TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:45 Superpes Krypto [i] 06:10 Uletení Loonatici II. 2/13 [i] 06:30 Flintstonovci II. 9/25 [i] 07:00 2gether [i] 08:30 Alf IV. 9-10/24 [i] 09:30 Dobrodružstvo v Arizone [i] 11:20 Krok za krokom VI. 2-3/24 [i] 12:05 LET´S DANCE [i] 14:55 Ukradnutý raj [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 P. S. Milujem ťa [i] 23:00 Osamelý pomstiteľ [i] 01:05 Na vlastnú päsť [i] 02:50 Osamelý pomstiteľ [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Náučné putovanie [i] 05:10 Slovensko dnes [i] 05:20 Správy STV [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 23/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 44/51 [i] 07:45 Náhradníci II. 12/31 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:15 Čarbanice [i] 10:45 Planéta Zem zhora II. [i] 11:30 Motormagazín [i] 11:50 Mini Talent Show [i] 13:15 Eurovision Song Contest 2010 - magazín [i] 13:50 Hokej MS 2010 [i] 16:40 Sever proti Juhu I 12/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Dlhá rozlúčka [i] 22:50 Cena a smrť [i] 00:30 Epicentrum [i] 02:05 Dlhá rozlúčka [i] 03:40 V hlbinách mora [i] 03:50 Planéta Zem zhora II. [i] 04:30 Reportéri [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Eurovirtuál [i] 06:20 Traja v sieti [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Kaleidoskop [i] 08:55 Extr@espanol 3/13 [i] 09:25 KGB v Nemecku 1/2 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Heidi 18/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Som gay, som lesba [i] 13:10 Duchovia 30/34 [i] 13:35 S Jakubom na rybách 6/20 [i] 14:10 Poltón [i] 14:35 GEN.sk [i] 14:50 Z tvorby nezávislých producentov [i] 15:50 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:45 Zelená revue [i] 17:00 Pesničkári po rokoch [i] 17:15 Expedícia Líbya - 2.časť [i] 17:45 Elixír [i] 18:15 Večerníček 8/13 [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 7/12 [i] 19:20 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 GEN.sk [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:00 Spomíname na Ivana Krajíčka [i] 00:10 Motormagazín [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania 04:40 Cesty nádeje [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Chameleón [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 Princezná Sissi [i] 06:35 Káčerovo I. [i] 07:00 Ako Mike 2 [i] 09:10 12 podmienok dedičstva [i] 11:45 Tučné babenky [i] 13:50 Sokyne [i] 15:50 Posadnutá láskou [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Kutyil s.r.o. III. 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Herbie: Na plný plyn [i] 22:20 Hmla [i] 01:00 Krvavá lúpež [i] 02:40 Mestečko Grockleton [i] 04:10 Sokyne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Derrick II. 88 [i] 07:15 "Taková normální rodinka" 2 [i] 08:10 Profesionáli II. 7,8 [i] 10:00 Muž na radnici 1/11 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeri VIII. 7 [i] 13:00 "Taková normální rodinka" 2 [i] 14:00 Drsná Planina [i] 16:00 Vražda medzi priateľmi [i] 17:45 "Panoptikum Města pražského" 6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh 1,2/12 [i] 21:55 Únos metra 1 2 3 [i] 23:55 Profesionáli II. 7,8 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 1/34 [i] 07:00 Rodinné právo II. 20/24 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 10:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 19/21 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 7/18 [i] 13:00 Dr. House V. 1/24 [i] 14:00 Dr. House V. 2/24 [i] 15:00 Dr. House V. 3/24 [i] 16:00 Dr. House V. 4/24 [i] 17:00 Dr. House V. 5/24 [i] 18:00 Dr. House V. 6/24 [i] 19:00 Dr. House V. 7/24 [i] 20:00 Dr. House V. 8/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 13/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/20 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 00:10 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 01:10 CSI: New York VI. 13/17 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Nutné k přežití [i] 08:10 Nutné k přežití [i] 09:05 Smrtelné nebezpečí [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Tuning 2008 [i] 15:30 Černé nebe [i] 16:25 Jak se to dělá [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Stěhování obrů [i] 19:10 Superstroje [i] 20:05 Tuning 2008 [i] 21:00 Černé nebe [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Nutné k přežití [i] 23:45 Nutné k přežití [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 63 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 64 [i] 02:40 Proti všem živlům 6 [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Tuning 2008 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 36/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 25/26 [i] 07:15 Dětská hlídka 4/13 [i] 07:40 U nás na farmě 1/26 [i] 07:55 Zachraňte zvířátka [i] 09:20 Ovečka Shaun II 5/40 [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Bílý tesák [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:50 Vzpomínání Vlastimila Brodského [i] 15:30 Robin Hood 21/26 [i] 16:15 Profesionálové 25/57 [i] 17:10 Tetovaný [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:20 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Mesiáš [i] 01:05 Film o filmu Jarmareční bouda [i] 01:20 13. komnata Iva Niederleho [i] 01:45 Pošta pro tebe [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:20 Folklorika [i] 03:45 Na cestě po Santiagu de Cuba [i] 04:10 Za obzorem 19/26 [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Duchovní kuchyně [i] 05:25 Experiment [i] 05:55 Sportem ke štěstí [i] 06:20 Správy STV 