TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:30 Superpes Krypto [i] 05:50 Uletení Loonatici II. 9/13 [i] 06:15 Zázračné psíky 2 [i] 07:40 Karate Kid 3 [i] 09:40 Krok za krokom VI. 14-15/24 [i] 10:30 Volebné štúdio [i] 11:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:50 Lampáreň [i] 14:30 Ukradnuté dieťa [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Eleventh Hour - nulová šanca 15/18 [i] 23:30 Mraky nad L. A. [i] 01:10 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 02:50 Tri vajcia do skla [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Motormagazín [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 Postav dom, zasaď strom [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 51/51 [i] 07:40 Náhradníci II. 19/31 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Mimoriadne spravodajstvo k Voľbám 2010 [i] 09:20 Princezná a mesiac [i] 10:20 3-2-1-ŠTART! [i] 11:00 Voľby do NR SR - vyhlásenie výsledkov volieb [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot [i] 14:20 Ďaleko je do neba [i] 15:50 Pošta pre Teba [i] 17:35 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Pódium [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot [i] 00:55 Pódium [i] 02:25 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 TKN [i] 05:40 Národnostné správy [i] 05:50 S Jakubom na rybách 9/20 [i] 06:10 Halali [i] 06:40 Televíkend [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Test magazín [i] 08:15 Môj dom, môj hrad [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Zelená revue [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Noc v archíve [i] 11:10 Zápas o Boha - 20 rokov v službe diecézy [i] 11:35 Sťopka a Šidielko [i] 12:30 Anjeli strážni Marka Igondu [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Slovo [i] 13:30 Família - Mama je len mama [i] 14:05 Advent [i] 15:30 Tá dáma 1/2 [i] 16:35 Kinorama [i] 17:05 3-2-1-ŠTART! [i] 17:20 Japonská mozaika II 8/9 [i] 17:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Umenie 2010 [i] 20:40 Dokumentárny klub [i] 22:15 Na doskách [i] 22:40 Retro noviny [i] 22:55 Noc v archíve [i] 23:55 Slovo [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Krádež diamantov [i] 09:50 Profesionáli IV. 14 [i] 10:50 Stratené duše I. 2, 3 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Autosalón [i] 14:15 Moja mama špiónka [i] 16:10 Najhoršia zrada [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Riddick: Kronika temna [i] 22:45 Viem, kto ma zabil [i] 01:00 Hrozba z nebies [i] 02:25 Viem, kto ma zabil [i] 04:10 Faust - zmluva s diablom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 07:00 Profesionáli III. 8, 9 [i] 08:45 Muž na radnici 8 [i] 10:10 Julie Lescautová IV. 7 [i] 12:00 Júnová výhra [i] 13:00 Sever a Juh 7, 8 [i] 15:00 Sľub večnej lásky [i] 16:50 Policajt drábom [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Henrich VIII. 1, 2/2 [i] 23:55 Sľub večnej lásky [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 8/34 [i] 07:00 Rodinné právo III. 3/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 6/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 6/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 19/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 16:00 Advokáti 8/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 6/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 9/18 [i] 20:00 Advokáti 9/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 10/17 [i] 22:00 Na dotek [i] 00:00 Lost - Ztraceni VI. 9/18 [i] 01:00 Largo 5/26 [i] 01:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Jak se to dělá 4 [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů 1 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 9 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů 1 [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 15:55 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Černé nebe [i] 20:05 Bořiči mýtů 2 [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Z ráje do pekla 1 [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů 2 [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 3/17 [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 7/26 [i] 06:25 Ivanka a Marijka [i] 06:50 U nás na farmě 4/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 23/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 13:55 Dvanáct měsíčků [i] 14:25 Kaleidoskop [i] 14:50 Romaneto [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo evangelického faráře Štěpána Hájka [i] 17:10 Horákovi 11/13 [i] 18:05 Pan Tau 24/33 [i] 18:35 Na cestě za Vuslat z Nigde [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kočky [i] 21:35 EXPOminuty 2010 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Čtyři chlapci jedné noci 2/2 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Mlčení krahujce 1/8 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Úsměvy Jiřího Štěpničky [i] 02:10 Evropský manuál [i] 02:30 Babylon [i] 02:50 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Trapisté [i] 05:50 Václav Neumann o Gustavu Mahlerovi 1/4 [i] 06:30 To nejlepší z klasiky [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk - Maribor, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 785/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Čtenářský deník... Jan Jandourek: Bomba pod postelí [i] 09:50 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 23/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Stavy rachotí 2/4 [i] 13:00 Kapesníček [i] 13:20 Hrom do kapelníka [i] 14:10 Zlatý věk létajících člunů [i] 15:05 Piráti rybolovu [i] 16:00 Mýty a