TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:40 Odcudzené srdcia [i] 11:25 Zjavenia 4/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 6/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 5/24 [i] 14:05 Monk IV. 10/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VI. 5/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 13/16 [i] 21:15 Mentalista I. 16/23 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Prepadnutie z hlbín [i] 00:25 Temná búrka [i] 02:00 Yamato: Loď smrti [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:45 Sladká Valentína 121 [i] 11:30 Sladká Valentína 122 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 172/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 120 [i] 17:25 Sila lásky II. 121 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 4/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Slovenka roka [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Anna Lee 2/6 [i] 00:10 Život po živote II 7/8 [i] 01:00 Dempsey a Makepeacová [i] 01:50 Dempsey a Makepeacová [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 03:15 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 03:25 Ján Ilavský [i] 03:45 Sila lásky II. 120 [i] 04:35 Sila lásky II. 121 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy STV "N" [i] 07:05 Profesionál [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 09:20 Fokus - rodina [i] 10:00 TKN [i] 10:40 Cez Karpaty [i] 11:00 Iné svety [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Piesne domova [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Japonská mozaika II 6/9 [i] 14:20 Umenie 2010 [i] 14:45 Retro noviny [i] 15:00 Viliam Široký a jeho doba [i] 15:25 Cesta na MS vo futbale 1/16 [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 4/21 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 19/26 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:10 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Skafander a motýľ [i] 23:50 Anjeli strážni Petra Kurhajca [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PRVÉ NOVINY 05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Panelák V. 82 [i] 08:30 Stratené duše IV. 21, 22 [i] 10:20 Cudzinec v mojom dome [i] 12:15 Van Helsing [i] 15:00 Simpsonovci XV. 12,13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 83 [i] 21:15 Aféry - Sex na antuke [i] 22:15 Ping Pong [i] 00:00 Legionár [i] 02:00 Dagon [i] 03:40 Chameleón [i] 04:25 Simpsonovci XV. 13 [i] 04:40 Aféry - Sex na antuke [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda IV. 26/26 [i] 06:00 Navzdory osudu 35,36 [i] 07:25 Doktorka Quinnová 50 [i] 08:15 Smer juh 44,45 [i] 09:45 Derrick II. 94 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 18 [i] 11:50 M*A*S*H 109,110 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 26/26 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 18 [i] 16:00 Matlock I. 15,16 [i] 18:00 M*A*S*H 109,110 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Vítr v kapse" [i] 22:00 Skalpel, prosím [i] 00:20 "Vítr v kapse" [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 07:55 Zoom 50/221 [i] 08:00 Advokáti II. 19/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 10:00 Largo 13/26 [i] 10:55 Zoom 50/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 13:00 Advokáti II. 19/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 15:00 Largo 13/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 17:55 Zoom 50/221 [i] 18:00 Advokáti II. 20/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 20:00 Largo 14/26 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/20 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 9/18 [i] 23:00 Krevní pouta 14/22 [i] 23:55 Zoom 50/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 3/11 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/20 [i] 02:00 Lost - Ztraceni VI. 9/18 [i] 02:50 Krevní pouta 14/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Masivní rychlost [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Průmyslový fanatik [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Tuning v Berlíně [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Stěhování obrů 5 [i] 21:00 Na ostří pily [i] 21:55 Černé zlato 2 [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 38/78 [i] 09:00 Čarodějův učeň [i] 10:15 Příště u Vás podruhé z Týna nad Vltavou [i] 10:50 Kněžna upír [i] 11:45 Osudové okamžiky [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 25/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 14/24 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:20 Zlínské festivalové minuty [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 22/26 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tesařík obrovský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 8/13 [i] 21:00 Na cestě po Holandsku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Zlínské festivalové minuty [i] 22:20 Anzio [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum 00:50 Californication II 2/12 [i] 01:15 McLeodovy dcery VI 25/32 [i] 02:00 Kaleidoskop [i] 02:25 Sváteční slovo malíře Jana Jemelky [i] 02:30 Cesty víry [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 19/52 [i] 06:35 Včelka Mája 71/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:50 Obrázky z Francie 2/3 [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 We Are the World - pro Haiti [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Lunochod [i] 13:35 Vášeň sběratelská [i] 13:50 Angličtina pro nejmenší 25/40 [i] 14:00 Telling Tales 2/10 [i] 14:05 Moudronos [i] 14:30 Dobrodružství Charlotty a Henryho [i] 15:50 Tajemné vraky v hlubinách 3/3 [i] 16:45 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Želví deník [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Hitlerovo východní Prusko [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Zlaté tele 2/8 [i] 22:15 Krásný ztráty [i] 22:50 Echo Pražského jara 2010 [i] 23:05 Terra musica [i] 23:35 Film point [i] 00:00 Bigbít 18/42 [i] 01:00 Vzkaz Kurta Gebauera [i] 01:15 Knižní svět [i] 01:30 Čtenářský deník... Josef Formánek: Prsatý muž a zloděj příběhů [i] 01:45 Osudové okamžiky [i] 02:00 Základy [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 29 [i] 09:35 Časovaná bomba [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex IV 10 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 21 [i] 13:40 Hvězdná brána III 20 [i] 14:35 Kobra 11 7 [i] 15:40 Krok za krokem V 7 [i] 16:05 Vražedná čísla V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 18:30 Ulice 1781, 1782 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 13 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Mentalista II 4 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VI 3 [i] 23:35 Poker After Dark [i] 00:25 Zátoka vášní 14, 15 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 16 [i] 06:55 Frasier V 15 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 6 [i] 08:55 M*A*S*H 224 [i] 09:30 Právo a pořádek V 15 [i] 10:35 To je vražda, napsala VIII 4 [i] 11:35 Případ pro Sam II 4 [i] 12:40 M*A*S*H 225 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky IV 13 [i] 13:40 Zoufalé manželky III 20 [i] 14:40 JAG IV 12 [i] 15:45 Napoleon a Josefína 2/3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 7 [i] 20:00 Zázraky života 11 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 21 [i] 23:20 Myšlenky zločince III 16 [i] 00:20 Wolffův revír I 17 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 142 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Naučím ťa milovať 75/129 [i] 06:25 Súboj vášní 109-110/125 [i] 08:40 Čaro lásky 35/90 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 5-6/175 [i] 10:20 Ulica III. 195/259 [i] 11:10 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 13:15 Dr. Oz 3/175 [i] 14:05 Rebeli II. 40/225 [i] 14:55 Správna Susan III. 21/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 76/129 [i] 16:10 Súboj vášní 111-112/125 [i] 18:00 Túžba tela 66/143 [i] 19:00 Rebeli II. 41/225 [i] 20:00 Čaro lásky 36/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 84/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 3/23 [i] 23:30 Vrah žien [i] 01:10 Pravá tvár vášne 84/178 [i] 01:50 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 66/143 [i] 03:10 Ulica III. 195/259 [i] 03:50 Vrah žien [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Vášeň a cit [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:50 Peklo s princeznou [i] 15:40 Lidi, co znám [i] 17:20 Převtělená [i] 18:55 Exploze [i] 20:25 Jízdenka do vesmíru [i] 22:00 Letní kino [i] 23:30 Hellraiser 2. [i] 01:10 Krvavý Valentýn [i] 02:50 Všechny děti potřebují lásku [i] 04:30 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport [i] 08:45 Plážový fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:40 All sports [i] 22:50 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 19 [i] 06:00 Dotek anděla II 20 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 20 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 12:00 Ochránce II 18 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 1 [i] 16:00 Opuštěný kaňon [i] 18:00 Drzá Jordan IV 21 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 8 [i] 20:00 Ochránce II 19 [i] 21:00 Byla to ona [i] 23:00 Zamilovaná Grace [i] 01:00 Danielova dcera [i] 03:00 Dva muži šli do války [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 54 [i] 06:00 Velká čínská zeď 1 [i] 06:55 Místa ve Středomoří 21 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 42 [i] 09:05 Buď já nebo pes 34 [i] 09:35 Buď já nebo pes 35 [i]