Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Začíname odznovu [i] 11:20 Viac ako všetko III. 6/12 [i] 12:15 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 14/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 13/24 [i] 14:00 Monk V. 2/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VI. 13/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Parlamentné voľby 2010 [i] 23:00 Krvavé zúčtovanie [i] 00:45 Nemilosrdne [i] 02:35 Rukojemníci 5/13 [i] 03:15 Xena V. 11/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Stratená dcéra [i] 10:35 Sladká Valentína 137 [i] 11:25 Sladká Valentína 138 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 180/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 134 [i] 17:25 Sila lásky II. 135 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 12/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:58 Voľby 2010 [i] 20:00 Slávnostný koncert pred MS vo futbale [i] 22:45 Kinorama [i] 23:15 Svedectvá vraždy: Mŕtvy v práčovni [i] 00:50 Správy STV o 16:00 [i] 01:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 01:40 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 02:10 Svedectvá vraždy: Mŕtvy v práčovni [i] 03:45 Sila lásky II. 134 [i] 04:35 Sila lásky II. 135 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Pre materské školy 2/4 [i] 08:55 Bola raz jedna opera 7/13 [i] 09:10 Profily [i] 09:50 Maďarský magazín [i] 10:20 Cez Karpaty [i] 10:50 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Mama to vie najlepšie [i] 13:00 Pestúni zvierat 9 [i] 13:25 Mozartiana [i] 13:45 Na tanieri/Teríteken [i] 14:45 Profesionál [i] 14:55 Cesta na MS vo futbale 13/16 [i] 15:20 Cesta na MS vo futbale 14/16 [i] 16:00 Halali [i] 16:25 Hlas Európy [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 14/21 [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Totálne fenomenálne 7/21 [i] 19:10 Totálne fenomenálne 8/21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 5/6 [i] 21:00 Família - Mama je len mama [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 90 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Dobrodružstvo v Novom Mexiku [i] 11:15 Podvodníci 13 [i] 12:15 District 38 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 15:00 Simpsonovci II. 5, 6 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 91 [i] 21:15 Odsúdené II. 25 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli IV. 13 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 17 [i] 01:00 Odsúdené II. [i] 02:00 Komando GSG 9 [i] 02:50 Podvodníci [i] 03:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:20 Simpsonovci II. [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 8 [i] 06:00 Navzdory osudu 51, 52 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 58 [i] 08:00 Komisárka 7 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad stratenej lásky [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 4 [i] 11:50 M*A*S*H 125, 126 [i] 12:50 Loď lásky 8 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 4 [i] 16:00 Matlock II. 8, 9 [i] 18:00 M*A*S*H 125, 126 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 22:25 Superpolicajti z Miami [i] 00:15 Krvilačná pomsta [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 07:10 Umíte tančit? IV. 4/25 [i] 07:55 Zoom 54/221 [i] 08:00 Advokáti III. 6/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 10:00 Largo 21/26 [i] 11:00 Zoom 54/221 [i] 11:05 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 12:05 Umíte tančit? IV. 4/25 [i] 13:00 Advokáti III. 6/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 15:00 Largo 21/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 5/25 [i] 17:55 Zoom 54/221 [i] 18:00 Advokáti III. 7/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 20:00 Largo 22/26 [i] 21:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 22:00 Californication II. 9/12 [i] 22:35 Californication II. 10/12 [i] 23:10 Krevní pouta 22/22 [i] 00:05 Zoom 54/221 [i] 00:10 Pronásledovaný 11/11 [i] 01:00 Boj o čas II. 5/22 [i] 01:55 Californication II. 9/12 [i] 02:25 Californication II. 10/12 [i] 02:55 Krevní pouta 22/22 [i] 03:45 Umíte tančit? IV. 5/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 3 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Očitá svědectví 1 [i] 20:35 Očitá svědectví 2 [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Z ráje do pekla 1 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 16 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Očitá svědectví 1 [i] 02:10 Očitá svědectví 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Titfieldská raketa [i] 10:20 Recept na rozloučenou [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn 2/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 1/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 22/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 23/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 23/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 23/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 5/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Zvláštní jednotka 3/8 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sex ve městě V 3/8 [i] 00:15 McLeodovy dcery VII 1/32 [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Zatopené osudy 7/13 [i] 02:00 Hledání ztraceného času [i] 02:20 Hledám práci [i] 02:40 Rodina a já [i] 03:00 Toulky s Ladislavem Smoljakem 7/7 [i] 03:15 Na cestě po Jižním Kivu [i] 03:40 Studio B [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 27/52 [i] 06:20 Včelka Mája 79/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:25 Anakonda 5/8 [i] 07:40 The Lost Secret 5/11 [i] 07:55 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 08:10 Cyklisté a chodci 10/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 21/23 [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Vášeň sběratelská [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:25 O Popelákovi [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 9/13 [i] 17:25 Holocaust 3/3 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Zapomenuté děti [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Manderlay [i] 00:10 Evropský manuál [i] 00:25 Posezení s Janem Burianem [i] 01:05 Made in China [i] 02:05 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 37 [i] 09:35 Nevidím zlo, neslyším zlo [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex IV 18 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 5 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 6 [i] 14:35 Kobra 11 II 7 [i] 15:35 Krok za krokem V 15 [i] 16:05 Vražedná čísla V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 18:30 Ulice 1797, 1798 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 200 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 23 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Policajtka [i] 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 5 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 60 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 24 [i] 06:55 Frasier V 23 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 16 [i] 08:55 M*A*S*H 235 [i] 09:25 Právo a pořádek V 23 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 13 [i] 11:30 Případ pro Sam II 12 [i] 12:30 M*A*S*H 236 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 21 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 5 [i] 14:30 JAG IV 20 [i] 15:35 Vraždy v Oxfordu 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 17 [i] 20:00 TOP STAR: Stella Zázvorková [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 17 [i] 23:25 Návrat neznámého [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 151 [i] 04:30 Na čem záleží 152 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 83/129 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 4-5/216 [i] 08:55 Čaro lásky 43/90 [i] 09:45 Sudkyňa Hatchettová I. 21-22/175 [i] 10:35 Ulica III. 203/259 [i] 11:25 Správna Susan IV. 5/22 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Dr. Oz I. 11/175 [i] 14:00 Rebeli II. 48/225 [i] 14:50 Správna Susan IV. 6/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 84/129 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 6-7/216 [i] 18:00 Túžba tela 74/143 [i] 19:00 Rebeli II. 49/225 [i] 20:00 Čaro lásky 44/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 91/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 10/23 [i] 23:35 Proroctvo z temnôt [i] 01:40 Pravá tvár vášne 91/178 [i] 02:20 V tieni [i] 02:50 Túžba tela 74/143 [i] 03:30 V tieni [i] 04:00 Proroctvo z temnôt [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Zkouška dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:50 Mezi námi právníky [i] 15:25 Ve jménu Angela [i] 17:05 Láska a jiné pohromy [i] 18:40 200 Cigaret [i] 20:25 Hodinu nevíš... [i] 22:10 Babel [i] 00:30 Camille [i] 02:05 Gambler [i] 03:30 Johanka z Arku 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:50 Jezdectví [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 8 [i] 06:00 Dotek anděla III 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 6 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 22 [i] 12:00 Ochránce III 3 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 16:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 18:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 16 [i] 20:00 Ochránce III 4 [i] 21:00 Zlomek sekundy [i] 23:00 Banka [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 1