TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Keď láska nestačí [i] 11:20 Viac ako všetko III. 5/12 [i] 12:15 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 13/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 12/24 [i] 14:05 Monk V. 1/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 12/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Parlamentné voľby 2010 [i] 22:55 Krutá pomsta [i] 01:05 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 11-12/13 [i] 02:35 Rukojemníci 4/13 [i] 03:15 Xena V. 10/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Sólová jazda [i] 10:35 Sladká Valentína 135 [i] 11:25 Sladká Valentína 136 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 179/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 132 [i] 17:25 Sila lásky II. 133 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 11/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šťastie večnej lásky [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 19/22 [i] 22:55 Genesis: Zrodenie vraha 20/22 [i] 23:55 Miesto činu: Sólová jazda [i] 01:25 Genesis: Zrodenie vraha 19/22 [i] 02:20 Genesis: Zrodenie vraha 20/22 [i] 03:15 Sila lásky II. 132 [i] 04:05 Sila lásky II. 133 [i] 04:55 Špania Dolina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Pre materské školy [i] 08:55 Bola raz jedna opera 6/13 [i] 09:05 Profily [i] 09:50 Národnostný magazín [i] 10:15 Eurovirtuál [i] 10:30 Cez Karpaty [i] 11:00 Epigenetika - ako výživa ovplyvňuje naše gény [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Môj dom, môj hrad [i] 12:50 Na ceste [i] 13:20 Elixír [i] 13:55 5 minút po dvanástej - Pomôžte nám ich nájsť! [i] 14:55 Cesta na MS vo futbale 11/16 [i] 15:20 Cesta na MS vo futbale 12/16 [i] 16:00 Spektrum vedy 8/20 [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 13/21 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Pestúni zvierat 9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Na tanieri/Teríteken [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy a komentáre [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 89 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Úniková klauzula [i] 11:15 Podvodníci 12 [i] 12:15 District 37 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23 [i] 14:00 Kosti I. 5 [i] 15:00 Simpsonovci II. 3, 4 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 90 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 22:15 Kosti III. 15/15 [i] 23:15 Izba smrti [i] 01:00 Dexter 3 [i] 02:00 Podvodníci [i] 02:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:30 Simpsonovci II. [i] 03:50 Chameleón [i] 04:35 Dexter [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 7 [i] 06:00 Navzdory osudu 49, 50 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 57 [i] 08:00 Komisárka 6 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 3 [i] 11:50 M*A*S*H 123, 124 [i] 12:50 Loď lásky 7 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 3 [i] 16:00 Matlock II. 6, 7 [i] 18:00 M*A*S*H 123, 124 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 9 [i] 21:40 M*A*S*H 64,65,66,67 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:30 Črepiny [i] 01:00 Chlapci a chlapi [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 3/25 [i] 08:00 Zoom 54/221 [i] 08:05 Advokáti III. 5/23 [i] 09:05 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 10:00 Largo 20/26 [i] 10:55 Zoom 54/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 3/25 [i] 13:05 Advokáti III. 5/23 [i] 14:05 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 15:05 Largo 20/26 [i] 16:05 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 17:05 Umíte tančit? IV. 4/25 [i] 17:55 Zoom 54/221 [i] 18:00 Advokáti III. 6/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 18/20 [i] 20:00 Largo 21/26 [i] 21:00 CSI: New York VI. 16/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 10/17 [i] 23:00 Krevní pouta 21/22 [i] 23:55 Zoom 54/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 10/11 [i] 01:00 CSI: New York VI. 16/19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 02:40 Krevní pouta 21/22 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 4/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 2 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Dráha tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 14 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Laskavý divák promine 2/5 [i] 10:10 Dům plný písniček [i] 10:50 Cínové království [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 32/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 21/24 [i] 15:00 Zábavná škola - Od krále Holce po Jagellonce 1/3 [i] 15:20 Malé velké hry a události 8/10 [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 23/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:25 Animované písničky: Na širém moři 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Chřástal kropenatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Bratrstvo neohrožených 4/10 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Modré z nebe [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Sex ve městě V 2/8 [i] 01:20 McLeodovy dcery VI 32/32 [i] 02:05 Za zrcadlem [i] 02:35 Přísně tajné vraždy 23/42 [i] 02:50 Evropský manuál [i] 03:10 Jan Van Eyck: Zvěstování [i] 04:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 26/52 [i] 06:20 Včelka Mája 78/104 [i] 06:45 Pat a Mat 23/28 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 3/13 [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 1/21 [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Operace Mojžíš [i] 10:50 Svět zázraků: Zajatci minulosti 3/3 [i] 11:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je detektivka 3/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Letadlová loď Enterprise: Kamikaze [i] 16:05 Cyklisté a chodci 10/13 [i] 16:20 Les Království [i] 16:45 Medicína pro 21. století [i] 17:05 Na pomoc životu - dar života 2/2 [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Anakonda 5/8 [i] 19:45 The Lost Secret 5/11 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pianista [i] 22:55 Dokumentární klub: Made in China [i] 23:55 Company [i] 01:45 Krásný ztráty [i] 02:15 Zpráva o krajině [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 36 [i] 09:35 Sybil [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex IV 17 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino III 4 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 5 [i] 14:35 Kobra 11 II 6 [i] 15:40 Krok za krokem V 14 [i] 16:05 Vražedná čísla V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 18:30 Ulice 1795, 1796 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 23 [i] 21:15 Dr. House VI 6 [i] 22:10 Smrtící léčba [i] 00:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 4 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Mr.GS [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:55 Tabu [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 59 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 23 [i] 06:55 Frasier V 22 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 15 [i] 08:55 M*A*S*H 234 [i] 09:25 Právo a pořádek V 22 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 12 [i] 11:30 Případ pro Sam II 11 [i] 12:30 M*A*S*H 235 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 20 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 4 [i] 14:30 JAG IV 19 [i] 15:35 Vraždy v Oxfordu 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 16 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 3 [i] 23:25 Žralok II 3 [i] 00:20 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 150 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 82/129 [i] 06:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 2-3/216 [i] 08:55 Čaro lásky 42/90 [i] 09:45 Sudkyňa Hatchettová I. 19-20/175 [i] 10:35 Ulica III. 202/259 [i] 11:25 Správna Susan IV. 4/22 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Dr. Oz I. 10/175 [i] 14:00 Rebeli II. 47/225 [i] 14:50 Správna Susan IV. 5/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 83/129 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 4-5/216 [i] 18:00 Túžba tela 73/143 [i] 19:00 Rebeli II. 48/225 [i] 20:00 Čaro lásky 43/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 90/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 9/23 [i] 23:35 Vražedná predtucha [i] 01:15 Pravá tvár vášne 90/178 [i] 01:55 V tieni [i] 02:30 Túžba tela 73/143 [i] 03:10 Ulica III. 202/259 [i] 03:55 V tieni [i] 04:30 Vražedná predtucha [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sklizeň [i] 13:50 Půlnoční let [i] 15:35 Jízdenka do vesmíru [i] 17:10 Pokoj v duši [i] 18:45 Johanka z Arku 2. [i] 20:25 Mezi námi právníky [i] 22:00 Všechny boží děti umí tančit [i] 23:25 Královna ročníku [i] 01:15 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 03:00 Líbí se mi co děláš [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Jezdectví [i] 21:50 Jezdectví [i] 21:55 Golf [i] 22:55 Golf [i] 23:05 Golf [i] 23:10 Plachtění [i] 23:40 Plachtění [i] 23:50 Watts [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 7 [i] 06:00 Dotek anděla III 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 5