Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Súboj sŕdc [i] 11:30 Zjavenia 6/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 8/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad IV. 7/24 [i] 14:10 Monk IV. 12/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 7/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Únos [i] 23:35 V moci diabla [i] 01:45 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 9-10/13 [i] 03:10 Xena V. 7/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 125 [i] 11:25 Sladká Valentína 126 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 174/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 122 [i] 17:25 Sila lásky II. 123 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 6/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tichá láska [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 17/22 [i] 22:55 Genesis: Zrodenie vraha 18/22 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová [i] 01:25 Genesis: Zrodenie vraha 17/22 [i] 02:20 Genesis: Zrodenie vraha 18/22 [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 03:50 Sila lásky II. 122 [i] 04:35 Sila lásky II. 123 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Zmiešané manželstvá [i] 08:35 Pre materské školy [i] 09:00 Bola raz jedna opera 4/13 [i] 09:15 Národnostný magazín [i] 09:45 Profily [i] 10:15 Cez Karpaty [i] 10:40 Eurovirtuál [i] 11:05 Záhada Alzheimerovej choroby [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Piesne domova [i] 12:50 Separé [i] 13:15 Na ceste [i] 13:50 Seniori [i] 14:20 5 minút po dvanástej - Žartíky [i] 15:20 Spektrum vedy 7/20 [i] 16:00 Cesta na MS vo futbale 3/16 [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 6/21 [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Keď príroda škodí [i] 19:00 Pestúni zvierat 8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Strach [i] 20:50 Portrét - Vido Horňák [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy a komentáre [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 84 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Smrtiaca veža [i] 11:15 Podvodníci 8 [i] 12:15 District 33 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 18 [i] 14:00 Kosti I. 3 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 16,17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 85 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 22:15 Kosti III. 14 [i] 23:15 Dexter 2 [i] 00:15 Oči šialenstva [i] 02:15 Podvodníci 8 [i] 03:00 Dexter 2 [i] 03:50 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:35 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Loď lásky 2 [i] 06:00 Navzdory osudu 39,40 [i] 07:25 Doktorka Quinnová 52 [i] 08:15 Smer juh 48,49 [i] 10:00 Komisárka 1/66 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 20 [i] 11:50 M*A*S*H 113,114 [i] 12:50 Loď lásky 2 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 20 [i] 16:00 Matlock I. 19,20 [i] 18:00 M*A*S*H 113,114 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 8 [i] 21:45 M*A*S*H 60,61,62,63 [i] 23:50 Mafstory [i] 00:30 Črepiny [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 07:55 Zoom 51/221 [i] 08:00 Advokáti II. 21/21 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 10:00 Largo 15/26 [i] 10:55 Zoom 51/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 13:00 Advokáti II. 21/21 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 15:00 Largo 15/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 17:55 Zoom 51/221 [i] 18:00 Advokáti III. 1/23 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 20:00 Largo 16/26 [i] 21:00 CSI: New York VI. 15/19 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 9/17 [i] 23:00 Krevní pouta 16/22 [i] 23:55 Zoom 51/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 5/11 [i] 01:00 CSI: New York VI. 15/19 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 02:40 Krevní pouta 16/22 [i] 03:30 Wildfire IV. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Extrémní stroje [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Dráha tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 4 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Extrémní stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Laskavý divák promine 1/5 [i] 10:10 Dům plný písniček [i] 10:45 Černá hodinka - O loupežnících [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 27/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 16/24 [i] 15:05 Zlínské festivalové minuty [i] 15:10 Kapitolky o havěti 10/10 [i] 15:25 Malé velké hry a události 7/10 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 22/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Modrásek ligrusový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:50 