fakta historie: Bismarck - kancléř a démon 2/2 [i] 16:45 Kamera na cestách: Zakázaná země [i] 17:35 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i] 17:55 Cesty víry: Dvacet let se studenty [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 3/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 4/21 [i] 20:00 Lysá hora [i] 20:55 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 21:15 Čertovy mlýny [i] 21:30 Samotáři z Černé Vroble [i] 21:55 Na plovárně s Alanem Parsonsem [i] 22:20 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 22:35 Gauneři [i] 00:15 Abbey Road: Live II 2/12 [i] 01:05 Čétéčko [i] 01:25 7 divů Česka [i] 02:45 Století létání [i] 03:40 Kamera na cestách: Zakázaná země [i] 04:30 18. hudební slavnosti Emy Destinnové [i] 04:45 Milan Slavický: Hamletiáda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Pirátova rodinka 6 [i] 06:10 Bolek a Lolek 31 [i] 06:20 Spiderman 2 [i] 06:45 Baby Looney Tunes 14 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 100 [i] 07:45 Babicovy dobroty [i] 08:30 Koření [i] 09:30 Smrt talentovaného ševce [i] 11:15 O zvířatech a lidech 11 [i] 12:10 Brémští muzikanti [i] 13:25 Co je Vám, doktore? [i] 15:10 Hotel snů: Dubaj [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Velká cena Kanady [i] 19:45 Televizní noviny [i] 20:15 Pojišťovna štěstí V 15 [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Mr.GS [i] 22:30 Coach Carter [i] 01:10 Policejní odznak II 1 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:55 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 63 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 5 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 22 [i] 08:15 Svět ve válce 18 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 239 [i] 10:25 M*A*S*H 240 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Wolffův revír VIII 14 [i] 13:55 Dohazovač [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 20 [i] 20:00 Přístav naděje [i] 22:30 Dokonalá vražda [i] 00:45 V zemi divů [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Svět ve válce 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Slávici na ulici [i] 06:45 Chuťovky [i] 07:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 10-11/216 [i] 09:45 Elisa z Rivombrosy I. 3/13 [i] 11:55 Rosamunde Pilcherová: Koniec jedného leta [i] 13:35 Tajomstvo Sahary 2/4 [i] 15:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 12-13/216 [i] 17:15 Gossip Girl II. 15-16/25 [i] 19:00 Jesse II. 17-18/20 [i] 20:00 Cudzie srdce [i] 21:30 Skutočný príbeh: Napospas [i] 23:10 Cudzie srdce [i] 00:50 Gossip Girl II. 15-16/25 [i] 02:15 Tajomstvo Sahary 2/4 [i] 03:45 V tieni [i] 04:15 Skutočný príbeh: Napospas [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Horká čokoláda [i] 13:40 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:10 Někdo musí z kola ven [i] 16:50 Fixlování [i] 18:45 Ztracený svět [i] 20:25 Země kouzel a zázraků [i] 21:30 Zavraždění Johna Lennona [i] 22:55 Gambler [i] 00:20 Proč jsem se jen ženil [i] 02:20 Ubaleno v Kansasu [i] 03:50 Jarní úklid s.r.o. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:20 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 21:00 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:30 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 11 [i] 06:00 Dotek anděla III 12 [i] 07:00 Dotek anděla III 13 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 16 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 17 [i] 10:00 Speciální zásilka [i] 12:00 Stále a navždy [i] 14:00 Promlčené zločiny [i] 16:00 Poslední přání [i] 18:00 Být Erikou 1 [i] 19:00 Být Erikou 2 [i] 20:00 Dobrá manželka 21 [i] 21:00 Dobrá manželka 22 [i] 22:00 Bláznivá svatba [i] 00:00 Poslední přání [i] 02:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 03:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 04:00 Dotek anděla III 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 2 [i] 06:55 Muž divočiny 19 [i] 08:00 Vysněná dobrodružství 19 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 20 [i] 09:20 Léto na chalupě 2 [i] 10:20 Billova neposedná vařečka 1 [i] 10:50 Billova neposedná vařečka 2 [i] 11:25 Británie krále Artuše 1 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 11 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:30 Podzim na chalupě - speciál [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 56 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 11 [i] 16:30 Mistři švindlu 40 [i] 17:15 Mistři švindlu 7 [i] 17:55 Mistři švindlu 8 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 6 [i] 19:50 Co nám prospívá 48 [i] 20:30 Co nám prospívá 49 [i] 21:05 Zelené nápady pro modrou planetu 39 [i] 21:45 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 22:25 Historie podsvětí 6 [i] 23:30 Strategie útěku [i] 00:35 Pevnosti Británie [i] 01:40 Miliardové katastrofy 5 [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 19 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 20 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 24 [i] 06:00 Živoucí důkaz [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy II. 24 [i] 07:55 Agathe Cléryová [i] 09:45 Čivava z Beverly Hills [i] 11:20 Let's Dance 2 [i] 12:55 Osina v zadku [i] 14:25 Rocker [i] 16:05 Láska podle předlohy [i] 17:50 Mejdan v Las Vegas [i] 19:30 Před kamerou 25 [i] 20:00 Austrálie [i] 22:45 Hitman [i] 00:15 Spartakus 2 [i] 01:10 Bratři z donucení [i] 02:50 Opilí láskou [i] 04:25 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 True Blood - Pravá krev II. 1 [i] 06:00 Projekt Alzheimer: Zázraky vědy (1. část)