TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Charlote Linková: Tiene lásky [i] 11:15 Sandokan 1/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 19/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 19/23 [i] 14:10 Monk IV. 1/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 14/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Paľba [i] 22:30 Krvavý podvod [i] 00:10 Pavučina smrti [i] 01:50 Motocyklové denníky [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 14/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 103 [i] 11:25 Sladká Valentína 104 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 163/270 [i] 15:58 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Hokej MS 2010 [i] 22:55 Obete a tí druhí [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 18/22 [i] 00:05 Dempsey a Makepeacová [i] 01:00 Dempsey a Makepeacová [i] 01:45 Buddy Faro [i] 02:30 Buddy Faro [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Obete a tí druhí [i] 04:05 Slovenské misie [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 3/9 [i] 08:55 Deti hudobníci 7/10 [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:10 Mama to vie najlepšie [i] 10:35 Dunajské zákutia 2/3 [i] 11:05 Moje peklo Európa [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 12:50 VAT [i] 13:15 TKN [i] 13:40 Hlava XXI [i] 14:15 Energetika [i] 14:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 150. výročie narodenia M.Kukučína [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Večerníček 4/13 [i] 18:35 Enviro [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zdravie v Európe 7/8 [i] 21:00 Spektrum vedy 5/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Lotna [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Chameleón [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 73 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Svedok vraždy [i] 11:25 Klaun 43 [i] 12:25 District 24 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 7 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 19 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 16,17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 74 [i] 21:15 Odsúdené II. 18 [i] 22:15 Profesionáli IV. 11 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 10 [i] 01:15 Odsúdené II. 18 [i] 02:10 Komando GSG 9 [i] 03:00 Klaun 43 [i] 03:45 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 17 [i] 05:50 Navzdory osudu 17,18 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 41 [i] 08:00 Smer juh 26,27 [i] 09:45 Derrick II. 85 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 9 [i] 11:50 M*A*S*H* 91,92 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 17 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 9 [i] 16:10 M*A*S*H* 91,92 [i] 17:10 Láska a pomsta 45,46 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Smrteľný omyl [i] 22:30 Bostonský prípad [i] 00:35 Smrteľný omyl [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 07:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 07:55 Zoom 46/221 [i] 08:00 Advokáti II. 11/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 10:00 Largo 5/26 [i] 10:55 Zoom 46/221 [i] 11:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 12:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 13:00 Advokáti II. 11/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 15:00 Largo 5/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 17:55 Zoom 46/221 [i] 18:00 Advokáti II. 12/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 3/20 [i] 20:00 Largo 6/26 [i] 21:00 Změna je život 7/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 23:00 Krevní pouta 5/22 [i] 23:55 Zoom 46/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 01:00 Změna je život 7/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 02:50 Krevní pouta 5/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce 20 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Stěhování obrů [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce 21 [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Opravdu velké věci 2 [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 12 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 21 [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 57 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Roztržitý profesor [i] 10:35 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 11:30 Balíček [i] 11:50 Počesku [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci [i] 15:30 Věda je zábava 26/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 20/28 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bukač velký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 18/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 20/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Hrdost a vášeň 1/2 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Sex ve městě IV 10/18 [i] 00:05 Rajské zahrady [i] 00:25 Vltava v obrazech 68/86 [i] 00:45 Terra musica 01:15 Crescendo [i] 02:00 Kytice z Uherskobrodska [i] 02:30 Brno Open 2010 [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 10/52 [i] 06:20 Včelka Mája 62/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 23/40 [i] 07:40 Kapitolky o havěti 7/10 [i] 07:55 Malé velké hry a události 4/10 [i] 08:15 U nás v Evropě [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 O Janáčkových Lašských tancích [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov [i] 10:40 Vzkaz Jindřicha Štreita [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 68/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Obrázky z cest 6/6 [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:00 Game Page [i] 19:25 Alright? Alright! 10/10 [i] 19:40 Real Chinese 10/10 [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Kontexty [i] 23:30 Pochod milionů 2/2 [i] 01:00 Smysl pro historii [i] 01:30 Kulturní magacín o smíchu k pláči [i] 02:00 Retro [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 20 [i] 09:35 Komisař Rex III 10 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex III 11 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 12 [i] 13:40 Hvězdná brána III 11 [i] 14:35 4400 IV 11 [i] 15:35 Krok za krokem IV 22 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 18:30 Ulice 1763, 1764 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 193 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 16 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 19 [i] 23:45 Krevní pouto [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Ptákoviny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 40 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 7 [i] 06:55 Frasier V 6 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 14 [i] 08:55 M*A*S*H 209 [i] 09:30 Právo a pořádek V 6 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 15 [i] 11:35 Případ pro Sam I 17 [i] 12:35 M*A*S*H 210 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 4 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 11 [i] 14:35 JAG IV 3 [i] 15:35 Vítězství lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 15 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Profesionálky 2 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 13 [i] 00:25 Wolffův revír I 14 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 131 [i] 04:30 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 66/129 [i] 06:40 Súboj vášní 83-84/125 [i] 08:50 Čaro lásky 26/90 [i] 09:45 Viktória 166/171 [i] 10:35 Ulica III. 186/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 11/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 31/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 185/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 12/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 67/129 [i] 16:10 Súboj vášní 85-86/125 [i] 18:00 Túžba tela 57/143 [i] 19:00 Rebeli II. 32/225 [i] 20:00 Čaro lásky 27/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 77/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 16/18 [i] 23:15 Viktória 167/171 [i] 00:05 Domov smrti [i] 01:35 Pravá tvár vášne 77/178 [i] 02:20 V tieni [i] 02:55 Túžba tela 57/143 [i] 03:40 V tieni [i] 04:25 Domov smrti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Táta k Vánocům [i] 13:40 Nemáš co ztratit [i] 15:25 Exploze [i] 16:55 Dračí past [i] 18:35 Druhá míza [i] 20:25 Měsíc a hvězdy [i] 22:10 Básník [i] 23:45 Mrtvá dívka [i] 01:20 Rande v Queensu [i] 02:55 Druhá míza [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:40 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 Fotbal [i] 19:55 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 22:55 Motorismus [i] 23:25 Cyklistika [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 7 [i] 06:00 Dotek anděla II 8 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VII 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 12:00 Ochránce II 10 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VIII 1 [i] 16:00 Záhadná žena: Fotografie [i] 18:00 Drzá Jordan IV 13 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 22 [i] 20:00 Ochránce II 11 [i] 21:00 Rtěnka [i] 23:00 Než řekneš ano [i] 01:00 Mladá a pohřešovaná [i] 03:00 Po letech [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Impéria 1 [i] 06:00 Příběh o Indii 2 [i] 07:00 Místa ve Středomoří 12 [i] 08:10 Zvířecí rekordmani 33 [i] 09:10 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 10:05 Skryté možnosti 49 [i] 10:35 Skryté možnosti 50 [i] 11:05 Zelené nápady pro modrou planetu 1 [i] 11:35 Zelené nápady pro modrou p