TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 H2O: Stačí pridať vodu 20-22/26 [i] 06:15 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:30 Superpes Krypto [i] 06:50 Uletení Loonatici II. 1/13 [i] 07:20 Flintstonovci II. 8/25 [i] 07:45 Alf IV. 7-8/24 [i] 08:40 Bingo [i] 10:15 Krok za krokom V. 22-23/24 [i] 11:05 Príbeh žraloka [i] 12:35 LET´S DANCE [i] 14:45 Nebezpečná zásielka [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Ženích na úteku [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Ako uloviť družičku [i] 22:55 Súmrak: Sága vyvolených [i] 00:40 Grindhouse: Auto zabijak [i] 02:40 Zrkadlová maska [i] 04:15 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 21/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 42/51 [i] 07:35 Náhradníci II. 10/31 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:50 Kamarátka Šuška [i] 10:10 Robin Hood II 3/13 [i] 10:55 Show Billa Cosbyho [i] 11:20 Planéta Zem zhora II. [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 Mini Talent Show [i] 13:50 Eurovision Song Contest 2010 - magazín [i] 14:25 Rukojemník či komplic [i] 15:50 Sever proti Juhu 10/12 [i] 16:40 Sever proti Juhu 11/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Miluj ma ešte raz [i] 22:55 L.A. - Utajené skutočnosti [i] 01:20 V sieti CIA 3/3 [i] 02:55 Miluj ma ešte raz [i] 04:30 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy a komentáre [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Eurovirtuál [i] 06:35 Kaleidoskop [i] 07:05 Traja v sieti [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 Televíkend [i] 08:15 Extr@espanol 2/13 [i] 08:40 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 6/6 [i] 09:40 Voľná tribúna 2010 [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Heidi 17/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Láska ...k rodičom?! [i] 13:10 Duchovia 29/34 [i] 13:35 S Jakubom na rybách 5/20 [i] 14:00 Poltón [i] 14:35 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:35 Zelená revue [i] 15:50 Pesničkári po rokoch [i] 16:10 Expedícia Líbya - 1.časť [i] 16:40 Krištáľové krídlo 2009 [i] 18:15 Večerníček 1/13 [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 6/12 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk+cz [i] 21:50 Anjeli strážni Martina Nikodýma [i] 22:15 Kronika Envirofilmu [i] 22:25 ooops!načierno [i] 23:05 Rana istoty [i] 00:35 Motormagazín [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Pekelný dážď [i] 06:45 Princezná Sissi [i] 07:15 Káčerovo [i] 07:45 Za všetko môže Winn-Dixie [i] 10:00 Klub odložených žien [i] 12:00 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 14:00 Tajomstvá zátoky [i] 16:00 Matkina posadnutosť [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Kutyil s.r.o. III. 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Záchranári [i] 23:00 Loď duchov [i] 00:55 Zvodná obeť [i] 02:25 Loď duchov [i] 03:50 Klub odložených žien [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Derrick II. 83 [i] 07:15 "Taková normální rodinka" 1/8 [i] 08:00 Profesionáli II. 3, 4 [i] 09:50 Žena za pultom 11 [i] 10:45 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 12:40 "Taková normální rodinka" 1/8 [i] 13:35 Otecko na nedeľu [i] 14:50 Priepasť [i] 17:50 "Panoptikum Města pražského" 5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Niet úniku [i] 22:00 Bonnie & Clyde: Pravdivý príbeh [i] 23:45 Profesionáli II. 3, 4 [i] 01:25 Nočné reprízy 04:30 Moby Dick 1, 2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 18/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 12/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 17/21 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 6/18 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 12/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 13/14 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 19:00 Largo 2/26 [i] 20:00 Advokáti 2/34 [i] 21:00 CSI: New York VI. 12/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 17/20 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 00:10 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 01:10 CSI: New York VI. 12/17 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Nutné k přežití [i] 08:10 Nutné k přežití [i] 09:05 Běsnící příroda [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Americký chopper [i] 15:30 Tuning 2008 [i] 16:25 Jak to funguje [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Stěhování obrů [i] 19:10 Superstroje [i] 20:05 Tuning 2008 [i] 21:00 Černé nebe [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Nutné k přežití [i] 23:45 Nutné k přežití [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 62 [i] 02:40 Proti všem živlům 5 [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Tuning 2008 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 35/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 24/26 [i] 07:15 Dětská hlídka 3/13 [i] 07:40 Hurá, škola! [i] 07:55 Pinocchio a Vládce noci [i] 09:20 Ovečka Shaun II 4/40 [i] 09:25 Film o filmu Kuky se vrací [i] 09:40 Zprávičky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 T3I: Tři pátrači a Tajemství ostrova kostlivců [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 JOO! To je cirkus [i] 15:15 Robin Hood 20/26 [i] 16:05 Profesionálové 24/57 [i] 17:00 Zelňačka [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:20 Legenda o vášni [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Stopy v sněhu [i] 01:30 13. komnata Romana Štolpy [i] 01:55 Pošta pro tebe [i] 02:50 Všechnopárty [i] 03:35 Folklorní magazín [i] 03:55 Na cestě po Bay of Plenty [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:50 