TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Bez servítky [i] 09:35 Zóna smrti: Sopka v New Yorku [i] 11:20 Dokonalá katastrofa 5/6 [i] 12:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 17/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 17/23 [i] 14:10 Monk III. 15/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 12/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Detektívi z Hollywoodu [i] 23:20 Sniper 2 [i] 01:00 Red Bull Air Race 2010 Rio de Janeiro [i] 01:25 Návrat na Pláž divochov [i] 03:00 Útek pred spravodlivosťou [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 09:50 Dempsey a Makepeacová [i] 10:45 Sladká Valentína 99 [i] 11:30 Sladká Valentína 100 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Kuchársky 5boj [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím ! [i] 15:20 Divoký anjel 161/270 [i] 15:58 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:30 ooops!načierno [i] 22:05 Epicentrum [i] 23:45 Sexi mŕtvola [i] 01:10 Dempsey a Makepeacová [i] 02:00 Dempsey a Makepeacová [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Sexi mŕtvola [i] 04:35 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 04:55 Nitriansky hrad [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Obrázky z prírody [i] 11:10 Úžasné premeny prírody 1/6 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:10 Kvarteto [i] 13:45 Dizajn 17/17 [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:20 Portrét bez tváre [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 14/14 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 6/6 [i] 21:15 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Kronika Envirofilmu [i] 22:00 Slovensko a svet [i] 22:30 Zo Zeme na Mesiac 2/12 [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania 04:55 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 71 [i] 09:15 RANNÉ KINO: Druhá manželka [i] 11:25 Klaun 42 [i] 12:25 District 23 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5 [i] 14:10 Kosti III. 11 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 12, 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 72 [i] 21:15 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 23:30 SEDEM [i] 00:15 Kill Bill 2 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka New York II. [i] 03:35 Anjel smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 15 [i] 05:50 Navzdory osudu 13, 14 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 39 [i] 08:00 Smer juh 22, 23 [i] 09:45 Derrick II. 83 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 7 [i] 11:50 M*A*S*H* 87, 88 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 15 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 7 [i] 16:10 M*A*S*H* 87, 88 [i] 17:10 Láska a pomsta 41, 42 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 5 [i] 21:30 Priepasť [i] 00:25 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 02:00 Nočné reprízy 04:45 Biely Indián [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 07:00 Wildfire III. 12/13 [i] 07:55 Zoom 45/221 [i] 08:00 Advokáti II. 9/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 10:00 Largo 3/26 [i] 10:55 Zoom 45/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 12:00 Wildfire III. 12/13 [i] 13:00 Advokáti II. 9/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 15:00 Largo 3/26 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 17:00 Wildfire III. 13/13 [i] 17:55 Zoom 45/221 [i] 18:00 Advokáti II. 10/20 [i] 19:00 Hvězdná brána IX. 1/20 [i] 20:00 Largo 4/26 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 23:00 Krevní pouta 3/22 [i] 23:55 Zoom 45/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 02:50 Krevní pouta 3/22 [i] 03:40 Wildfire III. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Špinavé práce 18 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Superstroje [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce 19 [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Průmyslový fanatik [i] 20:35 Průmyslový fanatik [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 10 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 19 [i] 01:40 Průmyslový fanatik [i] 02:10 Průmyslový fanatik [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lekár umierajúceho času 4/5 [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit 7/13 [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:10 Franklin 27/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 3/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 4/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 22/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Bylo nás pět 5/6 [i] 21:00 13. komnata Romana Štolpy [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Californication 12/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Lovci [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Dovolená