Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:00 Superpes Krypto [i] 06:25 Uletení Loonatici II. 5/13 [i] 06:45 Bud - futbalista [i] 08:15 Darebáci na cestách [i] 10:05 Krok za krokom VI. 8-9/24 [i] 10:55 Chuck II. 8-9/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Návrat troch mušketierov [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Bane kráľa Šalamúna [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:20 Eleventh Hour - nulová šanca 13/18 [i] 00:10 Oni prichádzajú [i] 01:40 Zvodná upírka [i] 03:00 Niečo smrtiace pod nami [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Motormagazín [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Správy STV [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Postav dom, zasaď strom [i] 07:00 Škaredé káčatko a ja 26/26 [i] 07:25 Rýchla rota Chipa a Dala 47/51 [i] 07:50 Náhradníci II. 15/31 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 Husiarka a kráľ [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Hra na telo [i] 16:15 Voľby 2010 [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Voľby 2010 [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Vzbura [i] 22:50 Smrť diviaka [i] 00:25 Agatha Christie : Poirot [i] 02:05 Smrť diviaka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 S Jakubom na rybách 7/20 [i] 05:35 Halali [i] 06:05 Správy STV "N" [i] 06:25 Národnostné správy [i] 06:35 TKN [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Test magazín [i] 08:15 Môj dom, môj hrad [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Zelená revue [i] 10:00 Sv. omša na slávnosť Najsvätejšej Trojice [i] 11:30 Anjeli strážni Petra Kurhajca [i] 11:55 Československý filmový týždenník [i] 12:05 Deravé vrecko [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Slovo [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Iskry zo zaviatej pahreby [i] 16:40 Moja naj kniha [i] 18:14 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček 3/21 [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:40 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 6/9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Umenie 2010 [i] 20:35 Dokumentárny klub [i] 21:50 Voľby 2010 [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Slovo [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:25 Zrážka storočia [i] 07:00 Jadro [i] 09:50 Profesionáli sa stretávajú s Mafstory [i] 10:50 Stratené duše IV. 21, 22 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Autosalón [i] 14:20 Cudzinec v mojom dome [i] 16:10 "Copak je to za vojáka" [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Van Helsing [i] 23:00 Inštinkt zabíjať [i] 01:10 Zrážka storočia [i] 02:40 Inštinkt zabíjať [i] 04:10 Autosalón [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 "Dáma na kolejích" [i] 07:25 Profesionáli II. 13/13 [i] 08:15 Profesionáli III. 1/13 [i] 09:15 Muž na radnici 4 [i] 10:25 Julie Lescautová IV. 5 [i] 12:00 Májová výhra [i] 13:00 Sever a Juh 3, 4 [i] 15:00 Láska je čudná vec [i] 16:50 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Východiskový bod [i] 21:45 Láska je čudná vec [i] 23:35 Východiskový bod [i] 01:00 Americano [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 4/34 [i] 07:00 Rodinné právo II. 23/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 1/11 [i] 09:05 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 2/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 4/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 15/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 16:00 Advokáti 2/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 2/11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 7/18 [i] 20:00 Advokáti 5/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 8/17 [i] 22:00 Strach.com [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 01:10 Largo 4/26 [i] 02:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 19/20 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak věci fungují [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 17 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 28 [i] 10:00 Říční příšery - sumec zabiják [i] 10:55 Smrtelné nebezpečí [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Černé nebe [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Ženy vražedkyně [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 1/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 5/26 [i] 06:25 Roste, kvete, zelená se 6/6 [i] 06:50 U nás na farmě 2/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 21/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrý pták [i] 14:25 Kaleidoskop [i] 14:50 Čarodějův učeň [i] 16:05 Film o filmu Máj [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo malíře Jana Jemelky [i] 17:10 Horákovi 9/13 [i] 18:05 Pan Tau 22/33 [i] 18:35 Na cestě za Zarou z Holandska [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Máj [i] 21:15 EXPOminuty 2010 [i] 21:25 Speciality Václava Moravce [i] 22:10 Zlínské festivalové minuty [i] 22:15 Komisař De Luca 4/4 [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Nárazové vlny 5/6 [i] 01:00 Uvolněte se, prosím [i] 01:45 Evropský manuál [i] 02:00 Úsměvy Karla Šípa [i] 02:40 Štěstí pana kameramana [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Maltézští rytíři [i] 05:50 To nejlepší z klasiky [i] 06:10 J. Válek, H. Vondráčková [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Varšava, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 783/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Čtenářský deník... Josef Formánek: Prsatý muž a zloděj příběhů [i] 09:50 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 21/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Clint