Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Jesse Stone: Rodinné tajomstvo [i] 11:10 Sandokan 4/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 22/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 22/23 [i] 14:10 Monk IV. 4/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 17/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Prepadnutie v Pacifiku Dolby [i] 23:10 Príkaz na popravu [i] 00:45 Total Recall [i] 02:40 Ľudská bomba [i] 04:45 H2O: Stačí pridať vodu 25-26/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Krása podmorského sveta [i] 05:25 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:45 Sladká Valentína 109 [i] 11:30 Sladká Valentína 110 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 166/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sila lásky II. 108 [i] 17:25 Sila lásky II. 109 [i] 18:15 Dr.House IV. 14/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:35 ooops!načierno [i] 22:15 Oheň z neba [i] 23:50 Zlý syn [i] 01:25 Dempsey a Makepeacová [i] 02:20 Dempsey a Makepeacová [i] 03:10 Sila lásky II. 108 [i] 04:00 Sila lásky II. 109 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Cez Karpaty [i] 11:05 Úžasné premeny prírody 2/6 [i] 11:55 Profesionál [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Liptovskí garbiari [i] 13:10 City Folk 2006 [i] 13:45 Totálne fenomenálne 1/21 [i] 14:00 Totálne fenomenálne 2/21 [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:30 Sociálny zápisník [i] 16:45 Tempo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 7/13 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 KGB v Nemecku 1/2 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:10 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Hlas Európy [i] 22:20 Obedár [i] 22:55 Zo Zeme na Mesiac 3/12 [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:15 Hlas Európy [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 76 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Nebezpečné prebudenie [i] 11:25 Podvodníci 2 [i] 12:25 District 27 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 10 [i] 14:10 Kosti III. 12 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 22/22 [i] 15:30 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 77 [i] 21:15 Tučné babenky [i] 23:20 SEDEM [i] 00:00 Vráťte mi moju rodinu! [i] 02:00 Nebezpečné prebudenie [i] 03:30 Biznis [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 20 [i] 05:50 Navzdory osudu 23,24 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 44 [i] 08:00 Smer juh 32,33 [i] 09:45 Derrick II. 88 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 12 [i] 11:50 M*A*S*H* 97,98 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 20 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 12 [i] 16:10 M*A*S*H* 97,98 [i] 17:10 Láska a pomsta 51,52 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 6 [i] 21:40 Vražda medzi priateľmi [i] 23:25 Vraždy v Midsomeri VIII. 7 [i] 01:00 Nočné reprízy 04:45 Deti z Duranga [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 4/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 07:55 Zoom 47/221 [i] 08:00 Advokáti II. 14/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 10:00 Largo 8/26 [i] 10:55 Zoom 47/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 4/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 13:00 Advokáti II. 14/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 15:00 Largo 8/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 17:55 Zoom 47/221 [i] 18:00 Advokáti II. 15/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 20:00 Largo 9/26 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 23:00 Krevní pouta 8/22 [i] 23:55 Zoom 47/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 02:50 Krevní pouta 8/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce 23 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Superstroje [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce 24 [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Opravdu velké věci 5 [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak věci fungují [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Průmyslový fanatik [i] 20:35 Průmyslový fanatik [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 2 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 24 [i] 01:40 Průmyslový fanatik [i] 02:10 Průmyslový fanatik [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 60 [i] 04:05 Jak věci fungují [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lekár umierajúceho času 5/5 [i] 10:15 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:00 Franklin 28/52 [i] 15:25 Dětská hlídka 4/13 [i] 15:50 Návštěva v ZOO [i] 15:55 Ovečka Shaun II 5/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 23/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Bylo nás pět 6/6 [i] 21:00 13. komnata Iva Niederleho [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Californication II 1/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Astronautova žena [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Rajské zahrady [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Musicblok 02:15 Mladí v partě 6/12 [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Máte slovo 04:00 Malíř František Foltýn [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 7/13 [i] 05:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 