Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:35 Superpes Krypto [i] 05:55 Uletení Loonatici II. 6/13 [i] 06:20 Flintstonovci II. 11/25 [i] 06:45 Alf IV. 13/24 [i] 07:15 Majster kickboxu [i] 09:10 Krok za krokom VI. 8-9/24 [i] 10:00 Moja mama je tréner [i] 11:40 LET´S DANCE [i] 14:40 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Pán domu [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Batman začína [i] 23:20 Okrsok 13 [i] 00:55 Smrť na diaľnici [i] 02:20 Batman začína [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Rýchla rota Chipa a Dala 48/51 [i] 07:25 Náhradníci II. 16/31 [i] 07:50 Fidlibumove rozprávky [i] 08:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Maroško 1/3 [i] 10:10 Robin Hood II 5/13 [i] 10:55 Show Billa Cosbyho [i] 11:25 Planéta Zem zhora II. [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 Mini Talent Show [i] 13:55 Valentínska pieseň [i] 15:25 Sever proti Juhu II 3/12 [i] 16:10 Postav dom, zasaď strom [i] 16:40 Voľby 2010 [i] 16:45 Slovensko-Kostarika [i] 19:05 Voľby 2010 [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Zábava nikdy nekončí [i] 22:50 Medici [i] 00:35 Valentínska pieseň [i] 02:05 Zábava nikdy nekončí [i] 03:35 Show Billa Cosbyho [i] 04:00 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 04:15 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy a komentáre [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Eurovirtuál [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Kaleidoskop [i] 09:00 Extr@espanol 5/13 [i] 09:25 My Európania 1/6 [i] 10:10 Cesty nádeje [i] 10:35 Medicína [i] 11:40 Heidi 20/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Pomôžte nám ich nájsť! [i] 13:10 Duchovia 32/34 [i] 13:35 S Jakubom na rybách 8/20 [i] 14:10 Poltón [i] 14:40 GEN.sk [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 15:55 Zelená revue [i] 16:15 Integrácia 2010 [i] 17:30 Elixír [i] 17:55 Pesničkári po rokoch [i] 18:10 Večerníček 9/21 [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 9/12 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:15 Anjeli strážni Jána Filca [i] 21:45 Voľby 2010 [i] 21:55 Mansfield Park [i] 23:30 BJD 2009 [i] 00:30 Motormagazín [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Karate Kid [i] 07:10 Fantastická štvorka [i] 07:35 Krajina dávnych vekov [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 08:30 Káčerovo I. [i] 08:55 Drakuloviny [i] 10:50 Oheň [i] 13:45 Pomsta Čierneho korzára [i] 16:00 Mladý Ivanhoe [i] 17:50 PRVÉ NOVINY 18:10 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Divoké kočky [i] 22:30 Peklo na zemi [i] 00:25 NOC LETECKÝCH KATASTROF: Zrážka storočia [i] 02:00 Letecké katastrofy 1,2,3,4,5/5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Komisárka 3 [i] 06:35 "Taková normální rodinka" 4 [i] 07:30 Profesionáli III. 2,3 [i] 09:30 Muž na radnici 5 [i] 10:40 Perry Mason 1/30 [i] 12:30 "Taková normální rodinka" 4 [i] 13:40 Výlet [i] 15:45 Očitý svedok [i] 17:50 "Panoptikum Města pražského" 8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh 5,6 [i] 22:00 Strieborná pláž [i] 00:00 Profesionáli III. 2,3 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 5/34 [i] 07:00 Rodinné právo II. 24/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 2/13 [i] 09:05 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 10:05 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 11:05 Battlestar galactica III. 3/20 [i] 12:05 Lost - Ztraceni VI. 9/18 [i] 13:05 Umíte tančit? III. 16/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 12/22 [i] 16:00 Advokáti 5/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 3/13 [i] 18:25 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 19:20 Largo 4/26 [i] 20:20 Advokáti 6/34 [i] 21:15 CSI: New York VI. 15/19 [i] 22:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/22 [i] 23:10 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 00:20 Californication II. 3/12 [i] 00:55 Californication II. 4/12 [i] 01:30 CSI: New York VI. 15/19 [i] 02:25 True Blood - Pravá krev 12/12 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Na ostří pily [i] 08:10 Dráha tornád [i] 09:05 Řádění tornád [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Tuning 2008 [i] 15:30 Černé nebe [i] 16:25 Jak věci fungují [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Tuning 2008 [i] 21:00 Černé nebe [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Černé zlato 2 [i] 23:45 Na ostří pily [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Říční příšery [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Tuning 2008 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Počesku [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:20 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 38/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé 25/26 [i] 07:25 Dětská hlídka 6/13 [i] 07:50 U nás na farmě 3/26 [i] 08:05 Čtyři děti a jeden otec III [i] 09:30 Ovečka Shaun II 7/40 [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Zlínské festivalové minuty [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Film o filmu Kuky se vrací [i] 10:40 Spiritistický stoleček [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Soraja 1/2 [i] 15:15 Robin Hood 22/26 [i] 16:00 Profesionálové 26/57 [i] 16:55 Pošetilost mocných [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hvězdy nad Zlínem [i] 21:35 Zlínské festivalové minuty [i] 21:45 S nasazením života [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Televizní hrátky [i] 01:20 13. komnata Zdeny Lorencové [i] 01:50 Pošta pro tebe [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Folklorika [i] 