TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 H2O: Stačí pridať vodu 23-24/26 [i] 05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:00 Superpes Krypto [i] 06:25 Chobotnice z II. poschodia [i] 08:05 Pipky v akcii [i] 10:05 Krok za krokom V. 24/24 [i] 10:30 Krok za krokom VI. 1/24 [i] 10:55 Chuck II. 4-5/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Modrá lagúna [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Pravá blondínka [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 Partička [i] 23:30 LET´S DANCE - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 00:00 Eleventh Hour - nulová šanca 11/18 [i] 00:45 Údolie vlkov [i] 02:55 Gospel [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Motormagazín [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 22/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 43/51 [i] 07:40 Náhradníci II. 11/31 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 08:55 Ženský vtip [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Statočný zlodej [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Rob Roy [i] 22:35 Claire [i] 00:00 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Claire [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV "N" [i] 05:30 Národnostné správy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 S Jakubom na rybách 5/20 [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Test magazín [i] 08:10 Môj dom, môj hrad [i] 08:40 TKN [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Zelená revue [i] 10:20 Múdry Maťko a blázni [i] 11:05 Anjeli strážni Martina Nikodýma [i] 11:30 Orientácie [i] 11:55 Slovo [i] 12:00 Família [i] 12:30 Folklórny festival Detva 2009 [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Československý filmový týždenník [i] 16:15 Pocta slobode - Vladimír Merta [i] 17:20 Moje kone vrané 4/4 [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 2/13 [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 4/9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 2010 [i] 20:30 Dokumentárny klub [i] 21:50 Retro noviny [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:10 Slovo [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 Matkina posadnutosť [i] 08:10 Pripútajte sa, prosím! 2 [i] 09:50 Profesionáli IV. 10 [i] 10:50 Stratené duše IV. 17, 18 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Autosalón [i] 14:10 Láska a zrada [i] 16:00 Svedok vraždy [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Fantastická štvorka [i] 22:30 Underworld: Boj v podsvetí [i] 01:20 Zabite Downa [i] 03:10 Svedok vraždy [i] 04:40 Láska a zrada [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:25 Profesionáli II. 5, 6 [i] 09:15 Žena za pultom 12/12 [i] 10:20 Julie Lescautová IV. 3 [i] 12:00 Májová výhra [i] 13:00 Dva dni v Paríži [i] 14:55 Bonnie & Clyde: Pravdivý príbeh [i] 16:45 Choď na to! [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Moby Dick 1, 2/2 [i] 23:40 Dva dni v Paríži [i] 01:15 Moja sestra je vlkolak 3 [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 19/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 13/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 18/21 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 2/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 13/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 14/14 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 6/18 [i] 20:00 Advokáti 3/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 6/17 [i] 22:00 Identita [i] 23:45 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 00:55 Largo 2/26 [i] 01:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 17/20 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Jak se to dělá [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 61 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 62 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Běsnící příroda [i] 11:50 Nutné k přežití [i] 12:45 Nutné k přežití [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Černé nebe [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Ženy vražedkyně [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 3/26 [i] 06:25 Roste, kvete, zelená se 4/6 [i] 06:50 Raníček s Dádou [i] 07:05 Kamarád Timmy 19/26 [i] 07:15 Film o filmu Kuky se vrací [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O moudré Sorfarině [i] 14:15 Zpívánky [i] 14:20 Kaleidoskop [i] 14:50 Panenství [i] 16:15 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo teologa Martina Horálka [i] 17:10 Horákovi 7/13 [i] 18:05 Pan Tau 20/33 [i] 18:35 Na cestě za Leyane ze Santiaga de Cuba [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Nespavost [i] 21:15 EXPOminuty 2010 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Komisař De Luca 2/4 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Nárazové vlny 3/6 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Důmění [i] 02:25 Hudební studio M [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Karmelitáni [i] 05:50 V zajetí Terpsichory [i] 06:40 Počesku [i] 06:50 Správy STV 07:20 Romové v Evropě: Udělej něco! [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 781/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Čtenářský deník... Petr Motýl: Každý svojí rybičkou [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 19/26 [i] 10:35 Film 2010 [i] 11:05 Svět umění: Optimista [i] 12:00 Lístek do památníku [i] 13:35 Tajemné vraky v hlubinách 1/3 [i] 14:30 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov [i] 15:15 Kamera na cestách: Až na kraj světa 2/13 [i] 16:05 Mladí srdcem [i] 17:50 We Are the World - pro Haiti [i] 18:00 Cesty víry: Muž, který se stal rytířem [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Ajťáci III 6/6 [i] 19:25 Simpsonovi XIX 20/20 [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Vzkaz Jindřicha Štreita [i] 22:55 Echo Pražského jara 2010 [i] 23:10 Dech [i] 00:35 Stanley Jordan Trio! 01:35 Čétéčko [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Svět umění: Optimista [i] 04:05 Kamera na cestách: Až na kraj světa 2/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Dobrodružství Antje a jejích přátel 25 [i] 06:00 Bolek a Lolek 23 [i] 06:15 Admirál Bublina útočí 24 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 10 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 92 [i] 07:35 Babicovy dobroty [i] 08:15 Koření [i] 09:15 Diagnóza smrti [i] 11:05 O zvířatech a lidech 7 [i] 12:00 Jak napálit advokáta [i] 13:30 Velká cena Monaka [i] 16:00 Vteřiny před katastrofou [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 45 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 11 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 10 [i] 23:20 Policejní odznak 10 [i] 00:10 Kriminálka Miami 18 [i] 00:55 Novashopping 01:20 Podvodnice [i] 02:50 Střepiny [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 39 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 48 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 14 [i] 08:15 Svět ve válce 14 [i] 09:25 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 207 [i] 10:25 M*A*S*H 208 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:20 Wolffův revír VIII 11 [i] 14:20 Hotel Modrá hvězda [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 13 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 11 [i] 23:20 Butch a Sundance: Začátky [i] 01:30 Svět 2010 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Svět ve válce 14 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 07:45 Súboj vášní 79-80/125 [i] 09:45 Slávici na ulici [i] 10:45 Chuťovky [i] 12:10 Rosamunde Pilcherová: Cena za lásku [i] 13:55 Lovkyňa záhad: Počítačová hra [i] 15:25 Súboj vášní 81-82/125 [i] 17:15 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 8/25 [i] 19:00 Jesse II. 1-2/20 [i] 20:00 Posteľ plná ruží [i] 21:30 Skutočný príbeh: Utajené hriechy [i] 23:10 Posteľ plná ruží [i] 00:45 Lovkyňa záhad: Počítačová hra [i] 02:05 PROMINENTI [i] 02:45 Gossip Girl II. 8/25 [i] 03:25 Jesse II. 1/20 [i] 03:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Po čem ženy touží [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zastřelit a být zastřelen [i] 13:45 Bezpečný přístav [i] 15:25 Mistr zázraků [i] 16:55 Vůle přežít [i] 18:35 Férovej zloděj [i] 20:25 Pád nebes [i] 22:15 Rande v Queensu [i] 23:50 Pás Orionu [i] 01:15 Rande v Queensu [i] 02:50 Férovej zloděj [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:15 Motorismus [i] 18:45 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:15 Motorismus [i] 21:30 Cyklistika [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 9 [i] 06:00 Drzá Jordan III 10 [i] 07:00 Drzá Jordan III 11 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 14 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 15 [i] 10:00 Svatební mrákoty [i] 12:00 Svatební přání [i] 14:00 Válečná nevěsta [i] 16:00 Mladá a pohřešovaná [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 17 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 18 [i] 20:00 Dobrá manželka 13 [i] 21:00 Dobrá Manželka 14 [i] 22:00 Clara Shellerová II 1 [i] 23:00 Clara Shellerová II 2 [i] 00:00 Svatební mrákoty [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 04:00 Drzá Jordan III 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Budoucnost vody 3 [i] 07:05 Anatomie přírodní katastrofy 3 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 11 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 12 [i] 09:20 Hugh a kuřata 3 [i] 10:20 Prostřeno pod širým nebem 5 [i] 10:50 Prostřeno pod širým nebem 6 [i] 11:20 Impéria 36 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 3 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 4 [i] 13:20 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Písek a řev motorů 2 [i] 13:35 Léto na chalupě 2 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 52 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 7 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 5 [i] 16:45 Mistři švindlu 36 [i] 17:20 Mistři švindlu 67 [i] 18:00 Mistři švindlu 68 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 2 [i] 19:45 Co nám prospívá 40 [i] 20:15 Co nám prospívá 41 [i] 20:45 Zelené nápady pro modrou planetu 31 [i] 21:20 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 21:55 Řím: Vliv a nadvláda 1 [i] 23:00 Smrtící válečníci 7 [i] 23:55 Tajemství Zakázaného města 1 [i] 00:55 Automobilové bomby 1 [i] 01:55 Miliardové katastrofy 1 [i] 02:50 Vysněná dobrodružství 11 [i] 03:25 Vysněná dobrodružství 12 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 20 [i] 06:00 Policajt ze sámošky [i] 07:30 Znovu se zamilovat [i] 09:05 Dr. Dolittle 4 [i] 10:35 Stmívání [i] 12:35 Táta: matka pluku [i] 14:00 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 16:05 VALL-I [i] 17:40 Bláznovo zlato [i] 19:30 Před kamerou 21 [i] 20:00 Max Payne [i] 21:45 The Pacific 9 [i] 22:45 Otče náš [i] 00:40 Milenci [i] 02:30 Kat: Válečná zóna [i] 04:15 Pach krve 2: Cesta nikam [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Tudorovci III. 5 [i] 06:00 Velký průšvih [i] 07:25 Naděje umírá poslední [i] 09:10 Dobrý den, smutku [i] 10:45 Quantum of Solace