TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Chrisa nemá nikto rád II. 3-4/22 [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto [i] 06:35 Uletení Loonatici II. 4/13 [i] 07:00 Flintstonovci II. 10/25 [i] 07:30 Alf IV. 11-12/24 [i] 08:25 Šaolinský futbal [i] 09:55 Krok za krokom VI. 6-7/24 [i] 10:40 Trójska vojna [i] 12:10 LET´S DANCE [i] 14:45 Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Maska [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:45 Agent v sukni 2 [i] 22:35 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 00:10 Beowulf - vikingská legenda [i] 02:00 Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery [i] 03:20 Trójska vojna [i] 04:45 Chrisa nemá nikto rád II. 5-7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 25/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 46/51 [i] 07:45 Náhradníci II. 14/31 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Chalani [i] 10:10 Show Billa Cosbyho [i] 10:35 Planéta Zem zhora II. [i] 11:35 Motormagazín [i] 12:00 Mini Talent Show [i] 13:15 Malé ženy 1/2 [i] 14:55 Malé ženy 2/2 [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sever proti Juhu II 1/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:50 Voľby 2010 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:00 Eurovision Song Contest Oslo 2010 [i] 00:15 Paríž 2010: Veľká povodeň [i] 01:50 Oheň z neba [i] 03:30 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 03:45 Planéta Zem zhora II. [i] 04:45 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Eurovirtuál [i] 06:15 Traja v sieti [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:30 Kaleidoskop [i] 08:55 Extr@espanol 4/13 [i] 09:20 KGB v Nemecku 2/2 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 TKN [i] 11:40 Heidi 19/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Žartíky [i] 13:10 Duchovia 31/34 [i] 13:40 S Jakubom na rybách 7/20 [i] 14:15 GEN.sk [i] 14:30 Kapura [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:30 Zelená revue [i] 15:45 Pesničkári po rokoch [i] 15:55 Expedícia Líbya - 3.časť [i] 16:25 Magazín Ligy majstrov [i] 16:50 Z tvorby nezávislých producentov [i] 17:10 Najmilší koncert roka [i] 18:10 Večerníček 2/21 [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 8/12 [i] 19:20 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 22:05 Voľby 2010 [i] 22:10 Anjeli strážni Petra Kurhajca [i] 22:40 Medzinárodný ekumenický koncert sakrálnych spevov [i] 00:10 Motormagazín [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 Princezná Sissi [i] 06:30 Káčerovo I. [i] 06:55 Legenda Bigfoot [i] 08:50 Toto sa nerobí [i] 10:45 Dr. Dolittle 3 [i] 13:00 Gladiátori [i] 15:10 Jadro [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Kutyil s.r.o. III. 4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 "Černí baroni" [i] 22:30 "Copak je to za vojáka" [i] 00:15 Gladiátori [i] 02:15 "Černí baroni" [i] 03:55 Črepiny * [i] 04:25 PRVÉ NOVINY 04:40 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Skočiť, či nie?! [i] 06:25 Derrick II. 93 [i] 07:20 "Taková normální rodinka" 3 [i] 08:00 Profesionáli II. 11, 12 [i] 10:00 Muž na radnici 3 [i] 11:10 Vraždy v Midsomeri VIII. 8/8 [i] 13:00 "Taková normální rodinka" 3 [i] 13:55 "Dáma na kolejích" [i] 15:25 Rozsudok [i] 17:45 "Panoptikum Města pražského" 7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh 3, 4 [i] 22:00 Tanec v temnotách [i] 23:55 Profesionáli II. 11, 12 [i] 01:40 Skočiť, či nie?! [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 3/34 [i] 07:00 Rodinné právo II. 22/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 14/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 1/20 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 8/18 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 14/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 8/22 [i] 16:00 Advokáti 1/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 1/11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 19:00 Largo 3/26 [i] 20:00 Advokáti 4/34 [i] 21:00 CSI: New York VI. 14/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 19/20 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 00:10 Californication II. 1/12 [i] 00:45 Californication II. 2/12 [i] 01:20 CSI: New York VI. 14/17 [i] 02:20 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Na ostří pily [i] 09:05 Smrtelné nebezpečí [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Tuning 2008 [i] 15:30 Černé nebe [i] 16:25 Jak věci fungují [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Stěhování obrů 4 [i] 19:10 Srdce stroje [i] 20:05 Tuning 2008 [i] 21:00 Černé nebe [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Černé zlato 1 [i] 23:45 Na ostří pily [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Říční příšery [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Tuning 2008 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 37/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 26/26 [i] 07:15 Dětská hlídka 5/13 [i] 07:40 U nás na farmě 2/26 [i] 07:55 Dobrodružství Charlotty a Henryho [i] 09:15 Ovečka Shaun II 6/40 [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Bílý tesák: Mýtus bílého vlka [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:25 Perličky P z Hovorů H [i] 14:00 Studio Volby 2010 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Ponorka U-571 [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Pád [i] 00:50 13. komnata Jana Buriana [i] 01:20 Pošta pro tebe [i] 02:10 Všechnopárty [i] 02:55 Folklorní magazín [i] 03:15 Na cestě po Almaty [i] 03:45 Za obzorem 20/26 [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:30 Dvacet let galakoncertů pro ED [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Medicína pro 21. století [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 9/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 6/6 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Šil jsem u Kubiše [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XX 2/21 [i] 13:30 Musicblok [i] 14:00 Jistě, pane ministře 1/22 [i] 14:35 Ladí neladí [i] 15:30 Království divočiny: Splešťule tagame [i] 16:00 Po stopách [i] 16:15 Poutní místa 1/17 [i] 16:35 Zasvěcení: Maltézští rytíři [i] 17:05 Úsměvy Karla Šípa [i] 17:45 Toulky s Ladislavem Smoljakem po Jáchymově a Praze za stavovskou rodinou Šliků 6/7 [i] 18:00 Zatopené osudy 6/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 18:55 Divnopis [i] 19:05 Moje rodina VI 1/7 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Svatojánské Navalis 2010 [i] 21:00 Glagolská mše [i] 21:45 Echo Pražského jara 2010 [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Filmopolis [i] 23:25 Pozdní sběr [i] 00:55 Paquito de Rivera 2/2 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:35 Na Kloboučku [i] 03:15 ČT Live - Neřež a Marie Rottrová [i] 04:15 Banánové rybičky [i] 04:40 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Pirátova rodinka 1 [i] 06:10 Bolek a Lolek 26 [i] 06:25 Roary: Závodní auto 41, 42 [i] 06:50 Spongebob v kalhotách 95 [i] 07:20 Vteřiny před katastrofou [i] 08:20 Občanské judo [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:55 Můj obr [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nebe a dudy [i] 14:15 Třetí skoba pro Kocoura [i] 15:45 Modrý blesk [i] 17:45 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 22:00 Hlídač [i] 23:55 Sestřička Betty [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 Zlatíčka [i] 04:05 Zorro: Meč a růže 50 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 51 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 17 [i] 08:15 Chůva k pohledání VI 4 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 221 [i] 10:10 M*A*S*H 222 [i] 10:45 Knight Rider I 15 [i] 11:45 To je vražda, napsala VIII 3 [i] 12:45 Ten kluk je postrach 2 [i] 14:45 Perfektní záskok [i] 17:00 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 5 [i] 20:00 Spojenec [i] 22:45 Rychle a zběsile 2 [i] 01:00 Hooligans [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Loď snov - plavba do Barmy [i] 07:10 Súboj vášní 105-106/125 [i] 09:10 Slávici na ulici [i] 10:10 Chuťovky [i] 11:35 Niekto to rád horúce [i] 13:50 Lovkyňa záhad: Na prvý pohľad [i] 15:20 Súboj vášní 107-108/125 [i] 17:10 Elisa z Rivombrosy I. 1/13 [i] 19:00 Jesse II. 7-8/20 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Ľúbostná rošáda [i] 21:35 Milencova pomsta [i] 23:20 Hannibal [i] 01:35 Lovkyňa záhad: Na prvý pohľad [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová I. 3-4/175 [i] 03:40 V tieni [i] 04:55 Milencova pomsta [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Příběh z Bronxu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:45 Puckoon [i] 15:10 200 Cigaret [i] 16:55 Johanka z Arku 2. [i] 18:35 Líbí se mi co děláš [i] 20:25 Kdo je Cletis Tout? [i] 22:05 Krvavý Valentýn [i] 23:50 Jeskyně smrti [i] 01:30 Muka [i] 03:25 200 Cigaret [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Stolní tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Stolní tenis [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 16 [i] 06:00 Dotek anděla II 17 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges IV 4 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 5 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 6 [i] 10:00 Bláznivá svatba [i] 12:00 Rosnička [i] 14:00 Zamilovaná Grace [i] 16:00 Tanec na konci léta [i] 18:00 Dobrá manželka 15 [i] 19:00 Dobrá manželka 16 [i] 20:00 Clara Shellerová II 5 [i] 21:00 Clara Shellerová II 6 [i] 22:00 Nápadník [i] 00:00 Neklidný [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 03:00 Bláznivá svatba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 5 [i] 07:05 Jetstream 2 [i] 08:05 Nejtěžší práce historie 2 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 30 [i] 10:10 Místo v divočině 2 [i] 11:10 Venku v zimě 7 [i] 11:40 Venku v zimě 8 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 5 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 6 [i] 13:10 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Osady v poušti 3 [i] 13:30 Léto na chalupě 3 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 53 [i] 15:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 9 [i] 16:45 Mistři švindlu 37 [i] 17:20 Mistři švindlu 1 [i] 17:55 Mistři švindlu 2 [i] 18:30 Nejpřísnější rodiče na světě 3 [i] 19:45 Co nám prospívá 42 [i] 20:20 Co nám prospívá 43 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 21:30 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 22:05 Tajemství smrti [i] 23:00 Pod dohledem kamer 2 [i] 00:00 Márnice 22 [i] 00:55 Tenkrát poprvé [i] 01:50 Sexuální revoluce 4 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 13 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 15 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mí přátelé, mé lásky [i] 07:35 V jednom ohni [i] 09:30 Filmy a filmové hvězdy II. 22 [i] 09:55 Pohádky na dobrou noc [i] 11:35 Romulus, můj otec [i] 13:15 Rychle a zběsile: Tokijská jízda [i] 14:55 Doba ledová [i] 16:15 Pochyby [i] 18:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 20:00 Rocker [i] 21:40 Veřejný nepřítel č. 1 [i] 23:35 Veřejný nepřítel č. 1: Epilog [i]