 15:25 Holíci [i] 17:05 Seržant Pepper [i] 18:50 Vlastní pravidla [i] 20:50 Iluze lásky [i] 22:35 Nezávislý [i] 00:10 Židovské kladivo [i] 01:35 Poručík [i] 03:10 Pik a Amadeus [i] 04:45 Země kouzel a zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 17:00 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Bojové sporty [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Atletika [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 18 [i] 06:00 Dotek anděla III 19 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges IV 18 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 19 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 20 [i] 10:00 Nekonečná party [i] 12:00 Dej šanci lásce [i] 14:00 Ženské kouzlo [i] 16:00 Válka Mary Kay [i] 18:00 Dobrá manželka 21 [i] 19:00 Dobrá manželka 22 [i] 20:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 21:00 Být Erikou 3 [i] 22:00 Být Být Erikou 4 [i] 23:00 Nebezpečná seznamka [i] 01:00 Další šance [i] 03:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 04:00 Soudkyně Amy I 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Hubbleovy obrazy 3 [i] 06:35 Hubbleovy obrazy 4 [i] 07:10 Jetstream 5 [i] 08:10 Nejtěžší práce historie 5 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 33 [i] 10:20 Kdo přežije Armagedon 3 [i] 11:25 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 11 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:30 Podzim na chalupě - speciál [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 56 [i] 15:30 Planeta mláďat 1 [i] 16:30 Mistři švindlu 40 [i] 17:10 Mistři švindlu 7 [i] 17:50 Mistři švindlu 8 [i] 18:30 Nejpřísnější rodiče na světě 6 [i] 19:45 Co nám prospívá 48 [i] 20:20 Co nám prospívá 49 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 39 [i] 21:30 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 22:10 Británie krále Artuše 2 [i] 23:15 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 00:20 Jak přežít Everest 3 [i] 01:20 Hvězdný fotbal 2 [i] 02:20 Cristiano Ronaldo - Portugalský zázrak [i] 03:20 Místa ve Středomoří 18 [i] 04:30 Interiéry 3 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 První neděle [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy II. 25 [i] 08:00 Cikánská princezna [i] 09:40 Jumper [i] 11:10 Maraton lásky [i] 12:50 Madonna: Sticky & Sweet Tour