06:45 Děti okamžiku [i] 07:05 Diagnóza [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 8/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 5/6 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Proces H - dny D 10/10 [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 1/21 [i] 13:35 We Are the World - pro Haiti [i] 13:45 MS v hokeji 2010 Německo [i] 16:30 Zasvěcení: Congregatio Jesu [i] 17:00 Úsměvy Jiřího Korna [i] 17:45 MS v hokeji 2010 Německo [i] 20:30 Bayern Mnichov - Inter Milán [i] 23:00 Šupiny z AniFestu [i] 23:05 Echo Pražského jara 2010 [i] 23:15 Dašek & Růžička [i] 00:15 Všechno je to dar [i] 01:10 Paquito de Rivera 1/2 [i] 02:00 Jablkoň [i] 02:25 Sešli se... [i] 03:25 Na Kloboučku [i] 04:00 Banánové rybičky [i] 04:30 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Admirál Bublina útočí 25 [i] 06:15 Bolek a Lolek 24 [i] 06:30 Roary: Závodní auto 39, 40 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 93 [i] 07:25 Vteřiny před katastrofou [i] 08:20 Občanské judo [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 Blázinec [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Roztomilý člověk [i] 14:05 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 15:35 Přes palubu [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vy nám taky, šéfe! [i] 21:55 Invaze [i] 23:50 Lživý svědek 2/2 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Volejte Novu [i] 02:20 Zlatíčka [i] 03:55 Zorro: Meč a růže 44 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:45 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla 49 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince VI 15 [i] 08:20 Chůva k pohledání V 18 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 213 [i] 10:15 M*A*S*H 214 [i] 10:50 Knight Rider I 14 [i] 11:50 To je vražda, napsala VII 19 [i] 12:55 Ten kluk je postrach 1 [i] 14:35 Maska [i] 16:45 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 19 [i] 20:00 Let´s dance [i] 22:15 Rychle a zběsile [i] 00:35 Za hranicí strachu [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Trní [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 V tieni [i] 06:10 Loď snov - plavba na Bali [i] 07:45 Súboj vášní 91-92/125 [i] 09:50 Slávici na ulici [i] 10:50 Chuťovky [i] 12:15 Vidiecka lekárka: Skúška lásky [i] 13:50 Lovkyňa záhad: Vidina vraždy [i] 15:25 Súboj vášní 93-94/125 [i] 17:15 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 9/25 [i] 19:00 Jesse II. 3-4/20 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 21:35 Osudný flirt [i] 23:10 Láska podvodníka [i] 01:05 Lovkyňa záhad: Vidina vraždy [i] 02:30 PROMINENTI [i] 03:15 Gossip Girl II. 9/25 [i] 03:55 Jesse II. 3-4/20 [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mistr zázraků [i] 13:35 Exploze [i] 15:05 Johanka z Arku 1. [i] 16:45 Stormbreaker [i] 18:20 Hrdinové války [i] 20:25 Tři muži a nemluvně [i] 22:15 Špína [i] 00:05 Naučím tě zabíjet [i] 01:40 Past [i] 03:15 Dračí past [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 All sports [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:45 Tenis [i] 13:25 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:45 Bojové sporty [i] 23:30 Cyklistika [i] 23:35 Cyklistika [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 11 [i] 06:00 Dotek anděla II 12 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges III 21 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 22 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges IV 1 [i] 10:00 Válečná nevěsta [i] 12:00 Než řekneš ano [i] 14:00 Rtěnka [i] 16:00 Poslední šance [i] 18:00 Dobrá manželka 13 [i] 19:00 Dobrá manželka 14 [i] 20:00 Clara Shellerová II 3 [i] 21:00 Clara Shellerová II 4 [i] 22:00 Detektiv Monroe [i] 00:00 Zrádný prsten [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 4 [i] 07:05 Jetstream 1 [i] 08:05 Nejtěžší práce historie 1 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 29 [i] 10:10 Místo v divočině 1 [i] 11:10 Venku v zimě 5 [i] 11:40 Venku v zimě 6 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 3 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 4 [i] 13:10 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Písek a řev motorů 2 [i] 13:30 Léto na chalupě 2 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 52 [i] 15:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 8 [i] 16:45 Mistři švindlu 36 [i] 17:20 Mistři švindlu 67 [i] 18:00 Mistři švindlu 68 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 2 [i] 19:45 Co nám prospívá 40 [i] 20:15 Co nám prospívá 41 [i] 20:45 Zelené nápady pro modrou planetu 31 [i] 21:20 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 21:55 Maximální dopad 2 [i] 22:55 Pod dohledem kamer 1 [i] 23:55 Zima očima vědy [i] 00:55 Jak přežít Everest 6 [i] 01:50 Sexuální revoluce 3 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 12 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 14 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 08:00 Filmy a filmové hvězdy II. 21 [i] 08:25 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 09:50 Město Ember [i] 11:25 Společné Vánoce [i] 13:20 Chvilkové zatmění [i] 14:50 Čtyřicítka na krku [i] 16:20 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 18:20 Světlušky v zahradě [i] 20:00 Správná volba [i] 22:00 Street Kings [i] 23:45 Zrcadla [i] 01:35 Krutý sever [i] 03:10 Neznámí vetřelci [i] 04:35 Čekání na Guffmana [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Divoši [i] 07:55 Noc s králem [i] 09:55 Batman - Gothamský rytíř [i] 11:10 Romeo a Julie se berou [i] 12:45 Vůně Kalahari 7 [i]