Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Chrisa nemá nikto rád II. 11-13/22 [i] 05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto [i] 06:40 Uletení Loonatici II. 7/13 [i] 07:00 Flipper [i] 08:35 Frajeri na motorkách [i] 10:05 Krok za krokom VI. 10-11/24 [i] 11:00 Chuck II. 10-11/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Princezná a námorník [i] 15:35 Rýchle Televízne noviny [i] 15:40 Zorro: Tajomná tvár [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Eleventh Hour - nulová šanca 14/18 [i] 23:30 Hannibal: Zrodenie zla [i] 01:40 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 03:10 Salome [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Reportéri [i] 05:30 Motormagazín [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Rýchla rota Chipa a Dala 49/51 [i] 07:50 Náhradníci II. 17/31 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 3-2-1-ŠTART! [i] 09:30 Sv.omša na sviatok Božieho Tela [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot [i] 15:05 Kto si bez viny [i] 16:40 Voľby 2010 [i] 16:45 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Voľby 2010 [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svätopluk [i] 21:05 Odhalenie sochy Svätopluka [i] 22:20 Tretie Fatimské tajomstvo [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Tretie Fatimské tajomstvo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV "N" [i] 06:00 Národnostné správy [i] 06:10 S Jakubom na rybách 8/20 [i] 06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Test magazín [i] 08:15 Separé [i] 08:45 Cesty nádeje [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Farmárska revue [i] 10:10 Zelená revue [i] 10:30 Noc v archíve [i] 11:30 Figliar Sťopka [i] 12:25 Anjeli strážni Jána Filca [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Slovo [i] 13:30 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:00 Cesta na MS vo futbale 6/16 [i] 15:30 Tiene v raji 2/2 [i] 17:10 Oskar bez bariér [i] 18:10 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček 10/21 [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:40 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 7/9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zrodenie krásy - kantata Under my spell [i] 20:40 Dokumentárny klub [i] 21:40 Voľby 2010 [i] 21:45 Umenie 2010 [i] 22:20 Svätopluk [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:20 Slovo [i] 01:25 Poltón [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Pomsta Čierneho korzára [i] 08:00 Mladý Ivanhoe [i] 10:00 Profesionáli IV. 13 [i] 10:50 Stratené duše IV. - Finále IV. série 23/23 [i] 11:45 Stratené duše I. 1/22 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Autosalón [i] 14:15 Môj psí život [i] 16:10 Dobrodružstvo v raji [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Nepriestrelný mních [i] 22:30 Kľúč [i] 00:40 Švéd [i] 02:30 Arachnid [i] 04:00 Kľúč [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Výlet [i] 07:20 Profesionáli III. 4,5 [i] 09:10 Muž na radnici 6 [i] 10:15 Julie Lescautová IV. 6 [i] 12:00 Júnová výhra [i] 12:55 Sever a Juh 5,6 [i] 14:50 Čierna vdova [i] 16:50 Charleston [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Odlúčené dieťa [i] 21:45 Čierna vdova [i] 23:45 Odlúčené dieťa [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Rodinné právo III. 1/21 [i] 07:00 Umíte tančit? III. 17/34 [i] 07:35 The Amazing Race Asia III. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 4/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 5/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 17/34 [i] 13:30 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 14:05 Třetí hlídka IV. 13/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 14/22 [i] 16:00 Advokáti 6/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 4/13 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 8/18 [i] 20:00 Advokáti 7/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 9/17 [i] 22:00 Zloději paměti [i] 23:45 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 00:50 Largo 4/26 [i] 01:45 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/22 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Jak věci fungují [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 1 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 2 [i] 10:00 Černé nebe [i] 10:55 Řádění tornád [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 15:55 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Černé nebe [i] 20:05 Bořiči mýtů 1 [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Ženy vražedkyně [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů 1 [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak věci fungují [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 2/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Trojčátka 6/26 [i] 06:30 Divoké labutě 06:50 U nás na farmě 3/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 22/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Zlínské festivalové minuty [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Popelákovi [i] 14:10 Kaleidoskop [i] 14:35 Čas slunce a růží [i] 15:00 Případ Lupínek [i] 16:15 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo novináře Daniela Rause [i] 17:10 Horákovi 10/13 [i] 18:05 Pan Tau 23/33 [i] 18:35 Na cestě za Aderem z Jižního Kivu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Smolaři [i] 21:20 EXPOminuty 2010 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 Zlínské festivalové minuty [i] 22:10 Čtyři chlapci jedné noci 1/2 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Nárazové vlny 6/6 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Uvolněte se, prosím [i] 01:25 Úsměvy Veroniky Žilkové [i] 02:05 Evropský manuál [i] 02:20 U nás v Evropě [i] 02:30 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Euroturistika [i] 05:40 We Are the World - pro Haiti 05:50 Zasvěcení: Františkáni [i] 06:15 