TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Nevzdám sa ťa! [i] 11:15 Sandokan 6/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 2/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad IV. 1/24 [i] 14:10 Monk IV. 6/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VI. 1/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Paľba [i] 22:30 Spolubývajúca 2: Psycho [i] 00:10 Na konci s dychom [i] 02:00 Impulz [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 18/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:45 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 113 [i] 11:25 Sladká Valentína 114 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 168/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 112 [i] 17:25 Sila lásky II. 113 [i] 18:15 Dr.House IV. 16/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Super Senzi Senzus [i] 21:00 Eurovision Song Contest Oslo 2010 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 19/22 [i] 23:50 Dempsey a Makepeacová [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová [i] 01:25 Buddy Faro [i] 02:10 Lož má ploché nohy [i] 03:35 Náučné putovanie [i] 03:45 Sila lásky II. 112 [i] 04:35 Sila lásky II. 113 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 4/9 [i] 09:00 Deti hudobníci 10/10 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:10 Zdravíčko, pán doktor - Keď príroda škodí (Peľové alergie) [i] 10:40 Cez Karpaty [i] 11:15 Príbeh Baracka Obamu [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Piesne domova [i] 13:25 Tempo [i] 13:40 VAT [i] 14:10 Cesty nádeje [i] 14:40 Hlava XXI [i] 15:10 Pesničky z Repete [i] 15:45 Dvaja muži z Terchovej [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 11/13 [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zdravie v Európe 8/8 [i] 21:00 Spektrum vedy 6/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Samson [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 78 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Výhra [i] 11:25 Podvodníci 3 [i] 12:25 District 28 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 12 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 21 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 4, 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 79 [i] 21:15 Odsúdené II. 20 [i] 22:15 Profesionáli sa stretávajú s Mafstory [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 12 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:10 Komando GSG 9 [i] 02:50 Podvodníci [i] 03:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:20 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 22 [i] 05:50 Navzdory osudu 27, 28 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 46 [i] 08:00 Smer juh 36, 37 [i] 09:45 Derrick II. 90 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 14 [i] 11:50 M*A*S*H 101, 102 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 22 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 14 [i] 16:10 M*A*S*H 101, 102 [i] 17:10 Láska a pomsta 55, 56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 22:30 Bozk vdovy [i] 00:25 Osceola: Pravá ruka spravodlivosti [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 07:55 Zoom 48/221 [i] 08:00 Advokáti II. 15/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 10:00 Largo 9/26 [i] 10:55 Zoom 48/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 13:00 Advokáti II. 15/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 15:00 Largo 9/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 17:55 Zoom 48/221 [i] 18:00 Advokáti II. 16/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 20:00 Largo 10/26 [i] 21:00 Změna je život 8/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 23:00 Krevní pouta 10/22 [i] 23:55 Zoom 48/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 01:00 Změna je život 8/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 02:50 Krevní pouta 10/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Stěhování obrů 4 [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 26 [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 62 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Farmářova dcera [i] 10:35 Párty s Orchestrem Gustava Broma [i] 11:40 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci [i] 15:30 Věda je detektivka 1/26 [i] 15:55 Pomáhejme si [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 21/28 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kruštík bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 19/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 21/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Hrdost a vášeň 2/2 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Sex ve městě IV 13/18 [i] 00:05 Rajské zahrady [i] 00:25 Chcete mě? [i] 00:40 Vltava v obrazech 69/86 [i] 01:00 Terra musica 01:30 Crescendo [i] 02:15 JOO! To je cirkus [i] 02:45 Pohádka z kamene [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 15/52 [i] 06:20 Včelka Mája 67/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 24/40 [i] 07:35 Telling Tales 1/10 [i] 07:40 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 8/10 [i] 07:50 Malé velké hry a události 5/10 [i] 08:10 Po stopách [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Holandská zpívající atrakce [i] 10:45 U nás v Evropě [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 69/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Zajatci minulosti 1/3 [i] 16:05 Salvador Dalí: Kristus sv. Jana z Kříže [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 1/13 [i] 20:00 Čínská čtvrť [i] 22:10 Když sochy z mostu ožívají [i] 22:40 Kontexty [i] 23:35 Q [i] 00:05 Ghetto [i] 01:50 Kulturní magacín na cestu vzhůru [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 25 [i] 09:35 Komisař Rex IV 5 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex IV 6 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 17 [i] 13:40 Hvězdná brána III 16 [i] 14:35 Kobra 11 3 [i] 15:40 Krok za krokem V 3 [i] 16:05 Vražedná čísla V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 18:30 Ulice 1773, 1774 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 195 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 17 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 20 [i] 23:45 Turbulence [i] 01:30 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 46 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 12 [i] 06:55 Frasier V 11 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 22 [i] 09:15 M*A*S*H 217 [i] 09:45 Právo a pořádek V 11 [i] 10:45 To je vražda, napsala VII 21 [i] 11:45 Případ pro Sam I 22 [i] 12:45 M*A*S*H 218 [i] 13:15 Deník zasloužilé matky IV 9 [i] 13:45 Zoufalé manželky III 16 [i] 14:40 JAG IV 8 [i] 15:40 Návrat domů 2/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání VI 1 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Profesionálky 3 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 15 [i] 00:25 Wolffův revír I 16 [i] 01:25 Návrat domů 1/2 [i] 02:55 Návrat domů 2/2 [i] 04:30 Na čem záleží 138 [i] 04:55 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 71/129 [i] 06:40 Súboj vášní 97-98/125 [i] 08:50 Čaro lásky 31/90 [i] 09:40 Viktória 170/171 [i] 10:30 Ulica III. 191/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 16/23 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 36/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 190/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 17/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 72/129 [i] 16:10 Súboj vášní 99-100/125 [i] 18:00 Túžba tela 62/143 [i] 19:00 Rebeli II. 37/225 [i] 20:00 Čaro lásky 32/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 81/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Viktória 171/171 [i] 23:35 Pod tlakom [i] 01:05 Pravá tvár vášne 81/178 [i] 01:45 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 62/143 [i] 03:10 Júlia - Cesty za šťastím 190/351 [i] 03:55 V tieni [i] 04:30 Pod tlakom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Poslední obrněný vlak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rain [i] 13:45 Zelený oblak [i] 15:25 Líbí se mi co děláš [i] 17:15 Stormbreaker [i] 18:50 Kung Phooey! [i] 20:25 Převtělená [i] 22:05 Ztracený ostrov [i] 23:40 Past [i] 01:15 Opravdový život [i] 03:00 Labyrint Iží [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:25 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:40 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Box