Eastwood versus [i] 12:00 Lotři od Zubaté tety [i] 13:00 Záviš a Kunhuta [i] 14:05 Lunochod [i] 15:00 Tahače 2010 - Speed Record [i] 15:10 Tajemné vraky v hlubinách 3/3 [i] 16:05 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 16:10 Mýty a fakta historie: Tajemství [i] 17:00 Kamera na cestách: Až na kraj světa 3/13 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 1/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 2/21 [i] 19:50 Sedm klaunů 20:00 Sladké mámení [i] 21:10 Víkend [i] 21:40 Slunce, voda, vzduch [i] 22:00 Na plovárně s Pavlem Stodůlkou [i] 22:25 Vzkaz Kurta Gebauera [i] 22:45 Voda [i] 00:40 Ladí neladí [i] 01:35 Čétéčko [i] 02:00 Zázraky přírody [i] 03:10 Svět umění: Clint Eastwood versus [i] 04:00 Kamera na cestách: Až na kraj světa 3/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Bolek a Lolek 27 [i] 06:00 Pirátova rodinka 2 [i] 06:25 Baby Looney Tunes 12 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 96 [i] 07:20 Babicovy dobroty [i] 08:05 Koření [i] 09:05 Černá punčocha [i] 10:50 O zvířatech a lidech 9 [i] 11:50 Pátek není svátek [i] 13:30 Velká cena Turecka [i] 16:00 Vteřiny před katastrofou [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 47 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 13 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 12 [i] 23:15 Policejní odznak 12 [i] 00:15 Kriminálka Miami 24 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Zbohatni nebo chcípni [i] 03:15 Střepiny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 51 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 1 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Fresh Prince VI 18 [i] 08:10 Svět ve válce 16 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:50 M*A*S*H 223 [i] 10:25 M*A*S*H 224 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:10 Wolffův revír VIII 13 [i] 14:10 Dva týdny štěstí (čb) [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 6 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:20 Anatomie lži I 13 [i] 22:15 Zátaras [i] 00:15 Příští rok ve stejnou dobu [i] 02:25 Svět 2010 [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:35 Svět ve válce 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Strašiak menom manželstvo [i] 08:00 Súboj vášní 107-108/125 [i] 10:00 Elisa z Rivombrosy I. 1/13 [i] 12:10 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 13:50 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 15:25 Súboj vášní 109-110/125 [i] 17:15 Gossip Girl II. 11-12/25 [i] 19:00 Jesse II. 9-10/20 [i] 20:00 Kráľovná Dolby [i] 21:50 Skutočný príbeh: Vražda na Tienistom vrchu [i] 23:30 Kráľovná Dolby [i] 01:25 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 02:50 V tieni [i] 04:15 Skutočný príbeh: Vražda na Tienistom vrchu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Vévodkyně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 13:45 Cíl Země [i] 15:25 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 17:05 Sklizeň [i] 18:45 Všechny děti potřebují lásku [i] 20:25 Peklo s princeznou [i] 22:15 Podivuhodná srdce [i] 23:50 Ztracený ostrov [i] 01:25 Poslední gang [i] 03:30 Kdo je Cletis Tout? [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 18:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Stolní tenis [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 17 [i] 06:00 Poslední přání [i] 08:00 Bezpečný přístav [i] 10:00 Danielova dcera [i] 12:00 Odvážná holka [i] 14:00 Shania [i] 16:00 Dobrá čarodějka [i] 18:00 Stávka! [i] 20:00 Dobrá manželka 17 [i] 21:00 Dobrá Manželka 18 [i] 22:00 Clara Shellerová II 5 [i] 23:00 Clara Shellerová II 6 [i] 00:00 Tanec na konci léta [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 04:00 Dotek anděla II 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 1 [i] 07:05 Expedice Bhútán 2 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 15 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 16 [i] 09:20 Jamieho vepřové hody [i] 10:20 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2 [i] 11:20 Řím: Vliv a nadvláda 2 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 7 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 8 [i] 13:20 Lidé a místa na Zemi: Egypt - Z Káhiry do El Fayoum 7 [i] 13:35 Léto na chalupě 4 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 54 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 9 [i] 16:30 Mistři švindlu 38 [i] 17:10 Mistři švindlu 3 [i] 17:50 Mistři švindlu 4 [i] 18:30 Nejpřísnější rodiče na světě 4 [i] 19:40 Co nám prospívá 44 [i] 20:15 Co nám prospívá 45 [i] 20:45 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 21:20 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 21:55 Řím: Vliv a nadvláda 3 [i] 23:00 Smrtící válečníci 9 [i] 23:55 Velká čínská zeď 1 [i] 00:55 Nebezpečná sklizeň [i] 02:00 Miliardové katastrofy 3 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 15 [i] 03:25 Vysněná dobrodružství 16 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:10 Katastrofa v Číně: Slzy Sečuánské provincie [i] 06:00 Santa má bráchu [i] 07:55 Před kamerou 22 [i] 08:25 Dítě z Marsu [i] 10:15 Dobyvatelé ztracené archy [i] 12:10 Bellamy [i] 14:00 Dům naruby [i] 15:45 Speed Racer [i] 18:00 Simpsonovi ve filmu [i] 19:30 Před kamerou 23 [i] 20:00 Strážci - Watchmen [i] 22:35 Akta X: Chci uvěřit [i] 00:20 Tropická bouře [i] 02:05 Zalknutí [i] 03:35 Sex 100+1 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 Real Sex 9 [i] 06:00 Malý Dodo [i] 07:15 Všichni opouštějí Brisbane [i] 08:35 Probuzení tmy [i] 10:10 Michael Douglas: Pocta za celoživotní dílo [i] 11:30 Oko bere [i] 13:30 Král Guillaume [i] 14:55 Let's Dance 2 [i] 16:30 Keith