TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Daj si pohov, kamoš! 2 [i] 11:20 Viac ako všetko III. 12/12 [i] 12:15 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 20/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 19/24 [i] 14:00 Monk V. 8/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VII. 1/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Slnko, seno, jahody [i] 21:50 Explózia [i] 23:30 DOA: Na život a na smrť [i] 01:00 Múzeum voskových figurín [i] 02:55 Vládkyňa meča [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Nočná smena: Smrť v supermarkete [i] 10:35 Sladká Valentína 149 [i] 11:20 Sladká Valentína 150 [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:10 Futbal MS 2010 [i] 15:25 Vojna kuchárov [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 142 [i] 17:25 Sila lásky II. 143 [i] 18:15 Dr.House V. 18/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:25 ooops!načierno [i] 22:00 Božská relikvia II [i] 23:45 V ohrození [i] 01:25 Nočná smena: Smrť v supermarkete [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Sila lásky II. 142 [i] 04:00 Sila lásky II. 143 [i] 04:50 Bernolákovo - 800 rokov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj kto nás pozval 2 [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Tajba, posledné útočisko [i] 11:25 Úžasné premeny prírody 6/6 [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Piesne domova [i] 13:15 Totálne fenomenálne 9/21 [i] 13:30 Totálne fenomenálne 10/21 [i] 13:45 City Folk 2006 [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:20 Sociálny zápisník [i] 16:45 Tempo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 21/21 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Dizajn 18 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 My Európania 3/6 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Hlas Európy [i] 22:15 Festivalové minúty z Art Filmu [i] 22:20 Nočný filmový klub 7/12 [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:05 Správy - Hírek [i] 00:15 Správy a komentáre [i] 00:35 Hlas Európy [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:05 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 96 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Sokyne [i] 11:15 Podvodníci 18 [i] 12:15 District 43 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6 [i] 14:00 Kosti II 11 [i] 15:00 Simpsonovci II. 15,16 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 97 [i] 21:15 Dokonalý úkryt [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Sexi vyšetrovateľka [i] 01:45 Podvodníci 18 [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:15 Dokonalý úkryt [i] 04:45 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 14 [i] 06:00 Navzdory osudu 63,64 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 64 [i] 08:00 Komisárka 13 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 10 [i] 11:50 M*A*S*H 137,138 [i] 12:50 Loď lásky 14 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 10 [i] 16:00 Matlock II. 20,21 [i] 18:00 M*A*S*H 137,138 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 10 [i] 21:55 Chuť zabíjať [i] 23:40 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd [i] 01:15 Nočné reprízy 04:25 "Vlčí bouda" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 10/25 [i] 07:55 Zoom 57/221 [i] 08:00 Advokáti III. 12/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 1/14 [i] 11:00 Zoom 57/221 [i] 11:05 Eli Stone II. 1/13 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 10/25 [i] 13:00 Advokáti III. 12/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 1/14 [i] 16:05 Eli Stone II. 2/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 11/25 [i] 17:55 Zoom 57/221 [i] 18:00 Advokáti III. 13/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 5/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 2/25 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 22:00 CSI: New York VI. 17/19 [i] 23:00 Satisfakce 6/10 [i] 23:55 Zoom 57/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 6/22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 01:55 CSI: New York VI. 17/19 [i] 02:45 Satisfakce 6/10 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 11/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 9 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Kde je limit? [i] 21:00 Bořiči mýtů 2 [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 28 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Kde je limit? [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbetin dvor 4/6 [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 7/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 4/23 [i] 15:00 We Are the World - pro Haiti [i] 15:05 Franklin 32/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 8/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 9/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 1/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Místo nahoře 4/13 [i] 20:55 13. komnata Jiřího Štědroně [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication II 5/12 [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Paní Harrisová [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 McLeodovy dcery VII 7/32 [i] 01:05 Mamba show [i] 01:50 Musicblok 02:15 Mladí v partě 10/12 [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Máte slovo 04:05 Malíř František Janula [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Po stopách [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 33/52 [i] 06:20 Včelka Mája 85/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 24/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Soukromá muzea [i] 08:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 10/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Alanem Parsonsem [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Hledači osudů [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:10 Hrůzostrašný dějepis 24/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Pete Sampras [i] 15:35 Království divočiny: Kočkodani husarští [i] 16:05 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Yan Zoritchak [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:20 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:35 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2008 - Sundsvall [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 3/3 [i] 21:00 Moje rodina VI 4/7 [i] 21:30 Tanečník roku - my CITY, my STAGE [i] 22:30 Bigbít 21/42 [i] 23:35 Mladí v partě 10/12 [i] 00:10 Gorodok [i] 00:30 Evropané [i] 01:25 Posezení s Janem Burianem [i] 02:10 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 43 [i] 09:35 McBride: Padlý anděl [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:10 Lenssen & spol. [i] 11:40 Komisař Rex V 6 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino III 11 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 12 [i] 14:40 Kobra 11 II 13 [i] 15:40 Krok za krokem V 21 [i] 16:05 Vražedná čísla V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 3 [i] 18:30 Ulice 1809, 1810 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee 2 [i] 22:20 Hannibal [i] 00:55 Císař Augustus 3, 4 [i] 02:45 Novashopping 03:05 Zvířátka v pohodě 3 [i] 03:25 Stahovák [i] 04:10 Zorro: Meč a růže 67 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 5 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 2 [i] 08:55 M*A*S*H 244 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 6 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 20 [i] 11:30 Případ pro Sam II 18 [i] 12:25 M*A*S*H 245 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 5 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 11 [i] 14:30 JAG V 2 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 3 [i] 20:00 Julie Lescautová V 7 [i] 22:10 Já, mé druhé já a Irena [i] 00:35 Chvění [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 158 [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 20-21/216 [i] 07:40 Naučím ťa milovať 90/129 [i] 08:50 Čaro lásky 49/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 33-34/175 [i] 10:25 Ulica III. 209/259 [i] 11:20 Správna Susan IV. 11/22 [i] 11:45 L.O.V.E. [i] 13:00 Dr. Oz I. 17/175 [i] 13:50 Rebeli II. 54/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 12/22 [i] 15:10 Rany z lásky 5/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 22-23/216 [i] 18:00 Túžba tela 80/143 [i] 19:00 Rebeli II. 55/225 [i] 20:00 Čaro lásky 50/90 [i] 20:50 V Údolí divých ruží: Ako srdce rozkáže [i] 22:35 Hazard sŕdc [i] 00:15 Ally McBealová I. 13-14/23 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová I. 33-34/175 [i] 02:25 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 80/143 [i] 03:45 Ulica III. 209/259 [i] 04:30 Čaro lásky 50/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hvězdné dítě [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Poslední loupež [i] 14:00 Polibek, prosím [i] 15:50 Mezi námi právníky [i] 17:35 Rychlá akce [i] 19:10 Malý lord Fauntleroy [i] 21:05 Dálnice 60 [i] 23:10 Vlad narážeč [i] 00:55 Zavraždění Johna Lennona [i] 02:20 Divoch Jack [i] 04:10 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:20 Fotbal [i] 20:30 Bowling [i] 21:30 Strongest Man [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Tenis [i] 00:00 Pro wrestling [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 17 [i] 06:00 Dotek anděla III 18 [i] 07:00 McLeodovy Dcery V 12 [i] 08:00 McLeodovy Dcery V 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 12:00 Ochránce III 9 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i] 16:00 Cesta úspěchu [i] 18:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 22 [i] 20:00 Ochránce III 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 3