R. Schumann: Symfonie č. 1 B dur [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk - Helsinky, 2006 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 784/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Čtenářský deník... Ivan Matoušek: Oslava [i] 09:50 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 22/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Stavy rachotí 1/4 [i] 13:15 Splynutí duší [i] 14:35 Skrytá tajemství oceánů [i] 15:25 Kdo vlastní oceán? [i] 16:15 Mýty a fakta historie: Bismarck - kancléř a démon 1/2 [i] 17:00 Kamera na cestách: Svahilští Sindibádi [i] 17:55 Cesty víry: Moderní kostely v Bratislavě [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 2/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 3/21 [i] 19:50 Sedm klaunů [i] 20:00 Fotbal je Bůh [i] 20:50 Obec B [i] 21:25 Nekonečná hra [i] 21:50 Vračka [i] 22:10 Na plovárně se Zuzanou Kronerovou [i] 22:35 Vzkaz Armina Delonga [i] 22:50 Občan pes [i] 00:25 Abbey Road: Live II 1/12 [i] 01:15 Čétéčko [i] 01:35 Hvězdy nad Zlínem [i] 03:05 Století létání [i] 04:00 Kamera na cestách: Svahilští Sindibádi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Pirátova rodinka 4 [i] 06:15 Bolek a Lolek 29 [i] 06:25 Spiderman 1 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 13 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 98 [i] 07:45 Babicovy dobroty [i] 08:25 Koření [i] 09:25 Druhý tah pěšcem [i] 11:00 O zvířatech a lidech 10 [i] 11:55 Moto 2 - VC Itálie [i] 13:25 V podstatě jsme normální [i] 15:15 Dračí příběh [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Veterinář z Bondi Beach 1 [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 48 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 14 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 13 [i] 23:15 Policejní odznak 13 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 2 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Záhada diamantu [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 3 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 20 [i] 08:15 Svět ve válce 17 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 231 [i] 10:25 M*A*S*H 232 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Maverick [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 13 [i] 20:00 Zelená míle [i] 23:55 Mickybo a já [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Svět ve válce 17 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Slávici na ulici [i] 06:55 Chuťovky [i] 07:50 Súboj vášní 121-122/125 [i] 09:50 Elisa z Rivombrosy I. 2/13 [i] 12:10 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 13:50 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 15:25 Súboj vášní 123-124/125 [i] 17:15 Gossip Girl II. 13-14/25 [i] 19:00 Jesse II. 13-14/20 [i] 20:00 Striptíz [i] 22:10 Skutočný príbeh: Závislá od lásky [i] 23:50 Striptíz [i] 01:55 Lovkyňa záhad: Tiene [i] 03:20 V tieni [i] 04:10 Skutočný príbeh: Závislá od lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Po čem ženy touží [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 13:40 Poslední plavky [i] 15:15 Buster [i] 16:55 Kulička a Toník [i] 18:45 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 20:25 Poslední loupež [i] 22:15 Warholka [i] 23:45 Jednotka Uro [i] 01:25 Královna ročníku [i] 03:15 Poslední plavky [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 14:30 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Fotbal [i] 21:00 Plážový fotbal [i] 22:15 Tenis [i] 23:30 Tenis [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 3 [i] 06:00 Dotek anděla III 4 [i] 07:00 Dotek anděla III 5 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 11 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 12 [i] 10:00 Manžel na objednávku [i] 12:00 Bezpečný přístav [i] 14:00 Pouhý sen [i] 16:00 V síti lží [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 23 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 24 [i] 20:00 Dobrá manželka 19 [i] 21:00 Dobrá manželka 20 [i] 22:00 Speciální zásilka [i] 00:00 Byla to ona [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 04:00 Dotek anděla III 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 1 [i] 06:55 Muž divočiny 18 [i] 08:00 Vysněná dobrodružství 17 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 18 [i] 09:20 Léto na chalupě 1 [i] 10:20 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3 [i] 11:20 Řím: Vliv a nadvláda 3 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 9 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 10 [i] 13:30 Večeře na chalupě - speciál [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 55 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 10 [i] 16:30 Mistři švindlu 39 [i] 17:15 Mistři švindlu 5 [i] 17:55 Mistři švindlu 6 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 5 [i] 19:50 Co nám prospívá 46 [i] 20:30 Co nám prospívá 47 [i] 21:05 Zelené nápady pro modrou planetu 37 [i] 21:45 Zelené nápady pro modrou planetu 38 [i] 22:25 Historie podsvětí 5 [i] 23:30 On The Spot 7 [i] 00:40 Velká čínská zeď 2 [i] 01:50 Miliardové katastrofy 4 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 17 [i] 03:25 Vysněná dobrodružství 18 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 El paso [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy II. 23 [i] 08:15 Dívčí parta [i] 09:40 Cesta do středu Země [i] 11:10 Hancock [i] 12:40 Cestující [i] 14:15 Gambler [i] 15:40 Napříč vesmírem [i] 17:50 Město duchů [i] 19:30 Před kamerou 24 [i] 20:00 Lekce neslušného chování [i] 21:40 Podvod [i] 23:25 Spartakus 1 [i] 00:20 Na stojáka 77 [i] 00:50 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 02:40 Úterý [i] 04:05 Vetřelec 3 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 23 [i] 06:00 Bláznovo zlato [i] 07:50 Poslední cesta [i] 09:10 Vzbuďte se, vojáci! [i] 11:20 Dítě z Marsu [i] 13:05 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i]