TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Ona, ja a zase ona [i] 11:25 Viac ako všetko III. 2/12 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 10/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad IV. 9/24 [i] 14:10 Monk IV. 14/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 9/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 xXx: Nová dimenzia [i] 23:15 Čas pomsty [i] 01:05 Timecop [i] 02:45 Bandita zo Zhobe [i] 04:30 Chrisa nemá nikto rád II. 8-10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Miesto činu: Slepá láska [i] 10:40 Sladká Valentína 129 [i] 11:25 Sladká Valentína 130 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 176/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 126 [i] 17:25 Sila lásky II. 127 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 8/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:30 ooops!načierno [i] 22:10 Lož má ploché nohy [i] 23:40 Vražedná posadnutosť [i] 01:10 Miesto činu: Slepá láska [i] 02:40 Lož má ploché nohy [i] 04:10 Sila lásky II. 126 [i] 04:55 Sila lásky II. 127 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Zmiešané manželstvá [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 09:50 Profily [i] 10:40 Úžasné premeny prírody 4/6 [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:15 Važec [i] 13:00 City Folk 2006 [i] 13:30 Totálne fenomenálne 5/21 [i] 13:45 Totálne fenomenálne 6/21 [i] 14:05 Família [i] 14:40 Večer na tému [i] 16:10 Cesta na MS vo futbale 5/16 [i] 16:40 Sociálny zápisník [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 8/21 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 My Európania 1/6 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Voľby 2010 [i] 21:55 Hlas Európy [i] 22:20 Nočný filmový klub 5/12 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy a komentáre [i] 00:40 Hlas Európy [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 86 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Vražda 101 [i] 11:15 Podvodníci 10 [i] 12:15 District 35 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 20 [i] 14:00 Kosti III. 14 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 20,21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 87 [i] 21:15 Sexuálny škandál na škole! [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Vražedné vidiny [i] 01:45 Podvodníci 10 [i] 02:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 03:10 Chameleón [i] 03:55 Sexuálny škandál na škole! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Loď lásky 4 [i] 06:00 Navzdory osudu 43,44 [i] 07:25 Doktorka Quinnová 54 [i] 08:15 Smer juh 52,53 [i] 10:00 Komisárka 3 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 22/22 [i] 11:50 M*A*S*H 117,118 [i] 12:50 Loď lásky 4 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 22/22 [i] 16:00 Matlock I. 23/23 [i] 17:00 Matlock II. 1/24 [i] 18:00 M*A*S*H 117,118 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 8 [i] 21:35 Očitý svedok [i] 23:35 Perry Mason: Perry Mason sa vracia [i] 01:15 Nočné reprízy 04:20 Mladý a ja [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 13/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 07:55 Zoom 52/221 [i] 08:00 Advokáti III. 2/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 10:00 Largo 17/26 [i] 10:55 Zoom 52/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 13/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 13:00 Advokáti III. 2/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 15:00 Largo 17/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 14/22 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 1/25 [i] 17:55 Zoom 52/221 [i] 18:00 Advokáti III. 3/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 20:00 Largo 18/26 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 23:00 Krevní pouta 18/22 [i] 23:55 Zoom 52/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 7/11 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 02:45 Krevní pouta 18/22 [i] 03:35 Umíte tančit? IV. 1/25 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Průmyslový fanatik [i] 20:35 Průmyslový fanatik [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 8 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Průmyslový fanatik [i] 02:10 Průmyslový fanatik [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbetin dvor 2/6 [i] 10:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 29/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 18/24 [i] 15:00 Zlínské festivalové minuty [i] 15:10 Franklin 30/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 6/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 7/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 