TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Daj si pohov, kamoš! [i] 11:15 Viac ako všetko III. 7/12 [i] 12:10 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 15/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 14:00 Monk V. 3/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VI. 14/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Tuxedo [i] 23:20 Náhla smrť [i] 01:30 Red Bull Air Race 2010 Windsor [i] 01:50 Všetci prezidentovi muži [i] 04:50 Chrisa nemá nikto rád II. 14-16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Miesto činu: Požiarnici [i] 10:35 Sladká Valentína 139 [i] 11:25 Sladká Valentína 140 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:50 Divoký anjel 181/270 [i] 15:35 Voľby 2010 [i] 15:40 Futbal MS 2010 [i] 18:05 Počasie [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 13/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:30 ooops!načierno [i] 22:05 Božská relikvia [i] 23:35 Život po živote [i] 01:15 Miesto činu: Požiarnici [i] 02:40 Život po živote [i] 04:10 Cigánsky oheň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Pre materské školy [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:35 Profily [i] 10:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:40 Úžasné premeny prírody 5/6 [i] 11:30 Profesionál [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 Kvarteto [i] 12:40 Totálne fenomenálne 7/21 [i] 12:55 Totálne fenomenálne 8/21 [i] 13:20 Família - Mama je len mama [i] 13:45 František Hečko [i] 14:15 Cesta na MS vo futbale 15/16 [i] 14:45 Cesta na MS vo futbale 16/16 [i] 15:20 Večer na tému [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 15/21 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 My Európania 2/6 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Slovensko a svet [i] 22:30 Nočný filmový klub 6/12 [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 91 [i] 09:15 RANNÉ KINO: Osudný útek [i] 11:15 Podvodníci 14 [i] 12:15 District 39 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1/24 [i] 14:00 Kosti III. 15/15 [i] 15:00 Simpsonovci II. 7, 8 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 92 [i] 21:15 "Nestyda" [i] 23:00 SEDEM [i] 23:45 Legionár [i] 01:50 Podvodníci [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:15 Osudný útek [i] 04:45 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 9 [i] 06:00 Navzdory osudu 53, 54 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 59 [i] 08:00 Komisárka 8 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 5 [i] 11:50 M*A*S*H 127, 128 [i] 12:50 Loď lásky 9 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 5 [i] 16:00 Matlock II. 10, 11 [i] 18:00 M*A*S*H 127, 128 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 9 [i] 21:30 Zlý neznámy [i] 23:15 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam [i] 01:00 Navzdory osudu [i] 01:50 Nočné reprízy 04:40 Zasiahnuté srdce [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 5/25 [i] 07:55 Zoom 55/221 [i] 08:00 Advokáti III. 7/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 10:00 Largo 22/26 [i] 10:55 Zoom 55/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 5/25 [i] 13:00 Advokáti III. 7/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 15:00 Largo 22/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 19/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 6/25 [i] 17:55 Zoom 55/221 [i] 18:00 Advokáti III. 8/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 20:00 Largo 23/26 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 23:00 Satisfakce 1/10 [i] 23:55 Zoom 55/221 [i] 00:00 Zachraň mě V. 1/22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 02:45 Satisfakce 1/10 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 6/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 4 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Kde je limit? [i] 21:00 Bořiči mýtů 1 [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 18 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Kde je limit? [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbetin dvor 3/6 [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 2/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 23/24 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 15:10 Franklin 31/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 7/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 8/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 26/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Místo nahoře 3/13 [i] 20:55 13. komnata Marie Tomsové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication II 4/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Hříšné noci [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 2/32 [i] 02:10 Mamba show [i] 02:50 Mladí v partě 9/12 [i] 03:25 Máte slovo 04:15 Po stopách [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 10/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 28/52 [i] 06:20 Včelka Mája 80/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 23/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:30 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 9/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně se Zuzanou Kronerovou [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Kolářovic Josefka [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 23/26 [i] 14:35 50 let Klubu historických vozidel [i] 14:50 Sportovci světa: Roger Federer versus Pete Sampras [i] 15:45 Království divočiny: Sloni indičtí [i] 16:10 Experiment [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Tři domovy [i] 17:15 Vášeň sběratelská [i] 17:30 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk - Maribor, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 2/3 [i] 20:55 Moje rodina VI 3/7 [i] 21:30 Evropské hudební ceny 2010 [i] 22:25 Bigbít 20/42 [i] 23:30 Mladí v partě 9/12 [i] 00:05 Gorodok [i] 00:30 Evropané [i] 01:25 Posezení s Janem Burianem [i] 02:10 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 38 [i] 09:35 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:10 Lenssen & spol. [i] 11:40 Komisař Rex V 1 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 6 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 7 [i] 14:35 Kobra 11 II 8 [i] 15:35 Krok za krokem V 16 [i] 16:05 Vražedná čísla V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 14 [i] 18:30 Ulice 1799, 1800 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Krokodýl Dundee [i] 22:00 Mr. Brooks [i] 00:25 Císař Augustus 1, 2 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Zvířátka v pohodě 2 [i] 02:55 Stahovák [i] 03:20 Tabu [i] 04:40 Zorro: Meč a růže 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 25 [i] 06:55 Frasier V 24 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 17 [i] 08:55 M*A*S*H 236 [i] 09:25 Heuréka - město divů I 1 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 14 [i] 11:30 Případ pro Sam II 13 [i] 12:30 M*A*S*H 237 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 22 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 6 [i] 14:30 JAG IV 21 [i] 15:35 Vraždy v Oxfordu 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 18 [i] 20:00 Julie Lescautová V 6 [i] 22:10 Hra na schovávanou [i] 00:20 Klub sebevrahů [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Na čem záleží 153 [i] 04:10 S Italem v kuchyni [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 84/129 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 6-7/216 [i] 08:50 Čaro lásky 44/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 23-24/175 [i] 10:30 Ulica III. 204/259 [i] 11:25 Správna Susan IV. 6/22 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:05 Dr. Oz I. 12/175 [i] 14:00 Rebeli II. 49/225 [i] 14:50 Správna Susan IV. 7/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 85/129 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 8-9/216 [i] 18:00 Túžba tela 75/143 [i] 19:00 Rebeli II. 50/225 [i] 20:00 Čaro lásky 45/90 [i] 20:50 V Údolí divých ruží: Lásky sa nevzdám [i] 22:40 Lilly Schönauerová: Hlas srdca [i] 00:20 Ally McBealová I. 9-10/23 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 23-24/175 [i] 02:30 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 75/143 [i] 03:45 Ulica III. 204/259 [i] 04:30 Čaro lásky 45/90 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Šťastná ruka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Peklo s princeznou [i] 13:50 Hodinu nevíš... [i] 15:35 Dračí války [i] 17:10 Cesta Černého měsíce [i] 18:50 Kdo je Cletis Tout? [i] 20:25 Hlavní zprávy [i] 22:10 Ubaleno v Kansasu [i] 23:40 Warholka [i] 01:10 Babel [i] 03:30 200 Cigaret [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Olympijské hry [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Fotbal [i] 15:40 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Eurosport [i] 18:05 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 21:30 Strongest Man [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 9 [i] 06:00 Dotek anděla III 10 [i] 07:00 McLeodovy Dcery V 7 [i] 08:00 McLeodovy Dcery V 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 12:00 Ochránce III 4 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 16:00 Honička s osudem [i] 18:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 17 [i] 20:00 Ochránce III 5 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1