72/72 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 13/52 [i] 06:20 Včelka Mája 65/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 20/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tanec před kamerou [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Na stopě [i] 09:40 Francie s ozvěnou domova 16/16 [i] 10:00 Neobyčejné životy [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Sedm klaunů 13:15 Medúza [i] 13:55 Šikulové [i] 14:10 Hrůzostrašný dějepis 20/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Móda a wimbledonská historie [i] 15:35 Království divočiny: Žirafy z pouště Namib [i] 16:05 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Obrázky z Francie 1/3 [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:20 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:35 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 9/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 5/6 [i] 20:55 Moje rodina 2/2 [i] 21:20 Šupiny z AniFestu [i] 21:25 Paquito de Rivera 1/2 [i] 22:20 Bigbít 17/42 [i] 23:20 Mladí v partě 6/12 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Evropané [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:50 Páslo dívča páva [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 23 [i] 09:35 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:10 Lenssen & spol. [i] 11:45 Komisař Rex IV 2 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 15 [i] 13:40 Hvězdná brána III 14 [i] 14:35 Kobra 11 1 [i] 15:40 Krok za krokem V 1 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 18:30 Ulice 1769, 1770 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pravá blondýnka 2 [i] 21:55 Mé druhé já [i] 00:15 Lživý svědek 1/2 [i] 01:55 Novashopping 02:20 Stahovák [i] 03:25 Unesený 10 [i] 04:05 Zorro: Meč a růže 43 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 10 [i] 06:55 Frasier V 9 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 17 [i] 08:55 M*A*S*H 212 [i] 09:30 Právo a pořádek V 9 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 18 [i] 11:35 Případ pro Sam I 20 [i] 12:35 M*A*S*H 213 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 7 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 14 [i] 14:35 JAG IV 6 [i] 15:35 Příliv lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 18 [i] 20:00 Julie Lescautová V 3 [i] 22:15 Vražda v Bílém domě [i] 00:30 Démon Warlock [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 135 [i] 04:35 Na čem záleží 136 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 69/129 [i] 06:40 Súboj vášní 89-90/125 [i] 08:50 Čaro lásky 29/90 [i] 09:45 Viktória 169/171 [i] 10:35 Ulica III. 189/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 14/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 34/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 188/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 15/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 70/129 [i] 16:10 Súboj vášní 91-92/125 [i] 18:00 Túžba tela 60/143 [i] 19:00 Rebeli II. 35/225 [i] 20:00 Čaro lásky 30/90 [i] 20:50 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 22:35 Vidiecka lekárka: Skúška lásky [i] 00:15 Sex v meste III. 17-18/18 [i] 01:20 Ulica III. 189/259 [i] 02:05 V tieni [i] 02:45 Túžba tela 60/143 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 188/351 [i] 04:10 Viktória 169/171 [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Skandál [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zeptejte se Cindy [i] 13:40 Nejlepší přítelkyně [i] 15:20 Hvězdné dítě [i] 17:05 Lidi, co znám [i] 18:45 Dračí past [i] 20:25 Stormbreaker [i] 22:00 Prsten smrti [i] 23:30 Rande v Queensu [i] 01:05 Hellraiser [i] 02:40 Hrdinové války [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:40 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 Fotbal [i] 19:55 Fotbal [i] 21:45 Timbersports [i] 22:45 Cyklistika [i] 22:50 Cyklistika [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 10 [i] 06:00 Dotek anděla II 11 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 12:00 Ochránce II 13 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 4 [i] 16:00 Než řekneš ano [i] 18:00 Drzá Jordan IV 16 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 3 [i] 20:00 Ochránce II 14 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 19 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 20 [i] 23:00 Mladá a pohřešovaná [i] 01:00 Hlavolam [i] 03:00 Poslední šance [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Impéria 4 [i] 06:00 Příběh o Indii 5 [i] 07:05 Místa ve Středomoří 15 [i] 08:15 Zvířecí rekordmani 36 [i] 09:15 Buď já nebo pes 22 [i] 09:45 Buď já nebo pes 23 [i] 10:15 Skryté možnosti 55 [i] 10:40 Skryté možnosti 56 [i] 11:10 Zelené nápady pro modrou planetu 7 [i] 11:40 Zelené nápady pro modrou planetu 8 [i] 12:10 Dítě naší doby 14 [i] 13:15 Impéria 9 [i] 14:15 Králové a královny 7 [i] 14:45 Do muzea zadním vchodem 7 [i] 15:20 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 16:20 Buď já nebo pes 24 [i] 16:50 Buď já nebo pes 25 [i] 17:20 Zelené nápady pro modrou planetu 9 [i] 17:50 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 37 [i] 19:20 Geologická pouť 5 [i] 20:25 Když se Země zatřese 2 [i] 21:20 Venku v zimě 5 [i] 21:50 Piráti silnic 5 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 6 [i] 23:20 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 00: