Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:50 Ukradnutý život: Nemravné video [i] 11:30 Zjavenia 2/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 4/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad IV. 3/24 [i] 14:05 Monk IV. 8/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 3/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 22:55 Turbulencia [i] 00:50 Jaskyňa smrti [i] 02:10 Vyhnaní z pekiel [i] 03:55 Kobra 11 VI. 3/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 117 [i] 11:30 Sladká Valentína 118 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 170/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 116 [i] 17:25 Sila lásky II. 117 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 2/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Chodili sme spolu [i] 21:00 Eurovision Song Contest Oslo 2010 [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Komisár Montalbano 4/4 [i] 01:20 Dempsey a Makepeacová [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:45 Sila lásky II. 116 [i] 04:35 Sila lásky II. 117 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Žartovné rozprávky [i] 08:55 Bola raz jedna opera 2/13 [i] 09:10 Fokus - peniaze [i] 09:55 Maďarský magazín [i] 10:20 Cez Karpaty [i] 10:50 Magická osmička [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Klenotnica [i] 12:55 Muž, ktorý záhadne vybočil [i] 13:20 Skryté svety [i] 13:35 Mama to vie najlepšie [i] 14:05 Pestúni zvierat 7 [i] 14:40 Na tanieri/Teríteken [i] 15:50 Profesionál [i] 16:00 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 13/13 [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 18:55 Totálne fenomenálne 3/21 [i] 19:10 Totálne fenomenálne 4/21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 3/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Chameleón [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 80 [i] 09:35 RANNÉ KINO: L.A. - Okrsok 187 [i] 11:25 Podvodníci 5 [i] 12:25 District 30 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14 [i] 14:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 8, 9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 81 [i] 21:15 Odsúdené II. 21 [i] 22:15 Mafstory sa stretáva s Profesionálmi [i] 23:15 Profesionáli III. 1 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 13 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:15 Komando GSG 9 [i] 03:00 Podvodníci [i] 03:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 24 [i] 05:50 Navzdory osudu 31, 32 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 48 [i] 08:00 Smer juh 40, 41 [i] 09:45 Derrick II. 92 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 16 [i] 11:50 M*A*S*H 105, 106 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 24 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 16 [i] 16:10 M*A*S*H 105, 106 [i] 17:10 Láska a pomsta 59, 60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Pohyblivý terč [i] 22:15 Lampa [i] 00:45 Úplne mimo [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 07:55 Zoom 49/221 [i] 08:00 Advokáti II. 17/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 10:00 Largo 11/26 [i] 10:55 Zoom 49/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 13:00 Advokáti II. 17/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 15:00 Largo 11/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 17:55 Zoom 49/221 [i] 18:00 Advokáti II. 18/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 9/20 [i] 20:00 Largo 12/26 [i] 21:00 Boj o čas II. 3/22 [i] 22:00 Californication II. 5/12 [i] 22:35 Californication II. 6/12 [i] 23:10 Krevní pouta 12/22 [i] 00:05 Zoom 49/221 [i] 00:10 Pronásledovaný 1/11 [i] 01:10 Boj o čas II. 3/22 [i] 02:10 Californication II. 5/12 [i] 02:45 Californication II. 6/12 [i] 03:20 Krevní pouta 12/22 [i] 04:10 Wildfire IV. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce 27 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Extrémní stroje [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce 28 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Tuning v Berlíně [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Srdce stroje [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Ženy vražedkyně [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce 28 [i] 01:40 Srdce stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 64 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velký Jake [i] 10:45 Ypsilonka se baví - tentokrát O lásce . Hrají a zpívají: J. Lábus, . Sobota, [i] 11:35 Chatař [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 23/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 12/24 [i] 14:55 We Are the World - pro Haiti [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 21/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 21/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 21/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 3/13 [i] 20:50 České volby [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 Zvláštní jednotka 1/8 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě IV 15/18 [i] 00:20 McLeodovy dcery VI 23/32 [i] 01:05 Hledání ztraceného času [i] 01:25 Hledám práci [i] 01:50 Rodina a já [i] 02:10 Pod lampióny [i] 02:55 Besídka divadla Sklep [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 17/52 [i] 06:20 Včelka Mája 69/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:25 Anakonda 3/8 [i] 07:40 The Lost Secret 3/11 [i] 07:55 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Cyklisté a chodci 8/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 19/23 [i] 10:35 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Vášeň sběratelská [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:25 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 7/13 [i] 17:25 Holocaust 1/3 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Šil jsem u Kubiše [i] 21:00 Billy lhář [i] 22:40 Historie.cs [i] 23:35 Evropský manuál [i] 23:55 Posezení s Janem Burianem [i] 00:35 Američané v Pchjongjangu [i] 01:30 Q [i] 01:55 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 27 [i] 09:30 Nebezpečná zásilka [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:45 Komisař Rex IV 8 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 19 [i] 13:40 Hvězdná brána III 18 [i] 14:35 Kobra 11 5 [i] 15:35 Krok za krokem V 5 [i] 16:05 Vražedná čísla V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 18:30 Ulice 1777, 1778 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 196 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 21 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 15 minut [i] 01:05 Kriminálka Miami 23 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Vizita 13 [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Unesený 12 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 14 [i] 06:55 Frasier V 13 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 2 [i] 08:55 M*A*S*H 219 [i] 09:30 Právo a pořádek V 13 [i] 10:30 To je vražda, napsala VIII 1 [i] 11:35 Případ pro Sam II 2 [i] 12:35 M*A*S*H 220 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 11 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 18 [i] 14:35 JAG IV 10 [i] 15:35 Hledači mušlí 2/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 3 [i] 20:00 TOP STAR: Rudolf Hrušínský [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 15 [i] 23:25 In America [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 140 [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 73/129 [i] 06:45 Súboj vášní 101-102/125 [i] 08:55 Čaro lásky 33/90 [i] 09:50 Sudkyňa Hatchettová I. 1-2/175 [i] 10:35 Ulica III. 193/259 [i] 11:30 Správna Susan III. 18/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:15 Dr. Oz I. 1/175 [i] 14:05 Rebeli II. 38/225 [i] 14:55 Správna Susan III. 19/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 74/129 [i] 16:10 Súboj vášní 103-104/125 [i] 18:00 Túžba tela 64/143 [i] 19:00 Rebeli II. 39/225 [i] 20:00 Čaro lásky 34/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 83/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 2/23 [i] 23:30 Strašiak menom manželstvo [i] 01:05 Pravá tvár vášne 83/178 [i] 01:45 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 64/143 [i] 03:05 Ulica III. 193/259 [i] 03:50 V tieni [i] 04:35 Strašiak menom manželstvo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fantom opery [i] 14:30 Rudý baron [i] 16:45 Kung Phooey! [i] 18:25 Fixlování [i] 20:25 Život Davida Galea [i] 22:40 Muka [i] 00:35 Špína [i] 02:20 Ztracený ostrov [i] 03:55 Prince a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:40 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 22:45 Atletika [i] 00:15 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 14 [i] 06:00 Dotek anděla II 15 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 18 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 12:00 Ochránce II 16 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 7 [i] 16:00 Po letech [i] 18:00 Drzá Jordan IV 19 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 6 [i] 20:00 Ochránce II 17 [i] 21:00 Neklidný [i] 23:00 Detektiv Monroe [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 02:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 03:00 Moc a láska