TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Let 243: Núdzové pristátie [i] 11:20 Dokonalá katastrofa 4/6 [i] 12:20 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 16/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 16/23 [i] 14:10 Monk III. 14/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 11/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 22:50 Catwoman [i] 00:45 Lovec tieňov [i] 02:30 Lampáreň [i] 03:00 Kobra 11 V. 11/18 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 12/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Dempsey a Makepeacová [i] 10:40 Sladká Valentína 97 [i] 11:25 Sladká Valentína 98 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Kuchársky 5boj [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím ! [i] 15:15 Divoký anjel 160/270 [i] 15:58 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Hokej MS 2010 [i] 23:00 Kinorama [i] 23:30 Komisár Montalbano 2/4 [i] 01:10 Dempsey a Makepeacová [i] 02:45 Komisár Montalbano 2/4 [i] 04:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 04:50 Bernolákovo - 800 rokov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Nové Pištáčikove dobrodružstvá 2/3 [i] 09:00 Deti hudobníci 6/10 [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Obrázky z prírody [i] 11:15 Ľudia na hranici [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Pestúni zvierat 5 [i] 14:05 Pavol Jozef Šafárik [i] 14:35 Na tanieri/Teríteken [i] 15:40 Profesionál [i] 15:55 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 13/14 [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Dizajn 17/17 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Slovo [i] 20:10 Úžasné premeny prírody 1/6 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Kronika Envirofilmu [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 70 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Rukojemník [i] 11:25 Klaun 41 [i] 12:25 District 22 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 4 [i] 14:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 10, 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 71 [i] 21:15 Odsúdené II. 17 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 15 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 9 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:00 Podvodníci [i] 02:50 Klaun [i] 03:35 AT13 zasahuje: Šachmat [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 14 [i] 05:50 Navzdory osudu 11, 12 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 38 [i] 08:00 Smer juh 20, 21 [i] 09:45 Derrick II. 82 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 6 [i] 11:50 M*A*S*H* 85, 86 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 14 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 6 [i] 16:10 M*A*S*H* 85, 86 [i] 17:10 Láska a pomsta 39, 40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 22:00 Lampa [i] 00:40 Hamburger Hill [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 07:00 Wildfire III. 11/13 [i] 07:55 Zoom 44/221 [i] 08:00 Advokáti II. 8/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 10:00 Largo 2/26 [i] 10:55 Zoom 44/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 12:00 Wildfire III. 11/13 [i] 13:00 Advokáti II. 8/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 15:00 Largo 2/26 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 17:00 Wildfire III. 12/13 [i] 17:55 Zoom 44/221 [i] 18:00 Advokáti II. 9/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 20/20 [i] 20:00 Largo 3/26 [i] 21:00 Boj o čas II. 1/22 [i] 22:00 Californication II. 1/12 [i] 22:35 Californication II. 2/12 [i] 23:15 Krevní pouta 2/22 [i] 00:10 Zoom 44/221 [i] 00:15 Dr. House IV. 7/16 [i] 01:15 Boj o čas II. 1/22 [i] 02:10 Californication II. 1/12 [i] 02:45 Californication II. 2/12 [i] 03:20 Krevní pouta 2/22 [i] 04:10 Wildfire III. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Extrémní stroje [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Špinavé práce 18 [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Ženy vražedkyně [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 9 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce 18 [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 54 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vysoké nebe [i] 11:05 Pletky paní Operetky 6/6 [i] 11:40 Děvče za všechny peníze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Volby 2010 [i] 14:45 Rajské zahrady [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 19/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 19/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 19/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 1/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě IV 9/18 [i] 00:20 Ve stínu bohyně matky země [i] 