TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Chrisa nemá nikto rád II. 1-2/22 [i] 05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto [i] 06:30 Uletení Loonatici II. 3/13 [i] 06:50 Náš priateľ Frank [i] 08:30 McCinseyho ostrov [i] 10:05 Krok za krokom VI. 4-5/24 [i] 10:55 Chuck II. 6-7/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Návrat do Modrej lagúny [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Vášnivý tanec [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:40 Partička [i] 23:20 LET´S DANCE - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:45 Eleventh Hour - nulová šanca 12/18 [i] 00:30 Osudový dotyk [i] 02:00 Zachovať si tvár [i] 03:30 Zem Apačov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Motormagazín [i] 05:20 Správy STV [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 24/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 45/51 [i] 07:35 Náhradníci II. 13/31 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 O krásnej strige [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Hra na telo [i] 15:30 Eurovision Song Contest 2010 - magazín [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hokej MS 2010 [i] 23:35 Highlander - Zdroj [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot [i] 02:00 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 S Jakubom na rybách 6/20 [i] 05:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:55 Test magazín [i] 06:05 Enviro [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Národnostné správy [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:15 Kapura [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:10 Zelená revue [i] 09:30 Sv.omša na slávnosť Zoslania sv. Ducha - Turíce [i] 11:20 Československý filmový týždenník [i] 11:25 Noc v archíve [i] 12:30 Ametystový kvet [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Slovo [i] 13:45 Família [i] 14:20 Envirofilm 2010 [i] 15:10 Spomíname na Ivana Krajíčka [i] 16:50 Tiene v raji 1/2 [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 9/13 [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 5/9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Moja naj kniha [i] 21:35 Umenie 2010 [i] 22:05 Na doskách [i] 22:30 Pozvánka do divadla [i] 00:30 Slovo [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Poltón [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 12 podmienok dedičstva [i] 07:45 Dokonalé manželstvo [i] 09:45 Profesionáli IV. 11 [i] 10:50 Stratené duše IV. 19,20 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Autosalón [i] 14:10 Posadnutá láskou [i] 16:00 Kde si? [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kráľovstvo nebeské [i] 00:25 J.C. VAN DAMME: Legionár [i] 02:20 Zlosť [i] 03:55 Kde si? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Drsná Planina [i] 07:20 Profesionáli II. 9,10 [i] 09:10 Muž na radnici 2 [i] 10:15 Julie Lescautová IV. 4 [i] 12:00 Májová výhra [i] 13:00 Sever a Juh 1,2/12 [i] 14:55 Cena za vášeň [i] 16:50 Superpolicajt [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Útek pred pravdou [i] 21:50 Cena za vášeň [i] 23:50 Útek pred pravdou [i] 01:20 Búrka [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 2/34 [i] 07:00 Rodinné právo II. 21/24 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 20/21 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 3/15 [i] 13:00 Dr. House V. 9/24 [i] 14:00 Dr. House V. 10/24 [i] 15:00 Dr. House V. 11/24 [i] 16:00 Dr. House V. 12/24 [i] 17:00 Dr. House V. 13/24 [i] 18:00 Dr. House V. 14/24 [i] 19:00 Dr. House V. 15/24 [i] 20:00 Dr. House V. 16/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 7/17 [i] 22:00 Velmi nebezpečné známosti [i] 23:55 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 01:00 Largo 3/26 [i] 01:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/20 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 63 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Smrtelné nebezpečí [i] 11:50 Nutné k přežití [i] 12:45 Nutné k přežití [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Černé nebe [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Ženy vražedkyně [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sáháré [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 4/26 [i] 06:25 Roste, kvete, zelená se 5/6 [i] 06:50 U nás na farmě 1/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 20/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 14:15 Film o filmu Kuky se vrací [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Konečně sami [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo evangelického faráře Pavla Klineckého [i] 17:10 Horákovi 8/13 [i] 18:05 Pan Tau 21/33 [i] 18:35 Na cestě za Aluou z Almaty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Swingtime [i] 21:35 EXPOminuty 2010 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Komisař De Luca 3/4 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Nárazové vlny 4/6 [i] 01:10 Uvolněte se, prosím [i] 01:55 Evropský manuál [i] 02:15 Úsměvy Jiřího Korna [i] 02:50 Divnopis [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Congregatio Jesu [i] 05:50 Dašek & Růžička [i] 06:50 Správy STV 07:15 Romové v Evropě 9/9 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 782/2379 [i] 08:50 Čtenářský deník... Josef Holcman: Cena facky [i] 09:00 Knižní svět [i] 09:20 Deset století architektury [i] 09:40 Za obzorem 20/26 [i] 10:00 Svatodušní bohoslužba [i] 11:15 Chcete je? [i] 11:20 