TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky [i] 09:40 Učiteľka tanca v nohaviciach [i] 11:25 Viac ako všetko III. 1/12 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 9/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad IV. 8/24 [i] 14:10 Monk IV. 13/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 8/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 22:50 Oko netvora [i] 00:30 Kyborg 2 [i] 02:15 Rukojemníci 1-2/13 [i] 03:35 Xena V. 8/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Dempsey a Makepeacová [i] 09:45 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 127 [i] 11:25 Sladká Valentína 128 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 175/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 124 [i] 17:25 Sila lásky II. 125 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 7/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľovná rieky [i] 22:10 Kinorama [i] 22:35 Svedectvá vraždy: Stratená láska [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová [i] 01:00 Dempsey a Makepeacová [i] 01:55 Svedectvá vraždy: Stratená láska [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky II. 124 [i] 04:35 Sila lásky II. 125 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zmiešané manželstvá [i] 08:25 Krajina Haliganda 1/4 [i] 08:55 Maďarský magazín [i] 09:25 Profily [i] 10:05 Cez Karpaty [i] 10:35 Strach [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:55 Drotárske nôty [i] 12:40 Zdravíčko, pán doktor - Keď príroda škodí [i] 13:10 Pestúni zvierat 8 [i] 13:45 Portrét - Vido Horňák [i] 14:10 Sféry dôverné [i] 15:10 Cesta na MS vo futbale 4/16 [i] 15:50 Slovensko a svet [i] 16:15 Profesionál [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:20 Večerníček 7/21 [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 19:00 Totálne fenomenálne 5/21 [i] 19:15 Totálne fenomenálne 6/21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Úžasné premeny prírody 4/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 85 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Zisk zo smrti [i] 11:15 Podvodníci 9 [i] 12:15 District 34 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 19 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 18,19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 86 [i] 21:15 Odsúdené II. 23 [i] 22:15 Mafstory 137 [i] 23:15 Profesionáli [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 15 [i] 01:20 Odsúdené II. 23 [i] 02:15 Komando GSG 9 [i] 03:00 Podvodníci 9 [i] 03:50 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:35 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Loď lásky 3 [i] 06:00 Navzdory osudu 41,42 [i] 07:25 Doktorka Quinnová 53 [i] 08:15 Smer juh 50,51 [i] 10:00 Komisárka 2 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 21 [i] 11:50 M*A*S*H 115,116 [i] 12:50 Loď lásky 3 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 21 [i] 16:00 Matlock I. 21,22 [i] 18:00 M*A*S*H 115,116 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 22:25 Dvojníci [i] 00:25 Len pre pozvaných [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 07:55 Zoom 52/221 [i] 08:00 Advokáti III. 1/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 10:00 Largo 16/26 [i] 10:55 Zoom 52/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 13:00 Advokáti III. 1/23 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 15:00 Largo 16/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 13/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 13/13 [i] 17:55 Zoom 52/221 [i] 18:00 Advokáti III. 2/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 20:00 Largo 17/26 [i] 21:00 Boj o čas II. 4/22 [i] 22:00 Californication II. 7/12 [i] 22:35 Californication II. 8/12 [i] 23:10 Krevní pouta 17/22 [i] 00:05 Zoom 52/221 [i] 00:10 Pronásledovaný 6/11 [i] 01:05 Boj o čas II. 4/22 [i] 02:00 Californication II. 7/12 [i] 02:30 Californication II. 8/12 [i] 03:00 Krevní pouta 17/22 [i] 03:50 Wildfire IV. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Srdce stroje [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Ženy vražedkyně [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 6 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Srdce stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Barbarosa [i] 10:25 Lásky na zítřek [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn 1/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 28/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 17/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Zlínské festivalové minuty [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 22/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 22/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 22/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 4/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Zlínské festivalové minuty [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 Zvláštní jednotka 2/8 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě IV 18/18 [i] 00:20 McLeodovy dcery VI 28/32 [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Zatopené osudy 6/13 [i] 02:05 Hledání ztraceného času [i] 02:25 Hledám práci [i] 02:45 Rodina a já [i] 03:05 Toulky s Ladislavem Smoljakem 6/7 [i] 03:20 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 03:25 Dům plný písniček [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 22/52 [i] 06:20 Včelka Mája 74/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:25 Anakonda 4/8 [i] 07:40 The Lost Secret 4/11 [i] 07:55 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 08:10 Cyklisté a chodci 9/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 20/23 [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Devatero řemesel [i] 13:10 Modrý pták [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:50 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 8/13 [i] 17:25 Nezapomínání 2/3 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Ženy SHR [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Drahoušek [i] 00:05 Evropský manuál [i] 00:25 Posezení s Janem Burianem [i] 01:05 Svět dálnic [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 32 [i] 09:35 Utopenec na útěku [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:10 Lenssen & spol. [i] 11:40 Komisař Rex IV 13 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino II 24 [i] 13:35 Hvězdná brána IV 1 [i] 14:35 Kobra 11 II 2 [i] 15:35 Krok za krokem V 10 [i] 16:05 Vražedná čísla V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 18:30 Ulice 1787, 1788 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 198 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 22 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Černý jestřáb sestřelen [i] 01:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 1 [i] 02:15 Novashopping 02:35 Vizita 14 [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 54 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 19 [i] 06:55 Frasier V 18 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 9 [i] 08:55 M*A*S*H 227 [i] 09:25 Právo a pořádek V 18 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 7 [i] 11:30 Případ pro Sam II 7 [i] 12:30 M*A*S*H 228 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 16 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 23 [i] 14:30 JAG IV 15 [i] 15:35 Kryštof Kolumbus 2/3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 10 [i] 20:00 TOP STAR: Simona Stašová [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 16 [i] 23:25 Neslušná žena [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 145 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naučím ťa milovať 78/129 [i] 06:50 Súboj vášní 115-116/125 [i] 09:00 Čaro lásky 38/90 [i] 09:50 Sudkyňa Hatchettová I. 11-12/175 [i] 10:40 Ulica III. 198/259 [i] 11:30 Správna Susan III. 23/23 [i] 12:00 L.O.V.E. [i] 13:15 Dr. Oz I. 6/175 [i] 14:05 Rebeli II. 43/225 [i] 14:55 Správna Susan IV. 1/22 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 79/129 [i] 16:10 Súboj vášní 117-118/125 [i] 18:00 Túžba tela 69/143 [i] 19:00 Rebeli II. 44/225 [i] 20:00 Čaro lásky 39/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 87/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 6/23 [i] 23:35 Podvedení [i] 01:05 Pravá tvár vášne 87/178 [i] 01:45 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 69/143 [i] 03:05 Ulica III. 198/259 [i] 03:50 V tieni [i] 04:35 Podvedení [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Puckoon [i] 13:30 Dračí války [i] 15:05 Převtělená [i] 16:40 200 Cigaret [i] 18:20 Hrdinové války [i] 20:25 Pokoj v duši [i] 22:00 Paranoia [i] 23:40 Krvavý Valentýn [i] 01:20 Jednotka Uro [i] 03:00 Tajemství meče [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:45 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 18:40 Fotbal [i] 19:30 Bowling [i] 20:30 Bojové sporty [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 12:00 Ochránce II 21 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 16:00 Danielova dcera [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 11 [i] 20:00 Ochránce II 22 [i] 21:00 V síti lží [i] 23:00 Nápadník [i] 01:00 Shania