Zlínské festivalové minuty [i] 22:00 Bratrstvo neohrožených 3/10 [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Krajinka [i] 01:10 Sex ve městě IV 17/18 [i] 01:40 McLeodovy dcery VI 27/32 [i] 02:25 Přísně tajné vraždy 22/42 [i] 02:40 Evropský manuál [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:15 Pierro della Francesca: Vzkříšení [i] 04:05 Divadlo žije! [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 21/52 [i] 06:20 Včelka Mája 73/104 [i] 06:45 Pat a Mat 22/28 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 2/13 [i] 07:50 Výtvarnické konfese [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Hitlerovo východní Prusko [i] 10:45 Svět zázraků: Zajatci minulosti 2/3 [i] 11:15 Tahače 2010 - Speed Record Lausitzring [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je detektivka 2/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Letadlová loď Enterprise: Bitva v Leytském zálivu [i] 16:05 Cyklisté a chodci 9/13 [i] 16:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 10/10 [i] 16:45 Diagnóza [i] 17:05 Na pomoc životu - dar života 1/2 [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Anakonda 4/8 [i] 19:40 The Lost Secret 4/11 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Odtržené děti 2/2 [i] 22:10 Echo Pražského jara 2010 [i] 22:20 Dokumentární klub: Svět dálnic [i] 23:45 Terkel má problém [i] 01:05 Krásný ztráty [i] 01:45 Sedmikrásky Josefa Kainara [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 31 [i] 09:35 Děvče od sousedů [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex IV 12 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 23 [i] 13:40 Hvězdná brána III 22 [i] 14:35 Kobra 11 II 1 [i] 15:40 Krok za krokem V 9 [i] 16:05 Vražedná čísla V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 18:30 Ulice 1785, 1786 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 22 [i] 21:10 Dr. House VI 5 [i] 22:05 Vizita 14 [i] 22:45 Hra o dítě [i] 00:45 Kriminálka New York II [i] 01:30 Novashopping 01:50 Mr.GS [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:05 Tabu [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 18 [i] 06:55 Frasier V 17 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 8 [i] 08:55 M*A*S*H 226 [i] 09:25 Právo a pořádek V 17 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 6 [i] 11:30 Případ pro Sam II 6 [i] 12:30 M*A*S*H 227 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 15 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 22 [i] 14:35 JAG IV 14 [i] 15:35 Kryštof Kolumbus 1/3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 9 [i] 20:00 Přešlapy II 13 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 1 [i] 23:25 Žralok II 2 [i] 00:25 Hledá se táta a máma [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 144 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naučím ťa milovať 77/129 [i] 06:50 Súboj vášní 113-114/125 [i] 09:00 Čaro lásky 37/90 [i] 09:50 Sudkyňa Hatchettová I. 9-10/175 [i] 10:40 Ulica III. 197/259 [i] 11:30 Správna Susan III. 22/23 [i] 12:00 L.O.V.E. [i] 13:15 Dr. Oz I. 5/175 [i] 14:05 Rebeli II. 42/225 [i] 14:55 Správna Susan III. 23/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 78/129 [i] 16:10 Súboj vášní 115-116/125 [i] 18:00 Túžba tela 68/143 [i] 19:00 Rebeli II. 43/225 [i] 20:00 Čaro lásky 38/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 86/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 5/23 [i] 23:35 Niekto sa pozerá [i] 01:15 Pravá tvár vášne 86/178 [i] 02:00 V tieni [i] 02:35 Túžba tela 68/143 [i] 03:20 112 [i] 03:50 V tieni [i] 04:30 Niekto sa pozerá [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 12:45 Ve jménu Angela [i] 14:30 Rudý baron [i] 16:40 Život Davida Galea [i] 18:50 Tajemství meče [i] 20:25 Dračí války [i] 22:00 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 23:35 Poslední gang [i] 01:35 Letní kino [i] 03:05 Johanka z Arku 1. [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Olympijské hry [i] 21:00 All sports [i] 21:05 Jezdectví [i] 22:05 Jezdectví [i] 22:10 All sports [i] 22:20 Golf [i] 23:15 Golf [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Plachtění [i] 23:55 Motorismus [i] 00:00 Tenis [i] 00:45 Tenis [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 21 [i] 06:00 Dotek anděla II 22 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 08:00 McLeodovy Dcery V 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 12:00 Ochránce II 20 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 16:00 Rosnička [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 10 [i] 20:00 Ochránce II 21 [i] 21:00 Dobrá manželka 17 [i] 22:00 Dobrá manželka 18 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 21 [i] 00:00 Právo a pořádek VIII 22 [i] 01:00 Pouhý sen