TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto [i] 06:25 Uletení Loonatici II. 8/13 [i] 06:50 Flintstonovci II. 12/25 [i] 07:15 Alf IV. 14-15/24 [i] 08:15 Operácia "Rodina" [i] 10:05 Krok za krokom VI. 12-13/24 [i] 10:55 Tuxedo [i] 12:50 Zlatíčka pre každého [i] 14:35 Dovolenka v Las Vegas Dolby [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Slúžiť Sare [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Posledná misia [i] 21:45 Volebné štúdio [i] 00:00 Koniec hry [i] 02:00 Posledná misia [i] 03:55 Päť detí a To [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zo života vody [i] 05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Svet v obrazoch [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 50/51 [i] 07:35 Náhradníci II. 18/31 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:50 Maroško 2/3 [i] 10:05 Robin Hood II 6/13 [i] 10:50 Show Billa Cosbyho [i] 11:20 Planéta Zem zhora II. [i] 12:10 Mimoriadne správy k Voľbám 2010 [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:45 Mini Talent Show [i] 14:00 Šťastná sedmička [i] 15:30 Mimoriadne správy k Voľbám 2010 [i] 15:40 Sever proti Juhu II 4/12 [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sever proti Juhu II 5/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:50 Voľby 2010 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 22:00 Voľby 2010 [i] 23:30 Každý je vrah [i] 01:05 Šťastná sedmička [i] 02:35 Každý je vrah [i] 04:00 Planéta Zem zhora II. [i] 04:50 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Eurovirtuál [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Kaleidoskop [i] 09:05 Extr@espanol 6/13 [i] 09:30 My Európania 2/6 [i] 10:10 Medicína [i] 11:15 TKN [i] 11:40 Heidi 21/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 33/34 [i] 13:35 S Jakubom na rybách 9/20 [i] 14:10 Poltón [i] 14:35 GEN.sk [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:50 Zelená revue [i] 16:05 Národný park Nízke Tatry [i] 16:35 Seniori [i] 17:10 Osobnosti televíznej obrazovky - Hilda Michalíková [i] 17:50 Pesničkári po rokoch [i] 18:05 Večerníček 16/21 [i] 18:10 Večerníček extra [i] 18:23 Autoportréty [i] 18:35 Sedemnásť zastavení jari 10/12 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk+cz [i] 21:25 Anjeli strážni Marka Igondu [i] 22:00 ooops!načierno [i] 22:30 Kino na Dvojke [i] 00:20 BJD 2008 [i] 01:35 Motormagazín [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV "N" [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 Karate Kid [i] 06:40 Fantastická štvorka [i] 07:00 Krajina dávnych vekov [i] 07:30 Princezná Sissi 25 [i] 07:55 Káčerovo I. 37 [i] 08:20 Ako začínali Simpsonovci 1, 2, 3/13 [i] 09:45 Krádež diamantov [i] 12:10 Dni hromu [i] 14:20 Nancy Drewová [i] 16:10 Cesta nenávisti [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Udatné kuriatko [i] 21:45 NOVINY PLUS - VIEME, KTO VYHRAL VOĽBY [i] 23:00 Prekvapenie [i] 00:15 Teritórium vraha [i] 02:00 Dni hromu [i] 03:45 Prekvapenie [i] 04:40 Cesta nenávisti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Komisárka 8 [i] 07:00 "Taková normální rodinka" 5 [i] 07:55 Profesionáli III. 6, 7 [i] 09:55 Muž na radnici 7 [i] 11:10 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam [i] 13:10 "Taková normální rodinka" 5 [i] 14:15 "Kdo chce zabít Jessii?" [i] 16:00 Zlý neznámy [i] 17:55 "Panoptikum Města pražského" 9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh 7, 8 [i] 22:00 Orli práva [i] 00:25 Profesionáli III. [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 7/34 [i] 07:00 Rodinné právo III. 2/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 5/20 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 10/18 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 18/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 16:00 Advokáti 7/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 5/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 19:00 Largo 5/26 [i] 20:00 Advokáti 8/34 [i] 21:00 CSI: New York VI. 16/19 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 00:00 Californication II. 5/12 [i] 00:35 Californication II. 6/12 [i] 01:10 CSI: New York VI. 16/19 [i] 02:05 Advokáti 8/34 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Na ostří pily [i] 09:05 Američtí dřevorubci [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Tuning 2008 [i] 15:30 Černé nebe [i] 16:25 Jak se to dělá 4 [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Tuning 2008 [i] 21:00 Černé nebe [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Černé zlato 3 [i] 23:45 Na ostří pily [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Říční příšery [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Tuning 2008 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 39/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé 26/26 [i] 07:15 Dětská hlídka 7/13 [i] 07:40 U nás na farmě 4/26 [i] 07:50 Summerhill [i] 09:40 Ovečka Shaun II 8/40 [i] 09:45 Zprávičky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Máma stávkuje [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Soraja 2/2 [i] 15:20 Robin Hood 23/26 [i] 16:05 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 16:15 Profesionálové 27/57 [i] 17:05 Jeden hot a druhý čehý [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 7 divů Česka [i] 21:30 Kletba bratří Grimmů [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Zmije [i] 01:25 13. komnata Marie Tomsové [i] 01:55 Pošta pro tebe [i] 02:45 Všechnopárty [i] 03:30 Folklorní magazín [i] 03:50 Z tance do tance soubor Kunovjan [i] 04:10 Za obzorem 22/26 [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Potomci slavných [i] 05:55 Tisíc let české myslivosti [i] 06:25 Správy STV 06:50 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:10 Les Království [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 2/3 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 5 [i] 11:00 Zapomenuté děti [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 4/21 [i] 13:30 Musicblok [i] 13:55 Jistě, pane ministře 3/22 [i] 14:30 Abbey Road: Live II 2/12 [i] 15:20 We Are the World - pro Haiti [i] 15:30 Království divočiny: Sloni indičtí [i] 15:55 Po stopách [i] 16:10 Poutní místa 3/17 [i] 16:30 Zasvěcení: Trapisté [i] 17:00 Úsměvy Jiřího Štěpničky [i] 17:40 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka [i] 18:00 Zatopené osudy 8/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VI 3/7 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Daria Klimentová - Balet Gala [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:15 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:30 Artmix [i] 23:25 Pozdní sběr [i] 00:55 Evropské hudební ceny 2010 [i] 01:50 Sešli se ... [i] 02:50 Na Kloboučku [i] 03:30 ČT Live - Michal Prokop & hosté [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Pirátova rodinka 5 [i] 06:50 Bolek a Lolek 30 [i] 07:00 Roary: Závodní auto 45, 46 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 99 [i] 08:00 Vteřiny před katastrofou [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:55 Ztracený a nalezený [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Mazlíček [i] 13:55 Kapitán Korda [i] 15:45 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Účastníci zájezdu [i] 22:35 Poslední mise [i] 00:15 Alibi [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Zlatíčka [i] 03:55 Zorro: Meč a růže 62 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:00 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:25 Pokémon: Diamant a perla XI 4 [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:05 Fresh Prince VI 21 [i] 08:35 Chůva k pohledání VI 18 [i] 09:05 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 237 [i] 10:35 M*A*S*H 238 [i] 11:10 Knight Rider I 17 [i] 12:15 To je vražda, napsala VIII 15 [i] 13:25 Ideální zeť [i] 15:30 Hledám místo [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 19 [i] 20:00 Bridget Jonesová: S rozumem v koncích [i] 22:25 Demolition Man [i] 00:45 Záhada Blair Witch 2 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:40 Chuťovky [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 8-9/216 [i] 09:40 Lilly Schönauerová: Hlas srdca [i] 11:45 Muži na stromoch I. 3-4/22 [i] 13:30 Tajomstvo Sahary 1/4 [i] 15:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 10-11/216 [i] 17:15 Elisa z Rivombrosy I. 3/13 [i] 19:00 Jesse II. 15-16/20 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Koniec jedného leta [i] 21:40 Dokonalé alibi [i] 23:30 Tajomstvo Sahary 1/4 [i] 01:20 Muži na stromoch I. 3-4/22 [i] 02:40 Jesse II. 15-16/20 [i] 03:25 V tieni [i] 04:20 Dokonalé alibi [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Hotýlek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podivné experimenty [i] 14:05 Hollywood Sever [i] 15:40 Klára a já [i] 17:10 Zlatá brána [i] 18:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 20:25 Opilí slávou [i] 22:15 Nebezpečný cíl [i] 23:55 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 01:40 Všechny boží děti umí tančit [i] 03:05 Kdo je Cletis Tout? [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 All sports [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:15 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 18:20 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 19:20 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 03:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 10 [i] 06:00 Dotek anděla III 11 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges IV 13 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 14 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 15 [i] 10:00 Příběh Audrey Hepburnové 1/2 [i] 12:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 14:00 Honička s osudem [i] 16:00 Stále a navždy [i] 18:00 Dobrá manželka 19 [i] 19:00 Dobrá manželka 20 [i] 20:00 Být Erikou 1 [i] 22:00 Být Erikou 2 [i] 23:00 Promlčené zločiny [i] 01:00 Zlomek sekundy [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Hubbleovy obrazy 1 [i] 06:35 Hubbleovy obrazy 2 [i] 07:10 Jetstream 4 [i] 08:10 Nejtěžší práce historie 4 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 32 [i] 10:20 Kdo přežije Armagedon 2 [i] 11:25 Ve stínu dinosaurů 1 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 9 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 10 [i] 13:30 Večeře na chalupě - speciál [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 55 [i] 15:30 Levhart sněžný [i] 16:30 Mistři švindlu 39 [i] 17:10 Mistři švindlu 5 [i] 17:50 Mistři švindlu 6 [i] 18:30 Nejpřísnější rodiče na světě 5 [i] 19:45 Co nám prospívá 46 [i] 20:20 Co nám prospívá 47 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 37 [i] 21:30 Zelené nápady pro modrou planetu 38 [i] 22:10 Británie krále Artuše 1 [i] 23:15 Anatomie přírodní katastrofy 1 [i] 00:20 Jak přežít Everest 2 [i] 01:20 Hvězdný fotbal 1 [i] 02:20 Manchester United - Vzestup Rudých ďáblů [i] 03:20 Místa ve Středomoří 17 [i] 04:30 Interiéry 2 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 24 [i] 06:00 Právo být otcem [i] 07:25 Seznamte se s Davem [i] 08:55 Před kamerou 24 [i] 09:20 Horton [i] 10:45 College Road Trip [i] 12:05 Den nezávislosti [i] 14:30 Keith