TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Hriechy minulosti [i] 11:10 Sandokan 5/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje III. 1/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 23/23 [i] 14:05 Monk IV. 5/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 V. 18/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 12/16 [i] 21:15 Mentalista I. 15/23 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Boeing 747 v ohrození [i] 01:15 Muž pod paľbou [i] 02:50 Kobra 11 V. 18/18 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 17/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:45 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 111 [i] 11:25 Sladká Valentína 112 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 167/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 110 [i] 17:25 Sila lásky II. 111 [i] 18:15 Dr.House IV. 15/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zlodejka a generál [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Anna Lee 1/6 [i] 00:00 Život po živote II 6/8 [i] 00:50 Dempsey a Makepeacová [i] 01:35 Zlodejka a generál [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šarköziová [i] 03:40 Náučné putovanie [i] 03:45 Sila lásky II. 110 [i] 04:35 Sila lásky II. 111 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Profesionál [i] 06:15 Polícia [i] 06:25 Energetika [i] 06:40 Tempo [i] 06:50 Sociálny zápisník [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 09:20 Fokus - rodina [i] 10:05 Cesty nádeje [i] 10:30 Cez Karpaty [i] 11:00 Slovensko pre začiatočníkov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Trinásť výprav za krásami a bohatstvom Slovenska [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 Japonská mozaika II 5/9 [i] 13:45 Umenie 2010 [i] 14:10 Na doskách [i] 14:40 Formát A5 [i] 14:55 Športový dokument [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 10/13 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 18/26 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Príbeh Baracka Obamu [i] 21:00 Hlava XXI [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:05 Persepolis [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Autosalón [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 77 [i] 09:20 Stratené duše IV. 19,20 [i] 11:10 Kráľovstvo nebeské [i] 15:00 Simpsonovci XV. 2, 3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 78 [i] 21:15 Aféry - Tajná pijanka - NOVÉ ČASTI [i] 22:15 Výhra [i] 00:30 Predátor 2 [i] 02:35 Stratený [i] 04:30 Temnota [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 21 [i] 05:50 Navzdory osudu 25, 26 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 45 [i] 08:00 Smer juh 34, 35 [i] 09:45 Derrick II. 89 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 13 [i] 11:50 M*A*S*H 99, 100 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 21 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 13 [i] 16:10 M*A*S*H 99, 100 [i] 17:10 Láska a pomsta 53, 54 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 "Den pro mou lásku" [i] 22:15 Podfuk [i] 23:50 "Den pro mou lásku" [i] 01:20 Posledný svedok [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Změna je život 1/13 [i] 07:00 Změna je život 2/13 [i] 07:55 Zoom 48/221 [i] 08:00 Změna je život 3/13 [i] 09:00 Změna je život 4/13 [i] 10:00 Změna je život 5/13 [i] 10:55 Zoom 48/221 [i] 11:00 Změna je život 6/13 [i] 12:00 Změna je život 7/13 [i] 13:00 Dr. House V. 17/24 [i] 14:00 Dr. House V. 18/24 [i] 15:00 Dr. House V. 19/24 [i] 16:00 Dr. House V. 20/24 [i] 17:00 Dr. House V. 21/24 [i] 17:55 Zoom 48/221 [i] 18:00 Dr. House V. 22/24 [i] 19:00 Dr. House V. 23/24 [i] 20:00 Dr. House V. 24/24 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 19/20 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 8/18 [i] 23:00 Krevní pouta 9/22 [i] 23:55 Zoom 48/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 19/20 [i] 02:00 Lost - Ztraceni VI. 8/18 [i] 02:50 Krevní pouta 9/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce 24 [i] 07:45 Nutné k přežití - Pilot [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak věci fungují [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Průmyslový fanatik [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Opravdu velké věci 6 [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Stěhování obrů 4 [i] 21:00 Na ostří pily [i] 21:55 Černé zlato 1 [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 37/78 [i] 08:55 Návštěva v ZOO [i] 09:00 Konečně sami [i] 10:25 Příště u Vás z Purkarce [i] 11:00 Pán Sipánu [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 21/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ještěrka zední [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 7/13 [i] 20:50 Na cestě po Almaty [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Hájili jsme hrad [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:20 Californication II 1/12 [i] 00:50 Rajské zahrady [i] 01:10 Kaleidoskop [i] 01:35 Náš venkov [i] 01:55 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 02:00 Člověče, kdo jsi? [i] 02:20 Mapa, zrcadlo doby [i] 02:50 Svět, kde se žebrá [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Světla na cestách [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 14/52 [i] 06:35 Včelka Mája 66/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Obrázky z Francie 1/3 [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Sedmikrásky Josefa Kainara [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Vesmírná odysea Alexeje Leonova [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 24/40 [i] 13:45 Telling Tales 1/10 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:10 Zachraňte zvířátka [i] 15:35 Tajemné vraky v hlubinách 2/3 [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 17:10 Není nad Jimmyho [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Tajemství mrtvých mužů 13/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Zlaté tele 1/8 [i] 22:05 Šupiny z AniFestu [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Echo Pražského jara 2010 [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Film point [i] 00:00 Bigbít 17/42 [i] 01:05 Nikdy nebude konec [i] 01:35 Knižní svět [i] 01:50 Čtenářský deník... Josef Holcman: Cena facky [i] 02:00 Základy [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 24 [i] 09:35 Komisař Rex IV 3 [i] 10:35 Komisař Rex IV 4 [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 16 [i] 13:45 Hvězdná brána III 15 [i] 14:40 Kobra 11 2 [i] 15:40 Krok za krokem V 2 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 18:30 Ulice 1771, 1772 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 12 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Mentalista II 3 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VI 2 [i] 23:35 Poker After Dark [i] 00:20 Zátoka vášní 12, 13 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Áčko [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 11 [i] 06:55 Frasier V 10 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 20 [i] 08:55 M*A*S*H 216 [i] 09:30 Právo a pořádek V 10 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 20 [i] 11:35 Případ pro Sam I 21 [i] 12:35 M*A*S*H 217 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 8 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 15 [i] 14:35 JAG IV 7 [i] 15:35 Návrat domů 1/2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 21 [i] 20:00 Zázraky života 10 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 19 [i] 23:20 Myšlenky zločince III 14 [i] 00:20 Wolffův revír I 15 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 137 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skutočný príbeh: Raz zabiť [i] 06:30 Naučím ťa milovať 70/129 [i] 07:15 Súboj vášní 95-96/125 [i] 09:00 Čaro lásky 30/90 [i] 10:15 Ulica III. 190/259 [i] 11:10 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 13:10 Rebeli II. 35/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 189/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 16/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 71/129 [i] 16:10 Súboj vášní 97-98/125 [i] 18:00 Túžba tela 61/143 [i] 19:00 Rebeli II. 36/225 [i] 20:00 Čaro lásky 31/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 80/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Viktória 170/171 [i] 23:35 Rodinné tajomstvo [i] 01:20 Pravá tvár vášne 80/178 [i] 02:05 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 61/143 [i] 03:05 112 [i] 03:30 V tieni [i] 04:05 Rodinné tajomstvo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Labyrint Iží [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:40 Hvězdné dítě [i] 15:25 Proměna Placida Lakea [i] 17:00 Míč a řetěz [i] 18:40 Lidi, co znám [i] 20:25 Rudý baron [i] 22:40 Jeskyně smrti [i] 00:20 Hellraiser [i] 02:00 Špína [i] 03:45 Lidi, co znám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:40 All sports [i] 22:45 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 13 [i] 06:00 Život v divočině 1 [i] 07:00 Život v divočině 2 [i] 08:00 Život v divočině 3 [i] 09:00 Život v divočině 4 [i] 10:00 Život v divočině 5 [i] 11:00 Život v divočině 6 [i] 12:00 Život v divočině 7 [i] 13:00 Život v divočině 8 [i] 14:00 Život v divočině 9 [i] 15:00 Život v divočině 10 [i] 16:00 Život v divočině 11 [i] 17:00 Život v divočině 12 [i] 18:00 Život v divočině 13 [i] 19:00 Rtěnka [i] 21:00 Clara Shellerová II 5 [i] 22:00 Clara Shellerová II 6 [i] 23:00 Než řekneš ano [i] 01:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 03:00 Jack [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 53 [i] 06:00 Příběh o Indii 6 [i] 07:05 Místa ve Středomoří 16 [i] 08:15 Zvířecí rekordmani 37 [i] 09:15 Buď já nebo pes 24 [i] 09:45 Buď já nebo pes 25 [i] 10:15 Skryté možnosti 57 [i] 10:40 Skryté možnosti 58 [i] 11:10 Zelené nápady pro modrou planetu 9 [i] 11:40 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 12:10 Dítě naší doby 15 [i] 13:20 Impéria 10 [i] 14:20 Králové a královny 8 [i] 14:50 Do muzea zadním vchodem 8 [i] 15:25 Obchodník s delfíny [i] 16:15 Buď já nebo pes 26 [i] 16:45 Buď já nebo pes 27 [i] 17:15 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 17:45 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 38 [i] 19:15 Znovuobjevitelé 1 [i] 19:45 Znovuobjevitelé 2 [i] 20:15 Když se Země zatřese 3 [i] 21:10 Venku v zimě 6 [i] 21:40 Piráti silnic 6 [i] 22:10 Smrtící válečníci 1 [i] 23:05 Anatomie přírodní katastrofy 3 [i] 00:05