Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Staň sa mojou ženou [i] 11:15 Viac ako všetko III. 4/12 [i] 12:10 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 12/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 11/24 [i] 14:00 Monk IV. 16/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VI. 11/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:30 Parlamentné voľby 2010 [i] 23:40 Diablove bažiny [i] 01:25 Vražedná vášeň [i] 03:05 Rukojemníci 3/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Chybný odhad [i] 10:35 Sladká Valentína 133 [i] 11:25 Sladká Valentína 134 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 178/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 130 [i] 17:25 Sila lásky II. 131 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 10/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:25 Chodili sme spolu [i] 22:15 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 21/22 [i] 23:30 Miesto činu: Chybný odhad [i] 01:00 Chodili sme spolu [i] 01:50 Obete a tí druhí [i] 02:20 Správy STV o 16:00 [i] 02:40 Sila lásky II. 130 [i] 03:30 Sila lásky II. 131 [i] 04:20 Slovenské misie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Pre materské školy 5/9 [i] 08:50 Bola raz jedna opera 5/13 [i] 09:05 Profily [i] 09:45 Zdravíčko, pán doktor - Keď príroda škodí [i] 10:10 Cez Karpaty [i] 10:40 Prísne tajné 1/3 [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:05 Piesne domova [i] 12:35 VAT [i] 13:00 Cesty nádeje [i] 13:30 Integrácia 2010 [i] 14:50 Cesta na MS vo futbale 9/16 [i] 15:15 Cesta na MS vo futbale 10/16 [i] 15:50 Eurovirtuál [i] 16:05 Národnostný magazín [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 12/21 [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Epigenetika - ako výživa ovplyvňuje naše gény [i] 21:00 Spektrum vedy 8/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Cárovrah [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 88 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Dievča mojich snov [i] 11:15 Podvodníci 11 [i] 12:15 District 36 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 22 [i] 14:00 Kosti I. 4 [i] 15:00 Simpsonovci II. 1, 2 /22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 89 [i] 21:15 Odsúdené II. 24 [i] 22:15 Profesionáli IV. 14 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 16 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:00 Komando GSG 9 [i] 02:55 Podvodníci [i] 03:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:20 Simpsonovci II. [i] 04:45 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky 6 [i] 06:00 Navzdory osudu 47, 48 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 56 [i] 08:00 Komisárka 5 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad mníšky [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 2 [i] 11:50 M*A*S*H 121, 122 [i] 12:50 Loď lásky 6 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 2 [i] 16:00 Matlock II. 4, 5 [i] 18:00 M*A*S*H 121, 122 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Apači [i] 22:00 Skica smrti II: Ruky, ktoré vidia [i] 23:55 Apači [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 15/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 2/25 [i] 07:55 Zoom 53/221 [i] 08:00 Advokáti III. 4/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 10:00 Largo 19/26 [i] 10:55 Zoom 53/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 15/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 2/25 [i] 13:00 Advokáti III. 4/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 15:00 Largo 19/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 3/25 [i] 18:00 Zoom 53/221 [i] 18:05 Advokáti III. 5/23 [i] 19:05 Hvězdná brána IX. 17/20 [i] 20:00 Largo 20/26 [i] 21:00 Změna je život 10/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 23:00 Krevní pouta 20/22 [i] 23:55 Zoom 53/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 9/11 [i] 01:00 Změna je život 10/13 [i] 01:55 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 02:45 Krevní pouta 20/22 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 3/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 1 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 12 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Intermezzo [i] 10:10 Toulavý Engelbert [i] 11:15 S Jožkou Černým u vína [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 31/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 20/24 [i] 15:00 U nás v Evropě [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola - Z rodu Přemyslovců 1/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 3/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 23/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stožec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 21/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 23/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 21:55 Za zrcadlem [i] 22:30 Goyovy přízraky [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Sex ve městě V 1/8 [i] 00:55 McLeodovy dcery VI 31/32 [i] 01:40 Vltava v obrazech 71/86 [i] 01:55 Divadlo žije! [i] 02:25 Terra musica 02:50 Crescendo [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 25/52 [i] 06:20 Včelka Mája 77/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 26/40 [i] 07:35 Telling Tales 3/10 [i] 07:40 Kapitolky o havěti 10/10 [i] 07:55 Malé velké hry a události 7/10 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Bismarck - kancléř a démon 1/2 [i] 10:25 Vzkaz Armina Delonga [i] 10:40 Po stopách [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 71/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Zajatci minulosti 3/3 [i] 16:05 Jan Van Eyck: Zvěstování [i] 16:55 Potomci slavných [i] 17:25 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 3/13 [i] 20:00 Koně se také střílejí [i] 22:00 Kontexty [i] 22:55 Q [i] 23:20 Jeskyně Žlutého psa [i] 00:50 Kulturní magacín: Je politik člověkem? [i] 01:20 Retro [i] 01:45 Československý filmový týdeník 784/2379 [i] 02:00 Tři skláři [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 35 [i] 09:35 Vezmeš si mě? [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex IV 16 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 3 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 4 [i] 14:35 Kobra 11 II 5 [i] 15:35 Krok za krokem V 13 [i] 16:05 Vražedná čísla V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 18:30 Ulice 1793, 1794 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 199 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 19 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 22 [i] 23:10 Fantom hlubin [i] 01:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 3 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Ptákoviny [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 58 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 22 [i] 06:55 Frasier V 21 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 14 [i] 08:55 M*A*S*H 233 [i] 09:25 Právo a pořádek V 21 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 11 [i] 11:30 Případ pro Sam II 10 [i] 12:30 M*A*S*H 234 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 19 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 3 [i] 14:30 JAG IV 18 [i] 15:35 Vraždy v Oxfordu 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 15 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Profesionálky 5 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 19 [i] 00:20 Wolffův revír I 20 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 149 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Naučím ťa milovať 81/129 [i] 06:25 Súboj vášní 125/125 [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 1/216 [i] 08:45 Čaro lásky 41/90 [i] 09:40 Sudkyňa Hatchettová I. 17-18/175 [i] 10:25 Ulica III. 201/259 [i] 11:20 Správna Susan IV. 3/22 [i] 11:45 L.O.V.E. [i] 13:00 Dr. Oz I. 9/175 [i] 13:55 Rebeli II. 46/225 [i] 14:45 Správna Susan IV. 4/22 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 82/129 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 2-3/216 [i] 18:00 Túžba tela 72/143 [i] 19:00 Rebeli II. 47/225 [i] 20:00 Čaro lásky 42/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 89/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 8/23 [i] 23:35 Mayday: Zachráňte let 771 [i] 01:15 Pravá tvár vášne 89/178 [i] 02:00 V tieni [i] 02:35 Túžba tela 72/143 [i] 03:20 112 [i] 03:45 V tieni [i] 04:20 Mayday: Zachráňte let 771 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Oddball Hall [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cíl Země [i] 13:40 Cesta Černého měsíce [i] 15:20 200 Cigaret [i] 17:00 Dračí války [i] 18:35 Líbí se mi co děláš [i] 20:25 Půlnoční let [i] 22:10 Gambler [i] 23:35 Paranoia [i] 01:15 Warholka [i] 02:45 Malcolm X [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Judo [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:15 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 6 [i] 06:00 Dotek anděla III 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 12:00 Ochránce III 1 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 16:00 Manžel na objednávku [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 14 [i] 20:00 Ochránce III 2 [i] 21:00 Stále a navždy [i] 23:00 Honička s osudem [i] 01:00 Speciální zásilka [i] 03:00 Šestnáctiletá matka<