TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Nerovný zápas [i] 11:20 Viac ako všetko III. 10/12 [i] 12:15 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 18/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 17/24 [i] 14:00 Monk V. 6/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VI. 17/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 22:00 Jednoducho sexi [i] 23:30 Diabolská hra [i] 01:05 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 13/13 [i] 02:00 Krvná pomsta 2/2 [i] 03:25 Rukojemníci 8/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Musíš dodýchať [i] 10:40 Sladká Valentína 145 [i] 11:25 Sladká Valentína 146 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:55 Divoký anjel 182/270 [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 17:55 Dr.House V. 16/24 [i] 18:40 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Znovu nájdené šťastie [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 21/22 [i] 23:05 Genesis: Zrodenie vraha 22/22 [i] 00:05 Miesto činu: Musíš dodýchať [i] 01:35 Genesis: Zrodenie vraha 21/22 [i] 02:35 Genesis: Zrodenie vraha 22/22 [i] 03:35 Rodinné Vianoce [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Bola raz jedna opera 9/13 [i] 09:10 Fokus - zdravie [i] 09:55 Národnostný magazín [i] 10:20 Eurovirtuál [i] 10:35 Vody veľkej rieky 3/4 [i] 11:10 Génius prírody 1/3 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Piesne domova [i] 13:05 Enviro [i] 13:35 Energetika [i] 13:55 Na ceste [i] 14:20 Seniori [i] 14:50 5 minút po dvanástej [i] 15:55 Spektrum vedy 9/20 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:20 Večerníček 19/21 [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Epilepsia [i] 19:00 Pestúni zvierat 10 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Leonard Stöckel [i] 21:10 Invencie: Ján Ťapák - Premeny kovu [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy a komentáre [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 94 [i] 09:15 RANNÉ KINO: Najlepší úlovok [i] 11:15 Podvodníci 16 [i] 12:15 District 41 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 4 [i] 14:00 Kosti I. 7 [i] 15:00 Simpsonovci II. 11,12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 95 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 22:15 Kosti II 11 [i] 23:15 Pochovaní zaživa [i] 01:15 Dexter 4 [i] 02:10 Podvodníci 16 [i] 02:55 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:40 Chameleón [i] 04:25 Dexter 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 12 [i] 06:00 Navzdory osudu 59,60 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 62 [i] 08:00 Komisárka 11 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad dámy v jazere [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 8 [i] 11:50 M*A*S*H 133,134 [i] 12:50 Loď lásky 12 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 8 [i] 16:00 Matlock II. 16,17 [i] 18:00 M*A*S*H 133,134 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 10 [i] 21:45 M*A*S*H 68,69,70,7 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:35 Črepiny [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Třetí hlídka VI. 21/22 [i] 07:05 Umíte tančit? IV. 8/25 [i] 07:55 Zoom 56/221 [i] 08:00 Advokáti III. 10/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 10:00 Largo 25/26 [i] 10:55 Zoom 56/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 21/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 8/25 [i] 13:00 Advokáti III. 10/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 15:00 Largo 25/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 9/25 [i] 17:55 Zoom 56/221 [i] 18:00 Advokáti III. 11/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 20:00 Largo 26/26 [i] 21:00 CSI: New York VI. 17/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 11/17 [i] 23:00 Satisfakce 4/10 [i] 23:55 Zoom 56/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 4/22 [i] 01:00 CSI: New York VI. 17/19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 02:40 Satisfakce 4/10 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 9/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 7 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Dráha tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 24 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Laskavý divák promine 3/5 [i] 10:10 Dům plný písniček [i] 10:45 Dědek [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 5/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 2/23 [i] 15:00 Zábavná škola: Od krále Holce po Jagellonce 2/3 [i] 15:20 Malé velké hry a události 9/10 [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 24/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Merlík slanomilný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Bratrstvo neohrožených 5/10 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Anděl milosrdenství [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě V 5/8 [i] 01:05 McLeodovy dcery VII 5/32 [i] 01:50 Film o filmu Pouta [i] 02:00 Přísně tajné vraždy 24/42 [i] 02:15 Evropský manuál [i] 02:35 Za zrcadlem [i] 03:05 Crescendo [i] 03:50 Progres hraje s Laurou - Laura hraje s Progresem [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 31/52 [i] 06:20 Včelka Mája 83/104 [i] 06:45 Pat a Mat 24/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 4/13 [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 2/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Stalinova poslední čistka [i] 10:55 Svět zázraků [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Reportéři ČT [i] 13:05 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 13:15 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 15:30 Černé ovce [i] 15:45 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 Přidej se [i] 18:15 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Anakonda 6/8 [i] 19:45 The Lost Secret 6/11 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Listopadový muž [i] 22:00 Dokumentární klub: Moje kulturní revoluce [i] 22:55 Inland Empire [i] 01:55 S Jožkou Černým u vína [i] 02:25 Chcete je? [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 41 [i] 09:40 Dítě medúzy 2/2 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 4 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 9 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 10 [i] 14:35 Kobra 11 II 11 [i] 15:35 Krok za krokem V 19 [i] 16:05 Vražedná čísla V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 1 [i] 18:30 Ulice 1805, 1806 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 24 [i] 21:10 Protivný sprostý holky [i] 23:00 Úkladná vražda [i] 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 7 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:25 Ptákoviny [i] 03:15 Tabu [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 65 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 3 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 22 [i] 08:55 M*A*S*H 242 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 4 [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 18 [i] 11:30 Případ pro Sam II 16 [i] 12:30 M*A*S*H 243 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 3 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 9 [i] 14:30 JAG IV 24 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 8 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 1 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 5 [i] 23:25 Žralok II 4 [i] 00:20 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 156 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 16-17/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 88/129 [i] 08:50 Čaro lásky 47/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 29-30/175 [i] 10:25 Ulica III. 207/259 [i] 11:20 Správna Susan IV. 9/22 [i] 11:45 L.O.V.E. [i] 13:00 Dr. Oz I. 15/175 [i] 13:55 Rebeli II. 52/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 10/22 [i] 15:10 Rany z lásky 3/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 18-19/216 [i] 18:00 Túžba tela 78/143 [i] 19:00 Rebeli II. 53/225 [i] 20:00 Čaro lásky 48/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 94/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 13/23 [i] 23:35 Rebelka na cestách [i] 01:10 Pravá tvár vášne 94/178 [i] 01:55 V tieni [i] 02:20 Túžba tela 78/143 [i] 03:05 Ulica III. 207/259 [i] 03:50 V tieni [i] 04:20 Rebelka na cestách [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kulička a Toník [i] 14:00 Enigma [i] 16:05 Cesta Černého měsíce [i] 17:50 Hodinu nevíš... [i] 19:40 Artušův meč [i] 20:55 Polibek, prosím [i] 21:20 Ostrov pokladů [i] 23:05 Divoch Jack [i] 00:55 Ubaleno v Kansasu [i] 02:25 Židovské kladivo [i] 03:50 Podivné experimenty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Paralympijský spor [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:20 Fotbal [i] 20:30 All sports [i] 20:35 Jezdectví [i] 20:40 Golf [i] 21:40 Golf [i] 22:10 Golf [i] 22:15 Plachtění [i] 22:20 All sports [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 All sports [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 15 [i] 06:00 Dotek anděla III 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 12:00 Ochránce III 7 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 16:00 Dnes se polepším [i] 18:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 20 [i] 20:00 Ochránce III 8 [i] 21:00 Dobrá manželka 21 [i] 22:00 Dobrá manželka 22 [i] 23:00 Válka Mary Kay [i] 01:00 Zlomek sekundy [i] 03:00 Nekonečná party [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Za poklady s Ia