01:20 Made in Valmez [i] 02:15 Zatopené osudy 4/13 [i] 02:35 Hledání ztraceného času [i] 02:55 Hledám práci [i] 03:20 Rodina a já [i] 03:40 Malíř František Janula [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 7/52 [i] 06:20 Včelka Mája 59/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:25 Anakonda 1/8 [i] 07:40 The Lost Secret 1/11 [i] 07:55 Diagnóza [i] 08:10 Cyklisté a chodci 6/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Jak se žije stavitelům hudebních nástrojů podle Ivo Macharáčka [i] 10:00 Benedikt XVI. ve Fatimě [i] 12:15 Chalupa je hra [i] 12:40 Černé ovce [i] 12:55 Teď vedou, babička s dědou [i] 13:05 Anička s lískovými oříšky [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 6/13 [i] 17:25 Nezapomínání [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Ceremoniář [i] 00:25 Evropský manuál [i] 00:45 Recepty babičky Míny [i] 01:30 Q [i] 01:55 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 17 [i] 09:35 Loučím se, děvče [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:55 Komisař Rex III 7 [i] 12:55 Las Vegas: Kasino II 9 [i] 13:50 Hvězdná brána III 8 [i] 14:45 4400 IV 8 [i] 15:40 Krok za krokem IV 19 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 15 [i] 18:30 Ulice 1757, 1758 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 192 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 19 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Likvidátor [i] 01:00 Kriminálka Miami 17 [i] 01:40 Novashopping 02:05 Vizita 11 [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Unesený 6 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 TOP STAR magazín [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 4 [i] 06:55 Frasier V 3 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 9 [i] 08:55 M*A*S*H 203 [i] 09:30 Právo a pořádek V 3 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 11 [i] 11:30 Případ pro Sam I 14 [i] 12:35 M*A*S*H 204 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky IV 1 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 8 [i] 14:35 JAG III 24 [i] 15:35 Srdce ve větru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 10 [i] 20:00 TOP STAR: Hana Zagorová [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 13 [i] 23:25 Elektrický jezdec [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Výklad snů [i] 04:35 Na čem záleží 127 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 63/129 [i] 06:40 Súboj vášní 73-74/125 [i] 08:50 Čaro lásky 23/90 [i] 09:40 Viktória 164/171 [i] 10:35 Ulica III. 183/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 8/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 28/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 182/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 9/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 64/129 [i] 16:10 Súboj vášní 75-76/125 [i] 18:00 Túžba tela 54/143 [i] 19:00 Rebeli II. 29/225 [i] 20:00 Čaro lásky 24/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 75/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 14/18 [i] 23:15 Viktória 165/171 [i] 00:05 Hotel pre rukojemníkov [i] 01:30 Pravá tvár vášne 75/178 [i] 02:15 V tieni [i] 02:55 Túžba tela 54/143 [i] 03:35 V tieni [i] 04:25 Hotel pre rukojemníkov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Vášeň a cit [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Čas minulosti [i] 13:40 Metropolitan [i] 15:25 Zastřelit a být zastřelen [i] 17:05 Férovej zloděj [i] 18:55 Zapomeň na to [i] 20:25 Rolling Stones [i] 22:25 Drsný časy [i] 00:25 Noční vlak [i] 02:10 Pás Orionu [i] 03:35 Zapomeň na to [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:45 Bojové sporty [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 4 [i] 06:00 Dotek anděla II 5 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 4 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VII 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 12:00 Ochránce II 7 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 5 [i] 16:00 Poslední šance [i] 18:00 Drzá Jordan IV 10 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 19 [i] 20:00 Ochránce II 8 [i] 21:00 Rezidence Jericho [i] 23:00 Ticho [i] 01:00 Poslední šance [i] 03:00 Moc a láska [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost vody 1 [i] 06:00 Za zavřenými dveřmi 6 [i] 06:55 Místa ve Středomoří 9 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 30 [i] 09:00 Mistři švindlu 61 [i] 09:35 Mistři švindlu 62 [i] 10:15 Skryté možnosti 43 [i] 10:40 Skryté možnosti 44 [i] 11:05 Co opravdu jíme 17 [i] 11:35 Co opravdu jíme 18 [i] 12:05 Maminka stávkuje 1 [i] 12:40 Svět panenek [i] 13:15 Impéria 3 [i] 14:15 Králové a královny 1 [i] 14:45 Do muzea zadním vchodem 1 [i] 15:20 Kdo přežije Armagedon 4 [i] 16:15 Mistři švindlu 63 [i]