TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Slepá dôvera [i] 11:20 Zjavenia 1/6 [i] 12:15 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 3/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad IV. 2/24 [i] 14:00 Monk IV. 7/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VI. 2/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 21/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Vyjednávač [i] 00:25 Za hranicou zákona [i] 02:05 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 7-8/13 [i] 03:25 Kobra 11 VI. 2/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 115 [i] 11:25 Sladká Valentína 116 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 169/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Voľby 2010 [i] 16:35 Sila lásky II. 114 [i] 17:20 Sila lásky II. 115 [i] 18:10 Voľby 2010 [i] 18:15 Dr.House V. 1/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:02 Voľby 2010 [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dievčatá z Jersey [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 15/22 [i] 22:55 Genesis: Zrodenie vraha 16/22 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová [i] 01:25 Genesis: Zrodenie vraha 15/22 [i] 02:20 Genesis: Zrodenie vraha 16/22 [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:40 Sila lásky II. 114 [i] 04:30 Sila lásky II. 115 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 09:00 Bola raz jedna opera 1/13 [i] 09:10 Fokus - zdravie [i] 09:55 Národnostný magazín [i] 10:20 Eurovirtuál [i] 10:35 Cez Karpaty [i] 11:05 Zdravie v Európe 8/8 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Klenotnica [i] 13:25 Môj dom, môj hrad [i] 14:05 Na ceste [i] 14:30 Elixír [i] 15:05 5 minút po dvanástej - Som gay, som lesbička [i] 16:05 Spektrum vedy 6/20 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 12/13 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Pestúni zvierat 7 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Magická osmička [i] 21:05 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Voľby 2010 [i] 22:00 Na tanieri/Teríteken [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV "N" [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy a komentáre [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 79 [i] 09:35 RANNÉ KINO: Nevesta na dobierku [i] 11:25 Podvodníci 4 [i] 12:25 District 29 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 13 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 22/22 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 6, 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 80 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 22:15 Kosti III. 13 [i] 23:15 Dexter 1/24 [i] 00:15 Penthouse [i] 02:00 Podvodníci [i] 02:50 Dexter [i] 03:40 Chameleón [i] 04:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 23 [i] 05:50 Navzdory osudu 29, 30 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 47 [i] 08:00 Smer juh 38, 39 [i] 09:45 Derrick II. 91 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 15 [i] 11:50 M*A*S*H 103, 104 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 23 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 15 [i] 16:10 M*A*S*H 103, 104 [i] 17:10 Láska a pomsta 57, 58 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 7 [i] 21:40 M*A*S*H 56, 57, 58, 59 [i] 23:40 Mafstory [i] 00:25 Črepiny [i] 00:55 Chlapci a chlapi [i] 01:50 Autosalón [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 07:55 Zoom 49/221 [i] 08:00 Advokáti II. 16/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 10:00 Largo 10/26 [i] 10:55 Zoom 49/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 13:00 Advokáti II. 16/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 15:00 Largo 10/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 17:55 Zoom 49/221 [i] 18:00 Advokáti II. 17/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 20:00 Largo 11/26 [i] 21:00 CSI: New York VI. 14/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 8/17 [i] 23:00 Krevní pouta 11/22 [i] 23:55 Zoom 49/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 01:00 CSI: New York VI. 14/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 02:50 Krevní pouta 11/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce 26 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Impozantní lodě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce 27 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Extrémní stroje [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Dráha tornád [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce 27 [i] 01:40 Extrémní stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 63 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dům plný písniček [i] 09:40 Kabaret U dobré pohody [i] 11:05 Toulky krajem [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 22/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 11/24 [i] 15:00 We Are the World - pro Haiti [i] 15:10 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 9/10 [i] 15:20 Malé velké hry a události 6/10 [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 21/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mladečská jeskyně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:55 Bratrstvo neohrožených 2/10 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Amerika [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Sex ve městě IV 14/18 [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 22/32 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 21/42 [i] 02:00 Evropský manuál [i] 02:20 Salvador Dalí: Kristus sv. Jana z Kříže [i] 03:10 Úplně osobní [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 16/52 [i] 06:20 Včelka Mája 68/104 [i] 06:45 Pat a Mat 21/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 1/13 [i] 07:50 Výtvarnické konfese [i] 08:20 Stop [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Československý filmový týdeník 782/2379 [i] 10:05 Tajemství mrtvých mužů 13/13 [i] 10:55 Svět zázraků: Zajatci minulosti 1/3 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je detektivka 1/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:15 Letadlová loď Enterprise: Den "D" v Pacifiku [i] 16:10 Cyklisté a chodci 8/13 [i] 16:25 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 9/10 [i] 16:50 Diagnóza [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Televizní klub neslyšících [i] 19:30 Anakonda 3/8 [i] 19:45 The Lost Secret 3/11 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Odtržené děti 1/2 [i] 22:05 Echo Pražského jara 2010 [i] 22:20 Dokumentární klub: Američané v [i] 23:15 Polibek zimy [i] 00:35 Řecká legenda [i] 01:35 Krásný ztráty [i] 02:10 Euroturistika [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 26 [i] 09:35 Na prahu noci [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex IV 7 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 18 [i] 13:40 Hvězdná brána III 17 [i] 14:35 Kobra 11 4 [i] 15:35 Krok za krokem V 4 [i] 16:05 Vražedná čísla V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 18:30 Ulice 1775, 1776 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 21 [i] 21:10 Dr. House VI 4 [i] 22:05 Vizita 13 [i] 22:45 Mlčení jehňátek [i] 01:05 Kriminálka Miami 22 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Mr.GS [i] 02:40 Tabu [i] 03:35 Unesený 11 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 47 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 13 [i] 06:55 Frasier V 12 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 1 [i] 08:55 M*A*S*H 218 [i] 09:30 Právo a pořádek V 12 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 22 [i] 11:35 Případ pro Sam II 1 [i] 12:35 M*A*S*H 219 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 10 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 17 [i] 14:35 JAG IV 9 [i] 15:35 Hledači mušlí 1/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 2 [i] 20:00 Přešlapy II 12 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí II 20 [i] 23:25 Žralok II 1 [i] 00:25 Hledá se táta a máma [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 139 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naučím ťa milovať 72/129 [i] 06:50 Súboj vášní 99-100/125 [i] 09:00 Čaro lásky 32/90 [i] 09:50 Viktória 171/171 [i] 10:40 Ulica III. 192/259 [i] 11:30 Správna Susan III. 17/23 [i] 12:00 L.O.V.E. [i] 13:15 Rebeli II. 37/225 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 191/351 [i] 15:00 Správna Susan III. 18/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 73/129 [i] 16:15 Súboj vášní 101-102/125 [i] 18:05 Túžba tela 63/143 [i] 19:00 Rebeli II. 38/225 [i] 20:00 Čaro lásky 33/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 82/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Ally McBealová I. 1/23 [i] 23:30 Skúška vernosti [i] 01:15 Pravá tvár vášne 82/178 [i] 01:55 V tieni [i] 02:35 Túžba tela 63/143 [i] 03:15 112 [i] 03:50 V tieni [i] 04:25 Skúška vernosti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Líbí se mi co děláš [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nejlepší přítelkyně [i] 13:45 Johanka z Arku 1. [i] 15:25 Sklizeň [i] 17:05 Převtělená [i] 18:40 Tři muži a nemluvně [i] 20:25 Vévodkyně [i] 22:20 Hellraiser 2. [i] 00:05 Prsten smrti [i] 01:40 Jeskyně smrti [i] 03:20 Tři muži a nemluvně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:40 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 All sports [i] 21:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Plachtění [i] 23:20 Plachtění [i] 23:30 Maraton [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 14 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 17 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 12:00 Ochránce II 15 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 6 [i] 16:00 Svatební mrákoty