25/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Místo nahoře 2/13 [i] 20:55 13. komnata Zdeny Lorencové [i] 21:25 Zlínské festivalové minuty [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Californication II 3/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Frankenstein [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 McLeodovy dcery VI 29/32 [i] 01:15 Mamba show [i] 02:00 Musicblok 02:25 Mladí v partě 8/12 [i] 03:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 9/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 23/52 [i] 06:20 Včelka Mája 75/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 22/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 8/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Pavlem Stodůlkou [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Školáci a záškoláci [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Hrůzostrašný dějepis 22/26 [i] 14:25 Film o filmu Kuky se vrací [i] 14:45 Sportovci světa: British Open 2008 [i] 15:40 Království divočiny: Bobři [i] 16:10 Experiment [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Obrázky z Francie 3/3 [i] 17:15 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk - Helsinky, 2006 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygr - špionáž v džungli 1/3 [i] 20:55 Moje rodina VI 2/7 [i] 21:30 Chuck Berry [i] 22:25 Bigbít 19/42 [i] 23:30 Mladí v partě 8/12 [i] 00:00 Gorodok [i] 00:25 Evropané [i] 01:20 Posezení s Janem Burianem [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 33 [i] 09:35 Záhadná žena: Rudá mafie [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 11:45 Komisař Rex IV 14 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino III 1 [i] 13:40 Hvězdná brána IV 2 [i] 14:40 Kobra 11 II 3 [i] 15:40 Krok za krokem V 11 [i] 16:05 Vražedná čísla V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 9 [i] 18:30 Ulice 1789, 1790 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Forrest Gump [i] 22:50 Zodiak [i] 00:45 Sexuální touhy [i] 02:35 Novashopping 02:55 Zvířátka v pohodě 1 [i] 03:15 Stahovák [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 20 [i] 06:55 Frasier V 19 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 10 [i] 08:55 M*A*S*H 228 [i] 09:25 Právo a pořádek V 19 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 8 [i] 11:30 Případ pro Sam II 8 [i] 12:30 M*A*S*H 229 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 17 [i] 13:30 Zoufalé manželky IV 1 [i] 14:30 JAG IV 16 [i] 15:30 Kryštof Kolumbus 3/3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 11 [i] 20:00 Julie Lescautová V 5 [i] 22:15 Vrah od Green River [i] 00:10 Stick [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 03:55 Na čem záleží 146 [i] 04:20 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naučím ťa milovať 79/129 [i] 06:50 Súboj vášní 117-118/125 [i] 09:00 Čaro lásky 39/90 [i] 09:50 Sudkyňa Hatchettová I. 13-14/175 [i] 10:40 Ulica III. 199/259 [i] 11:30 Správna Susan IV. 1/22 [i] 12:00 L.O.V.E. [i] 13:15 Dr. Oz I. 7/175 [i] 14:05 Rebeli II. 44/225 [i] 14:55 Správna Susan IV. 2/22 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 80/129 [i] 16:10 Súboj vášní 119-120/125 [i] 18:00 Túžba tela 70/143 [i] 19:00 Rebeli II. 45/225 [i] 20:00 Čaro lásky 40/90 [i] 20:50 Alpská klinika [i] 22:35 Princezná Isabell [i] 00:15 Ally McBealová I. 5-6/23 [i] 01:40 Sudkyňa Hatchettová I. 13-14/175 [i] 02:20 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 70/143 [i] 03:45 Ulica III. 199/259 [i] 04:30 Dr. Oz I. 7/175 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:50 Rolling Stones [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Princ a já: Královské líbánky [i] 13:35 Pokoj v duši [i] 15:10 Vévodkyně [i] 17:00 Jízdenka do vesmíru [i] 18:35 Tři muži a nemluvně [i] 20:25 Láska a jiné pohromy [i] 22:00 Královna ročníku [i] 23:50 Podivuhodná srdce [i] 01:25 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 03:00 Hrdinové války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Tenis [i] 12:30 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Fotbal [i] 19:30 Box [i] 20:15 Box [i] 22:15 Strongest Man [i] 23:15 Bowling [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 1 [i] 06:00 Dotek anděla III 2 [i] 07:00 McLeodovy Dcery V 2 [i] 08:00 McLeodovy Dcery V 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 12:00 Ochránce II 22 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 16:00 Válka Mary Kay [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 12 [i] 20:00 Ochránce II 23 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 23 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 24 [i] 23:00 Stávka! [i]