03:45 Na cestě po Holandsku [i] 04:10 Za obzorem 21/26 [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 10/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 1/3 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Ženy SHR [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 3/21 [i] 13:30 Sabotáž [i] 13:55 Jistě, pane ministře 2/22 [i] 14:25 Abbey Road: Live II 1/12 [i] 15:15 We Are the World - pro Haiti [i] 15:25 Království divočiny: Bobři [i] 15:55 Po stopách [i] 16:10 Poutní místa 2/17 [i] 16:30 Zasvěcení: Františkáni [i] 17:00 Úsměvy Veroniky Žilkové [i] 17:40 Toulky s Ladislavem Smoljakem 7/7 [i] 17:55 Zatopené osudy 7/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VI 2/7 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Maryša [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:35 Třistatřicettři [i] 23:30 Hotel Insomnia [i] 01:00 Chuck Berry [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:55 ČT Live - Laura a její tygři [i] 03:55 Banánové rybičky [i] 04:25 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 3 [i] 06:35 Bolek a Lolek 28 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 43, 44 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 97 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:35 Občanské judo [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Málem hrdinové [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese [i] 14:15 Mezi námi kluky [i] 16:05 Protiklady se přitahují [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Asterix a Olympijské hry [i] 22:25 Ve stínu pravdy [i] 00:40 Phoenix [i] 02:35 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 04:05 Zorro: Meč a růže 56 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 2 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 19 [i] 08:15 Chůva k pohledání VI 11 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 229 [i] 10:10 M*A*S*H 230 [i] 10:45 Knight Rider I 16 [i] 11:45 To je vražda, napsala VIII 9 [i] 12:45 Střihoruký Edward [i] 14:55 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 16:45 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 12 [i] 20:00 Deník Bridget Jonesové [i] 22:15 Rychle a zběsile: Tokijská jízda [i] 00:25 Záhada Blair Witch [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 06:50 Chuťovky [i] 07:45 Súboj vášní 119-120/125 [i] 09:45 Princezná Isabell [i] 11:55 Muži na stromoch I. 1-2/22 [i] 13:35 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 15:10 Súboj vášní 121-122/125 [i] 17:00 Elisa z Rivombrosy I. 2/13 [i] 19:00 Jesse II. 11-12/20 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 21:40 Letný dom [i] 23:20 Lovkyňa záhad: Vražda na golfovom ihrisku [i] 00:50 Muži na stromoch I. 1-2/22 [i] 02:15 Jesse II. 11-12/20 [i] 02:55 112 [i] 03:20 V tieni [i] 04:35 Letný dom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Líbí se mi co děláš [i] 13:55 Artušův meč [i] 15:30 Zachraňte Mozarta [i] 16:50 Podivné experimenty [i] 18:45 Poslední plavky [i] 20:25 Sólokapr [i] 22:05 Camille [i] 23:40 Letní kino [i] 01:10 Paranoia [i] 02:50 Tři muži a nemluvně [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:45 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Bojové sporty [i] 22:45 Fotbal [i] 23:45 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 2 [i] 06:00 Dotek anděla III 3 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges IV 8 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 9 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 10 [i] 10:00 Stávka! [i] 12:00 Válka Mary Kay [i] 14:00 Manžel na objednávku [i] 16:00 Odvážná holka [i] 18:00 Dobrá manželka 17 [i] 19:00 Dobrá manželka 18 [i] 20:00 Byla to ona [i] 22:00 Banka [i] 00:00 V síti lží [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 400 let dalekohledu [i] 07:10 Jetstream 3 [i] 08:10 Nejtěžší práce historie 3 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 31 [i] 10:20 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 11:25 Venku v zimě 9 [i] 11:55 Venku v zimě 10 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 7 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 8 [i] 13:30 Léto na chalupě 4 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 54 [i] 15:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5 [i] 16:30 Mistři švindlu 38 [i] 17:10 Mistři švindlu 3 [i] 17:50 Mistři švindlu 4 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 4 [i] 19:45 Co nám prospívá 44 [i] 20:20 Co nám prospívá 45 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 21:30 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 22:00 On The Spot 7 [i] 23:10 Nebezpečná sklizeň [i] 00:20 Jak přežít Everest 1 [i] 01:20 Nebezpečné planetky [i] 02:20 Město zkázy [i] 03:15 Místa ve Středomoří 14 [i] 04:30 Interiéry 1 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 23 [i] 06:00 Vše, co Lola chce [i] 07:50 Před kamerou 23 [i] 08:20 Bolt - pes pro každý případ [i] 09:55 Mejdan v Las Vegas [i] 11:35 Jak ukrást nevěstu [i] 13:15 On je fakt boží! [i] 14:55 Růžový panter 2 [i] 16:25 Ženy [i] 18:20 Domácí mazlíček [i] 20:00 Psí rok [i] 21:20 Max Payne [i] 23:00 Travička zelená [i] 00:50 Stiletto [i] 02:30 Vetřelci [i] 04:45 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Othello [i] 08:00 Konečně spolu [i] 09:40 Ca$h [i] 11:20 Stará známost [i] 13:15 Před kamerou 23 [i] 13:45 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 16:10 A zase jedna Popelka [i] 17:40 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 19:10 Bláznovo zlato [i] 21:00 Tara a její svět II. 3 [i] 21:30 Tara a její svět II. 4 [i] 22:00 Natvrdo (1. část) [i] 23:15 Natvrdo (2. část)