na úrovni [i] 01:35 Všechnopárty [i] 02:20 Sabotáž [i] 02:45 Mladí v partě 5/12 [i] 03:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Máte slovo 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 6/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 8/52 [i] 06:20 Včelka Mája 60/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 19/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Soukromá muzea [i] 08:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 6/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:35 Letecké katastrofy III. 17/23 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 19/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Proti vůli bohů - legendární příběhy Wimbledonu [i] 15:30 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:40 50 let Klubu historických vozidel [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Čtyři porce extrému - Dolomitenmann 2009 [i] 19:50 Stop [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 4/6 [i] 20:50 Moje rodina 1/2 [i] 21:20 Eurovizní soutěž mladých hudebníků 2010 [i] 23:05 Mladí v partě 5/12 [i] 23:35 Gorodok [i] 00:00 Evropané [i] 01:00 Moje rodina 1/2 [i] 01:30 Blues Alive 2000 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 18 [i] 09:35 Záhadná žena: Na první pohled [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex III 8 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 10 [i] 13:45 Hvězdná brána III 9 [i] 14:40 4400 IV 9 [i] 15:35 Krok za krokem IV 20 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 18:30 Ulice 1759, 1760 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pravá blondýnka [i] 21:55 Jádro [i] 00:30 Pustina [i] 02:10 Novashopping 02:30 Stahovák [i] 03:40 Unesený 7 [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 37 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 5 [i] 06:55 Frasier V 4 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 10 [i] 08:55 M*A*S*H 204 [i] 09:30 Právo a pořádek V 4 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 12 [i] 11:30 Případ pro Sam I 15 [i] 12:35 M*A*S*H 205 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 2 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 9 [i] 14:35 JAG IV 1 [i] 15:35 Melodie lásky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 11 [i] 20:00 Julie Lescautová V 2 [i] 22:20 Tango a Cash [i] 00:30 Země mrtvých [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:00 Na čem záleží 128 [i] 04:25 Na čem záleží 129 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 64/129 [i] 06:40 Súboj vášní 75-76/125 [i] 08:50 Čaro lásky 24/90 [i] 09:40 Viktória 165/171 [i] 10:35 Ulica III. 184/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 9/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 29/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 183/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 10/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 65/129 [i] 16:10 Súboj vášní 77-78/125 [i] 18:00 Túžba tela 55/143 [i] 19:00 Rebeli II. 30/225 [i] 20:00 Čaro lásky 25/90 [i] 20:50 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 22:35 Tam, kde pravda víťazí [i] 00:15 Sex v meste III. 13-14/18 [i] 01:10 Ulica III. 184/259 [i] 01:50 V tieni [i] 02:30 Túžba tela 55/143 [i] 03:15 Júlia - Cesty za šťastím 183/351 [i] 03:55 Viktória 165/171 [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Sbohem Bafano [i] 09:00 Teleshopping 12:05 George Washington [i] 13:35 Čas minulosti [i] 15:10 Nemáš co ztratit [i] 16:55 Arthur a Minimojové [i] 18:45 Rodinná záležitost [i] 20:25 Druhá míza [i] 22:20 Mrtvá dívka [i] 23:55 Smrtící lekce [i] 01:40 Drsný časy [i] 03:35 Rodinná záležitost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:45 Bowling [i] 22:45 Strongest Man [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 5 [i] 06:00 Dotek anděla II 6 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VII 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 12:00 Ochránce II 8 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 6 [i] 16:00 Speciální zásilka [i] 18:00 Drzá Jordan IV 11 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 20 [i] 20:00 Ochránce II 9 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 17 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 18 [i] 23:00 Moc a láska [i] 01:00 Volání krve [i] 03:00 Mimo sezónu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost vody 2 [i] 06:00 Za zavřenými dveřmi 7 [i] 06:55 Místa ve Středomoří 10 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 31 [i] 09:00 Mistři švindlu 63 [i] 09:35 Mistři švindlu 64 [i] 10:15 Skryté možnosti 45 [i] 10:40 Skryté možnosti 46 [i] 11:05 Co opravdu jíme 19 [i] 11:35 Co opravdu jíme 20 [i] 12:05 Mé dítě nemluví [i] 13:10 Impéria 4 [i] 14:15 Králové a královny 2 [i] 14:45 Do muzea zadním vchodem 2 [i] 15:20 Kdo přežije Armagedon 5 [i]