Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Lavína [i] 11:25 Dokonalá katastrofa 6/6 [i] 12:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 18/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 18/23 [i] 14:10 Monk III. 16/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 13/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 11/16 [i] 21:15 Mentalista I. 14/23 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Živý terč [i] 00:30 Zúčtovanie v malom Tokiu [i] 02:00 Návrat do Warbow [i] 03:00 Kobra 11 V. 13/18 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 13/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:45 Sladká Valentína 101 [i] 11:30 Sladká Valentína 102 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 162/270 [i] 15:58 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Keď ma potrebuješ [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Vraždy v Durham County 5/6 [i] 23:00 Vraždy v Durham County 6/6 [i] 23:50 Život po živote II 5/8 [i] 00:40 Dempsey a Makepeacová [i] 01:25 Dempsey a Makepeacová [i] 02:15 Keď ma potrebuješ [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Rodinné Vianoce [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 09:20 Fokus - rodina [i] 10:05 Dunajské zákutia 1/3 [i] 10:30 Annie Leibovitz: Život cez objektív [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Zbojníckym chodníčkom [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Japonská mozaika II 4/9 [i] 13:40 Umenie 2010 [i] 14:05 Zväzácke reminiscencie - Stretnutie generácií [i] 14:45 Odpískané [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:05 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 3/13 [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 17/26 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moje peklo Európa [i] 21:00 Hlava XXI [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Energetika [i] 22:15 Control [i] 00:10 Anjeli strážni Martina Nikodýma [i] 00:35 TKN [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Autosalón [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 72 [i] 09:10 Stratené duše IV. 17, 18 [i] 11:00 Fantastická štvorka [i] 13:15 Profesionáli III. 5 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 18 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 14,15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 73 [i] 21:15 Aféry - NOVÉ ČASTI [i] 22:15 Liečba sexom [i] 00:15 Predátor [i] 02:15 Liečba sexom [i] 03:50 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 16 [i] 05:50 Navzdory osudu 15,16 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 40 [i] 08:00 Smer juh 24,25 [i] 09:45 Derrick II. 84 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 8 [i] 11:50 M*A*S*H* 89,90 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 16 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 8 [i] 16:10 M*A*S*H* 89,90 [i] 17:10 Láska a pomsta 43,44 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 "Poprask na silnici E4" [i] 22:15 Zatykač na kráľovnú [i] 00:00 "Poprask na silnici E4" [i] 01:30 Posledný svedok 17,18 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 07:00 Wildfire III. 13/13 [i] 07:55 Zoom 45/221 [i] 08:00 Advokáti II. 10/20 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 10:00 Largo 4/26 [i] 10:55 Zoom 45/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 12:00 Wildfire III. 13/13 [i] 13:00 Advokáti II. 10/20 [i] 14:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 15:00 Largo 4/26 [i] 16:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 17:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 17:55 Zoom 45/221 [i] 18:00 Advokáti II. 11/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 2/20 [i] 20:00 Largo 5/26 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/20 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 7/18 [i] 23:00 Krevní pouta 4/22 [i] 23:55 Zoom 45/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/20 [i] 02:00 Lost - Ztraceni VI. 7/18 [i] 02:50 Krevní pouta 4/22 [i] 03:40 Wildfire IV. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Top Trumps [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce 19 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Průmyslový fanatik [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce 20 [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Opravdu velké věci 1 [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Stěhování obrů [i] 21:00 Černé zlato 8 [i] 21:55 Nutné k přežití [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 11 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 20 [i] 01:40 Stěhování obrů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 56 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 36/78 [i] 09:00 Panenství [i] 10:25 Písnička pro mámu [i] 11:00 Poklad Nibelungů 2/2 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Čtyři žaláře generála Káchy [i] 15:00 We Are the World - pro Haiti [i] 15:10 Rajské zahrady [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 20/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Velký vrch [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 6/13 [i] 20:45 Na cestě po Santiagu de Cuba [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Pluj tiše, pluj hluboko [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Politické spektrum [i] 00:05 Californication 12/12 [i] 00:30 Rajské zahrady [i] 00:50 Kaleidoskop [i] 01:15 Náš venkov [i] 01:35 Sváteční slovo teologa Martina Horálka [i] 01:40 Cesty víry: Muž, který se stal rytířem [i] 02:00 Křesťanský magazín [i] 02:15 Křesťanské umění na Moravě [i] 02:35 Sáháré [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 9/52 [i] 06:35 Včelka Mája 61/104 [i] 07:05 Bydlení je hra [i] 07:30 Ve stínu bohyně matky země [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Za obzorem 18/26 [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:35 Artmix [i] 13:30 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 23/40 [i] 13:45 Moudronos [i] 14:05 Pinocchio a Vládce noci [i] 15:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 72/72 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Tajemné vraky v hlubinách 1/3 [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Echo Pražského jara 2010 [i] 22:55 Krásný ztráty [i] 23:25 Terra musica [i] 23:50 Film point [i] 00:25 Český amatérský golf 2009 [i] 00:35 Roy Hargrove Quintet [i] 01:35 Knižní svět [i] 01:50 Čtenářský deník... Petr Motýl: Každý svojí rybičkou [i] 02:00 Základy 6/17 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 19 [i] 09:35 Stav nouze [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex III 9 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 11 [i] 13:40 Hvězdná brána III 10 [i] 14:40 4400 IV 10 [i] 15:35 Krok za krokem IV 21 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 18:30 Ulice 1761, 1762 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 11 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Mentalista II 2 [i] 22:40 Námořní vyšetřovací služba VI 1 [i] 23:40 Poker After Dark [i] 00:30 Zátoka vášní 10, 11 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Áčko [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 6 [i] 06:55 Frasier V 5 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 13 [i] 08:55 M*A*S*H 208 [i] 09:30 Právo a pořádek V 5 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 14 [i] 11:35 Případ pro Sam I 16 [i] 12:35 M*A*S*H 209 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 3 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 10 [i] 14:35 JAG IV 2 [i] 15:35 Šípy lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 14 [i] 20:00 Zázraky života 9 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 17 [i] 23:20 Myšlenky zločince III 12 [i] 00:20 Wolffův revír I 13 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 130 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skutočný príbeh: Utajené hriechy [i] 06:30 Naučím ťa milovať 65/129 [i] 07:15 Súboj vášní 81-82/125 [i] 09:00 Čaro lásky 25/90 [i] 10:15 Ulica III. 185/259 [i] 11:10 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 13:10 Rebeli II. 30/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 184/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 11/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 66/129 [i] 16:10 Súboj vášní 83-84/125 [i] 18:00 Túžba tela 56/143 [i] 19:00 Rebeli II. 31/225 [i] 20:00 Čaro lásky 26/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 76/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 15/18 [i] 23:20 Viktória 166/171 [i] 00:10 Môj anjel [i] 01:35 Pravá tvár vášne 76/178 [i] 02:20 V tieni [i] 02:55 Túžba tela 56/143 [i] 03:40 V tieni [i] 04:25 Môj anjel [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:50 Po čem ženy touží [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tučňák Amundsen [i] 13:40 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:20 Nejlepší přítelkyně [i] 17:00 Pád nebes [i] 18:50 Venuše [i] 20:25 Dračí past [i] 22:05 Naučím tě zabíjet [i] 23:40 Drsný časy [i] 01:40 Krvavá laguna [i] 03:15 Venuše [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 14:40 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 11 [i] 06:00 Dotek anděla II 7 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VII 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 12:00 Ochránce II 9 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 7 [i] 16:00 Svatební přání [i] 18:00 Drzá Jordan IV 12 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 21 [i] 20:00 Ochránce II 10 [i] 21:00 Clara Shellerová II 3 [i] 22:00 Clara Shellerová II 4 [i] 23:00 Speciální zásilka [i] 01:00 Záhadná žena: Fotografie [i] 03:00 Cesta domů [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 52 [i] 06:00 Příběh o Indii 1 [i] 07:00 Místa ve Středomoří 11 [i] 08:10 Zvířecí rekordmani 32 [i] 09:10 Mistři švindlu - Zimní speciál [i] 10:15 Skryté možnosti 47 [i] 10:40 Skryté možnosti 48 [i] 11:05 Co nám prospívá – jarní speciál [i] 12:00 Dítě naší doby 10 [i] 13:10 Impéria 5 [i] 14:15 Králové a královny 3 [i] 14:45 Do muzea zadním vchodem 3 [i] 15:20 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 16:20 Buď já nebo pes - Tlustí psi [i] 17:15 Zelené nápady pro modrou planetu 1 [i] 17:45 Zelené nápady pro modrou planetu 2 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 33 [i] 19:15 Geologická pouť 1 [i] 20:15 Tvář Země 1 [i] 21:20 Venku v zimě 1 [i] 21:50 Piráti silnic 1 [i] 22:20 Nejtěžší práce historie 2 [i] 23:20 Pohromy století 40 [i] 00:15 Impéria 1 [i] 01:20 Pravda, povinnost, udatnost 6 [i] 02:10 Evropská velkoměsta 4 [i] 03:15 Interiéry 11 [i] 03:35 Interiéry 12 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 11 [i]