TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Chladnokrvný Stone [i] 11:10 Sandokan 3/6 [i] 12:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 21/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 21/23 [i] 14:10 Monk IV. 3/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 16/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 17/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 22:50 Zbesilý útek [i] 01:00 Biely nindža [i] 02:50 Kobra 11 V. 16/18 [i] 04:05 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 16/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:12 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:45 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 107 [i] 11:25 Sladká Valentína 108 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 165/270 [i] 15:58 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Hokej MS 2010 [i] 22:55 Kinorama [i] 23:20 Komisár Montalbano 3/4 [i] 01:00 Dempsey a Makepeacová [i] 01:50 Dempsey a Makepeacová [i] 02:35 Komisár Montalbano 3/4 [i] 04:15 Správy STV o 16:00 [i] 04:35 Halali [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Nové Pištáčikove dobrodružstvá 3/3 [i] 09:00 Deti hudobníci 9/10 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:40 Cez Karpaty [i] 11:15 Návrat tanečnice [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Šarišské večierky [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor [i] 13:40 Pestúni zvierat 6 [i] 14:10 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Slovensko a svet [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 6/13 [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 19:00 Totálne fenomenálne 1/21 [i] 19:10 Totálne fenomenálne 2/21 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 2/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Chameleón [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 75 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Vražda v Hopeville [i] 11:25 Podvodníci 1/22 [i] 12:25 District 26 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 9 [i] 14:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 20,21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 76 [i] 21:15 Odsúdené II. 19 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 16 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 11 [i] 01:15 Odsúdené II. 19 [i] 02:15 Komando GSG 9 [i] 03:00 Podvodníci 1/22 [i] 03:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 19 [i] 05:50 Navzdory osudu 21,22 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 43 [i] 08:00 Smer juh 30,31 [i] 09:45 Derrick II. 87 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 11 [i] 11:50 M*A*S*H* 95,96 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 19 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 11 [i] 16:10 M*A*S*H* 95,96 [i] 17:10 Láska a pomsta 49,50 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Jo-Jo [i] 22:20 Lampa [i] 00:50 Vražedné tango [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Třetí hlídka VI. 3/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 07:55 Zoom 47/221 [i] 08:00 Advokáti II. 13/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 10:00 Largo 7/26 [i] 11:00 Zoom 47/221 [i] 11:05 Třetí hlídka VI. 3/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 13:00 Advokáti II. 13/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 15:00 Largo 7/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 4/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 17:55 Zoom 47/221 [i] 18:00 Advokáti II. 14/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 20:00 Largo 8/26 [i] 21:00 Boj o čas II. 2/22 [i] 22:00 Californication II. 3/12 [i] 22:35 Californication II. 4/12 [i] 23:15 Krevní pouta 7/22 [i] 00:10 Zoom 47/221 [i] 00:15 Dr. House IV. 12/16 [i] 01:15 Boj o čas II. 2/22 [i] 02:10 Californication II. 3/12 [i] 02:45 Californication II. 4/12 [i] 03:20 Krevní pouta 7/22 [i] 04:10 Wildfire IV. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce 22 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Extrémní stroje [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce 23 [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Opravdu velké věci 4 [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Ženy vražedkyně [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 1 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 23 [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rio Lobo [i] 10:50 Domácí strava je domácí strava [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 20/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 20/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 20/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 2/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě IV 12/18 [i] 00:20 Rajské zahrady [i] 00:40 Zatopené osudy 5/13 [i] 01:00 Hledání ztraceného času [i] 01:20 Hledám práci [i] 01:40 Čtyři žaláře generála Káchy [i] 01:55 Klíč [i] 02:20 Osudové okamžiky [i] 02:35 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 03:30 Humor barevně a černobíle [i] 03:55 Film o filmu Pouta [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 12/52 [i] 06:20 Včelka Mája 64/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 Anakonda 2/8 [i] 07:45 The Lost Secret 2/11 [i] 08:00 Diagnóza [i] 08:20 U nás v Evropě [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Cyklisté a chodci 7/13 [i] 10:05 Základy 6/17 [i] 10:35 Letecké katastrofy III. 18/23 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 12:50 Devatero řemesel [i] 13:15 O moudré Sorfarině [i] 14:25 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:45 Počesku [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Šupiny z AniFestu [i] 22:45 Takové milování [i] 00:35 Evropský manuál [i] 00:55 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Portrétista [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 22 [i] 09:35 Kobra 11 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex IV 1 [i] 12:40 Las Vegas: Kasino II 14 [i] 13:40 Hvězdná brána III 13 [i] 14:40 4400 IV 13 [i] 15:35 Krok za krokem IV 24 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 18:30 Ulice 1767, 1768 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 194 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 20 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:50 Legenda o Červeném draku [i] 00:25 Kriminálka Miami 20 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Vizita 12 [i] 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Áčko [i] 03:35 Unesený 9 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 9 [i] 06:55 Frasier V 8 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 16 [i] 08:55 M*A*S*H 211 [i] 09:30 Právo a pořádek V 8 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 17 [i] 11:35 Případ pro Sam I 19 [i] 12:35 M*A*S*H 212 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 6 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 13 [i] 14:35 JAG IV 5 [i] 15:35 Podzim lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 17 [i] 20:00 TOP STAR: Michal David [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 14 [i] 23:25 Chybějící článek [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 133 [i] 04:30 Na čem záleží 134 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 68/129 [i] 06:40 Súboj vášní 87-88/125 [i] 08:50 Čaro lásky 28/90 [i] 09:45 Viktória 168/171 [i] 10:35 Ulica III. 188/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 13/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 33/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 187/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 14/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 69/129 [i] 16:10 Súboj vášní 89-90/125 [i] 18:00 Túžba tela 59/143 [i] 19:00 Rebeli II. 34/225 [i] 20:00 Čaro lásky 29/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 79/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 18/18 [i] 23:25 Viktória 169/171 [i] 00:10 Medzi mužom a ženou [i] 01:35 Pravá tvár vášne 79/178 [i] 02:20 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 59/143 [i] 03:45 V tieni [i] 04:30 Medzi mužom a ženou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Rolling Stones [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nemáš co ztratit [i] 13:50 Mistr zázraků [i] 15:20 Kung Phooey! [i] 16:55 Venuše [i] 18:35 Pád nebes [i] 20:25 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 21:00 Lidi, co znám [i] 22:40 Past [i] 00:15 Krvavá laguna [i] 01:50 Básník [i] 03:25 Pád nebes [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 All sports [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:40 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 Fotal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 22:55 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 All sports [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 9 [i] 06:00 Dotek anděla II 10 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 9 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 14 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 12:00 Ochránce II 12 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges IV 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 16:00 Mladá a pohřešovaná [i] 18:00 Drzá Jordan IV 15 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges IV 2 [i] 20:00 Ochránce II 13 [i] 21:00 Zrádný prsten [i] 23:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 01:00 Poslední přání [i] 03:00 Hlavolam