Svět umění: Rabování v Jemenu [i] 12:15 Manon Lescaut [i] 14:10 Vesmírná odysea Alexeje Leonova [i] 15:05 Tajemné vraky v hlubinách 2/3 [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:50 Film 2010 [i] 19:20 Moje rodina 2/2 [i] 19:45 Simpsonovi XX 1/21 [i] 20:15 MS v hokeji 2010 Německo [i] 23:15 Šupiny z AniFestu [i] 23:20 Nikdo nesmí chybět [i] 01:05 Čétéčko [i] 01:25 Trapasy [i] 02:35 Roy Hargrove Quintet 03:35 Po stopách Gándhího [i] 04:30 Istrijské variace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Dobrodružství Antje a jejích přátel 26 [i] 05:55 Bolek a Lolek 25 [i] 06:10 Admirál Bublina útočí 26 [i] 06:35 Baby Looney Tunes 11 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 94 [i] 07:30 Babicovy dobroty [i] 08:10 Koření [i] 09:15 Čas pracuje pro vraha [i] 11:00 O zvířatech a lidech 8 [i] 11:55 Moto 2 - VC Francie [i] 13:40 Setkání v červenci [i] 15:15 Zákon přitažlivosti [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 46 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 12 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:25 Zvíře 11 [i] 23:20 Policejní odznak 11 [i] 00:15 Kriminálka Miami 21 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Drákulův polibek [i] 02:55 Střepiny [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 50 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 16 [i] 08:15 Svět ve válce 15 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 215 [i] 10:25 M*A*S*H 216 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:10 Wolffův revír VIII 12 [i] 14:10 Holka nebo kluk [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 20 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 12 [i] 23:20 Lovec žen [i] 01:15 Svět 2010 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Svět ve válce 15 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 06:25 Osudný flirt [i] 07:55 Súboj vášní 93-94/125 [i] 09:55 Slávici na ulici [i] 10:55 Chuťovky [i] 12:20 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 13:55 Lovkyňa záhad: Zmierenie [i] 15:25 Súboj vášní 95-96/125 [i] 17:15 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 10/25 [i] 19:00 Jesse II. 5-6/20 [i] 20:00 Majestic [i] 22:45 Skutočný príbeh: Raz zabiť [i] 00:30 Majestic [i] 03:10 Lovkyňa záhad: Zmierenie [i] 04:30 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Zítra nehrajeme! [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pik a Amadeus [i] 13:35 Nejlepší přítelkyně [i] 15:15 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 16:55 Tři muži a nemluvně [i] 18:45 Rain [i] 20:25 Prince a já: Královské líbánky [i] 22:05 Opravdový život [i] 23:40 Básník [i] 01:15 Prsten smrti [i] 02:45 Rain [i] 04:25 Pik a Amadeus [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:40 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Tenis [i] 22:45 Box [i] 23:30 Cyklistika [i] 23:35 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 12 [i] 06:00 Drzá Jordan III 12 [i] 07:00 Drzá Jordan III 13 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges IV 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 3 [i] 10:00 Rtěnka [i] 12:00 Bláznivá svatba [i] 14:00 Detektiv Monroe [i] 16:00 Zrádný prsten [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 19 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 20 [i] 20:00 Dobrá manželka 15 [i] 21:00 Dobrá manželka 16 [i] 22:00 Clara Shellerová II 3 [i] 23:00 Clara Shellerová II 4 [i] 00:00 Bláznivá svatba [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 04:00 Drzá Jordan III 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Most přes Golden Gate [i] 07:05 Aljaška v pohybu [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 13 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 14 [i] 09:20 Jamieho drůbeží hostina [i] 10:25 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1 [i] 11:25 Řím: Vliv a nadvláda 1 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 5 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 6 [i] 13:20 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Osady v poušti 3 [i] 13:35 Léto na chalupě 3 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 53 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 8 [i] 16:30 Mistři švindlu 37 [i] 17:10 Mistři švindlu 1 [i] 17:50 Mistři švindlu 2 [i] 18:30 Nejpřísnější rodiče na světě 3 [i] 19:45 Co nám prospívá 42 [i] 20:15 Co nám prospívá 43 [i] 20:45 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 21:20 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 21:55 Řím: Vliv a nadvláda 2 [i] 23:00 Smrtící válečníci 8 [i] 23:55 Tajemství Zakázaného města 2 [i] 00:50 Automobilové bomby 2 [i] 01:50 Miliardové katastrofy 2 [i] 02:50 Vysněná dobrodružství 13 [i] 03:25 Vysněná dobrodružství 14 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kit Kittredge: Odvážná novinářka [i] 07:35 Den nezávislosti [i] 10:00 Hotel pro psy [i] 11:40 Poslední cesta [i] 13:00 Úhel pohledu [i] 14:30 Alvin a Chipmunkové [i] 16:00 Maraton lásky [i] 17:40 Dostaňte agenta Smarta [i] 19:30 Před kamerou 22 [i] 20:00 Sedm životů [i] 22:00 Nebe, Peklo [i] 23:35 The Pacific 10 [i] 00:35 Na stojáka 76 [i] 01:10 Konspirace v El Escorial [i] 03:20 Projekt Alzheimer: Zázraky vědy (1. část) [i] 04:15 Zákony Brooklynu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 Tudorovci III. 7 [i] 06:00 Saawariya [i] 08:15 Bacha na balóny [i] 09:40 Před kamerou 21 [i] 10:05 Zlatý kompas [i] 11:55 Roh hojnosti [i] 13:35 Starší syn