TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:40 Nikdy nebozkávaj Džina [i] 11:30 Zjavenia 5/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 7/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 6/24 [i] 14:10 Monk IV. 11/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 6/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:30 Generálova dcéra [i] 00:40 Zubaté ostrie [i] 02:35 Kung Fu [i] 04:05 112 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Dempsey a Makepeacová [i] 09:10 STV deťom k MDD: Nekonečná nevystupovať [i] 10:35 Sladká Valentína 123 [i] 11:25 Sladká Valentína 124 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 173/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 STV deťom k MDD: Emil a detektívi [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 5/24 [i] 19:05 Večerníček [i] 19:13 Počasie [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 STV deťom k MDD: Mini Talent Show - špeciál [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 20/22 [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová [i] 00:25 Chodili sme spolu [i] 01:20 Obete a tí druhí [i] 01:50 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Slovenské misie [i] 03:10 Halali [i] 03:35 Bernolákovo - 800 rokov [i] 04:15 Cigánsky oheň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 5/9 [i] 08:55 Pre materské školy 3/13 [i] 09:05 STV deťom k MDD: Čin-Čin [i] 10:15 Fokus - práca [i] 10:55 Mama to vie najlepšie [i] 11:35 Hlava XXI - finálové večery [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 TKN [i] 13:25 VAT [i] 14:00 STV deťom k MDD: Slnečný cirkus - Quidam [i] 15:35 Cesta na MS vo futbale 2/16 [i] 16:10 Eurovirtuál [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 17:00 Voľby 2010 - Okrúhle stoly [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 5/21 [i] 18:35 Separé [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Záhada Alzheimerovej choroby [i] 20:50 Osobnosti a udalosti [i] 21:00 Spektrum vedy 7/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Mesto Zero [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:45 PRVÉ NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 83 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Ping Pong [i] 11:15 Podvodníci 7 [i] 12:15 District 32 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17 [i] 14:00 Kosti I. 2 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 14,15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 84 [i] 21:15 Odsúdené II. 22 [i] 22:15 Profesionáli IV. 13 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 14 [i] 01:15 Odsúdené II. 22 [i] 02:10 Komando GSG 9 [i] 02:55 Podvodníci 7 [i] 03:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:20 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Loď lásky 1/25 [i] 06:00 Navzdory osudu 37,38 [i] 07:25 Doktorka Quinnová 51 [i] 08:15 Smer juh 46,47 [i] 09:45 Derrick II. 95/95 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 19 [i] 11:50 M*A*S*H 111,112 [i] 12:50 Loď lásky 1/25 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 19 [i] 16:00 Matlock I. 17,18 [i] 18:00 M*A*S*H 111,112 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Tecumseh [i] 22:25 Sicílsky klan [i] 00:40 Tecumseh [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 07:55 Zoom 51/221 [i] 08:00 Advokáti II. 20/21 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 10:00 Largo 14/26 [i] 10:55 Zoom 51/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 13:00 Advokáti II. 20/21 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 15:00 Largo 14/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 17:55 Zoom 51/221 [i] 18:00 Advokáti II. 21/21 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 20:00 Largo 15/26 [i] 21:00 Změna je život 9/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 23:00 Krevní pouta 15/22 [i] 23:55 Zoom 51/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 4/11 [i] 01:00 Změna je život 9/13 [i] 01:55 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 02:45 Krevní pouta 15/22 [i] 03:35 Wildfire IV. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Opravdu velké věci [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 2 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Charly [i] 10:40 Štěstí má jméno Jonáš [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 26/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 15/24 [i] 15:00 Zlínské festivalové minuty [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola [i] 15:35 Věda je detektivka 2/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 22/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mečík střecholistý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 20/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 22/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Zlínské festivalové minuty [i] 22:05 Most osudu [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Sex ve městě IV 16/18 [i] 00:40 McLeodovy dcery VI 26/32 [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:40 Vltava v obrazech 70/86 [i] 02:00 Terra musica 02:25 Crescendo [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 20/52 [i] 06:20 Včelka Mája 72/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 25/40 [i] 07:35 Telling Tales 2/10 [i] 07:40 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 9/10 [i] 07:55 Malé velké hry a události 6/10 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Tajemství Anasaziů [i] 10:30 Vzkaz Kurta Gebauera [i] 10:45 Speciality Václava Moravce [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 70/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Zajatci minulosti 2/3 [i] 16:05 Pierro della Francesca: Vzkříšení [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 2/13 [i] 20:00 Dva Jakeové [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Q [i] 23:40 Všichni nebyli vrazi [i] 01:20 Retro [i] 01:45 Československý filmový týdeník 783/2379 [i] 01:55 Kulturní magacín - herci vaří a filosofují [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 30 [i] 09:35 Zbořené mosty [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex IV 11 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 22 [i] 13:40 Hvězdná brána III 21 [i] 14:35 Kobra 11 8 [i] 15:40 Krok za krokem V 8 [i] 16:05 Vražedná čísla V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 18:30 Ulice 1783, 1784 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 197 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 18 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 21 [i] 23:05 Prvotní strach [i] 01:30 Kriminálka New York II [i] 02:20 Novashopping 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Ptákoviny [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 52 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 17 [i] 06:55 Frasier V 16 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 7 [i] 08:55 M*A*S*H 225 [i] 09:30 Právo a pořádek V 16 [i] 10:35 To je vražda, napsala VIII 5 [i] 11:35 Případ pro Sam II 5 [i] 12:40 M*A*S*H 226 [i] 13:15 Deník zasloužilé matky IV 14 [i] 13:45 Zoufalé manželky III 21 [i] 14:45 JAG IV 13 [i] 15:45 Napoleon a Josefína 3/3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 8 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Profesionálky 4 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 17 [i] 00:25 Wolffův revír I 18 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 143 [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 V tieni [i] 06:05 Naučím ťa milovať 76/129 [i] 06:50 Súboj vášní 111-112/125 [i] 09:00 Čaro lásky 36/90 [i] 09:50 Sudkyňa Hatchettová I. 7-8/175 [i] 10:40 Ulica III. 196/259 [i] 11:30 Správna Susan III. 21/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:15 Dr. Oz I. 4/175 [i] 14:05 Rebeli II. 41/225 [i] 14:55 Správna Susan III. 22/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 77/129 [i] 16:10 Súboj vášní 113-114/125 [i] 18:00 Túžba tela 67/143 [i] 19:00 Rebeli II. 42/225 [i] 20:00 Čaro lásky 37/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 85/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 4/23 [i] 23:30 Dievča mesiaca [i] 01:25 Pravá tvár vášne 85/178 [i] 02:10 V tieni [i] 02:50 Túžba tela 67/143 [i] 03:35 V tieni [i] 04:20 Dievča mesiaca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Bratz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vůle přežít [i] 13:45 Jízdenka do vesmíru [i] 15:20 Stormbreaker [i] 16:55 Vévodkyně [i] 18:45 Johanka z Arku 1. [i] 20:25 Ve jménu Angela [i] 22:05 Jednotka Uro [i] 23:45 Muka [i] 01:30 Podivuhodná srdce [i] 03:05 Exploze [i] 04:30 Horká čokoláda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Maraton [i] 09:15 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Motorismus [i] 10:30 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 22:50 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 20 [i] 06:00 Dotek anděla II 21 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 12:00 Ochránce II 19 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 16:00 Dobrá čarodějka [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 9 [i] 20:00 Ochránce II 20 [i] 21:00 Manžel na objednávku [i] 23:00 Válka Mary Kay [i] 01:00 Bezpečný přístav [i] 03:00 Rosnička [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Lodě, které změnily svět 1 [i] 06:00 Velká čínská zeď 2 [i] 07:05 Místa ve Středomoří 22