TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Krvavé obrúčky [i] 11:30 Zjavenia 3/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 5/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 4/24 [i] 14:05 Monk IV. 9/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VI. 4/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 V zajatí kódu [i] 23:05 Rukojemníčka [i] 00:50 Inferno [i] 02:20 V zajatí kódu [i] 04:00 Psi na doskách [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 119 [i] 11:30 Sladká Valentína 120 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 171/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 118 [i] 17:25 Sila lásky II. 119 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 3/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:35 ooops!načierno [i] 22:10 Minúty strachu [i] 23:45 Naboso [i] 01:45 Minúty strachu [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 04:00 Sila lásky II. 118 [i] 04:50 Sila lásky II. 119 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:40 Fokus - právo [i] 10:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 11:00 Úžasné premeny prírody 3/6 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Piesne domova [i] 13:25 City Folk 2006 [i] 14:00 Totálne fenomenálne 3/21 [i] 14:15 Totálne fenomenálne 4/21 [i] 14:30 Família [i] 15:00 Večer na tému [i] 16:35 Sociálny zápisník [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 1/21 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 KGB v Nemecku 2/2 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:10 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Slovensko a svet [i] 22:25 Nočný filmový klub 4/12 [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 81 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Vráťte mi moju rodinu! [i] 11:25 Podvodníci 6 [i] 12:25 District 31 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 15 [i] 14:10 Kosti III. 13 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 10, 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 82 [i] 21:15 Dr. Dolittle 3 [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Svedok vraždy [i] 02:00 Vráťte mi moju rodinu! [i] 03:30 Precitnutie v Garden State [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 25 [i] 05:50 Navzdory osudu 33, 34 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 49 [i] 08:00 Smer juh 42, 43 [i] 09:45 Derrick II. 93 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 17 [i] 11:50 M*A*S*H 107, 108 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 25 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 17 [i] 16:10 M*A*S*H 107, 108 [i] 17:10 Láska a pomsta 61, 62 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 7 [i] 21:40 Rozsudok [i] 23:50 Vraždy v Midsomeri VIII. 8/8 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 07:55 Zoom 50/221 [i] 08:00 Advokáti II. 18/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 10:00 Largo 12/26 [i] 10:55 Zoom 50/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 13:00 Advokáti II. 18/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 15:00 Largo 12/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 17:55 Zoom 50/221 [i] 18:00 Advokáti II. 19/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 10/20 [i] 20:00 Largo 13/26 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 23:00 Krevní pouta 13/22 [i] 23:55 Zoom 50/221 [i] 00:00 Pronásledovaný 2/11 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 02:50 Krevní pouta 13/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce 28 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Srdce stroje [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Tuning v Berlíně [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Průmyslový fanatik [i] 20:35 Průmyslový fanatik [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Průmyslový fanatik [i] 02:10 Průmyslový fanatik [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alžbetin dvor 1/6 [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 24/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 13/24 [i] 15:00 Franklin 29/52 [i] 15:25 Dětská hlídka 5/13 [i] 15:50 Návštěva v ZOO [i] 15:55 Ovečka Shaun II 6/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 24/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Místo nahoře 1/13 [i] 20:55 13. komnata Jana Buriana [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication II 2/12 [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 RoboCop [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 McLeodovy dcery VI 24/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 01:55 Mladí v partě 7/12 [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Babylon [i] 03:20 Narodil jsem se fotografem [i] 03:50 Dům plný písniček [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 8/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 18/52 [i] 06:20 Včelka Mája 70/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 21/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Soukromá muzea [i] 08:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 7/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Richardem Bonou [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Když sochy z mostu ožívají [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 21/26 [i] 14:30 13. Česká námořní rallye [i] 14:40 Sportovci světa: Legendární soupeři ve Wimbledonu [i] 15:35 Království divočiny: Splešťule tagame [i] 16:05 Experiment [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Obrázky z Francie 2/3 [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:35 Chcete mě? [i] 17:50 City Folk - Varšava, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 6/6 [i] 20:55 Moje rodina VI 1/7 [i] 21:25 Paquito de Rivera 2/2 [i] 22:10 Bigbít 18/42 [i] 23:15 Mladí v partě 7/12 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Evropané [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:50 Progres hraje s Laurou - Laura hraje s Progresem [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 28 [i] 09:35 Záhadná žena: Nemluvně [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Lenssen & spol. [i] 11:45 Komisař Rex IV 9 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 20 [i] 13:40 Hvězdná brána III 19 [i] 14:35 Kobra 11 6 [i] 15:40 Krok za krokem V 6 [i] 16:05 Vražedná čísla V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 18:30 Ulice 1779, 1780 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Next [i] 21:55 Kořist [i] 23:40 Řez diamantem [i] 01:15 Novashopping 01:35 Stahovák [i] 02:05 Tabu [i] 03:20 Unesený 13 [i] 04:00 Zorro: Meč a růže 49 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 15 [i] 06:55 Frasier V 14 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 3 [i] 08:55 M*A*S*H 220 [i] 09:30 Právo a pořádek V 14 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 2 [i] 11:35 Případ pro Sam II 3 [i] 12:35 M*A*S*H 221 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 12 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 19 [i] 14:35 JAG IV 11 [i] 15:35 Napoleon a Josefína 1/3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 4 [i] 20:00 Julie Lescautová V 4 [i] 22:15 Řetězová reakce [i] 00:30 Klub hrůzy [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Na čem záleží 141 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 74/129 [i] 06:45 Súboj vášní 103-104/125 [i] 08:55 Čaro lásky 34/90 [i] 09:45 Sudkyňa Hatchettová I. 3-4/175 [i] 10:35 Ulica III. 194/259 [i] 11:30 Správna Susan III. 19/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Dr. Oz I. 2/175 [i] 14:05 Rebeli II. 39/225 [i] 14:55 Správna Susan III. 20/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 75/129 [i] 16:10 Súboj vášní 105-106/125 [i] 18:00 Túžba tela 65/143 [i] 19:00 Rebeli II. 40/225 [i] 20:00 Čaro lásky 35/90 [i] 20:50 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 22:35 Niekto to rád horúce [i] 00:45 Ally McBealová I. 1-2/23 [i] 02:10 Sudkyňa Hatchettová I. 1-2/175 [i] 02:50 V tieni [i] 03:25 Túžba tela 65/143 [i] 04:10 Ulica III. 194/259 [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Legenda o slavném návratu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 12:45 Hvězdné dítě [i] 14:30 Život Davida Galea [i] 16:45 Příběh z Bronxu [i] 18:50 Proměna Placida Lakea [i] 20:25 200 Cigaret [i] 22:10 Poslední gang [i] 00:15 Opravdový život [i] 01:55 Hellraiser 2. [i] 03:35 Život Davida Galea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Stolní tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:40 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 15 [i] 06:00 Dotek anděla II 16 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 19 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 12:00 Ochránce II 17 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 8 [i] 16:00 Zamilovaná Grace [i] 18:00 Drzá Jordan IV 20 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 7 [i] 20:00 Ochránce II 18 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 21 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 22 [i] 23:00 Rosnička [i] 01:00 Moc a láska [i] 03:00 Dva muži šli do války [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 4 [i] 06:55 Místa ve Středomoří 20 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 41 [i] 09:05 Buď já nebo pes 32 [i] 09:35 Buď já nebo pes 33 [i] 10:05 Skryté možnosti 65