TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Ako ukradnúť Dagmaru [i] 11:15 Viac ako všetko III. 11/12 [i] 12:10 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 19/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 18/24 [i] 14:00 Monk V. 7/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 22:50 Ostrov [i] 01:25 Tieňová vojna [i] 03:25 Rukojemníci 9/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Ján Ilavský [i] 05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Miesto činu: Pauline [i] 10:40 Sladká Valentína 147 [i] 11:25 Sladká Valentína 148 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 183/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 140 [i] 17:25 Sila lásky II. 141 [i] 18:15 Dr.House V. 17/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Svedectvá vraždy: Láska kvitne v každom veku [i] 00:20 Miesto činu: Pauline [i] 01:50 Svedectvá vraždy: Láska kvitne v každom veku [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky II. 140 [i] 04:35 Sila lásky II. 141 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 3/4 [i] 09:00 Bola raz jedna opera 10/13 [i] 09:15 Fokus - peniaze [i] 09:55 Maďarský magazín [i] 10:25 Vody veľkej rieky 4/4 [i] 11:00 Leonard Stöckel [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Piesne domova [i] 12:55 Zdravíčko, pán doktor - Epilepsia [i] 13:30 Pestúni zvierat 10 [i] 13:55 Košatý strom plný pozorných očí [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Slovensko a svet [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Večerníček 20/21 [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 19:00 Totálne fenomenálne 9/21 [i] 19:15 Totálne fenomenálne 10/21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 6/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 95 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Nepohodlný svedok [i] 11:15 Podvodníci 17 [i] 12:15 District 42 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 15:00 Simpsonovci II. 13,14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 96 [i] 21:15 Odsúdené II. 27 [i] 22:15 Mafstory - FINÁLE JARNEJ SÉRIE [i] 23:15 Profesionáli [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 19 [i] 01:15 Odsúdené II. 27 [i] 02:00 Komando GSG 9 [i] 02:50 Podvodníci 17 [i] 03:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:20 Simpsonovci II. 13 [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 13 [i] 06:00 Navzdory osudu 61,62 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 63 [i] 08:00 Komisárka 12 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 9 [i] 11:50 M*A*S*H 135,136 [i] 12:50 Loď lásky 13 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 9 [i] 16:00 Matlock II. 18,19 [i] 18:00 M*A*S*H 135,136 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL 2 : Pán slnka [i] 22:15 Malý unavený Joe [i] 00:25 Skočiť, či nie?! [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 9/25 [i] 07:55 Zoom 57/221 [i] 08:00 Advokáti III. 11/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 10:00 Largo 26/26 [i] 10:55 Zoom 57/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 9/25 [i] 13:00 Advokáti III. 11/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 15:00 Largo 26/26 [i] 16:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 10/25 [i] 17:55 Zoom 57/221 [i] 18:00 Advokáti III. 12/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 1/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 6/22 [i] 22:00 Californication II. 11/12 [i] 22:35 Californication II. 12/12 [i] 23:10 Satisfakce 5/10 [i] 00:05 Zoom 57/221 [i] 00:10 Zachraň mě V. 5/22 [i] 01:05 Boj o čas II. 6/22 [i] 02:00 Californication II. 11/12 [i] 02:35 Californication II. 12/12 [i] 03:10 Satisfakce 5/10 [i] 04:00 Umíte tančit? IV. 10/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 8 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Očitá svědectví 3 [i] 20:35 Očitá svědectví 4 [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Z ráje do pekla 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 26 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Očitá svědectví 3 [i] 02:10 Očitá svědectví 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá růže [i] 11:00 Kapelo, zahraj tu polku od podlahy [i] 11:30 Uctivá poklona, pane Kohn 3/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 6/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 3/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 24/26 [i] 15:30 Byla jednou jedna planeta 24/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:10 Kamarád Timmy 24/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Zvláštní jednotka 4/8 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sex ve městě V 6/8 [i] 00:15 McLeodovy dcery VII 6/32 [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Zatopené osudy 8/13 [i] 02:00 Hledání ztraceného času 5 [i] 02:20 Hledám práci [i] 02:40 Rodina a já [i] 03:00 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka [i] 03:15 Paměť mramoru [i] 03:45 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Úžera [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 32/52 [i] 06:20 Včelka Mája 84/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 Anakonda 6/8 [i] 07:45 The Lost Secret 6/11 [i] 08:00 Věda je detektivka 4/26 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 22/23 [i] 10:30 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i] 12:55 Vášeň sběratelská [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 14:25 Bludiště [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Evropa dnes [i] 15:55 Prizma [i] 16:20 Tisíc let české myslivosti [i] 16:45 Soukromá muzea [i] 16:55 Sardinie aneb 13 božských šlápot 10/13 [i] 17:20 Ghetto jménem Baluty [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Nejtěžší volba [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Kdo je tady ředitel? [i] 23:40 Evropský manuál [i] 00:00 Posezení s Janem Burianem [i] 00:40 Moje kulturní revoluce [i] 01:35 Q [i] 02:00 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 42 [i] 09:40 Zamilovaná do vraha [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 5 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 10 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 11 [i] 14:35 Kobra 11 II 12 [i] 15:35 Krok za krokem V 20 [i] 16:05 Vražedná čísla V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 2 [i] 18:30 Ulice 1807, 1808 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 202 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas IX 24 [i] 22:20 Stahovák [i] 22:55 Zabiják [i] 00:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 8 [i] 01:30 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 66 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 4 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Přátelé I 1 [i] 08:55 M*A*S*H 243 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 5 [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 19 [i] 11:30 Případ pro Sam II 17 [i] 12:30 M*A*S*H 244 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 4 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 10 [i] 14:30 JAG V 1 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 9 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 2 [i] 20:00 TOP STAR: Lucie Bílá [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 18 [i] 23:25 Chicago Joe a holka ze šantánu [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:25 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 157 [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 18-19/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 89/129 [i] 08:45 Čaro lásky 48/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 31-32/175 [i] 10:25 Ulica III. 208/259 [i] 11:15 Správna Susan IV. 10/22 [i] 11:45 L.O.V.E. [i] 13:00 Dr. Oz I. 16/175 [i] 13:50 Rebeli II. 53/225 [i] 14:40 Správna Susan IV. 11/22 [i] 15:10 Rany z lásky 4/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 20-21/216 [i] 18:00 Túžba tela 79/143 [i] 19:00 Rebeli II. 54/225 [i] 20:00 Čaro lásky 49/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 95/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 14/23 [i] 23:35 Najlepší priatelia [i] 01:30 Pravá tvár vášne 95/178 [i] 02:15 V tieni [i] 02:45 Túžba tela 79/143 [i] 03:30 V tieni [i] 04:10 Najlepší priatelia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Metropolitan [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:50 Ostrov pokladů [i] 15:35 Půlnoční let [i] 17:25 Hlavní zprávy [i] 19:15 Poslední plavky [i] 22:45 Poručík [i] 00:20 Nebezpečný cíl [i] 02:00 Vyprovokovaná [i] 03:55 Artušův meč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:20 Fotbal [i] 20:30 Bojové sporty [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Watts [i] 23:25 Pro wrestling [i] 23:55 Pro wrestling [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 16 [i] 06:00 Dotek anděla III 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 12:00 Ochránce III 8 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 20 [i]