TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Život naruby [i] 11:15 Viac ako všetko III. 3/12 [i] 12:10 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 11/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad IV. 10/24 [i] 14:00 Monk IV. 15/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VI. 10/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Úplná šupa! [i] 21:35 Poisťovňa šťastia V. 14/16 [i] 22:30 Parlamentné voľby 2010 [i] 00:00 Americký ninja 4 [i] 01:50 Nebezpečný útek [i] 03:20 Xena V. 9/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Koniec sna [i] 10:35 Sladká Valentína 131 [i] 11:25 Sladká Valentína 132 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 177/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 128 [i] 17:25 Sila lásky II. 129 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 9/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Cesta ku šťastiu [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Anna Lee 3/6 [i] 23:55 Život po živote II 8/8 [i] 00:40 Miesto činu: Koniec sna [i] 02:10 Cesta ku šťastiu [i] 03:35 Sila lásky II. 128 [i] 04:25 Sila lásky II. 129 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:50 Sociálny zápisník [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Pre materské školy [i] 09:15 Profily [i] 10:00 Cesty nádeje [i] 10:30 Cez Karpaty [i] 11:00 Dokumentárny klub [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Piesne domova [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Japonská mozaika II 7/9 [i] 13:45 Zrodenie krásy - kantata Under my spell [i] 14:35 Umenie 2010 [i] 15:00 Cesta na MS vo futbale 7/16 [i] 15:35 Cesta na MS vo futbale 8/16 [i] 16:05 Motormagazín [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 11/21 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 20/26 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prísne tajné 1/3 [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni [i] 23:50 Anjeli strážni Jána Filca [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Autosalón [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 87 [i] 09:20 Stratené duše IV. - Finále IV. série 23/23 [i] 10:15 Stratené duše I. 1/22 [i] 11:10 Kdekoľvek, len nie tu [i] 13:25 Nepriestrelný mních [i] 15:30 Simpsonovci XV. 22/22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 88 [i] 21:15 Aféry - Voyeur - FINÁLE PRVEJ SÉRIE! [i] 22:15 Dievča mojich snov [i] 00:15 3. svetová vojna [i] 02:00 Bugsy [i] 04:10 Chameleón [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Loď lásky 5 [i] 06:00 Navzdory osudu 45, 46 [i] 07:25 Doktorka Quinnová 55 [i] 08:15 Komisárka 4 [i] 09:10 Smer juh 54/54 [i] 10:00 Bondove dievčatá sú večné [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 1/26 [i] 11:50 M*A*S*H 119, 120 [i] 12:50 Loď lásky 5 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. II. 1/26 [i] 16:00 Matlock II. 2, 3 [i] 18:00 M*A*S*H 119, 120 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 “Půl domu bez ženicha” [i] 22:00 "Causa Králík" [i] 00:00 “Půl domu bez ženicha” [i] 01:20 Posledný svedok [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 14/22 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 1/25 [i] 07:55 Zoom 53/221 [i] 08:00 Advokáti III. 3/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 10:00 Largo 18/26 [i] 10:55 Zoom 53/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 14/22 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 1/25 [i] 13:00 Advokáti III. 3/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 15:00 Largo 18/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 15/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 2/25 [i] 17:55 Zoom 53/221 [i] 18:00 Advokáti III. 4/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 20:00 Largo 19/26 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 10/18 [i] 23:00 Krevní pouta 19/22 [i] 23:55 Zoom 53/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 8/11 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 01:55 Lost - Ztraceni VI. 10/18 [i] 02:45 Krevní pouta 19/22 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 2/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Na ostří pily [i] 21:55 Černé zlato 3 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 10 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 39/78 [i] 09:00 Případ Lupínek [i] 10:15 Euroturistika [i] 10:30 Hezky od podlahy [i] 11:05 Oběť druidů [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 30/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 19/24 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 15:25 Zlínské festivalové minuty [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Já a moje rodina 23/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hvězdovka vlasohlavá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 9/13 [i] 21:05 Na cestě po Jižním Kivu [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:20 Porota [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 00:55 Californication II 3/12 [i] 01:25 McLeodovy dcery VI 30/32 [i] 02:10 Kaleidoskop [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:50 Sváteční slovo novináře Daniela Rause [i] 02:55 Cesty víry: Moderní kostely v [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 24/52 [i] 06:35 Včelka Mája 76/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:50 Obrázky z Francie 3/3 [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Skrytá tajemství oceánů [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 26/40 [i] 13:40 Telling Tales 3/10 [i] 13:45 Moudronos [i] 14:05 Čtyři děti a jeden otec III [i] 15:35 Kdo vlastní oceán? [i] 16:30 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 16:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 17:20 Northangerské opatství [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Operace Mojžíš [i] 20:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:25 Zlaté tele 3/8 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:45 Terra musica [i] 23:10 Film point [i] 23:40 Bigbít 19/42 [i] 00:40 Vzkaz Armina Delonga [i] 00:55 Knižní svět [i] 01:10 Čtenářský deník... Ivan Matoušek: Oslava [i] 01:25 Základy [i] 01:50 Velký redyg [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 34 [i] 09:35 14 hodin strachu [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex IV 15 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino III 2 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 3 [i] 14:35 Kobra 11 II 4 [i] 15:35 Krok za krokem V 12 [i] 16:05 Vražedná čísla V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 10 [i] 18:30 Ulice 1791, 1792 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Mentalista II 5 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VI 4 [i] 23:40 Poker After Dark [i] 00:30 Zátoka vášní 16, 17 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 21 [i] 06:55 Frasier V 20 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 13 [i] 08:55 M*A*S*H 232 [i] 09:25 Právo a pořádek V 20 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 10 [i] 11:30 Případ pro Sam II 9 [i] 12:35 M*A*S*H 233 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 18 [i] 13:35 Zoufalé manželky IV 2 [i] 14:35 JAG IV 17 [i] 15:40 Vraždy v Oxfordu 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 14 [i] 20:00 Zázraky života 12 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí III 2 [i] 23:20 Myšlenky zločince III 18 [i] 00:15 Wolffův revír I 19 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Na čem záleží 147 [i] 03:25 Na čem záleží 148 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Naučím ťa milovať 80/129 [i] 06:20 Súboj vášní 123-124/125 [i] 08:30 Čaro lásky 40/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 15-16/175 [i] 10:05 Ulica III. 200/259 [i] 11:00 Alpská klinika [i] 13:00 Dr. Oz I. 8/175 [i] 13:50 Rebeli II. 45/225 [i] 14:40 Správna Susan IV. 3/22 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 81/129 [i] 15:55 Súboj vášní 125/125 [i] 16:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 1/216 [i] 18:00 Túžba tela 71/143 [i] 19:00 Rebeli II. 46/225 [i] 20:00 Čaro lásky 41/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 88/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 7/23 [i] 23:35 Miesto činu: Zlomené srdcia [i] 01:15 Pravá tvár vášne 88/178 [i] 02:00 V tieni [i] 02:40 Túžba tela 71/143 [i] 03:25 V tieni [i] 04:10 Miesto činu: Zlomené srdcia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:25 Doživotní šance [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kdo je Cletis Tout? [i] 13:40 Láska a jiné pohromy [i] 15:15 Život Davida Galea [i] 17:25 Ve jménu Angela [i] 19:05 Puckoon [i] 20:25 Cesta Černého měsíce [i] 22:05 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 23:50 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 01:25 Láska a zvíře [i] 03:15 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 5 [i] 06:00 Dotek anděla III 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 12:00 Ochránce II 22 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 16:00 Válka Mary Kay [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 13 [i] 20:00 Ochránce III 1 [i] 21:00 Příběh Audrey Hepburnové 1/2 [i] 23:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 01:00 Akce Jelcin [i] 03:00 Intrikánka [i]