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Spoluhráči [i] 05:55 Tisíc let české myslivosti [i] 06:25 Správy STV 06:45 Postřehy odjinud [i] 06:50 Diagnóza [i] 07:10 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 7/10 [i] 07:35 Michaelovy experimenty [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Pohádka z kamene [i] 09:00 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:50 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Proces H - den devátý 9/10 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XIX 20/20 [i] 13:25 Musicblok [i] 13:50 Ajťáci III 6/6 [i] 14:20 Film o filmu Mamas & Papas [i] 14:40 Stanley Jordan Trio! [i] 15:45 Zasvěcení: Karmelitáni [i] 16:15 Zatopené osudy 5/13 [i] 16:35 O češtině [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 19:40 Lordové Temže [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:45 MS v hokeji 2010 Německo [i] 00:35 S Jakubem na rybách: Texas [i] 01:20 Sešli se... [i] 02:20 Na Kloboučku [i] 02:55 ČT Live - Tata Bojs [i] 03:55 Krásný ztráty [i] 04:30 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Admirál Bublina útočí 23 [i] 06:30 Bolek a Lolek 22 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 37, 38 [i] 07:10 Spongebob v kalhotách 91 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:35 Občanské judo [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Flashdance [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 14:20 Chlapi přece nepláčou [i] 16:05 Klokan Jack [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Koření života [i] 22:15 Kill Bill 2 [i] 00:55 Maximální odpich [i] 02:35 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 04:00 Zorro: Meč a růže 38 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:35 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla 47 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Fresh Prince VI 13 [i] 08:05 Chůva k pohledání V 11 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 205 [i] 10:05 M*A*S*H 206 [i] 10:35 Knight Rider I 13 [i] 11:40 To je vražda, napsala VII 13 [i] 12:40 Scooby-Doo [i] 14:25 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 16:45 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 12 [i] 20:00 Ďábel nosí Pradu [i] 22:25 Muž s cejchem smrti [i] 00:30 Hory mají oči [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 V tieni [i] 06:20 Tam, kde pravda víťazí [i] 07:55 Súboj vášní 77-78/125 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 11:00 Chuťovky [i] 12:50 Moja mama veterinárka I. 13/13 [i] 13:50 Eva Blond: Šiesty zmysel [i] 15:25 Súboj vášní 79-80/125 [i] 17:15 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 7/25 [i] 19:00 Jesse I. 21-22/22 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Cena za lásku [i] 21:40 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 23:30 Vražedná hra [i] 01:20 Eva Blond: Šiesty zmysel [i] 02:50 PROMINENTI [i] 03:30 Gossip Girl II. 7/25 [i] 04:10 Jesse I. 21-22/22 [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Bratz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bezpečný přístav [i] 13:45 George Washington [i] 15:15 Zeptejte se Cindy [i] 16:50 Druhá míza [i] 18:45 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 20:25 Po čem ženy touží [i] 22:30 Krvavá laguna [i] 00:05 Láska a zvíře [i] 02:00 Mrtvá dívka [i] 03:35 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:15 Bojové sporty [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 6 [i] 06:00 Drzá Jordan III 9 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 12 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 13 [i] 10:00 Volání krve [i] 12:00 Speciální zásilka [i] 14:00 Svatební přání [i] 16:00 Mimo sezónu [i] 18:00 Dobrá manželka 11 [i] 19:00 Dobrá manželka 12 [i] 20:00 Clara Shellerová II 1 [i] 21:00 Clara Shellerová II 2 [i] 22:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 00:00 Rezidence Jericho [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 2 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost vody 3 [i] 06:00 Geologická pouť 3 [i] 07:05 Kuchař v první linii 4 [i] 08:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 4 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 28 [i] 10:10 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 11:10 Venku v zimě 3 [i] 11:40 Venku v zimě 4 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 1 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 2 [i] 13:30 Léto na chalupě 1 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 51 [i] 15:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 7 [i] 16:45 Mistři švindlu 35 [i] 17:20 Mistři švindlu 65 [i] 18:00 Mistři švindlu 66 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 1 [i] 19:45 Co nám prospívá 38 [i] 20:15 Co nám prospívá 39 [i] 20:45 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 21:20 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 21:55 Maximální dopad 1 [i] 22:55 Márnice 22 [i] 23:45 Venku v zimě 9 [i] 00:15 Venku v zimě 10 [i] 00:45 Jak přežít Everest 5 [i] 01:40 Sexuální revoluce 2 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 11 [i] 03:40 Místa ve Středomoří 13 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 The Dukes [i] 07:35 Před kamerou 20 [i] 08:05 Sladké pokušení [i] 09:45 Simpsonovi ve filmu [i] 11:10 Pád [i] 13:05 Fantastický mazel [i] 14:35 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 16:30 Grey Gardens [i] 18:15 Yes Man [i] 20:00 Zrádce [i] 21:55 Zalknutí [i] 23:25 Synecdoche, New York [i] 01:30 Pánská jízda 2: Poslední pokušení [i] 03:15 Veřejný nepřítel č. 1: Epilog [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 Real Sex 9 [i] 06:00 Roh hojnosti