TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky [i] 09:35 Chlap v kope sena [i] 11:15 Viac ako všetko III. 9/12 [i] 12:10 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 17/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 16/24 [i] 14:00 Monk V. 5/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VI. 16/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Vráťte mi dieťa! [i] 23:35 História násilia [i] 01:20 Krvná pomsta 1/2 [i] 02:55 Rukojemníci 7/13 [i] 03:35 Xena V. 13/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Hlad po láske [i] 10:30 Sladká Valentína 143 [i] 11:15 Sladká Valentína 144 [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Futbal MS 2010 [i] 15:25 Vojna kuchárov [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 138 [i] 17:25 Sila lásky II. 139 [i] 18:15 Dr.House V. 15/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 22/22 [i] 23:25 Miesto činu: Hlad po láske [i] 00:55 Chodili sme spolu [i] 01:45 Obete a tí druhí [i] 02:10 Správy STV o 16:00 [i] 02:30 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 03:00 Špania Dolina [i] 03:25 Krása podmorského sveta [i] 03:45 Sila lásky II. 138 [i] 04:35 Sila lásky II. 139 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 6/9 [i] 09:00 Bola raz jedna opera 8/13 [i] 09:15 Fokus - práca [i] 09:55 Mama to vie najlepšie [i] 10:25 Vody veľkej rieky 2/4 [i] 11:00 Prísne tajné 2/3 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Piesne domova [i] 13:00 VAT [i] 13:30 TKN [i] 13:55 Veľké jasovské dobrodružstvo [i] 14:50 Mapa spomienok [i] 15:50 Energetika [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 18/21 [i] 18:30 Enviro [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Génius prírody 1/3 [i] 21:00 Spektrum vedy 9/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Deň splnu [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 93 [i] 09:40 RANNÉ KINO: "František je děvkař" [i] 11:15 Podvodníci 15 [i] 12:15 District 40 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 3 [i] 14:00 Kosti I. 6 [i] 15:00 Simpsonovci II. 9,10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 94 [i] 21:15 Odsúdené II. 26 [i] 22:15 Profesionáli IV. (15) - FINÁLE JARNEJ SÉRIE [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 18 [i] 01:15 Odsúdené II. 26 [i] 02:15 Komando GSG 9 [i] 03:00 Podvodníci 15 [i] 03:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 11 [i] 06:00 Navzdory osudu 57,58 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 61 [i] 08:00 Komisárka 10 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad pomsteného esa [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 7 [i] 11:50 M*A*S*H 131,132 [i] 12:50 Loď lásky 11 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 7 [i] 16:00 Matlock II. 14,15 [i] 18:00 M*A*S*H 131,132 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Ulzana [i] 22:20 Rozparovač [i] 00:20 Ulzana [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 20/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 7/25 [i] 07:55 Zoom 56/221 [i] 08:00 Advokáti III. 9/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 10:00 Largo 24/26 [i] 10:55 Zoom 56/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 20/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 7/25 [i] 13:05 Advokáti III. 9/23 [i] 14:05 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 15:05 Largo 24/26 [i] 16:05 Třetí hlídka VI. 21/22 [i] 17:05 Umíte tančit? IV. 8/25 [i] 17:55 Zoom 56/221 [i] 18:00 Advokáti III. 10/23 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 20:00 Largo 25/26 [i] 21:00 Změna je život 11/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 23:00 Satisfakce 3/10 [i] 23:55 Zoom 56/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 3/22 [i] 01:00 Změna je život 11/13 [i] 01:55 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 02:45 Satisfakce 3/10 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 8/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Hry s časem [i] 05:30 Hry s časem [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 6 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 22 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kočičí lidé [i] 10:15 Zázrak v Oužlebičkách [i] 11:10 Jen nám dejte šanci [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 4/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy V 1/23 [i] 15:05 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 2/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 4/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 24/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žluťásek borůvkový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 22/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 24/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Za zrcadlem [i] 22:30 Velký Turín 1/2 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Sex ve městě V 4/8 [i] 00:40 McLeodovy dcery VII 4/32 [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:40 Vltava v obrazech 72/86 [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:25 Terra musica 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 30/52 [i] 06:20 Včelka Mája 82/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 27/40 [i] 07:35 Telling Tales 4/10 [i] 07:40 Od krále Holce po Jagellonce 1/3 [i] 08:00 Malé velké hry a události 8/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Kosmopolis [i] 09:45 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Bismarck - kancléř a démon 2/2 [i] 10:40 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Vltava v obrazech 72/86 [i] 13:00 Tahače 2010 - Speed Record [i] 13:15 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 15:35 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 4/13 [i] 20:00 MASH [i] 21:50 Hledači osudů [i] 22:20 Kontexty [i] 23:15 Q [i] 23:45 Černý svědek 1/2 [i] 01:15 Kulturní magacín k nevíře [i] 01:45 Retro [i] 02:10 Československý filmový týdeník 785/2379 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 40 [i] 09:40 Velké dítě Dickie Roberts [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex V 3 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino III 8 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 9 [i] 14:40 Kobra 11 II 10 [i] 15:40 Krok za krokem V 18 [i] 16:05 Vražedná čísla V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 18:30 Ulice 1803, 1804 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 201 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 20 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 1 [i] 23:10 Tichý spojenec [i] 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 6 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Ptákoviny [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 64 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 2 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 21 [i] 08:55 M*A*S*H 241 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 3 [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 17 [i] 11:25 Případ pro Sam II 15 [i] 12:30 M*A*S*H 242 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 2 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 8 [i] 14:30 JAG IV 23 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 22 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 1 [i] 23:25 Profesionálky 6 [i] 00:20 Wolffův revír I 22 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 155 [i] 04:25 Svět 2010 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 14-15/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 87/129 [i] 08:50 Čaro lásky 46/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 27-28/175 [i] 10:25 Ulica III. 206/259 [i] 11:15 Správna Susan IV. 8/22 [i] 11:45 L.O.V.E. [i] 13:00 Dr. Oz I. 14/175 [i] 13:50 Rebeli II. 51/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 9/22 [i] 15:10 Rany z lásky 2/230 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 16-17/216 [i] 18:00 Túžba tela 77/143 [i] 19:00 Rebeli II. 52/225 [i] 20:00 Čaro lásky 47/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 93/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 12/23 [i] 23:35 Hluchý Smith a Johnny Ears [i] 01:10 Pravá tvár vášne 93/178 [i] 01:55 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 77/143 [i] 03:05 Ulica III. 206/259 [i] 03:50 V tieni [i] 04:20 Hluchý Smith a Johnny Ears [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Jak ukrást Bess [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Buster [i] 13:50 Rychlá akce [i] 15:25 Láska a jiné pohromy [i] 17:05 Mezi námi právníky [i] 18:50 Podivné experimenty [i] 20:55 Enigma [i] 23:00 Vyprovokovaná [i] 00:55 Babel [i] 03:15 Zavraždění Johna Lennona [i] 04:40 Zachraňte Mozarta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:20 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 14 [i] 06:00 Dotek anděla III 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 12:00 Ochránce III 6 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 5 [i] 16:00 Promlčené zločiny [i] 18:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 19 [i] 20:00 Ochránce III 7 [i] 21:00 Dej šanci lásce [i] 23:00 Ženské kouzlo