TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Charlote Linková: Boj o dedičstvo [i] 11:15 Sandokan 2/6 [i] 12:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 20/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 20/23 [i] 14:10 Monk IV. 2/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 15/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Výkupné [i] 00:10 Terč [i] 01:45 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 5-6/13 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 15/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Náučné putovanie [i] 05:20 Slovensko dnes [i] 05:35 Správy STV [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:45 Sladká Valentína 105 [i] 11:30 Sladká Valentína 106 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 164/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 106 [i] 17:25 Sila lásky II. 107 [i] 18:15 Dr.House IV. 13/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Miliónové kočky [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 13/22 [i] 22:55 Genesis: Zrodenie vraha 14/22 [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová [i] 01:30 Genesis: Zrodenie vraha 13/22 [i] 02:20 Genesis: Zrodenie vraha 14/22 [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Europríbeh Slovenska [i] 03:50 Sila lásky II. 106 [i] 04:40 Sila lásky II. 107 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Deti hudobníci 8/10 [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Eurovirtuál [i] 10:50 Dunajské zákutia 3/3 [i] 11:25 Zdravie v Európe 7/8 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:20 Enviro [i] 13:55 Na ceste [i] 14:20 Seniori [i] 14:55 5 minút po dvanástej - Láska ...k rodičom?! [i] 15:55 Spektrum vedy 5/20 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:20 Večerníček 5/13 [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor [i] 19:00 Pestúni zvierat 6 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Návrat tanečnice [i] 21:05 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 74 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Dom tajomstiev [i] 11:25 Klaun 44/44 [i] 12:25 District 25 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 8 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 20 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 18,19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 75 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 22:15 Kosti III. 12 [i] 23:15 Dexter III. - Finále III. série 12/12 [i] 00:20 Votrelec vs.Predátor [i] 02:25 Klaun 44/44 [i] 03:10 Dexter III. - Finále III. série 12/12 [i] 04:00 Črepiny [i] 04:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 18 [i] 05:50 Navzdory osudu 19,20 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 42 [i] 08:00 Smer juh 28,29 [i] 09:45 Derrick II. 86 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 10 [i] 11:50 M*A*S*H* 93,94 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 18 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 10 [i] 16:10 M*A*S*H* 93,94 [i] 17:10 Láska a pomsta 47,48 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 6 [i] 21:40 M*A*S*H* 52,53,54,5 [i] 23:40 Mafstory [i] 00:25 Črepiny [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 07:55 Zoom 46/221 [i] 08:00 Advokáti II. 12/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 10:00 Largo 6/26 [i] 10:55 Zoom 46/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 13:00 Advokáti II. 12/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 15:00 Largo 6/26 [i] 16:05 Třetí hlídka VI. 3/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 17:55 Zoom 46/221 [i] 18:00 Advokáti II. 13/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 4/20 [i] 20:00 Largo 7/26 [i] 21:00 CSI: New York VI. 13/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 7/17 [i] 23:00 Krevní pouta 6/22 [i] 23:55 Zoom 46/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 01:00 CSI: New York VI. 13/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 02:50 Krevní pouta 6/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce 21 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Impozantní lodě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce 22 [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Opravdu velké věci 3 [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Extrémní stroje [i] 21:00 Proti všem živlům 6 [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 63 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 64 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 13 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 22 [i] 01:40 Extrémní stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 58 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dům plný písniček [i] 09:40 Chalupa na horách Kavčích [i] 10:55 Humor barevně a černobíle [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:10 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 8/10 [i] 15:20 Malé velké hry a události 5/10 [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 20/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hořeček žlutavý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Bratrstvo neohrožených 1/10 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Městečko aneb Sláva vítězům, čest poraženým [i] 01:35 Sex ve městě IV 11/18 [i] 02:10 Rajské zahrady [i] 02:30 Přísně tajné vraždy 20/42 [i] 02:45 Důmění [i] 03:40 Hudební studio M [i] 04:10 Osudové okamžiky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 11/52 [i] 06:20 Včelka Mája 63/104 [i] 06:45 Pat a Mat 20/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 10/10 [i] 07:40 Real Chinese 10/10 [i] 07:55 Tetovaní [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Dětská záchranka v akci [i] 09:30 Hrůzostrašný dějepis [i] 09:55 50 let Klubu historických vozidel [i] 10:15 Krásný ztráty [i] 10:45 Český amatérský golf 2009 [i] 11:00 Svět zázraků: Obrázky z cest 6/6 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 26/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo [i] 15:55 Cyklisté a chodci 7/13 [i] 16:10 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 8/10 [i] 16:40 Silverville 6/6 [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Anakonda 2/8 [i] 19:45 The Lost Secret 2/11 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Ďáblova dílna [i] 22:10 Echo Pražského jara 2010 [i] 22:20 Dokumentární klub: Portrétista [i] 23:10 Šupiny z AniFestu [i] 23:20 Láska v sebeobraně [i] 01:00 Vzkaz Jindřicha Štreita [i] 01:15 Duchovní kuchyně [i] 01:40 Československý filmový týdeník 781/2379 [i] 01:55 Sochař Jan Šimek [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 21 [i] 09:35 Sama na lásku [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex III 12 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 13 [i] 13:40 Hvězdná brána III 12 [i] 14:40 4400 IV 12 [i] 15:35 Krok za krokem IV 23 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 18:30 Ulice 1765, 1766 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 20 [i] 21:10 Dr. House VI 3 [i] 22:05 Vizita 12 [i] 22:45 Hranice zoufalství [i] 00:40 Kriminálka Miami 19 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Mr.GS [i] 02:15 Tabu [i] 03:35 Unesený 8 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 41 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 8 [i] 06:55 Frasier V 7 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 15 [i] 08:55 M*A*S*H 210 [i] 09:30 Právo a pořádek V 7 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 16 [i] 11:35 Případ pro Sam I 18 [i] 12:35 M*A*S*H 211 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 5 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 12 [i] 14:35 JAG IV 4 [i] 15:35 Zamilované léto [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 16 [i] 20:00 Přešlapy II 11 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 13 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 18 [i] 00:25 Hledá se táta a máma [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 132 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 67/129 [i] 06:40 Súboj vášní 85-86/125 [i] 08:50 Čaro lásky 27/90 [i] 09:45 Viktória 167/171 [i] 10:35 Ulica III. 187/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 12/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 32/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 186/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 13/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 68/129 [i] 16:10 Súboj vášní 87-88/125 [i] 18:00 Túžba tela 58/143 [i] 19:00 Rebeli II. 33/225 [i] 20:00 Čaro lásky 28/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 78/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 17/18 [i] 23:20 Viktória 168/171 [i] 00:05 Náš svet, naša láska [i] 01:40 Pravá tvár vášne 78/178 [i] 02:25 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 58/143 [i] 03:45 V tieni [i] 04:25 Náš svet, naša láska [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:45 Zeptejte se Cindy [i] 15:20 Rain [i] 17:00 Měsíc a hvězdy [i] 18:45 Fotroviny [i] 20:25 Hrdinové války [i] 22:30 Hellraiser [i] 00:10 Rande v Queensu [i] 01:45 Naučím tě zabíjet [i] 03:20 Fotroviny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:40 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:25 Fotbal [i] 19:40 Fotbal [i] 21:30 All sports [i] 22:00 All sports [i] 22:05 Jezdectví [i] 23:05 Jezdectví [i] 23:10 Golf [i] 23:40 Golf [i] 23:50 Golf [i] 23:55 Plachtění [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:05 Cyklistika [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 8 [i] 06:00 Dotek anděla II 9 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VIII 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 9