TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Pápežom proti svojej vôli [i] 11:15 Viac ako všetko III. 8/12 [i] 12:10 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 16/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 14:00 Monk V. 4/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VI. 15/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Guru lásky [i] 21:45 Poisťovňa šťastia V. 15/16 [i] 22:55 112 [i] 23:35 Vtedy v Mexiku [i] 01:25 Extrémny predsudok [i] 03:10 Rukojemníci 6/13 [i] 03:50 Xena V. 12/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Tieňové hry [i] 10:35 Sladká Valentína 141 [i] 11:20 Sladká Valentína 142 [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:10 Futbal MS 2010 [i] 15:25 Vojna kuchárov [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 136 [i] 17:25 Sila lásky II. 137 [i] 18:15 Dr.House V. 14/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tajný román [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Anna Lee 4/6 [i] 23:55 Miesto činu: Tieňové hry [i] 01:20 Tajný román [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 03:50 Sila lásky II. 136 [i] 04:35 Sila lásky II. 137 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Pre materské školy [i] 09:10 Profily [i] 09:55 TKN [i] 10:25 Vody veľkej rieky 1/4 [i] 11:00 Maradona podľa Kusturicu [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Piesne domova [i] 14:05 Japonská mozaika II 8/9 [i] 14:20 Umenie 2010 [i] 14:50 Na doskách [i] 15:15 Povodeň - južné Slovensko 1965 [i] 15:45 Retro noviny [i] 16:10 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 17/21 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 21/26 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prísne tajné 2/3 [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Energetika [i] 22:10 Pasca [i] 23:55 Anjeli strážni Marka Igondu [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Autosalón [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:25 NOVINY TV JOJ 08:55 Panelák V. 92 [i] 10:00 Stratené duše I. 2, 3 [i] 11:45 Moja mama špiónka [i] 13:40 Riddick: Kronika temna [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 93 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu - Predstavenie farmárov [i] 22:15 "František je děvkař" [i] 00:00 Útek z Huang Shi [i] 02:20 Obeť [i] 03:55 Chameleón [i] 04:40 Farmár hľadá ženu - Predstavenie farmárov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 10 [i] 06:00 Navzdory osudu 55,56 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 60 [i] 08:00 Komisárka 9 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad nehanebného darebáka [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 6 [i] 11:50 M*A*S*H 129,130 [i] 12:50 Loď lásky 10 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 6 [i] 16:00 Matlock II. 12,13 [i] 18:00 M*A*S*H 129,130 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 22:35 Kladivo na čarodejnice [i] 00:35 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 19/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 6/25 [i] 07:55 Zoom 55/221 [i] 08:00 Advokáti III. 8/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 10:00 Largo 23/26 [i] 10:55 Zoom 55/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 19/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 6/25 [i] 13:00 Advokáti III. 8/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 15:00 Largo 23/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 20/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 7/25 [i] 18:00 Zoom 55/221 [i] 18:05 Advokáti III. 9/23 [i] 19:05 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 20:00 Largo 24/26 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 22/22 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 11/18 [i] 23:00 Satisfakce 2/10 [i] 23:55 Zoom 55/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 2/22 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 22/22 [i] 01:55 Lost - Ztraceni VI. 11/18 [i] 02:45 Satisfakce 2/10 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 7/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Hry s časem [i] 10:00 Hry s časem [i] 10:30 Jak se to dělá 5 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Na ostří pily [i] 21:55 Černé zlato 4 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 20 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 40/78 [i] 09:00 Romaneto [i] 10:30 Písničky s ozvěnou [i] 11:00 Adidas versus Puma [i] 11:45 Po stopách [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 3/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 24/24 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 24/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ostřice bažinná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 10/13 [i] 21:00 Na cestě po Nigde [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Výkřik ve tmě [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:45 Californication II 4/12 [i] 01:15 McLeodovy dcery VII 3/32 [i] 02:00 Kaleidoskop [i] 02:25 Sváteční slovo evangelického faráře Štěpána Hájka [i] 02:30 Cesty víry [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 29/52 [i] 06:35 Včelka Mája 81/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Tři domovy [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:35 Kalendárium [i] 09:50 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Zlatý věk létajících člunů [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 27/40 [i] 13:45 Telling Tales 4/10 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:10 Summerhill [i] 16:00 Piráti rybolovu [i] 16:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Vajont - šílenství mužů [i] 19:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:25 Toulavá kamera [i] 20:00 Stalinova poslední čistka [i] 21:00 Neznámí hrdinové [i] 21:30 Zlaté tele 4/8 [i] 22:20 Krásný ztráty [i] 23:00 Terra musica [i] 23:25 [i] 23:40 Všechno je sračka [i] 00:05 Bigbít 20/42 [i] 01:05 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 01:20 Knižní svět [i] 01:35 Čtenářský deník... Jan Jandourek: Bomba pod postelí [i] 01:50 Základy [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 39 [i] 09:40 Dítě medúzy 1/2 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex V 2 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 7 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 8 [i] 14:35 Kobra 11 II 9 [i] 15:35 Krok za krokem V 17 [i] 16:05 Vražedná čísla V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 15 [i] 18:30 Ulice 1801, 1802 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Mentalista II 6 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VI 5 [i] 23:40 Poker After Dark [i] 00:35 Zátoka vášní 18, 19 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 26 [i] 06:55 Frasier VI 1 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 20 [i] 08:55 M*A*S*H 240 [i] 09:30 Heuréka - město divů I 2 [i] 10:25 To je vražda, napsala VIII 16 [i] 11:30 Případ pro Sam II 14 [i] 12:30 M*A*S*H 241 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky V 1 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 7 [i] 14:30 JAG IV 22 [i] 15:30 Vraždy v Oxfordu 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 21 [i] 20:00 Zázraky života 13 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí III 4 [i] 23:20 Myšlenky zločince III 20 [i] 00:15 Wolffův revír I 21 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 154 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 12-13/216 [i] 07:15 Naučím ťa milovať 86/129 [i] 08:25 Čaro lásky 45/90 [i] 09:15 Sudkyňa Hatchettová I. 25-26/175 [i] 10:05 Ulica III. 205/259 [i] 10:55 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 13:00 Dr. Oz I. 13/175 [i] 13:50 Rebeli II. 50/225 [i] 14:40 Správna Susan IV. 8/22 [i] 15:10 Rany z lásky 1/230 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 14-15/216 [i] 18:00 Túžba tela 76/143 [i] 19:00 Rebeli II. 51/225 [i] 20:00 Čaro lásky 46/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 92/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 11/23 [i] 23:35 Miesto činu: Noční pútnici [i] 01:15 Pravá tvár vášne 92/178 [i] 01:55 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 76/143 [i] 03:05 Ulica III. 205/259 [i] 03:50 V tieni [i] 04:20 Miesto činu: Noční pútnici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Holky to chtěj taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:00 Hlavní zprávy [i] 15:50 Pokoj v duši [i] 17:30 Půlnoční let [i] 19:20 Zachraňte Mozarta [i] 20:45 Rychlá akce [i] 22:20 Židovské kladivo [i] 23:45 Všechny boží děti umí tančit [i] 01:10 Nebezpečný cíl [i] 02:50 Kdo je Cletis Tout? [i] 04:25 Všechny děti potřebují lásku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:00 Motorismus [i] 14:30 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:30 Motorismus [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:35 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Bojové sporty [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 13 [i] 06:00 Dotek anděla III 14 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 8 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 12:00 Ochránce III 5 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 16:00 Honička s osudem [i] 18:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 18 [i] 20:00 Ochránce III 6 [i] 21:00 Válka Mary Kay [i] 23:00 Cesta úspěchu [i] 01:00 Nekonečná party [i] 03:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 56 [i] 06:00 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 06:35 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 07:15 Evropská velkoměsta 6 [i] 08:25 Zvířecí rekordmani 52 [i] 09:25 Buď já nebo pes 46 [i] 10:20 Černá káva 1 [i] 11:35 Jimmova farma - Trampoty na farmě 1 [i] 12:50 Co opravdu jíme 11 [i] 13:25 Co opravdu jíme 12 [i] 14:00 Impéria 29 [i] 15:05 Zázračná planeta 1 [i] 16:10 Buď já nebo pes 47 [i] 17:05